Smrt mladića Davida Dragičevića: Jeftini pokušaji SNSD-A u prikrivanju počinilaca i političke predizborne manipulacije??

Post Reply
User avatar
Janjicar
Posts: 5459
Joined: 04/08/2011 13:23
Location: Tuzla :)

#5476 Re: Smrt mladića Davida Dragičevića: Jeftini pokušaji SNSD-A u prikrivanju počinilaca i političke predizborne manipulaci

Post by Janjicar »

mo k3 bolest nekad ne boli, a bolest je.
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#5477 Re: Smrt mladića Davida Dragičevića: Jeftini pokušaji SNSD-A u prikrivanju počinilaca i političke predizborne manipulaci

Post by mO k3 »

Janjicar wrote:mo k3 bolest nekad ne boli, a bolest je.
Podržavao sam ga na svakome koraku i vise puta bio na trgu stajao sa njim , i uvijek je spomenuo državu za koju se borio . Zašto sada ne kaže da se boji za svoj život u manjem entitetu , nego kaže u bih ....licemjerno je to
User avatar
Janjicar
Posts: 5459
Joined: 04/08/2011 13:23
Location: Tuzla :)

#5478 Re: Smrt mladića Davida Dragičevića: Jeftini pokušaji SNSD-A u prikrivanju počinilaca i političke predizborne manipulaci

Post by Janjicar »

mO k3 wrote:
Janjicar wrote:mo k3 bolest nekad ne boli, a bolest je.
Podržavao sam ga na svakome koraku i vise puta bio na trgu stajao sa njim , i uvijek je spomenuo državu za koju se borio . Zašto sada ne kaže da se boji za svoj život u manjem entitetu , nego kaže u bih ....licemjerno je to
A da nije možda čovjeku ugrožen zivot na teritoriji BiH pa je zbog tog' rek'o ?
User avatar
scarface32
Posts: 874
Joined: 12/12/2004 11:54

#5479 Re: Smrt mladića Davida Dragičevića: Jeftini pokušaji SNSD-A u prikrivanju počinilaca i političke predizborne manipulaci

Post by scarface32 »

mO k3 wrote:
Janjicar wrote:mo k3 bolest nekad ne boli, a bolest je.
Podržavao sam ga na svakome koraku i vise puta bio na trgu stajao sa njim , i uvijek je spomenuo državu za koju se borio . Zašto sada ne kaže da se boji za svoj život u manjem entitetu , nego kaže u bih ....licemjerno je to
Pa da bi trazio azil u Austriji mora reci BiH, jer bi mu rekli u Astriji,preseli u Sarajevo ili bilo koji grad u Federaciji.
Benjo34
Posts: 1998
Joined: 21/01/2018 00:49

#5480 Re: Smrt mladića Davida Dragičevića: Jeftini pokušaji SNSD-A u prikrivanju počinilaca i političke predizborne manipulaci

Post by Benjo34 »

Izgleda počeo objavljivati snimke, hajd da vidimo šta će dalje da bude
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#5481 Re: Smrt mladića Davida Dragičevića: Jeftini pokušaji SNSD-A u prikrivanju počinilaca i političke predizborne manipulaci

Post by Maraschino »

Benjo34 wrote:Izgleda počeo objavljivati snimke, hajd da vidimo šta će dalje da bude
nista
llull
Posts: 3067
Joined: 20/02/2014 19:36

#5482 Re: Smrt mladića Davida Dragičevića: Jeftini pokušaji SNSD-A u prikrivanju počinilaca i političke predizborne manipulaci

Post by llull »

Samo ja opet ne kuzim sta ovaj snimak pokazuje ... vidi li se taj parking o kome se prica ?

dezurni_ucenik
Posts: 12183
Joined: 27/05/2008 12:14

#5483 Re: Smrt mladića Davida Dragičevića: Jeftini pokušaji SNSD-A u prikrivanju počinilaca i političke predizborne manipulaci

Post by dezurni_ucenik »

Ne kontam ni ja ovaj snimak. Da li ovo David ode iza zgrade pa se vrati, ko je ovaj cikica?
dezurni_ucenik
Posts: 12183
Joined: 27/05/2008 12:14

#5484 Re: Smrt mladića Davida Dragičevića: Jeftini pokušaji SNSD-A u prikrivanju počinilaca i političke predizborne manipulaci

Post by dezurni_ucenik »

mO k3 wrote:
Kako je otkrio u intervjuu za austrijski medij Balkan Stories, u Bosni i Hercegovini strahuje za život, ne može se više boriti za pravdu za svoje ubijeno dijete, pa želi to nastaviti u Austriji.
supcino jedna kada si hodao banjalukom kleo si se u "drzavu" za koju si se borio i bio ranjen , danas strahujes za zivot u BiH ... zasto ne spomenes sada tu drzavu za koji si se borio ...



Evo neki od komentara. Evo nek vidi za koga se borio:

Ovaj snimak jedino pokazuje da mu se sin bavio mutnim radnjama, a on bi kao otac trebalo da razmisli o svojoj odgovornosti zašto je to tako, a ne da zloupotrebljava smrt sina da odradjuje posao za neprijatelje Srba i Republike Srpske
Aman bre čoveče, ako voliš sina pusti ga nek počiva u miru...
Sa današnjom tehnikom koja je i deci dostupna možeš napraviti kakvu hoćeš fotomontažu. Zar mu je trebalo dve godine da objavi te snimke a danima ovde pričao od danas do sutra da će izneti dokaze? Žalosno je koristiti smrt deteta u nekoj političkoj borbi.
---------------------------------
Not My Idea wrote:

Da se razumijemo, ne osudjujem ga iskljucivo zato sto je najstrasniju tragediju dozivio. Stvarno mislim da nije psihicki dobro. Ne moze ga niko krivit, naravno. Ali bi mu neko morao rec da je dosta lazi i obmana mega giga razmjera. Ovako stvarno gubi na ozbiljnosti.

Da David pociva u miru.


Upravo zbog toga njega je neko trebao posavjetovati da ne pravi budalu od sebe sa onim najavama "kako od iduce sedmice ide licno po pravdu", kako iduce godine vise nista nece biti isto kao prije, nece dozvoliti im da mirno spavaju nakon izbora. Desetine hiljada ljudi na to aplaudiraju dok sa zvucnika tresti sistem te laze ne vjeruj sta ti kaze. Ovako, na kraju nista nije bilo,ljudi ga prestali ozbiljno shvatati. A vlast u RS bas sistematski radi da se sve zaboravi/zabrani bilo sta vezano za Davida. I to je ta drzava za koju se on borio.
kiligonzales
Posts: 5438
Joined: 01/12/2016 10:32
Contact:

#5485 Re: Smrt mladića Davida Dragičevića: Jeftini pokušaji SNSD-A u prikrivanju počinilaca i političke predizborne manipulaci

Post by kiligonzales »

llull wrote:Samo ja opet ne kuzim sta ovaj snimak pokazuje ... vidi li se taj parking o kome se prica ?

vidi se da je snimak isjecen, sto ne znaci da se na ovome snimku treba nesto vidjeti, mozda se treba vidjeti samo neko lice koje je vec optuzeno da je na listi odgovornih za Davidovo ubistvo...

procitajte komentare ispod videa... :D
dezurni_ucenik
Posts: 12183
Joined: 27/05/2008 12:14

#5487 Re: Smrt mladića Davida Dragičevića: Jeftini pokušaji SNSD-A u prikrivanju počinilaca i političke predizborne manipulaci

Post by dezurni_ucenik »

Davor Dragičević
Moderator · 1 hr
Aleksandar Cvijanović, muž Željke Cvijanović, veoma je uzoran.
Ima samo jedno vanbračn dijete, kojemu je svega dvije pune godine. Dijete je stekao sa upola mlađom djevojkom iz Prnjavora, svog rodnog mjesta.
Njeno ime nećemo pominjati, jer je zloupotrebljena od Aleksandra Željkinog muža i žrtva je njegovih velikih seksualnih apetita.
Paradoks je da je mlada majka njegovog tržeg sina kći radnika u firmi visokog funkcionera SDS-a.
Brak uzoritog Aleksandra i Željke se raspao, bilo je tu i tuča i izgona iz toplog doma: Željka je istjerala Acu na ulicu, koristeći se fizičkom silom, ali je sve gurnuto pod njen prljavi tepih političkom odlukom. Vrh Sekte donio je naredbu da se brak ne smije zvanično raspasti, niti razvesti, jer bi to škodilo izbornim interesima Sekte.
Tako je Aco vraćen u kuću, ali i dalje redovno posjećuje i mladu prijateljicu i vanbračno dijete.
Iako seksualni predator, Cvijanović je potpuno nesposoban kao privrednik. Uništio je nekoliko firmi, a poslednja u nizu je Zavod za izgradnju grada Banjaluka koji je pod njegovim vođstvom doživio potpuni slom.
Sada je smješten i jedan od ćoškova Gas RS, gdje skuplja prašinu, ali i nove ljubavnice.
Nije se čuditi Aci, jer i Željka ima apetite. U nekoliko navrata je progutala značajno mlađe od sebe, a njen najveći ulov je Draško Milinović, generalni direktor RTRS.
Preciznije, Draško je na tu poziciju i stigao prljajući Željkinu postelju.
Ona ga je sve vrijeme štitila, štiti ga i danas iako je on nju napuštao i to nekoliko puta. I ponovo se ženio.
Zbog toga ga je dobra Željka dva puta dobro izdegenečila: Jednom u zgradi RTRS-a, kada su ga jedva oteli iz njenih šaka, a drugi put pred zgradom u kojem Milinović živi. Tada je intervenisalo Željkino

obezbjeđenje, ali ne da obezbijedi nju, već nesretnog Milinovića, koji je pretrpio niz teških udaraca.
Tvrdi se da je jedan od članova obezbjeđenja čak bacao peškir u zamišljeni ring, ali kada ni to nije pomoglo, razgoropađenu Željku, tada premijerku, na silu su strpali u automobil i odvezli sa lica mjesta, kako ne bi pukla bruka.SAOPŠTENJE ZA JAVNU KUĆU,rtrs,nastaviće se....

:lol:
Benjo34
Posts: 1998
Joined: 21/01/2018 00:49

#5488 Re: Smrt mladića Davida Dragičevića: Jeftini pokušaji SNSD-A u prikrivanju počinilaca i političke predizborne manipulaci

Post by Benjo34 »

dezurni_ucenik wrote:
Davor Dragičević
Moderator · 1 hr
Aleksandar Cvijanović, muž Željke Cvijanović, veoma je uzoran.
Ima samo jedno vanbračn dijete, kojemu je svega dvije pune godine. Dijete je stekao sa upola mlađom djevojkom iz Prnjavora, svog rodnog mjesta.
Njeno ime nećemo pominjati, jer je zloupotrebljena od Aleksandra Željkinog muža i žrtva je njegovih velikih seksualnih apetita.
Paradoks je da je mlada majka njegovog tržeg sina kći radnika u firmi visokog funkcionera SDS-a.
Brak uzoritog Aleksandra i Željke se raspao, bilo je tu i tuča i izgona iz toplog doma: Željka je istjerala Acu na ulicu, koristeći se fizičkom silom, ali je sve gurnuto pod njen prljavi tepih političkom odlukom. Vrh Sekte donio je naredbu da se brak ne smije zvanično raspasti, niti razvesti, jer bi to škodilo izbornim interesima Sekte.
Tako je Aco vraćen u kuću, ali i dalje redovno posjećuje i mladu prijateljicu i vanbračno dijete.
Iako seksualni predator, Cvijanović je potpuno nesposoban kao privrednik. Uništio je nekoliko firmi, a poslednja u nizu je Zavod za izgradnju grada Banjaluka koji je pod njegovim vođstvom doživio potpuni slom.
Sada je smješten i jedan od ćoškova Gas RS, gdje skuplja prašinu, ali i nove ljubavnice.
Nije se čuditi Aci, jer i Željka ima apetite. U nekoliko navrata je progutala značajno mlađe od sebe, a njen najveći ulov je Draško Milinović, generalni direktor RTRS.
Preciznije, Draško je na tu poziciju i stigao prljajući Željkinu postelju.
Ona ga je sve vrijeme štitila, štiti ga i danas iako je on nju napuštao i to nekoliko puta. I ponovo se ženio.
Zbog toga ga je dobra Željka dva puta dobro izdegenečila: Jednom u zgradi RTRS-a, kada su ga jedva oteli iz njenih šaka, a drugi put pred zgradom u kojem Milinović živi. Tada je intervenisalo Željkino

obezbjeđenje, ali ne da obezbijedi nju, već nesretnog Milinovića, koji je pretrpio niz teških udaraca.
Tvrdi se da je jedan od članova obezbjeđenja čak bacao peškir u zamišljeni ring, ali kada ni to nije pomoglo, razgoropađenu Željku, tada premijerku, na silu su strpali u automobil i odvezli sa lica mjesta, kako ne bi pukla bruka.SAOPŠTENJE ZA JAVNU KUĆU,rtrs,nastaviće se....

:lol:
Zamisli imaš izbor. Opalit Željku il u zatvor.. Izbor je lagan.. Guantanamo
llull
Posts: 3067
Joined: 20/02/2014 19:36

#5489 Re: Smrt mladića Davida Dragičevića: Jeftini pokušaji SNSD-A u prikrivanju počinilaca i političke predizborne manipulaci

Post by llull »

Ne razumijem zasto ne posalje snimak fino u FTV ili Face ili N1 da se objavi javno ... sta izigrava sada ... Ja sve mislim da je ovo neka muljavina njegova... kao sto je bezbroj puta do sad bilo ...
zavrzlama
Posts: 10307
Joined: 15/01/2006 18:35

#5490 Re: Smrt mladića Davida Dragičevića: Jeftini pokušaji SNSD-A u prikrivanju počinilaca i političke predizborne manipulaci

Post by zavrzlama »

Po meni ,on je nasjeo na dodikove sluzbe,koje su mu nudili pogresne informacije i tako odvlacili istog od prave istine i jos na kraju ga diskreditovale jer je predocavao neistinite dokaze...sve je to islo po sistemu anonimnih dojava ko fol policajaca i vladinih sluzbenika koji su Davoru dojavljivali lazne dokaze i postojanje snimaka....Davor skontao da su ga izlevatili i da jos moze biti optuzen za lazi i klevete i skrasio se na sigurno...rezim uspio hiljade pobijenih da zakopa u masovne grobnice ispred nosa hiljada ocevidaca i da sve zataska,a da ne zataska jednog pojedinca..
dezurni_ucenik
Posts: 12183
Joined: 27/05/2008 12:14

#5492 Re: Smrt mladića Davida Dragičevića: Jeftini pokušaji SNSD-A u prikrivanju počinilaca i političke predizborne manipulaci

Post by dezurni_ucenik »

Benjo34 wrote:
dezurni_ucenik wrote:
Davor Dragičević
Moderator · 1 hr
Aleksandar Cvijanović, muž Željke Cvijanović, veoma je uzoran.
Ima samo jedno vanbračn dijete, kojemu je svega dvije pune godine. Dijete je stekao sa upola mlađom djevojkom iz Prnjavora, svog rodnog mjesta.
Njeno ime nećemo pominjati, jer je zloupotrebljena od Aleksandra Željkinog muža i žrtva je njegovih velikih seksualnih apetita.
Paradoks je da je mlada majka njegovog tržeg sina kći radnika u firmi visokog funkcionera SDS-a.
Brak uzoritog Aleksandra i Željke se raspao, bilo je tu i tuča i izgona iz toplog doma: Željka je istjerala Acu na ulicu, koristeći se fizičkom silom, ali je sve gurnuto pod njen prljavi tepih političkom odlukom. Vrh Sekte donio je naredbu da se brak ne smije zvanično raspasti, niti razvesti, jer bi to škodilo izbornim interesima Sekte.
Tako je Aco vraćen u kuću, ali i dalje redovno posjećuje i mladu prijateljicu i vanbračno dijete.
Iako seksualni predator, Cvijanović je potpuno nesposoban kao privrednik. Uništio je nekoliko firmi, a poslednja u nizu je Zavod za izgradnju grada Banjaluka koji je pod njegovim vođstvom doživio potpuni slom.
Sada je smješten i jedan od ćoškova Gas RS, gdje skuplja prašinu, ali i nove ljubavnice.
Nije se čuditi Aci, jer i Željka ima apetite. U nekoliko navrata je progutala značajno mlađe od sebe, a njen najveći ulov je Draško Milinović, generalni direktor RTRS.
Preciznije, Draško je na tu poziciju i stigao prljajući Željkinu postelju.
Ona ga je sve vrijeme štitila, štiti ga i danas iako je on nju napuštao i to nekoliko puta. I ponovo se ženio.
Zbog toga ga je dobra Željka dva puta dobro izdegenečila: Jednom u zgradi RTRS-a, kada su ga jedva oteli iz njenih šaka, a drugi put pred zgradom u kojem Milinović živi. Tada je intervenisalo Željkino

obezbjeđenje, ali ne da obezbijedi nju, već nesretnog Milinovića, koji je pretrpio niz teških udaraca.
Tvrdi se da je jedan od članova obezbjeđenja čak bacao peškir u zamišljeni ring, ali kada ni to nije pomoglo, razgoropađenu Željku, tada premijerku, na silu su strpali u automobil i odvezli sa lica mjesta, kako ne bi pukla bruka.SAOPŠTENJE ZA JAVNU KUĆU,rtrs,nastaviće se....

:lol:
Zamisli imaš izbor. Opalit Željku il u zatvor.. Izbor je lagan.. Guantanamo

Ipak bih ja Zeljku izabrao. Ne bih ja u Guantamo :)
llull
Posts: 3067
Joined: 20/02/2014 19:36

#5493 Re: Smrt mladića Davida Dragičevića: Jeftini pokušaji SNSD-A u prikrivanju počinilaca i političke predizborne manipulaci

Post by llull »

Uvijek je lakse da jebes mrmota nego da tebe guze neki crnci
User avatar
Janjicar
Posts: 5459
Joined: 04/08/2011 13:23
Location: Tuzla :)

#5494 Re: Smrt mladića Davida Dragičevića: Jeftini pokušaji SNSD-A u prikrivanju počinilaca i političke predizborne manipulaci

Post by Janjicar »

llull wrote:Ne razumijem zasto ne posalje snimak fino u FTV ili Face ili N1 da se objavi javno ... sta izigrava sada ... Ja sve mislim da je ovo neka muljavina njegova... kao sto je bezbroj puta do sad bilo ...
Muljevina ?

Preko noći ti nestane dijete, niko ne odgovara i onda on mulja nešto. Da nije žalosno bilo bi smiješno.
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#5495 Re: Smrt mladića Davida Dragičevića: Jeftini pokušaji SNSD-A u prikrivanju počinilaca i političke predizborne manipulaci

Post by mO k3 »

Janjicar wrote:
llull wrote:Ne razumijem zasto ne posalje snimak fino u FTV ili Face ili N1 da se objavi javno ... sta izigrava sada ... Ja sve mislim da je ovo neka muljavina njegova... kao sto je bezbroj puta do sad bilo ...
Muljevina ?

Preko noći ti nestane dijete, niko ne odgovara i onda on mulja nešto. Da nije žalosno bilo bi smiješno.
naravno da je zalosno i strasno je sta mu se desilo , ali ja ne vjerujem sada vise da ga je sistem ubio ...

edit... u ovome trenutku vise ne vjerujem dok ne bude dokaza
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#5496 Re: Smrt mladića Davida Dragičevića: Jeftini pokušaji SNSD-A u prikrivanju počinilaca i političke predizborne manipulaci

Post by insomnia78 »

Makakav sistem. Sistem zataskava sve to jer je u pitanju neko blizak istom
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#5497 Re: Smrt mladića Davida Dragičevića: Jeftini pokušaji SNSD-A u prikrivanju počinilaca i političke predizborne manipulaci

Post by mO k3 »

insomnia78 wrote:Makakav sistem. Sistem zataskava sve to jer je u pitanju neko blizak istom
cuo sam i to , navodno sin od zeljke ....
llull
Posts: 3067
Joined: 20/02/2014 19:36

#5498 Re: Smrt mladića Davida Dragičevića: Jeftini pokušaji SNSD-A u prikrivanju počinilaca i političke predizborne manipulaci

Post by llull »

mO k3 wrote:
Janjicar wrote:
llull wrote:Ne razumijem zasto ne posalje snimak fino u FTV ili Face ili N1 da se objavi javno ... sta izigrava sada ... Ja sve mislim da je ovo neka muljavina njegova... kao sto je bezbroj puta do sad bilo ...
Muljevina ?

Preko noći ti nestane dijete, niko ne odgovara i onda on mulja nešto. Da nije žalosno bilo bi smiješno.
naravno da je zalosno i strasno je sta mu se desilo , ali ja ne vjerujem sada vise da ga je sistem ubio ...

edit... u ovome trenutku vise ne vjerujem dok ne bude dokaza
Ma ne, nisi me shvatio ... nego pokusava sa ovim povremenim informacijama koje objavljuje da drzi javnost na vatri. To sam mislio, ma mali je ubijen jasno je kao dan i ta porodica je unistena zbog toga sto je tragicno. Ni najvecem dusmaninu ne bih pozelio da izgubi dijete ..
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#5499 Re: Smrt mladića Davida Dragičevića: Jeftini pokušaji SNSD-A u prikrivanju počinilaca i političke predizborne manipulaci

Post by mO k3 »

@lull :thumbup:

mali nije bio zlatan , kurcio se bio ovi ga trpili ostatak price znamo
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#5500 Re: Smrt mladića Davida Dragičevića: Jeftini pokušaji SNSD-A u prikrivanju počinilaca i političke predizborne manipulaci

Post by insomnia78 »

S druge strane dok su Davor i saborci gradili isti ovaj sistem u trmelje su utkali na hiljade necije djece koja su isto tako preko noci nestajala tako da me zaboli karina i za njim i sinom mu u njega
Post Reply