Sons of Anarchy

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

cassius
Posts: 3943
Joined: 29/06/2014 07:53

#51 Re: Sons of Anarchy

Post by cassius »

omar little wrote:nadam se da su ih sinoc, za kraj, sve poubijali. :D ova serija je trebala prestati s emitiranjem nakon druge sezone.
Cuj nakon druge :D prve 4 su odlicne, nakon toga vec opada.
Zadnja je preglupa, pregledao sam finale. Moze proci.
omar little
Posts: 16354
Joined: 14/03/2008 21:14

#52 Re: Sons of Anarchy

Post by omar little »

cassius wrote:
omar little wrote:nadam se da su ih sinoc, za kraj, sve poubijali. :D ova serija je trebala prestati s emitiranjem nakon druge sezone.
Cuj nakon druge :D prve 4 su odlicne, nakon toga vec opada.
Zadnja je preglupa, pregledao sam finale. Moze proci.
mislim da sam negdje nakon trece prestala to gledati. safunjarenje cisto. slucajno prije mjesec i nesto naletim na tv-u na novu sezonu i ajd reko da vidim na sta lici. strasno. glupa prica, lose napisano, nikakvog smisla, likove nisu razvili od kada sam prestala gledati skoro pa ni zeru. bez veze. zato se nadam, nakon ovih nekoliko smrti iz zadnjih par epizoda, da ce i ostali zaplatiti kako i zasluzuju. :D bas pogledam finale veceras da vidim.
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#53 Re: Sons of Anarchy

Post by nema me tamo »

omar little wrote:
cassius wrote:
omar little wrote:nadam se da su ih sinoc, za kraj, sve poubijali. :D ova serija je trebala prestati s emitiranjem nakon druge sezone.
Cuj nakon druge :D prve 4 su odlicne, nakon toga vec opada.
Zadnja je preglupa, pregledao sam finale. Moze proci.
mislim da sam negdje nakon trece prestala to gledati. safunjarenje cisto. slucajno prije mjesec i nesto naletim na tv-u na novu sezonu i ajd reko da vidim na sta lici. strasno. glupa prica, lose napisano, nikakvog smisla, likove nisu razvili od kada sam prestala gledati skoro pa ni zeru. bez veze. zato se nadam, nakon ovih nekoliko smrti iz zadnjih par epizoda, da ce i ostali zaplatiti kako i zasluzuju. :D bas pogledam finale veceras da vidim.

Haj ne laprdaj..

Prvih 5 sezona su vrh, dok je šesta baš opala u kvaliteti..

Ova 7 je baš dobra bila, al' volio bih drugaciji kraj.
Kako god serija je u top 20 najboljih i to je to.
omar little
Posts: 16354
Joined: 14/03/2008 21:14

#54 Re: Sons of Anarchy

Post by omar little »

precijenio si se debelo jerbo mi ti nisi nikakav autoritet u zivotu da bi odredjivao kada i sta cu laprdati.

kurt se izgubio prilicno rano u produkciji jer nije imao blage veze gdje, kuda i kako mu prica i likovi trebaju ici na duge staze. stoga je sklepavao usput, izmisljao nidjevezne okrete da bi opravdao postojanje i opstanak likova, cistim glupostima filovao pricu da popunjava vrijeme. the shield, na kojem je on pekao televizijski zanat, je znao u nekoj sezoni opasti u kvaliteti, ali se, za razliku od soa, znao i vratiti. zadnja sezona the shield je the wire za ovo.

meni dovoljna indikacija da od serije nece biti nista puno je nazor cuvanje kleja. u jednom momentu je izmislio agente cia koji se pretvaraju da su meksicka mafija samo da bi kleja ostavio u zivotu. znaci, njemu visesezonski narativ nije primaran no safunjarenje. cak i cinjenica da je gemma prezivjela do sedme sezone govori sve. a, najzalosnije od svega je sto je bio pretenciozan pa kad se to transponira na plitku seriju koju je pravio izgleda smijesno na momente.

mogao je praviti hamleta, prve dvije sezone su bile vise nego odlican osnov za to (uostalom i osnova price je hamletovska) plus njegovo klasicno kazalisno znanje i iskustvo (covjek je poceo svoj stvaralacki rad u kazalistu i tamo ucio zanat), no on se odlucio za days of our lives.
oskarboy
Posts: 755
Joined: 25/09/2014 13:04

#55 Re: Sons of Anarchy

Post by oskarboy »

ofucana serija.malo malo pa u onoj istoj bolnici neko zavrsi
User avatar
febo_acm
Posts: 10238
Joined: 10/02/2009 17:00
Location: SARAJEVO

#56 Re: Sons of Anarchy

Post by febo_acm »

Sjana serija, sjajna gluma, sjajni dijalozi, sjajni Hunham i još bolji Sutter. Šteta što je kraj... Jedna od boljih serija u zadnjih 10 godina.
User avatar
relativno84
Posts: 15332
Joined: 26/10/2012 16:49
Location: mahala

#57 Re: Sons of Anarchy

Post by relativno84 »

Poceo sam je gledati cisto da vidim kakva je to furka s motorima, da bi se od prve epizode totalno navuko na ovu seriju i evo sada zavrsih i zadnju epizodu.

Sve u svemu nesto drugacije od standardnih serija protekle decenije, padova i uspona kao u svemu ali na kraju sam zadovoljan kompletnim dozivljajem.

:pusi:
Post Reply