SP 2018 BiH - Belgija

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Locked
User avatar
Idemedosumom
Posts: 7863
Joined: 15/11/2012 12:42
Location: ..

#101 Re: SP 2018 BiH - Belgija

Post by Idemedosumom »

Ništa onda, kme kme do utakmice pa ćemo vidjeti
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 40904
Joined: 21/05/2012 22:46

#102 Re: SP 2018 BiH - Belgija

Post by AmiĐa_Idriz »

Idemedosumom wrote:Ništa onda, kme kme do utakmice pa ćemo vidjeti
Vidi, razumijem ja sta si ti htio reci, samo na ruzan nacin si to prenio :wink:
User avatar
Idemedosumom
Posts: 7863
Joined: 15/11/2012 12:42
Location: ..

#103 Re: SP 2018 BiH - Belgija

Post by Idemedosumom »

AmiĐa_Idriz wrote:
Idemedosumom wrote:Ništa onda, kme kme do utakmice pa ćemo vidjeti
Vidi, razumijem ja sta si ti htio reci, samo na ruzan nacin si to prenio :wink:
A ti si opet na lijep način replicirao, ista smo mi pogan :lol:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 40904
Joined: 21/05/2012 22:46

#104 Re: SP 2018 BiH - Belgija

Post by AmiĐa_Idriz »

Malo nas je al smo govna :lol: :izet:
User avatar
Logovan
Posts: 94564
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#105 Re: SP 2018 BiH - Belgija

Post by Logovan »

Vršajević, Mujdža, Medunjanin.....

Jao "prijedloga", valjda vas Baždarević neće poslušati.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 40904
Joined: 21/05/2012 22:46

#106 Re: SP 2018 BiH - Belgija

Post by AmiĐa_Idriz »

Logovan wrote:Vršajević, Mujdža, Medunjanin.....

Jao "prijedloga", valjda vas Baždarević neće poslušati.
Ja bi i Muratovica onda pozvao.
mikogoago
Posts: 1182
Joined: 31/10/2009 17:33

#107 Re: SP 2018 BiH - Belgija

Post by mikogoago »

Samo se vi zajebajite,a Mesa sve cita i upija. Pa onda kada Vam ove izvede na teren bice Vam on kriv. :lol:
User avatar
Mustang1
Posts: 28761
Joined: 29/12/2010 17:31

#108 Re: SP 2018 BiH - Belgija

Post by Mustang1 »

Njega daa se zove :izet:
Image
User avatar
Edin H.
Posts: 47132
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#109 Re: SP 2018 BiH - Belgija

Post by Edin H. »

AmiĐa_Idriz wrote:
Logovan wrote:Vršajević, Mujdža, Medunjanin.....

Jao "prijedloga", valjda vas Baždarević neće poslušati.
Ja bi i Muratovica onda pozvao.
A Rahimic?
User avatar
luckylaka
Posts: 22588
Joined: 15/01/2010 06:28

#110 Re: SP 2018 BiH - Belgija

Post by luckylaka »

Hajde mozemo se sve zajebavati ovdje ali nisu mi jasna ova govna iz saveza,Znaci imas sansu da zaradis desetak miliona eura ,pa majku mu jebem isplati mulca i trazi srtucnjaka koji ce u ove dvije utakmice plus baraz nesto napraviti.Naravno niko nece garantovati dvije pobjede ali sa Mshom nimo nam ne garantuje ni jedan bod iz dvije utakmice a o barazu mozemo sanjati.Pa taj Begic da je imalo pametan dao bi svog kesha 30.000 i sutnuo Meshu u guzicu a kad legne 2,3,5 miliolna neka uzme 300.000 i tako uzimaju koliko hoce,Ljudi mi mozemo uzeti ove dvije utakmice ,pa imamo nekoliko igraca europske klase Begovic solidan,Kolasinac dobar,Besic dobar,Jozo kazu da je dobar,Dumic isto tako,Visca,Lulic,Medo,Mire,Keno,Dzeko...pa nismo mi krampe(osim za ona 2-3 forumasa za njih su svi krampe)al ko ce to posloziti.Jebem ga ne volim ga nikako al ja bi Bogam ovo uvalio Ciri
User avatar
luckylaka
Posts: 22588
Joined: 15/01/2010 06:28

#111 Re: SP 2018 BiH - Belgija

Post by luckylaka »

Edin H. wrote:
AmiĐa_Idriz wrote:
Logovan wrote:Vršajević, Mujdža, Medunjanin.....

Jao "prijedloga", valjda vas Baždarević neće poslušati.
Ja bi i Muratovica onda pozvao.
A Rahimic?
I da sam moderator ovu trojicu bi suspendovao dok ne prodje baraz.Ja mozak razbijam da napisem post a njima do sprdnje.Treba svo ovo smisliti sto napisem a za vase postove ne treba mozak nikako :D
kiligonzales
Posts: 5438
Joined: 01/12/2016 10:32
Contact:

#112 Re: SP 2018 BiH - Belgija

Post by kiligonzales »

groove wrote:ovaj brat sa mujdzom prekuco temu :lol:
Jesam, priznam, jbg greska. :D
Meni je Mujdza nas najbolji desni bek kojeg smo imali. Mislio sam da jos igra. Ali eto zajebah se.

Ono sto sam u onome svome dugackom postu htio napisati, da skratim, u ovakvoj bitnoj utakmici dao bih sansu iskusnim igracima, igracima sa minutazom u boljim klubovima i ligama pred onima iz gorih, onima kojima su njihove pozicije primarne i odgovaraju potrebama formacije i nebi u takvom jednom mecu davao sanse novajlijama, novajlijama bi dao da se nadju na klupi, umjesto nekih koji su do sada pozivani.

Recimo na klupi smo za utakmicu protiv Kipra imali slijedece igrace, zakljucimo koliko su to adekvatne izmjene za prvi tim: Pirica, Sehica, Simunovica, Cocalica, Dumica, Jajala, Hadzica, Zukanovica, Milicevica, Milosevica, Hadzica, Hodzica i Bajica. Zukanovica ostavimo na klupi, a recimo igra nam Sunjic koji je iz liga petice otisao u Rusiju, a Vranjes opet iz bolje ruske lige posao u goru Grcku.

Od igraca na klupi dvojica su golmani (Piric i Sehic), cetvorica stoperi (Cocalic, Dumic, Simunovic, Zukanovic), imali smo trojicu zadnjih veznih (Jajala, Hadzica, Milosevica), Milicevica koji je ofanzivni i dva napadaca. Ajmo sad skontati ko je tu nepotreban bio.
kiligonzales
Posts: 5438
Joined: 01/12/2016 10:32
Contact:

#113 Re: SP 2018 BiH - Belgija

Post by kiligonzales »

Romanista 101% wrote:Grcka je namucila Belgiju jer imaju dobru odbranu i znaju kako da se brane protiv jakih reprezentacija. Skibbe je od nista nesto napravio. Ali njima je problem kada igraju protiv slabih zemalja tipa Estonija ili Farska Ostrva.
To je tako s Grckom kada godinama igra defanzivan fudbal, a ne napadacki. Kako napadati s timom koji nije pripremljen na takvu igru. Zato najcesce kiksaju protiv ekipa koje se brane protiv njih.
User avatar
Point.
Posts: 27916
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#114 Re: SP 2018 BiH - Belgija

Post by Point. »

Vidi ih jesu se prepali i skinuli tangice pred belgijskom kitom :D

A sad ozbiljnije malo, fakat nema potrebe za tolikim apokaliptickim komentarima. Jesu na papiru bolji ali i ni smo bili Belgija za Kipar pa nas ljudi izgazase, sto ke samo dokaz da je fudbal nepredvidiva divna igra. Dojam pozitivnosti mi daje i cinjenica da se igra na Grbavici, koja ce biti dupke puna, pola nam je ekipe sa Grbavice i selektor. Plus igraci ce imati jos jedan razlog za dobar rezultat a to je da zacepe usta nama hrakacima i kriticarima.

Sto bi reko Molder Lisica, zelim vjerovati.
User avatar
pirmin
Posts: 11199
Joined: 18/02/2006 23:50
Location: Ciganluk

#115 Re: SP 2018 BiH - Belgija

Post by pirmin »

Jedini plus koji vidim je da Belegiji nije pod moranje da nas dobiju.
Bazinga1234
Posts: 7645
Joined: 17/07/2017 15:20
Location: Mostar

#116 Re: SP 2018 BiH - Belgija

Post by Bazinga1234 »

kiligonzales wrote:
groove wrote:ovaj brat sa mujdzom prekuco temu :lol:
Jesam, priznam, jbg greska. :D
Meni je Mujdza nas najbolji desni bek kojeg smo imali. Mislio sam da jos igra. Ali eto zajebah se.

Ono sto sam u onome svome dugackom postu htio napisati, da skratim, u ovakvoj bitnoj utakmici dao bih sansu iskusnim igracima, igracima sa minutazom u boljim klubovima i ligama pred onima iz gorih, onima kojima su njihove pozicije primarne i odgovaraju potrebama formacije i nebi u takvom jednom mecu davao sanse novajlijama, novajlijama bi dao da se nadju na klupi, umjesto nekih koji su do sada pozivani.

Recimo na klupi smo za utakmicu protiv Kipra imali slijedece igrace, zakljucimo koliko su to adekvatne izmjene za prvi tim: Pirica, Sehica, Simunovica, Cocalica, Dumica, Jajala, Hadzica, Zukanovica, Milicevica, Milosevica, Hadzica, Hodzica i Bajica. Zukanovica ostavimo na klupi, a recimo igra nam Sunjic koji je iz liga petice otisao u Rusiju, a Vranjes opet iz bolje ruske lige posao u goru Grcku.

Od igraca na klupi dvojica su golmani (Piric i Sehic), cetvorica stoperi (Cocalic, Dumic, Simunovic, Zukanovic), imali smo trojicu zadnjih veznih (Jajala, Hadzica, Milosevica), Milicevica koji je ofanzivni i dva napadaca. Ajmo sad skontati ko je tu nepotreban bio.
Milošević je ofanzivni vezni
User avatar
Logovan
Posts: 94564
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#117 Re: SP 2018 BiH - Belgija

Post by Logovan »

Point. wrote:Vidi ih jesu se prepali i skinuli tangice pred belgijskom kitom :D

A sad ozbiljnije malo, fakat nema potrebe za tolikim apokaliptickim komentarima. Jesu na papiru bolji ali i ni smo bili Belgija za Kipar pa nas ljudi izgazase, sto ke samo dokaz da je fudbal nepredvidiva divna igra. Dojam pozitivnosti mi daje i cinjenica da se igra na Grbavici, koja ce biti dupke puna, pola nam je ekipe sa Grbavice i selektor. Plus igraci ce imati jos jedan razlog za dobar rezultat a to je da zacepe usta nama hrakacima i kriticarima.

Sto bi reko Molder Lisica, zelim vjerovati.
Neuporedivo boldirano u neku ruku. Jesu oni nas izgazali, ali im nije bila atmosfera loša, kao i nama. Da je sad euforija, atmosfera između selektora, igrača i navijača na visokom nivou, onda bi bila druga stvar. Plus, igrači Kipra nisu igrali preko neke stvari, dok bi ovi naši mogli protiv Belgije prikazati opet kurčevu igru.

Da, biće dupke puna, 12-13 hiljada navijača, baš je onako teško napuniti. :D Bilo bi i BP puno, isto ti dođe.
r_faruk
Posts: 4688
Joined: 20/01/2003 00:00

#118 Re: SP 2018 BiH - Belgija

Post by r_faruk »

Jesmo se nafurali na tu pricu da se belgiji neda igrati jer su prosli, izvesce drugi-treci sastav...... Pa neka sada izvedu prvi mi smo odmah psihicki gotovi ...... Jebi ga, ocekivali smo drugi ...... :)
User avatar
pirmin
Posts: 11199
Joined: 18/02/2006 23:50
Location: Ciganluk

#119 Re: SP 2018 BiH - Belgija

Post by pirmin »

Samo da ne bude kao one jedne kvale kad nam zadnju tekmu nista nije trebalo a onda momci odu i razbiju Estoniju 1:4 ako se dobro djecam. :D
User avatar
Mali_Vuk
Posts: 6289
Joined: 26/09/2008 16:34

#120 Re: SP 2018 BiH - Belgija

Post by Mali_Vuk »

Može se Belgija dobiti, potrebno je samo ponoviti igru kao što je bila protiv Meksika ili Obale Slonovače. Naglasak na ovo "samo" :D

Na šta smo spali jbt :(
User avatar
Edin H.
Posts: 47132
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#121 Re: SP 2018 BiH - Belgija

Post by Edin H. »

Istorijska utakmica :oops:
kiligonzales
Posts: 5438
Joined: 01/12/2016 10:32
Contact:

#122 Re: SP 2018 BiH - Belgija

Post by kiligonzales »

Bicakcic danas odlican protiv Bajerna. Jes ga par puta nadskocio Leva, al dosta puta je lijepo intervenisao, pokupio loptu, izblokirao suteve i tako to na tu temu. Nadam se da ga nece Mesa opet upariti sa dvojcem Sunjic i Vranjes. :D
Bazinga1234
Posts: 7645
Joined: 17/07/2017 15:20
Location: Mostar

#123 Re: SP 2018 BiH - Belgija

Post by Bazinga1234 »

kiligonzales wrote:Bicakcic danas odlican protiv Bajerna. Jes ga par puta nadskocio Leva, al dosta puta je lijepo intervenisao, pokupio loptu, izblokirao suteve i tako to na tu temu. Nadam se da ga nece Mesa opet upariti sa dvojcem Sunjic i Vranjes. :D
Najvjerovatnije će protiv Belgije biti Stoperski par Bicakcic - Sunjic.
Sumnjam da ce Jozu gurnut u vatru protiv Belgijanaca + Zukanovic nema pravo nastupa.
Korisničkoime
Posts: 4828
Joined: 18/11/2010 00:26

#124 Re: SP 2018 BiH - Belgija

Post by Korisničkoime »

Sahranit cemo Belgiju, ima da im jebemo znanje na Grbavici.
Ko god utakmicama reprezentacije BiH pristupa sa zdravim razumom i logikom ne prati je dovoljno dugo, gdje prestaje zdrav razum pocinje reprezentacija BiH.
Nebi me ni najmanje cudilo da dobijemo Belgiju pa da se docepamo i baraza.
Medjutim sve i da pobjedimo Belgiju sve i da se docepamo baraza Mesa treba otici. Sve i da prodjemo baraz i da se kvalificiramo na SP Mesa treba otici.
Ne samo da treba nego mora.
Lik je potrosio sav moguci kredit.
Sta god bilo na kraju ovog ciklusa samo je jedno ispravno Mesa mora otici.
Korisničkoime
Posts: 4828
Joined: 18/11/2010 00:26

#125 Re: SP 2018 BiH - Belgija

Post by Korisničkoime »

Dupli
Locked