SP 2018 / Bosna i Hercegovina - Grčka / 09.06.2017

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Locked
biscanka2
Posts: 1722
Joined: 07/04/2009 00:46

#1301 Re: SP 2018 / Bosna i Hercegovina - Grčka / 09.06.2017

Post by biscanka2 »

Nasi igraci su naivni. Trebali bi biti malo prepredeniji. :hm:
Primjer Levnadovski.
Covjek par puta dobro fasovo i dozvo se pameti. :hmpf:
Kad dobije loptu navuce igraca koji ga je "nenamjerno" odvalio,pa ga onda "nenamjerno" doceka kukom ili ramenom
tako da mu sve, sto kazu, na nos trgne. :stasreko:
Drugi su to (od protivnika) prokuzili pa se kulturnije oko otimanja lopte ponasaju.
User avatar
Point.
Posts: 27560
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#1302 Re: SP 2018 / Bosna i Hercegovina - Grčka / 09.06.2017

Post by Point. »

Troll_Happens wrote:
Point. wrote:I kako to da se uvijek poslije utakmice i loseg rezultata javljaju likovi poput LeKlerka, Trol Hapens i slicni da nam sole pamet a nigdje ih u periodu izmedju utakmica da nam koju pametnu prospu?
Pa gdje ces komentarisati prije utakmice i izmedju da kvaris harmoniju i "naporan" rad koji ulazu. Mi smo najvece budale cekas tu jebenu utakmicu polazes nade i onda te tako razocaraju. Vecina ih je vec na plavom jadranu hlade muda. Jebe ih se za obican svijet koji zive za takve trenutke. Normalno da ce se kritikovati kad useru. Eto tebi je po volji igra i sve. I ako ne odu na prvenstvo tebi je svejedno imas navijati za srb ili hr. Meni nije svedno i ja nemam druge zemlje.
O cemu ti buleznis Boziji covjece? Na cemu si? Da si pratio ovu temu kao sto nisi, vidio bi da sam pisao da nam je igra za qurac i da vako vise ne moze. A tebi jedino smeta sto je Dzeko pokazao Manolasu kako da se ponasa kad je u gostima. Ti ces nekome govoriti da navija za sr ili hr a nazivas naseg najboljeg igraca ikada dzikanom i sta sve ne. Ma da ti ne govorim gdje da se gonis. Kakav bezobrazluk.
lakilaka
Posts: 1610
Joined: 10/10/2014 16:48

#1303 Re: SP 2018 / Bosna i Hercegovina - Grčka / 09.06.2017

Post by lakilaka »

Murat Sabanovic wrote:
lakilaka wrote: ja objasnjavam tebi, jer si ti rekao to. dzeko, kao kapiten nase reprezentacije je odgovorio manolasu na njegovu provokaciju nasim navijacima na nasem terenu. znaci da dzeko nije pokretac incidenta.
a sta ako su nasi navijaci provocirali grka, a on im odgovorio isto provokacijom,pa se onda dzeko upleo :D :D :D

meni ne moras objasnjavati, jer fizicki obracun su nasi poceli.

bilo kako bilo,mi smo ga popusili.nadajmo se samo da nasi nece biti strogo kaznjeni. ove kvale jos nisu izgubljene ukoliko se hladne glave pristupi narednim tekmama. a ukoliko iz dvomeca protiv grka ne izvucemo nikakve pouke,onda nas nema nigdje ni u narednom
ciklusu.
sta je po tebi fizicki obracun, pa ce mo onda dalje kad odgovoris.
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#1304 Re: SP 2018 / Bosna i Hercegovina - Grčka / 09.06.2017

Post by leškarenje »

Samog da se ponovim,daBogda ni u baraz ne otišli :oops:
User avatar
Point.
Posts: 27560
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#1305 Re: SP 2018 / Bosna i Hercegovina - Grčka / 09.06.2017

Post by Point. »

leškarenje wrote:Samog da se ponovim,daBogda ni u baraz ne otišli :oops:
Nisi ovako pricao kada se Pape blamirao sa Kiprom i Izraelom.
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#1306 Re: SP 2018 / Bosna i Hercegovina - Grčka / 09.06.2017

Post by leškarenje »

Point. wrote:
leškarenje wrote:Samog da se ponovim,daBogda ni u baraz ne otišli :oops:
Nisi ovako pricao kada se Pape blamirao sa Kiprom i Izraelom.
Ti i dalje ne kontas da smo mi igrali fudbal kad je bio najuspješniji selektor,ovo što sad igramo mene sramota gledati....kako je krenuo Husika će sa formacijama zajebati najuspjesnijeg.
User avatar
Point.
Posts: 27560
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#1307 Re: SP 2018 / Bosna i Hercegovina - Grčka / 09.06.2017

Post by Point. »

leškarenje wrote:
Point. wrote:
leškarenje wrote:Samog da se ponovim,daBogda ni u baraz ne otišli :oops:
Nisi ovako pricao kada se Pape blamirao sa Kiprom i Izraelom.
Ti i dalje ne kontas da smo mi igrali fudbal kad je bio najuspješniji selektor,ovo što sad igramo mene sramota gledati....kako je krenuo Husika će sa formacijama zajebati najuspjesnijeg.
Ti i dalje ne kontas da je Pape, iako smo igrali daleko bolji fudbal nego sada, usrao motiku na kraju i da nije vise selektor.
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#1308 Re: SP 2018 / Bosna i Hercegovina - Grčka / 09.06.2017

Post by mO k3 »

hrasno38 wrote:
Tipicoti wrote:Imamo Pjanica, momentalno jednog od najboljih izvodjaca slobodnih udaraca i umjesto da trazimo faul protiv grubih Grka oko 16-terca, mi trazimo faul 30 m od gola.
Steta.
Isto kao i penal a upravo zbog toga sto Ricoli zna kakav je igrac Pjanic nikada ne bi svirao takav slobodnjak kao sto nije ni penal jer Mire prije da gol iz slobodnjaka nego iz penala.
Hajde majketi vise popusti sa tim pljuvanjem po miralemu , tvoj miljenik i u svim važnim utakmicama zakazao tako i sada
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#1309 Re: SP 2018 / Bosna i Hercegovina - Grčka / 09.06.2017

Post by mO k3 »

avetinja wrote:Trener reprezentacije treba biti stranac ili neko ko nema nikakve dodirne tačke sa Željom ili Sarajevom, pa bi onda valjda prestali gledati reprezentaciju kroz plave, odnosno bordo naočale.
:thumbup: jedna pametna to ja govorim godinama...
Fudo387
Posts: 21793
Joined: 24/01/2015 19:44

#1310 Re: SP 2018 / Bosna i Hercegovina - Grčka / 09.06.2017

Post by Fudo387 »

mO k3 wrote:
hrasno38 wrote:
Tipicoti wrote:Imamo Pjanica, momentalno jednog od najboljih izvodjaca slobodnih udaraca i umjesto da trazimo faul protiv grubih Grka oko 16-terca, mi trazimo faul 30 m od gola.
Steta.
Isto kao i penal a upravo zbog toga sto Ricoli zna kakav je igrac Pjanic nikada ne bi svirao takav slobodnjak kao sto nije ni penal jer Mire prije da gol iz slobodnjaka nego iz penala.
Hajde majketi vise popusti sa tim pljuvanjem po miralemu , tvoj miljenik i u svim važnim utakmicama zakazao tako i sada
Pa nije zakazao.
User avatar
hrasno38
Posts: 31285
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#1311 Re: SP 2018 / Bosna i Hercegovina - Grčka / 09.06.2017

Post by hrasno38 »

leškarenje wrote:
hrasno38 wrote:
NajdraziVodjaa wrote:Evo ja sam navijac Zeljezenicara i odgovorno tvrdim da je Mesa ublehas i kvazistrucnjak gori i od govedje glave Safeta, bruka se otakko ej preuzeo selektorsku poziciju, ljepsi fudbal smo igrali dok je Baka bunker igrao sa Barbarezom liberom a haj bar da je ruzan a efikasan vec je u Mese ruzan a neefikasan i beskoristan fudbal. Tu statistiku okaci macku o rep ona nista ne pokazuje, jebes je kad su Grci jedini napravili stopostotnu sansu na utakmici a nasi sutevi na silu bili bezopasni izuzev mozda dva koja je golman Grcke odbranio. Jake li dominacije...vazda izvlacenje na sudije realno nista od onog nije bio neki cisti penal sto lafo reklamiraju, ona ruka Grka bi bila penal da je nas igrac sutao prema golu pa ga onako pogodila ovako pogodio ga njegov igrac dok je izbacivao loptu iz sesnesterca, tako glup penal ti niko nece svirati.
Ljepsi fudbal smo igrali zahvaljujci Misimovicu jer je u svakom trenutku znao sta ce sa loptom i davo lopte kao da imaju oci! Sve ovo ostalo sto si napisao sto se mene tice nidje veze sa vezom ali tvoje pravo na misljenje je neprikosnoveno!!
Kako onako glup penal svirase protiv nas za Irsku koji uzgred i nije bio jer je bila ruka uz tijelo.......
Ljepši fudbal smo igrali jer je Pape htio tako da igramo,kraj priče.
Hehehehehh kako ti naletis a da ni sam ne skontas......
User avatar
hrasno38
Posts: 31285
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#1312 Re: SP 2018 / Bosna i Hercegovina - Grčka / 09.06.2017

Post by hrasno38 »

leškarenje wrote:
Point. wrote:
leškarenje wrote:Samog da se ponovim,daBogda ni u baraz ne otišli :oops:
Nisi ovako pricao kada se Pape blamirao sa Kiprom i Izraelom.
Ti i dalje ne kontas da smo mi igrali fudbal kad je bio najuspješniji selektor,ovo što sad igramo mene sramota gledati....kako je krenuo Husika će sa formacijama zajebati najuspjesnijeg.
hahhahaha pa jeste kada nas je tele dovelo da nas Kipar ubije u sred Zenice a Izrael ponizi do koske......Skoro pa isti fudbaleri su i sada i ista je i postava samo sto nema Misketa, Rahimica, Spahica, Mujdze i isto se igra 4:4:2 pa kako onda moze biti kriv selektor......Medjutim kao sto sam ti rekao ti si naivan ko francuska sobarica i klako te je navuci da u stvari kazes ono sto stvarno mislis. Medjutim koga boli kurac i ko se sekira sto u reprezentaciji nema niko iz tvojih bordo redova....da neko vrijedi mozda bi i bio i to je poenta cijele tvoje price.
User avatar
hrasno38
Posts: 31285
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#1313 Re: SP 2018 / Bosna i Hercegovina - Grčka / 09.06.2017

Post by hrasno38 »

mO k3 wrote:
hrasno38 wrote:
Tipicoti wrote:Imamo Pjanica, momentalno jednog od najboljih izvodjaca slobodnih udaraca i umjesto da trazimo faul protiv grubih Grka oko 16-terca, mi trazimo faul 30 m od gola.
Steta.
Isto kao i penal a upravo zbog toga sto Ricoli zna kakav je igrac Pjanic nikada ne bi svirao takav slobodnjak kao sto nije ni penal jer Mire prije da gol iz slobodnjaka nego iz penala.
Hajde majketi vise popusti sa tim pljuvanjem po miralemu , tvoj miljenik i u svim važnim utakmicama zakazao tako i sada
Decko ti si bolestan i ja bih zamolio moderaciju da uvede prije registracije onaj najosnovniji test pismenosti i obrazovanja. Jesi li ti procitao makar jos jednom sta sam ja napisao misu onaj mekinjasu koji si se godinu dana zavukao u takvu rupu da te ni dimom nisu mogli istjerati. Ajde objasni pucanstvu sta sam ja ovdje rekao lose o Miralemu forumasu nepismeni!!!!
User avatar
hrasno38
Posts: 31285
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#1314 Re: SP 2018 / Bosna i Hercegovina - Grčka / 09.06.2017

Post by hrasno38 »

Ti divni Grci na kojima je Dzeko ispoljavao silu....
Image
User avatar
Edin H.
Posts: 46898
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#1315 Re: SP 2018 / Bosna i Hercegovina - Grčka / 09.06.2017

Post by Edin H. »

Branite Pjanica, kao da je Misimovic. :oops:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#1316 Re: SP 2018 / Bosna i Hercegovina - Grčka / 09.06.2017

Post by Tomahawk11 »

Kad vidim ovu raspravu bordo-plavu na temama o reprezentaciji :roll:
A od igraca Zelje i Sarajeva Miroslav Stevanovic i to na klupi.
Pa jebo ga.....jah, selektor igrao za Zelju, kao sto je nekadasnji za FKS. Zaboli me u tom kontekstu neka stvar.
Zaboli me uopste. Pricao sam juce sa zaguljenim Zeljovcem o selektoru, covjek je razocaran, malo je reci. Naravno, u kontekstu reprezentacije, nije ni sekunde spomenuo tu pricu plavo-bordo. To se izgleda samo u forumskim ratovima poteze.
Safet je trebao ici poslije SP, al su govna iz saveza produzila nesto sto je bilo jasno da je gotovo.
Gotovo je i ovo, samo sto to niko ne vidi. Gledam sinoc Crnu Goru, ljudi lete. Sta to oni imaju sto mi nemamo? Gledao sam ovu reprezentaciju i u boljim izdanjima. Kad su letjeli po terenu. Ne, nije to samo Misimovic. On je bio samo jedan dio te slagalice. Igrali su svi, ko sat, trcali, loptom se crtalo po terenu, a onda je bogami i bilo prilika, sijevalo sa svih strana.
E, to preksinoc skoro da nismo vidjeli. Selektor iskopa Jajala, udje na utakmicu sa dvojicom ofanzivnih veznih i bez zadnjeg veznog (koji, istina, nije defanzivno falio sa Grcima, ali jeste itekako da prenese loptu naprijed), uvodi centarfora da mu igra krilo, pa ga onda izbacuje drugom izmjenom....a cijelu utakmicu mu kao napadac igra Vedad Ibisevic, ja se ne mogu sjetiti da je on ista odigrao osim par saplitanja s loptom :-?
Puno je aferima, a selektor udje u utakmicu sa stavom remi je dobar...dobar, nego sta, ako cemo igrati ko sto smo igrali ovu utakmicu....ali nema se kud ici dok god igramo ovako...
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#1317 Re: SP 2018 / Bosna i Hercegovina - Grčka / 09.06.2017

Post by leškarenje »

Deduka,ja uvijek govorim ono što mislim.

Čuj razbio nas Kipar :D neću više majke mi....uzivaj.
User avatar
leffe
Posts: 247
Joined: 10/09/2009 15:44

#1318 Re: SP 2018 / Bosna i Hercegovina - Grčka / 09.06.2017

Post by leffe »

Ima istine u svemu ovom sto pisete, ali ja se ne mogu oteti utisku da je sudija od pocetka bio tendeciozan i sudio na nasu stetu. Puuuno je grijesio u korist Grka i to ne moze biti slucajno. Zasto? Mozemo samo da nagadjamo, ali Rizzoli je bio na zadatku.
Fudo387
Posts: 21793
Joined: 24/01/2015 19:44

#1319 Re: SP 2018 / Bosna i Hercegovina - Grčka / 09.06.2017

Post by Fudo387 »

hrasno38 wrote:hahhahaha pa jeste kada nas je tele dovelo da nas Kipar ubije u sred Zenice a Izrael ponizi do koske......
Isti ste vas dvojica, u pet deka.
Vi reprezentaciju gledate kroz ta dva alasalamet tima, zeljo vs sarajevo.
Fakat reprezentaciju treba udaljiti od sarajevske carsije, sjebaste nas.
Za ocekivati bi bilo da ste bar mrvu iznad te mahalske politike, jebem ga, koliko toliko je to urbana sredina, al' djaba.
Njemu Mesa tele, tebi Safet, a veze nemate ni jedan ni drugi.
Majke ti, kako vam ne dosadi?
User avatar
hrasno38
Posts: 31285
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#1320 Re: SP 2018 / Bosna i Hercegovina - Grčka / 09.06.2017

Post by hrasno38 »

Fudo387 wrote:
hrasno38 wrote:hahhahaha pa jeste kada nas je tele dovelo da nas Kipar ubije u sred Zenice a Izrael ponizi do koske......
Isti ste vas dvojica, u pet deka.
Vi reprezentaciju gledate kroz ta dva alasalamet tima, zeljo vs sarajevo.
Fakat reprezentaciju treba udaljiti od sarajevske carsije, sjebaste nas.
Za ocekivati bi bilo da ste bar mrvu iznad te mahalske politike, jebem ga, koliko toliko je to urbana sredina, al' djaba.
Njemu Mesa tele, tebi Safet, a veze nemate ni jedan ni drugi.
Majke ti, kako vam ne dosadi?
Prvo nismo isti i ne daj boze da mo isti. Drugo ja sam samo prenio sta se pise najcesce od zadnjeg sudijsnog zvizduka na ovoj temi: Cimirot sa cim se slazem, Duljevic i kako je Mesa "supak" a kako smo kao igrali dok je bio Pape. Ja sam jedan od rijetkih ovdje koji Papeta ni nakon poraza nije nikada uvrijedio niti jednu ruznu rijec rekao za njega a ovo danas "tele" je bilo prvi put ali ja zaista o njemu nemam takvo misljenje jer ja nisam navijac Sarajeva ne daj boze. To sto su Pitari silno isfrustrirani godinama jer nemaju niti jednog jedinog reprezentativca to je ovdje vec poznata prica sto ne znaci da sada svi trebamo da trpimo kako vrijedjaju igrace koji su ili iz Zelje ili potekli iz Zelje. Reci da je Dzeko kloc ili karina moze samo reci neko sa najtezom dijagnozom i da kao daje golove samo slabim protivnicima. Pa da Papetu nije bilo Edina otiso bi na moj kurac u Brazil jer mu je Edin dobio upravo Grke i bio drugi strijelac kvalifikacija.
Dalje reprezentacija se vrlo tesko moze posmatrati van konteksta dva najveca BH kluba jer u ovoj drzavi sve sto u fudbalskom smislu je TOP danas i jucer upravo i potice iz ova dva kluba.
Ja cu na bezobrazluk uvijek odgovarati jos vecim bezobrazlukom kao sto je i Edin kao sto je i Zili....niko nije ovdje napisao kako je ono malo grcko majmunce sa peskirom se zaletilo da nekoga od nasih opali nego su svi novokomponvani BH dzentlmeni rekli kako je Zili papak i kako je Dzeko papak jer je naruzio igraca koji je nasim navijacima pokazivao muda.
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#1321 Re: SP 2018 / Bosna i Hercegovina - Grčka / 09.06.2017

Post by leškarenje »

Bolji je Cimirot od mrtvog Besica,mogao je Duljević uletiti umjesto Lulica,mogao je Bajic umjesto Vede,mogao je Stevanovic umjesto mrtvog Visce.

Nije poenta da li je bolji,ali ako jednog ne ide probaj nešto promijeniti....ali jok ,Husika kaže izveo Kodru da pojača sredinu :lol:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#1322 Re: SP 2018 / Bosna i Hercegovina - Grčka / 09.06.2017

Post by Tomahawk11 »

Besic-Cimirot-Pjanic
Pod uslovom da su svi zdravi.
Bolje nemamo trenutno.
User avatar
emigrazione
Posts: 7369
Joined: 01/09/2010 13:40

#1323 Re: SP 2018 / Bosna i Hercegovina - Grčka / 09.06.2017

Post by emigrazione »

Tomahawk11 wrote:Besic-Cimirot-Pjanic
Pod uslovom da su svi zdravi.
Bolje nemamo trenutno.
To protiv npr Belgije, protiv Grcke ti treba kontrola lopte, zadnji pas i sut, Znaci Medunjanin...Cimirot mora imati prednost u odnosu na Besica jer je trenutno bolji i stalno igra, bolji je odavno al' haj' da ne talasamo sad, sve je vrlo jednostavno...problem je sto Mesa voli da glumi Kapela i izmislja toplu vodu
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24240
Joined: 26/08/2007 17:10

#1324 Re: SP 2018 / Bosna i Hercegovina - Grčka / 09.06.2017

Post by Charuga »

http://forum.klix.ba/fudbalska-nogometn ... #p13682971

Prešaltajte se na ovu temu, svakako je počela priča o reprezentaciji generalno, a nevezano samo za utakmicu sa Grčkom.
Locked