SP 2018: Kipar - BiH / Gibraltar - BiH

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Locked
User avatar
Artest
Posts: 3942
Joined: 12/05/2012 17:04

#2051 Re: SP 2018: Kipar - BiH / Gibraltar - BiH

Post by Artest »

Pozvao bih Cvrcka, Alphonsa_Kaudersa, DMW, gospodina @sviunapad....i jos neke stalne diskutante iz predjasnjih ciklusa, da se vise aktiviraju po pitanju repke. Kad budu u mogucnosti, jel.
User avatar
cyprus
Posts: 39284
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#2052 Re: SP 2018: Kipar - BiH / Gibraltar - BiH

Post by cyprus »

Artest wrote:Pozvao bih Cvrcka, Alphonsa_Kaudersa, DMW, gospodina @sviunapad....i jos neke stalne diskutante iz predjasnjih ciklusa, da se vise aktiviraju po pitanju repke. Kad budu u mogucnosti, jel.
Njihovo uključivanje je od krucijalne važnosti u ovom odsudnom trenutku :mrgreen:
Samprotivsviju
Posts: 6435
Joined: 03/12/2011 13:10

#2053 Re: SP 2018: Kipar - BiH / Gibraltar - BiH

Post by Samprotivsviju »

cyprus wrote:
Artest wrote:Pozvao bih Cvrcka, Alphonsa_Kaudersa, DMW, gospodina @sviunapad....i jos neke stalne diskutante iz predjasnjih ciklusa, da se vise aktiviraju po pitanju repke. Kad budu u mogucnosti, jel.
Njihovo uključivanje je od krucijalne važnosti u ovom odsudnom trenutku :mrgreen:
:lol:

Bas
User avatar
Tipicoti
Posts: 2159
Joined: 11/12/2012 01:40
Location: Tu i tamo

#2054 Re: SP 2018: Kipar - BiH / Gibraltar - BiH

Post by Tipicoti »

Image

Evo je tabela drugoplasiranih (sa wikija)..........

Ako je po njoj suditi imamo minimalne sanse, ali ipak nije sve izgubljeno.

Kada vidim ovu tabelu jedino sta mi je drago je to da je Grcka ispala hahahaha, dzaba im i da budu 2. na tabeli.........oni imaju 1 bod manje od nas, a igraju jos protiv Kipra i Gibraltara sto znaci da im se broje samo oni bodovi protiv Kipra. Gibraltar je zadnji i ti bodovi se nece brojati. :izet:
User avatar
cyprus
Posts: 39284
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#2055 Re: SP 2018: Kipar - BiH / Gibraltar - BiH

Post by cyprus »

Tipicoti wrote:Image

Evo je tabela drugoplasiranih (sa wikija)..........

Ako je po njoj suditi imamo minimalne sanse, ali ipak nije sve izgubljeno.

Kada vidim ovu tabelu jedino sta mi je drago je to da je Grcka ispala hahahaha, dzaba im i da budu 2. na tabeli.........oni imaju 1 bod manje od nas, a igraju jos protiv Kipra i Gibraltara sto znaci da im se broje samo oni bodovi protiv Kipra. Gibraltar je zadnji i ti bodovi se nece brojati. :izet:
To baš i ja maloprije kontam... Grčka nema ni teoretskih šansi više (ili možda ima, al ono 0,0001%)...

PS Ipak, može teoretski... Irska izgubi od Srbije i Velsa, a Vels izgubi od Gruzije :-D
Last edited by cyprus on 05/09/2017 00:34, edited 1 time in total.
User avatar
Artest
Posts: 3942
Joined: 12/05/2012 17:04

#2056 Re: SP 2018: Kipar - BiH / Gibraltar - BiH

Post by Artest »

cyprus wrote:
Artest wrote:Pozvao bih Cvrcka, Alphonsa_Kaudersa, DMW, gospodina @sviunapad....i jos neke stalne diskutante iz predjasnjih ciklusa, da se vise aktiviraju po pitanju repke. Kad budu u mogucnosti, jel.
Njihovo uključivanje je od krucijalne važnosti u ovom odsudnom trenutku :mrgreen:
Krucijalne za sto? Za nivo dosade na ovom pdf-u, svakako. :) Mora se cuti i koje konstruktivno misljenje. Ne bi valjalo da su svi isprazni kao ti, jelte.
User avatar
cyprus
Posts: 39284
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#2057 Re: SP 2018: Kipar - BiH / Gibraltar - BiH

Post by cyprus »

Artest wrote:
cyprus wrote:
Artest wrote:Pozvao bih Cvrcka, Alphonsa_Kaudersa, DMW, gospodina @sviunapad....i jos neke stalne diskutante iz predjasnjih ciklusa, da se vise aktiviraju po pitanju repke. Kad budu u mogucnosti, jel.
Njihovo uključivanje je od krucijalne važnosti u ovom odsudnom trenutku :mrgreen:
Krucijalne za sto? Za nivo dosade na ovom pdf-u, svakako. :) Mora se cuti i koje konstruktivno misljenje. Ne bi valjalo da su svi isprazni kao ti, jelte.
Krucijalne za budućnost naše reprezentacije, fudbala, nacije i svih nas, dakako :-D
User avatar
Artest
Posts: 3942
Joined: 12/05/2012 17:04

#2058 Re: SP 2018: Kipar - BiH / Gibraltar - BiH

Post by Artest »

Dakako, ti ces interpretirati moje misljenje bolje od mene. :D
User avatar
Artest
Posts: 3942
Joined: 12/05/2012 17:04

#2059 Re: SP 2018: Kipar - BiH / Gibraltar - BiH

Post by Artest »

Ahh da, uvijek zaboravim da su forumasi otjerali Saja :lol:
User avatar
cyprus
Posts: 39284
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#2060 Re: SP 2018: Kipar - BiH / Gibraltar - BiH

Post by cyprus »

Artest wrote:Dakako, ti ces interpretirati moje misljenje bolje od mene. :D
Pa tvoj jecaj za uključivanjem navedenih umova u diskusiju je jasno naglasio ozbiljnost situacije :cry: Ko će nam pomoći, ako ne oni...
User avatar
luckylaka
Posts: 22636
Joined: 15/01/2010 06:28

#2061 Re: SP 2018: Kipar - BiH / Gibraltar - BiH

Post by luckylaka »

cyprus wrote:
Artest wrote:Pozvao bih Cvrcka, Alphonsa_Kaudersa, DMW, gospodina @sviunapad....i jos neke stalne diskutante iz predjasnjih ciklusa, da se vise aktiviraju po pitanju repke. Kad budu u mogucnosti, jel.
Njihovo uključivanje je od krucijalne važnosti u ovom odsudnom trenutku :mrgreen:
Cak mozda vaznije nego da se vise aktiviraju Bajevic,Osim,Hadzibegic i ostali.
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 25949
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#2062 Re: SP 2018: Kipar - BiH / Gibraltar - BiH

Post by BHF_Manijak »

Mi smo zajeb ocit napravili nakon Svjetskog, kad je jos para bilo i kakve takve reputacije, da se angazuje ozbiljan selektor. Sad niti imas para, a vratili smo se na nivo sprdnje sto se tice fudbalskh predstava na terenu. Osim jedino kakvu ambicioznu licnost prevariti, manirima seoskih varalica, kakve i jesu u Savezu, koji ima zelju da napravi nesto vise sa Dzekom, Pjanicem, Lulicem... :oops:
Safet nas zajeba ostankom, a ovi iz Saveza nisu imali dovljno muda "da mu se zahvale". Sad svaki pokusaj angazovanja nekog ozbiljnijeg pada u vodu, spali smo na nivo ovih banana selektora, koje mozes nafatati po Premijer ligi... :oops:
User avatar
Artest
Posts: 3942
Joined: 12/05/2012 17:04

#2063 Re: SP 2018: Kipar - BiH / Gibraltar - BiH

Post by Artest »

cyprus wrote:
Artest wrote:Dakako, ti ces interpretirati moje misljenje bolje od mene. :D
Pa tvoj jecaj za uključivanjem navedenih umova u diskusiju je jasno naglasio ozbiljnost situacije :cry: Ko će nam pomoći, ako ne oni...
Wow...kakve mogucnosti prodiranja u um. Trebao bi to naplacivati.

Sta uradi visegodisnje samaranje od prosvjetnog radnika :lol: Jbg, ipak je moje pisanje krivo sto je Sventin propao :(
Dead Man Walking
Posts: 6402
Joined: 28/05/2004 21:49

#2064 Re: SP 2018: Kipar - BiH / Gibraltar - BiH

Post by Dead Man Walking »

Artest wrote:Pozvao bih Cvrcka, Alphonsa_Kaudersa, DMW, gospodina @sviunapad....i jos neke stalne diskutante iz predjasnjih ciklusa, da se vise aktiviraju po pitanju repke. Kad budu u mogucnosti, jel.
Sta reci, koju posluku porati? Ja sam totalno razocaran Mehmedom i kao covjekom i kao trenerom. Mislio sam kad je Sajke odlazio da gori ne moze doci, ali ovaj bas veze nema. Tako da vise nemam snage da se nerviram, jasno mi je da Belgiju i ako dobijemo pomocu nekih filmskih trikova kroz baraz opet ne mozemo.
baglama
Posts: 987
Joined: 13/11/2010 16:09

#2065 Re: SP 2018: Kipar - BiH / Gibraltar - BiH

Post by baglama »

cyprus wrote:
Tipicoti wrote:Image

Evo je tabela drugoplasiranih (sa wikija)..........

Ako je po njoj suditi imamo minimalne sanse, ali ipak nije sve izgubljeno.

Kada vidim ovu tabelu jedino sta mi je drago je to da je Grcka ispala hahahaha, dzaba im i da budu 2. na tabeli.........oni imaju 1 bod manje od nas, a igraju jos protiv Kipra i Gibraltara sto znaci da im se broje samo oni bodovi protiv Kipra. Gibraltar je zadnji i ti bodovi se nece brojati. :izet:
To baš i ja maloprije kontam... Grčka nema ni teoretskih šansi više (ili možda ima, al ono 0,0001%)...

PS Ipak, može teoretski... Irska izgubi od Srbije i Velsa, a Vels izgubi od Gruzije :-D


niste vi to bas najbolje skontali.
Grcka po ovoj tabeli ima 10 i moze osvojiti jos 3 protiv kipra a mi ako ne dobijemo belgiju mozemo na 11 ili 12.
meni se cini da ce nama biti # pisi kuci po odjelo # :run:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#2066 Re: SP 2018: Kipar - BiH / Gibraltar - BiH

Post by Tomahawk11 »

BHF_Manijak wrote:Mi smo zajeb ocit napravili nakon Svjetskog, kad je jos para bilo i kakve takve reputacije, da se angazuje ozbiljan selektor. Sad niti imas para, a vratili smo se na nivo sprdnje sto se tice fudbalskh predstava na terenu. Osim jedino kakvu ambicioznu licnost prevariti, manirima seoskih varalica, kakve i jesu u Savezu, koji ima zelju da napravi nesto vise sa Dzekom, Pjanicem, Lulicem... :oops:
Safet nas zajeba ostankom, a ovi iz Saveza nisu imali dovljno muda "da mu se zahvale". Sad svaki pokusaj angazovanja nekog ozbiljnijeg pada u vodu, spali smo na nivo ovih banana selektora, koje mozes nafatati po Premijer ligi... :oops:
Nisu tu muda u pitanju bila, nego su se oni dočepali miliončića.
Ako očekuješ od ovih da angažuju ozbiljnog selektora, onda si u zabludi.
Njima treba podoban.
Locked