SP 2018 / Bosna i Hercegovina - Grčka / 09.06.2017

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Locked
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#1251 Re: SP 2018 / Bosna i Hercegovina - Grčka / 09.06.2017

Post by mO k3 »

KvaziExpert wrote:
leškarenje wrote:
KvaziExpert wrote:Pa jest bio penal :mrgreen:
Ono napucavanje u ruku ni u snu....lopta napucana prema centru od suigrača :mrgreen: nidje veze.
Njima bi sviro :mrgreen:
Tu si u pravu ...
lakilaka
Posts: 1610
Joined: 10/10/2014 16:48

#1252 Re: SP 2018 / Bosna i Hercegovina - Grčka / 09.06.2017

Post by lakilaka »

Murat Sabanovic wrote:
lakilaka wrote:dzeko nije pokretac incidenta.
to ti objasni fifi, a ne meni. fifu interesuje sta su kamere zabiljezile kao i zapis delegata.
ja objasnjavam tebi, jer si ti rekao to. dzeko, kao kapiten nase reprezentacije je odgovorio manolasu na njegovu provokaciju nasim navijacima na nasem terenu. znaci da dzeko nije pokretac incidenta.
lakilaka
Posts: 1610
Joined: 10/10/2014 16:48

#1253 Re: SP 2018 / Bosna i Hercegovina - Grčka / 09.06.2017

Post by lakilaka »

leškarenje wrote:
KvaziExpert wrote:Pa jest bio penal :mrgreen:
Ono napucavanje u ruku ni u snu....lopta napucana prema centru od suigrača :mrgreen: nidje veze.
penal sto posto. nisi tako govorio kada je u istoj situaciji sviran penal protiv zeljeznicara. cak si tvrdio suprotno. ali posto je plavi mesa na klupi, tu se gube objektivni kriteriji.
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#1254 Re: SP 2018 / Bosna i Hercegovina - Grčka / 09.06.2017

Post by leškarenje »

lakilaka wrote:
leškarenje wrote:
KvaziExpert wrote:Pa jest bio penal :mrgreen:
Ono napucavanje u ruku ni u snu....lopta napucana prema centru od suigrača :mrgreen: nidje veze.
penal sto posto. nisi tako govorio kada je u istoj situaciji sviran penal protiv zeljeznicara. cak si tvrdio suprotno. ali posto je plavi mesa na klupi, tu se gube objektivni kriteriji.
Ne trolaj :D jebes zeljeznicara na ovoj temi :thumbup:
Dje ba ono penal :lol: lik napucava loptu prema centru grada pogodi ga i ruku,ma hajte molim vas.
lakilaka
Posts: 1610
Joined: 10/10/2014 16:48

#1255 Re: SP 2018 / Bosna i Hercegovina - Grčka / 09.06.2017

Post by lakilaka »

leškarenje wrote:
lakilaka wrote:
leškarenje wrote: Ono napucavanje u ruku ni u snu....lopta napucana prema centru od suigrača :mrgreen: nidje veze.
penal sto posto. nisi tako govorio kada je u istoj situaciji sviran penal protiv zeljeznicara. cak si tvrdio suprotno. ali posto je plavi mesa na klupi, tu se gube objektivni kriteriji.
Ne trolaj :D jebes zeljeznicara na ovoj temi :thumbup:
Dje ba ono penal :lol: lik napucava loptu prema centru grada pogodi ga i ruku,ma hajte molim vas.
hajte molim vas, ne trolam, samo govorim o tvoji duplim arsinima. i jebes sarajevo, lordy moj ( ovo da bude tebi vraceno za "jebes zeljeznicara" - providan si ). onaj kontakt ruke i lopte bi sviralo 99% sudija, to su rekle i komsije hrvati u jutarnjem.
Frankyee
Posts: 1515
Joined: 02/04/2006 21:49
Location: Krajina u srcu

#1256 Re: SP 2018 / Bosna i Hercegovina - Grčka / 09.06.2017

Post by Frankyee »

Prije utakmoce sam napisao na ovoj temi da ocekujem pobjedu Grcke tako da ovaj rezultat je bolje nego sto sam ocekivao. Ne treba zaboraviti da su Grci imali dvije cdobre sanse iz kontre a jedna od tih sansi je bila cista, dva igraca pred golom Begovica.

Ne znam kako se nama poklopi da uvijek protivnicki golman odigra super utakmicu , ono sto je branio Grcki golmam ( Karsesis kako vec se zove ) realno Begovic ni u snu ne moze da uhvati. ( Sjecam se onog Muhe Slovaka isto je bio lud :D )

Ja sam ocekivao poraz jer vec godinama nasa ekipa odigra najlosije kad je najvaznije i kad treba da se dignu nasi igraci padnu. Dok se to ne promijeni mi nemamo sansu jer i da odemo do baraza onda nas ceka neka Irska ili Portugal.

Problem nase ekipe pocinje na kupi ali se onda prenese do bar pola igraca koji nikako da se dignu. Da li potreban neki motivator ili nesto drugo ne znam nisam strucnjak ali se dobro sjecam kako su se borili Irci, Izraelci, Grci, Portugalci mnogi drugi koji su nas razbijali ili kvarili planove.

Grci su se pokazali bolja ekipa , imali se veci posjed lopte nego kad igraju protiv malih reprezentacija a svi znamo da njima fale 4 bitna igraca. U jednom trenutku su Grci imali totalnu dominaciju i drzali loptu kao da igraju protiv Malte. E sad neko kaze mi smo bolji na lopti ? pa kako je to moguce da smo bolji kad nismo mogli uzeti ili sacuvati loptu.

Begovic izbija na centar kao da vodimo 3 razlike u drugom poluvremenu. Pjanic ne moze iz kornera da ubaci u 16rac , krila prazna. Ljudi napadaju Viscu pa on je bio najvise opasan po gol Grcke jer je jedini pravio prodore, iako je i to bilo tanko. Dzeko i Vedo odsjeceni i sve je palo kad je usao treci spic Kodro. Tek ulaskom Besica ?! se poboljsava protok lopte i mi pocinjemo drzati loptu i praviti akcije. Siguran sam da bilo ko od igraca sredine terena ( Besic, Medo, Cimirot, Stevanovic ) bi igrao bolje nego Kodro. I dobro je da Mesa vadi Kodru jer je skonto da napravio gresku

Dobro je rekao Skibe ,,, izbaci na Dzeku i Ibisevica pa sta bude,,, nula od igre i potpuno zasluzeno bod Grcima.
User avatar
hrasno38
Posts: 31483
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#1257 Re: SP 2018 / Bosna i Hercegovina - Grčka / 09.06.2017

Post by hrasno38 »

Bosanski_kralj wrote:Nama pored problema zvani Mehmed baždareviće će biti problem i taj što će Džeko vjerovatno zaraditi suspenziju 1-2 utakmice.
Zasto????? Pa onakvi sukobi sa odgurivanjem glave su na svakoj utakmici skoro pa standardni i u masi slucajeva prodju i bez zutog kartona! Dzeko se nije tukao kasnije.
User avatar
hrasno38
Posts: 31483
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#1258 Re: SP 2018 / Bosna i Hercegovina - Grčka / 09.06.2017

Post by hrasno38 »

Point. wrote:I kako to da se uvijek poslije utakmice i loseg rezultata javljaju likovi poput LeKlerka, Trol Hapens i slicni da nam sole pamet a nigdje ih u periodu izmedju utakmica da nam koju pametnu prospu?
Meni to lici na cisti mazohizam :(
User avatar
hrasno38
Posts: 31483
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#1259 Re: SP 2018 / Bosna i Hercegovina - Grčka / 09.06.2017

Post by hrasno38 »

lakilaka wrote:
leškarenje wrote:
KvaziExpert wrote:Pa jest bio penal :mrgreen:
Ono napucavanje u ruku ni u snu....lopta napucana prema centru od suigrača :mrgreen: nidje veze.
penal sto posto. nisi tako govorio kada je u istoj situaciji sviran penal protiv zeljeznicara. cak si tvrdio suprotno. ali posto je plavi mesa na klupi, tu se gube objektivni kriteriji.
Ne brini da je Pape na klupi i da su igrali Dulja i Cimirot bila bi skroz druga prica....pogledas ko su oni koji najvise pljuju i osporavaju i sve je jasno!!
User avatar
hrasno38
Posts: 31483
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#1260 Re: SP 2018 / Bosna i Hercegovina - Grčka / 09.06.2017

Post by hrasno38 »

Podjebava SEO 100 na sat hehehehehe
Image
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#1261 Re: SP 2018 / Bosna i Hercegovina - Grčka / 09.06.2017

Post by leškarenje »

Vidiš li ti hrasno koje sam igrače naveo da bi trebali igrati....pisam ja ove zvijezde i zvjezdice kojima je glavna bit pljunuti,osamariti i tako,jebes igru vazda ćemo se vaditi na sudiju.
User avatar
kamberovica polje
Posts: 3267
Joined: 28/01/2012 11:38

#1262 Re: SP 2018 / Bosna i Hercegovina - Grčka / 09.06.2017

Post by kamberovica polje »

Ovi Grci su daleko veća bagra od nas, ako je to ikako moguće. Međutim oni su i iskusnija bagra tako da znaju to svoje cigančenje i prljavištinu iskoristiti u svoju korist, kad nas je to više huja koja radi protiv nas samih.
User avatar
Edin H.
Posts: 47031
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#1263 Re: SP 2018 / Bosna i Hercegovina - Grčka / 09.06.2017

Post by Edin H. »

Bolje bi Sei da nije napravio idiotski drugi zut protiv Gibraltara, cime je realno otupio nasu igru, pogotovo uzevsi u obzir da povrijedise i Lulica. Dodaj jos Spahu i to je dovoljno da izbimo tu nadmoc koju bi realno morali imati u odnosu na Grke.
User avatar
hrasno38
Posts: 31483
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#1264 Re: SP 2018 / Bosna i Hercegovina - Grčka / 09.06.2017

Post by hrasno38 »

leškarenje wrote:Vidiš li ti hrasno koje sam igrače naveo da bi trebali igrati....pisam ja ove zvijezde i zvjezdice kojima je glavna bit pljunuti,osamariti i tako,jebes igru vazda ćemo se vaditi na sudiju.
Pa sto si onda napisao 100 postova o penalu nad Duljevicem na Grbavici ako se ne treba vaditi na sudiju??? Pusti bolan suplju to mozes valjati onoj bordo djeci nemoj meni......3-4 utakmice direktni krivci za nase neuspjehe su sudije.....Nigerija ofsajd, Spanija gol u 97 minuti evo sad Grcka u 90 rukomet u kaznenom prostoru....penal za Francusku.......ali nama se uredno svira uvijek to igranje rukom u vaznim utakmicama. I koji vam je kurac vise pa pisete napamet stvari, pljujete iskljucivo ili navijacki ili radi nekog teskog poremecaja....sta kaze statistika......
Image

Kaze da smo imali 6 suteva na gol a Grcka ni jedan!!! Imali smo 10 kornera a Grcka 4.....zar to lici na ekipu koja nije napadala jebeni bunker Grcke!!! I u tim napadima je bio najmanje jedna penal.......das gol onda se Grci moraju otvoriti pa i ti igras drukcije. Kako onda nije sudija kriv i kako nas nije zajebao???? Reci jasno i glasno a nemoj mi ovdje valjati macice ispod lavora da ti je muka sto nema nikoga iz Sarajeva u reprezentaciji i sto je Mesa selektor. Pusti filozofiranja jer 50% postova nakon utakmice su imali u sebi Cimirota i Duljevica sto nisu igrali i kako je Mesa supak a naravno od navijaca Sarajeva. Nismo djeca....u stvari za tebe bas i nisam siguran po ponasanju!! Niko skoro i nije spomenuo da nam je najbolji asistent zavrsio na samom pocetku u bolnici i da nam je i drugi igrac (Sunjic) zavrsio u bolnici jer je puno bitnije reci da je Dzeko kloc i aludirati na njegove ponasanje jer nije dozvolio Manolasu da nasim navijacima pokazuje kurac.
User avatar
hrasno38
Posts: 31483
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#1265 Re: SP 2018 / Bosna i Hercegovina - Grčka / 09.06.2017

Post by hrasno38 »

Edin H. wrote:Bolje bi Sei da nije napravio idiotski drugi zut protiv Gibraltara, cime je realno otupio nasu igru, pogotovo uzevsi u obzir da povrijedise i Lulica. Dodaj jos Spahu i to je dovoljno da izbimo tu nadmoc koju bi realno morali imati u odnosu na Grke.
Nasa odbrana dok je igrao Sunjic nije uopste lose igrala ali doduse nisu bas nesto i Grci imali prilike da napadaju niti su to zeljeli. Sunjic i Vranjes su izgarali na utakmici i samo neko bezobrazan moze reci drukcije.
User avatar
orinoco
Posts: 1687
Joined: 14/01/2017 17:46

#1266 Re: SP 2018 / Bosna i Hercegovina - Grčka / 09.06.2017

Post by orinoco »

kamberovica polje wrote:Ovi Grci su daleko veća bagra od nas, ako je to ikako moguće. Međutim oni su i iskusnija bagra tako da znaju to svoje cigančenje i prljavištinu iskoristiti u svoju korist, kad nas je to više huja koja radi protiv nas samih.
Nije problem biti "bagra", to može postići svaki primitivac. Teško je biti prefrigana "bagra", perfidna, biti "bagra" da ti drugi zavide zbog toga :D
User avatar
Tipicoti
Posts: 2159
Joined: 11/12/2012 01:40
Location: Tu i tamo

#1267 Re: SP 2018 / Bosna i Hercegovina - Grčka / 09.06.2017

Post by Tipicoti »

hrasno38 wrote:
leškarenje wrote:Vidiš li ti hrasno koje sam igrače naveo da bi trebali igrati....pisam ja ove zvijezde i zvjezdice kojima je glavna bit pljunuti,osamariti i tako,jebes igru vazda ćemo se vaditi na sudiju.
Pa sto si onda napisao 100 postova o penalu nad Duljevicem na Grbavici ako se ne treba vaditi na sudiju??? Pusti bolan suplju to mozes valjati onoj bordo djeci nemoj meni......3-4 utakmice direktni krivci za nase neuspjehe su sudije.....Nigerija ofsajd, Spanija gol u 97 minuti evo sad Grcka u 90 rukomet u kaznenom prostoru....penal za Francusku.......ali nama se uredno svira uvijek to igranje rukom u vaznim utakmicama. I koji vam je kurac vise pa pisete napamet stvari, pljujete iskljucivo ili navijacki ili radi nekog teskog poremecaja....sta kaze statistika......
Image

Kaze da smo imali 6 suteva na gol a Grcka ni jedan!!! Imali smo 10 kornera a Grcka 4.....zar to lici na ekipu koja nije napadala jebeni bunker Grcke!!! I u tim napadima je bio najmanje jedna penal.......das gol onda se Grci moraju otvoriti pa i ti igras drukcije. Kako onda nije sudija kriv i kako nas nije zajebao???? Reci jasno i glasno a nemoj mi ovdje valjati macice ispod lavora da ti je muka sto nema nikoga iz Sarajeva u reprezentaciji i sto je Mesa selektor. Pusti filozofiranja jer 50% postova nakon utakmice su imali u sebi Cimirota i Duljevica sto nisu igrali i kako je Mesa supak a naravno od navijaca Sarajeva. Nismo djeca....u stvari za tebe bas i nisam siguran po ponasanju!! Niko skoro i nije spomenuo da nam je najbolji asistent zavrsio na samom pocetku u bolnici i da nam je i drugi igrac (Sunjic) zavrsio u bolnici jer je puno bitnije reci da je Dzeko kloc i aludirati na njegove ponasanje jer nije dozvolio Manolasu da nasim navijacima pokazuje kurac.
:thumbup:
napokon jedna pametna na forumu.
uhvatili se cimirota i Duljevica ko Pelea i Maradone.
Sudije nas sjebase u Francuskoj, Spaniji, Brazilu, Irskoj....u najvaznijim utakmicama.
Oni pljuju po Vedi, Dzeki, Visci...
User avatar
kamberovica polje
Posts: 3267
Joined: 28/01/2012 11:38

#1268 Re: SP 2018 / Bosna i Hercegovina - Grčka / 09.06.2017

Post by kamberovica polje »

orinoco wrote:
kamberovica polje wrote:Ovi Grci su daleko veća bagra od nas, ako je to ikako moguće. Međutim oni su i iskusnija bagra tako da znaju to svoje cigančenje i prljavištinu iskoristiti u svoju korist, kad nas je to više huja koja radi protiv nas samih.
Nije problem biti "bagra", to može postići svaki primitivac. Teško je biti prefrigana "bagra", perfidna, biti "bagra" da ti drugi zavide zbog toga :D
Tako nekako. :D Ja im ne zavidim, nego ih prezirem i njih i njihovu igru. Na prvenstvu 2004. su mi čak bili simpatični, dok su igrali galdijatori kao npr. Karagounis, ali sve poslije toga su sitni mahalaši i kokošari koji udaraju, provociraju, valjaju i nabijaju. Za mene su oni najodvratnija ekipa trenutno na svijetu, jednostavno tolika doza prljave sreće nije viđena još od Talijana, mada su i oni gospoda za ovu skupinu štakora.
User avatar
Edin H.
Posts: 47031
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#1269 Re: SP 2018 / Bosna i Hercegovina - Grčka / 09.06.2017

Post by Edin H. »

hrasno38 wrote:
Edin H. wrote:Bolje bi Sei da nije napravio idiotski drugi zut protiv Gibraltara, cime je realno otupio nasu igru, pogotovo uzevsi u obzir da povrijedise i Lulica. Dodaj jos Spahu i to je dovoljno da izbimo tu nadmoc koju bi realno morali imati u odnosu na Grke.
Nasa odbrana dok je igrao Sunjic nije uopste lose igrala ali doduse nisu bas nesto i Grci imali prilike da napadaju niti su to zeljeli. Sunjic i Vranjes su izgarali na utakmici i samo neko bezobrazan moze reci drukcije.
Seo je u ponajboljoj formi of nasih igraca, omogucio bi sirinu i vise centarsuteva u grcki kazneni prostor, sto bi naravno povecalo mogucnost da postignemo gol iz igre, jer sudija penal nije bio spreman da svira. Ovako je jedina sansa da Pjanic zabije iz slobodnog, kao sto i jeste u Grckoj. U Zenici je njegov slobodni bila nasa najzrelija prilika.
User avatar
Tipicoti
Posts: 2159
Joined: 11/12/2012 01:40
Location: Tu i tamo

#1270 Re: SP 2018 / Bosna i Hercegovina - Grčka / 09.06.2017

Post by Tipicoti »

Imamo Pjanica, momentalno jednog od najboljih izvodjaca slobodnih udaraca i umjesto da trazimo faul protiv grubih Grka oko 16-terca, mi trazimo faul 30 m od gola.
Steta.
User avatar
hrasno38
Posts: 31483
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#1271 Re: SP 2018 / Bosna i Hercegovina - Grčka / 09.06.2017

Post by hrasno38 »

Tipicoti wrote:Imamo Pjanica, momentalno jednog od najboljih izvodjaca slobodnih udaraca i umjesto da trazimo faul protiv grubih Grka oko 16-terca, mi trazimo faul 30 m od gola.
Steta.
Isto kao i penal a upravo zbog toga sto Ricoli zna kakav je igrac Pjanic nikada ne bi svirao takav slobodnjak kao sto nije ni penal jer Mire prije da gol iz slobodnjaka nego iz penala.
al-em
Posts: 3119
Joined: 01/03/2014 00:26

#1272 Re: SP 2018 / Bosna i Hercegovina - Grčka / 09.06.2017

Post by al-em »

KvaziExpert wrote:
leškarenje wrote:
KvaziExpert wrote:Pa jest bio penal :mrgreen:
Ono napucavanje u ruku ni u snu....lopta napucana prema centru od suigrača :mrgreen: nidje veze.
Njima bi sviro :mrgreen:
Ne bi, nije im svirao ociglednu ruku na ivici sesnaesterca u prvom poluvremenu, ne bi ni ovo svirao jer niko normalan to ne bi svirao. To je penal jedino u nasoj ligi.
User avatar
hrasno38
Posts: 31483
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#1273 Re: SP 2018 / Bosna i Hercegovina - Grčka / 09.06.2017

Post by hrasno38 »

KvaziExpert wrote:Njima bi sviro :mrgreen:
al-em wrote:Ne bi, nije im svirao ociglednu ruku na ivici sesnaesterca u prvom poluvremenu, ne bi ni ovo svirao jer niko normalan to ne bi svirao. To je penal jedino u nasoj ligi.
Aha al u kurcu!!!
http://sportsport.ba/bh_fudbal/irska-po ... ala/176315
User avatar
avetinja
Posts: 31428
Joined: 19/07/2014 13:31

#1274 Re: SP 2018 / Bosna i Hercegovina - Grčka / 09.06.2017

Post by avetinja »

orinoco wrote:
kamberovica polje wrote:Ovi Grci su daleko veća bagra od nas, ako je to ikako moguće. Međutim oni su i iskusnija bagra tako da znaju to svoje cigančenje i prljavištinu iskoristiti u svoju korist, kad nas je to više huja koja radi protiv nas samih.
Nije problem biti "bagra", to može postići svaki primitivac. Teško je biti prefrigana "bagra", perfidna, biti "bagra" da ti drugi zavide zbog toga :D
Idealni protivnici Grka su Čileanci. Mali, borbeni, prgavi. :mrgreen:
User avatar
NajdraziVodjaa
Posts: 1563
Joined: 16/12/2016 22:23

#1275 Re: SP 2018 / Bosna i Hercegovina - Grčka / 09.06.2017

Post by NajdraziVodjaa »

hrasno38 wrote:
leškarenje wrote:Vidiš li ti hrasno koje sam igrače naveo da bi trebali igrati....pisam ja ove zvijezde i zvjezdice kojima je glavna bit pljunuti,osamariti i tako,jebes igru vazda ćemo se vaditi na sudiju.
Pa sto si onda napisao 100 postova o penalu nad Duljevicem na Grbavici ako se ne treba vaditi na sudiju??? Pusti bolan suplju to mozes valjati onoj bordo djeci nemoj meni......3-4 utakmice direktni krivci za nase neuspjehe su sudije.....Nigerija ofsajd, Spanija gol u 97 minuti evo sad Grcka u 90 rukomet u kaznenom prostoru....penal za Francusku.......ali nama se uredno svira uvijek to igranje rukom u vaznim utakmicama. I koji vam je kurac vise pa pisete napamet stvari, pljujete iskljucivo ili navijacki ili radi nekog teskog poremecaja....sta kaze statistika......
Image

Kaze da smo imali 6 suteva na gol a Grcka ni jedan!!! Imali smo 10 kornera a Grcka 4.....zar to lici na ekipu koja nije napadala jebeni bunker Grcke!!! I u tim napadima je bio najmanje jedna penal.......das gol onda se Grci moraju otvoriti pa i ti igras drukcije. Kako onda nije sudija kriv i kako nas nije zajebao???? Reci jasno i glasno a nemoj mi ovdje valjati macice ispod lavora da ti je muka sto nema nikoga iz Sarajeva u reprezentaciji i sto je Mesa selektor. Pusti filozofiranja jer 50% postova nakon utakmice su imali u sebi Cimirota i Duljevica sto nisu igrali i kako je Mesa supak a naravno od navijaca Sarajeva. Nismo djeca....u stvari za tebe bas i nisam siguran po ponasanju!! Niko skoro i nije spomenuo da nam je najbolji asistent zavrsio na samom pocetku u bolnici i da nam je i drugi igrac (Sunjic) zavrsio u bolnici jer je puno bitnije reci da je Dzeko kloc i aludirati na njegove ponasanje jer nije dozvolio Manolasu da nasim navijacima pokazuje kurac.
Evo ja sam navijac Zeljezenicara i odgovorno tvrdim da je Mesa ublehas i kvazistrucnjak gori i od govedje glave Safeta, bruka se otakko ej preuzeo selektorsku poziciju, ljepsi fudbal smo igrali dok je Baka bunker igrao sa Barbarezom liberom a haj bar da je ruzan a efikasan vec je u Mese ruzan a neefikasan i beskoristan fudbal. Tu statistiku okaci macku o rep ona nista ne pokazuje, jebes je kad su Grci jedini napravili stopostotnu sansu na utakmici a nasi sutevi na silu bili bezopasni izuzev mozda dva koja je golman Grcke odbranio. Jake li dominacije...vazda izvlacenje na sudije realno nista od onog nije bio neki cisti penal sto lafo reklamiraju, ona ruka Grka bi bila penal da je nas igrac sutao prema golu pa ga onako pogodila ovako pogodio ga njegov igrac dok je izbacivao loptu iz sesnesterca, tako glup penal ti niko nece svirati.
Locked