Smiješna strana izbora - all about

Sve o općim izborima, strankama, kandidatima...
Locked
User avatar
cyprus
Posts: 39284
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#2901 Re: Smiješna strana izbora - all about

Post by cyprus »

plain vanilla wrote:Image
Na osnovu informacija do kojih je „Alo!“ došao, na protestu će tim autobusima doći predstavnici najmilitantnijih navijačkih grupa u BiH, koje će predvoditi sarajevske „horde zla“, ali i njihovi gradski neprijatelji „manijaci“ (simpatizeri Željezničara), koji su, uglavnom, stacionirani u naselju Grbavica. Gradski rivali će za ovu priliku zakopati ratne sekire i unutrašnje sukobe na trenutak ostaviti po strani.

Navijačka mobilizacija odvija se i u drugim gradovima BiH, tako će se iz Zenice ka Banjaluci uputiti i „robijaši“, navijači Čelika. Svakako, tim osvedočenim huliganima fudbal nikada nije bio u prvom planu, oni i postoje najviše zbog pravljenja nereda, a ovo „gostovanje“ u Banjaluci im je idealna prilika da se malo potuku sa policijom ili pokušaju da nahuškaju narod na pravljenje nereda.
majko moja mila :roll:
A nigdje Fukara? Komunjare bili, komunjare ostali :oops:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#2902 Re: Smiješna strana izbora - all about

Post by Tomahawk11 »

plain vanilla wrote:Image
Na osnovu informacija do kojih je „Alo!“ došao, na protestu će tim autobusima doći predstavnici najmilitantnijih navijačkih grupa u BiH, koje će predvoditi sarajevske „horde zla“, ali i njihovi gradski neprijatelji „manijaci“ (simpatizeri Željezničara), koji su, uglavnom, stacionirani u naselju Grbavica. Gradski rivali će za ovu priliku zakopati ratne sekire i unutrašnje sukobe na trenutak ostaviti po strani.

Navijačka mobilizacija odvija se i u drugim gradovima BiH, tako će se iz Zenice ka Banjaluci uputiti i „robijaši“, navijači Čelika. Svakako, tim osvedočenim huliganima fudbal nikada nije bio u prvom planu, oni i postoje najviše zbog pravljenja nereda, a ovo „gostovanje“ u Banjaluci im je idealna prilika da se malo potuku sa policijom ili pokušaju da nahuškaju narod na pravljenje nereda.
majko moja mila :roll:
”Uzevši u obzir u najmanju ruku simpatičnu naslovnu stranu žutog srpskog lista “Alo”, imamo potrebu da tvrdnje sa iste demantujemo.
Navijačka grupa Horde zla, nije i nikada neće biti sredstvo za ostvarivanje nečijih ciljeva, pogotovo ne političkih. Notorna je laž da navijači Sarajeva idu u Banjaluku na proteste i da ruše bilo koga. Ovim putem poručujemo onima koji preko leđa Hordi zla žele prikupiti jeftine poene pred predstojeće izbore, da za tu rabotu moraju pokucati na neku drugu adresu. Dakle, ograđujemo se od svih izmišljotina koje su napisane i koje bespotrebno potpiruju mržnju i kaljaju ugled grupe koja egzistira 31 godinu.
Narod ove države pozivamo da ne bude glup i ne nasjeda na ovakve besmislice, medije da se počnu baviti pametnijim stvarima od navijanja, a državne institucije i nadležne organe da se pozabave ubistvom Vedrana Puljića, za koje još uvijek niko nije odgovarao. Navijače ostavite na miru i ne petljajte nas u vašu mašinu za ispiranje mozgova. Naša politika je Sarajevo, naša stranka je Horde zla!”, stoji u saopštenju.
User avatar
plain vanilla
Posts: 66869
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#2903 Re: Smiješna strana izbora - all about

Post by plain vanilla »

cyprus wrote:
A nigdje Fukara? Komunjare bili, komunjare ostali :oops:
i mi smo raja
- Već sada je pripremljeno oko 100 autobusa, kao i veliki broj privatnih vozila, koji iz Sarajeva, Zenice, Tuzle i drugih mesta treba da dovezu navijače i veterane Armije BiH na proteste u Banjaluku. Siguran sam da kreatori „obojenih revolucija“ imaju u planu da dođe do nasilja na ulicama Banjaluke, ali sam isto tako i siguran da su snage bezbednosti Republike Srpske odlično upoznate sa ovim planovima i da imaju pripremljene kontramere u pogledu zaštite građana i pravnog poretka - završava naš sagovornik.
sale07
Posts: 1295
Joined: 18/05/2018 12:28

#2904 Re: Smiješna strana izbora - all about

Post by sale07 »

cyprus wrote:
plain vanilla wrote:Image
Na osnovu informacija do kojih je „Alo!“ došao, na protestu će tim autobusima doći predstavnici najmilitantnijih navijačkih grupa u BiH, koje će predvoditi sarajevske „horde zla“, ali i njihovi gradski neprijatelji „manijaci“ (simpatizeri Željezničara), koji su, uglavnom, stacionirani u naselju Grbavica. Gradski rivali će za ovu priliku zakopati ratne sekire i unutrašnje sukobe na trenutak ostaviti po strani.

Navijačka mobilizacija odvija se i u drugim gradovima BiH, tako će se iz Zenice ka Banjaluci uputiti i „robijaši“, navijači Čelika. Svakako, tim osvedočenim huliganima fudbal nikada nije bio u prvom planu, oni i postoje najviše zbog pravljenja nereda, a ovo „gostovanje“ u Banjaluci im je idealna prilika da se malo potuku sa policijom ili pokušaju da nahuškaju narod na pravljenje nereda.
majko moja mila :roll:
A nigdje Fukara? Komunjare bili, komunjare ostali :oops:
Fukare ne idu na gostovanja :lol:
User avatar
cyprus
Posts: 39284
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#2905 Re: Smiješna strana izbora - all about

Post by cyprus »

plain vanilla wrote:
cyprus wrote:
A nigdje Fukara? Komunjare bili, komunjare ostali :oops:
i mi smo raja
- Već sada je pripremljeno oko 100 autobusa, kao i veliki broj privatnih vozila, koji iz Sarajeva, Zenice, Tuzle i drugih mesta treba da dovezu navijače i veterane Armije BiH na proteste u Banjaluku. Siguran sam da kreatori „obojenih revolucija“ imaju u planu da dođe do nasilja na ulicama Banjaluke, ali sam isto tako i siguran da su snage bezbednosti Republike Srpske odlično upoznate sa ovim planovima i da imaju pripremljene kontramere u pogledu zaštite građana i pravnog poretka - završava naš sagovornik.
Ma to su vjerovatno Azmirovi :oops:
User avatar
plain vanilla
Posts: 66869
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#2906 Re: Smiješna strana izbora - all about

Post by plain vanilla »

cyprus wrote:
Ma to su vjerovatno Azmirovi :oops:
oni nisu iz TZ :oops: :mrgreen:
sale07
Posts: 1295
Joined: 18/05/2018 12:28

#2907 Re: Smiješna strana izbora - all about

Post by sale07 »

Ja sam uvijek kontao ta je SDA tor najprimitivniji i sl.
Definitivno ovi srbi su prekucali i njih.
User avatar
Sarah24
Posts: 10038
Joined: 08/06/2010 11:12
Location: Somewhere over the rainbow

#2908 Re: Smiješna strana izbora - all about

Post by Sarah24 »

Tabla GRAD TUZLA stoji u Caklovicima, tako da i Simin Han spada u podrucje grada Tuzle :oops: :mrgreen:
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 41411
Joined: 29/06/2011 23:39

#2909 Re: Smiješna strana izbora - all about

Post by dječak sa šibicama »

Nesto nije u redu, ja dobio jedan jedini pamflet u postansko sanduce, onaj Fahrin prirucnik o njemu samom.

Prosle izbore mi izbombardovali sanduce.

Izgleda i oni sami skontali da ce izlaznost biti nikad gora, vjerovatno ispod 50%.
User avatar
GandalfSivi
Posts: 18589
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#2910 Re: Smiješna strana izbora - all about

Post by GandalfSivi »

dječak sa šibicama wrote:Nesto nije u redu, ja dobio jedan jedini pamflet u postansko sanduce, onaj Fahrin prirucnik o njemu samom.

Prosle izbore mi izbombardovali sanduce.

Izgleda i oni sami skontali da ce izlaznost biti nikad gora, vjerovatno ispod 50%.
Ja fakat ne mogu da vjerujem u ovo. Situacija nikad gora, izbora nikada vise. Jebi nas sve redom ako bude ovako...
Heller
Posts: 4404
Joined: 02/05/2012 22:32
Location: Tuzla

#2911 Re: Smiješna strana izbora - all about

Post by Heller »

dječak sa šibicama wrote:Nesto nije u redu, ja dobio jedan jedini pamflet u postansko sanduce, onaj Fahrin prirucnik o njemu samom.

Prosle izbore mi izbombardovali sanduce.

Izgleda i oni sami skontali da ce izlaznost biti nikad gora, vjerovatno ispod 50%.

:lol:
sale07
Posts: 1295
Joined: 18/05/2018 12:28

#2912 Re: Smiješna strana izbora - all about

Post by sale07 »

Heller wrote:
dječak sa šibicama wrote:Nesto nije u redu, ja dobio jedan jedini pamflet u postansko sanduce, onaj Fahrin prirucnik o njemu samom.

Prosle izbore mi izbombardovali sanduce.

Izgleda i oni sami skontali da ce izlaznost biti nikad gora, vjerovatno ispod 50%.

:lol:
jel pise da je nastavnik likovnog :lol:

Kod mene svaki dan nova lica u sanducetu :twisted:
User avatar
SmokingMan
Posts: 18949
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: I am back!

#2913 Re: Smiješna strana izbora - all about

Post by SmokingMan »

Dobio sam i ja svoj primjerak. :D :D :D


Odrvatno samoljublje.... :oops:

Image
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#2914 Re: Smiješna strana izbora - all about

Post by triconja »

Mozemo se mi smijat koliko hocemo ali lik bi mogo proc na izborima :mrgreen:
developer10
Posts: 785
Joined: 12/12/2012 13:45
Location: München, DE

#2915 Re: Smiješna strana izbora - all about

Post by developer10 »

triconja wrote:Mozemo se mi smijat koliko hocemo ali lik bi mogo proc na izborima :mrgreen:
Poslije Trumpa mene vise nista u politici ne moze iznenaditi. :D
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 67384
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#2916 Re: Smiješna strana izbora - all about

Post by _BataZiv_0809 »

Ja ocistio ispred svojih i vrata od sobe sa elektroormarima koja su preko puta mojih od predizbornih pamfleta.

Kad vidim jutros komsije nanijele i svoje primjerke ispred mojih vrata....ko biva kad vec cistis haj i nase pobacaj....kakvi mozgovi zar im nije lakse bilo bacit u smece :lol:
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#2917 Re: Smiješna strana izbora - all about

Post by triconja »

developer10 wrote:
triconja wrote:Mozemo se mi smijat koliko hocemo ali lik bi mogo proc na izborima :mrgreen:
Poslije Trumpa mene vise nista u politici ne moze iznenaditi. :D
Haman da ce starija raja glasat za njega :mrgreen: , cuo par ljudi tako sto rekose :lol:
User avatar
plain vanilla
Posts: 66869
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#2918 Re: Smiješna strana izbora - all about

Post by plain vanilla »

Bome ja odoh da vidim Cedu
Za njega bih glasala na svim nivoima :mrgreen: pa i vise :mrgreen:
User avatar
Leverage
Posts: 9552
Joined: 27/05/2018 16:32

#2919 Re: Smiješna strana izbora - all about

Post by Leverage »

_BataZiv_0809 wrote:Ja ocistio ispred svojih i vrata od sobe sa elektroormarima koja su preko puta mojih od predizbornih pamfleta.

Kad vidim jutros komsije nanijele i svoje primjerke ispred mojih vrata....ko biva kad vec cistis haj i nase pobacaj....kakvi mozgovi zar im nije lakse bilo bacit u smece :lol:
Strah ih bacit' u Sebiju u smeće, šta ako neko vidi?

Trta gujica :oops:
User avatar
Leverage
Posts: 9552
Joined: 27/05/2018 16:32

#2920 Re: Smiješna strana izbora - all about

Post by Leverage »

plain vanilla wrote:Bome ja odoh da vidim Cedu
Za njega bih glasala na svim nivoima :mrgreen: pa i vise :mrgreen:
Par puta je izjavio kako se super osjećao u Tuzli.

I have a theory :oops:
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#2921 Re: Smiješna strana izbora - all about

Post by Banksy »

Leverage wrote:
_BataZiv_0809 wrote:Ja ocistio ispred svojih i vrata od sobe sa elektroormarima koja su preko puta mojih od predizbornih pamfleta.

Kad vidim jutros komsije nanijele i svoje primjerke ispred mojih vrata....ko biva kad vec cistis haj i nase pobacaj....kakvi mozgovi zar im nije lakse bilo bacit u smece :lol:
Strah ih bacit' u Sebiju u smeće, šta ako neko vidi?

Trta gujica :oops:
to oni bati namjerno :oops:
User avatar
plain vanilla
Posts: 66869
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#2922 Re: Smiješna strana izbora - all about

Post by plain vanilla »

Image
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#2923 Re: Smiješna strana izbora - all about

Post by kmirsad »

plain vanilla wrote:Image
:lol: :lol: :lol: Jes, jes... slavi se Bajram i po zatvorima... specijlni meni... bude i sutlijaša... prije :izet:
User avatar
SmokingMan
Posts: 18949
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: I am back!

#2924 Re: Smiješna strana izbora - all about

Post by SmokingMan »

Kakva histerija,inače prilog izašao i u Euro blicu i Vecernjim novostima..... :-)

Image
User avatar
Logovan
Posts: 94824
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#2925 Re: Smiješna strana izbora - all about

Post by Logovan »

Slavimo treći Bajram.... :facepalm:

Srpska je napadnuta.... :facepalm:
Locked