Smijenimo Mensu, dovedimo...

Košarka u BiH, NBA liga, NLB liga, Euroliga,...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

User avatar
Edin H.
Posts: 47328
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#51 Re: Smijenimo Mensu, dovedimo...

Post by Edin H. »

palermo wrote:
Edin H. wrote:Suknu vam ga Menso veceras skeptici :oops: :zoka:

Kao sto rekoh neko vece, pustite ljude na miru, neka odigraju najbolje sto mogu, pa sta bude...
De, dečko ne prdi, bogami kao da je neko ovdje navijao da BiH izgubi da bi se pokazalo da je imao pravo........više mi to liči na one jarane sa fudbala i priče o ćiri i tuge što dobismo estoniju............svaka čast i igračima, a bogami i Mensi..............a naravno da ljudi će i dalje gledati utakmice i kritikovati, a mensu ne moraš ti braniti, ima način na koji on jako dobro može sam sebe odbraniti..............zove se rezultat,
Tako razgovaraj sa svojim roditeljima kada te vec nisu naucili kulturi dijaloga :oops:
User avatar
abondanzieri
Posts: 2851
Joined: 14/10/2007 18:06

#52 Re: Smijenimo Mensu, dovedimo...

Post by abondanzieri »

arze wrote:
palermo wrote:evo da budem malo u opoziciji ( a možda i ne budem :D ).Ja zapravo mislim da je Menso dobar trener, ali nije za klupu. Ako se malo prisjetimo, Menso je praktički od Bajramovića napravio iugrača, što u Čeliku , što u Bosni, kod Mense je čak i Bavčić igrao svoju najbolje košarku i našlo bi se tu još primjera.Ali Menso je jednostavno čovjek koji je bez ikakvog talenta za vođenje tima sa klupe ( zapravo nevjerovatno je koliko taj čovjek nema nimalo smisla za to, potpuno se izgubi u tome).I ne bi to bilo nešto posebno strašno za Mensu, neki ljudi sjajno pišu a ne znaju progovoriti riječi, neki opet znaju pričati sam tako, al su potpuno nepismeni, to je jednostavno tako, problem je što je Mensi dat posao za koji on uopšte nije stvoren,biti selektor traži potpuno druge osobine i talnte od onih koje Menso ima.Dakle, Mensi jednostavno treba dati da radi sa igračima,da ih stvara, radi u juniorskim pogonima, ili nekim malim ekipama gdje nema imperativa pobjede i mislim da bi Bosna i hercegovina od njega imala dobre koristi.A mjesto selektora treba da prepusti nekom drugom, nekom sa talentom, nekom ko ima sposbnost da reaguje u trenutku, ovako patimo se i Mensoa bogami i mi sa njim.
Protresi se malo pa skontaj sta pises i usput razmisli o tome!
Jedna od glupljih uzrecica na ovom forumu.. Dobar trener koji nije za klupe!! A takvog nema.Ako nije za klupe nije ni dobar trener nikako



Govoris kako je Bavcic igrao kod njega dobro i onda navodis da nema nikakvog talenta za vodenje.!

Ja ipak mislim da je tvoj skoker spanijel bez premca :D :D :D
palermo
Posts: 22499
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#53 Re: Smijenimo Mensu, dovedimo...

Post by palermo »

Edin H. wrote: Tako razgovaraj sa svojim roditeljima kada te vec nisu naucili kulturi dijaloga :oops:
Zašto vi mladi momci mislite da možete lupati svašta a da će vam pri tome drugi ostati dužan. Ne prdi je baš onako umjereno rečeno, sasvim kulturno, jedva si dočekao da nam soliš pamet, iako se opet vidjelo da su Mensu vile pronosale i da je pravio iste greške. Al, eto...........ne bih ja imao ništa protiv da se pospem pepelom i da Menso meni dokaže da stvarno može voditi ovu ekipu kako treba. Makar cijena toga bila da ti meni kažeš e jesi naprdivao.
palermo
Posts: 22499
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#54 Re: Smijenimo Mensu, dovedimo...

Post by palermo »

arze wrote: Jedna od glupljih uzrecica na ovom forumu.. Dobar trener koji nije za klupe!! A takvog nema.Ako nije za klupe nije ni dobar trener nikako

Govoris kako je Bavcic igrao kod njega dobro i onda navodis da nema nikakvog talenta za vodenje.!
Gdje si stručnjak, hebalo majku. jesi ti čuo za trenere stvaraoce, oni koji prave igrače a koji zbog niza okolnosti ( kao što je neodstaka talenta, ili nedostatak hrabrosti, nemanja muda itd) nisu nikada mogli voditi ekipu.Rahmetli Leo Hrvić je sve biveš legende Veleža naučio kako se igra i stvorio od njih igrače, al opet nikad nije bio za trenera Veleža.Probao je on, al nije išlo.Tako ti je i sa Mensom.
User avatar
mgogic
Posts: 530
Joined: 20/05/2007 11:03

#55 Re: Smijenimo Mensu, dovedimo...

Post by mgogic »

Edin H. wrote:Suknu vam ga Menso veceras skeptici :oops: :zoka:

Kao sto rekoh neko vece, pustite ljude na miru, neka odigraju najbolje sto mogu, pa sta bude...
A jel' tebi drago sto smo pobijedili,ili samo sto nam ga je Menso sukn'o?
User avatar
Edin H.
Posts: 47328
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#56 Re: Smijenimo Mensu, dovedimo...

Post by Edin H. »

palermo, nisam ja mlad, premda to ne bi bilo tako lose :D

Ja vam samo govorim ponovo sto sam rekao i u prvom postu na ovu temu.

Menso je iz subjektivnih ili objektivnih razloga podmladio tim i stoga pretpostavljam onolike oscilacije u igri (vodimo 15 razlike pa padnemo na 2).

Momci imaju potencijala, maksimalno su borbeni, ali stoga i prave greske.

Sta covjek da radi juce kada naiskusniji igraci, kapiten zaredom proda pet lopti, u prethodnim utakmicama Bremer, ali onda jucer Bremer na iskustvo dobije nam potrebnu razliku (cast Djedovicu na oduzetoj lopti).

Neka ljudi odigraju, dajmo im podrsku, pa cemo poslije sagledavati.

Mislim, kako da ojacamo ekipu za Evropsko prvenstvo :D i ako je moguce da neigramo nikako trecu cetvrtinu.
arze
Posts: 454
Joined: 15/01/2008 16:35

#57 Re: Smijenimo Mensu, dovedimo...

Post by arze »

palermo wrote:
arze wrote: Jedna od glupljih uzrecica na ovom forumu.. Dobar trener koji nije za klupe!! A takvog nema.Ako nije za klupe nije ni dobar trener nikako

Govoris kako je Bavcic igrao kod njega dobro i onda navodis da nema nikakvog talenta za vodenje.!
Gdje si stručnjak, hebalo majku. jesi ti čuo za trenere stvaraoce, oni koji prave igrače a koji zbog niza okolnosti ( kao što je neodstaka talenta, ili nedostatak hrabrosti, nemanja muda itd) nisu nikada mogli voditi ekipu.Rahmetli Leo Hrvić je sve biveš legende Veleža naučio kako se igra i stvorio od njih igrače, al opet nikad nije bio za trenera Veleža.Probao je on, al nije išlo.Tako ti je i sa Mensom.
Halo siicilija gang!! CHill out!
Treneri danas koji nisu kompletni su 0!!
Reci nekog trenera koji je zaduzen samo da stvara igrace a da je poznat kao npr. Messina,Blatt?

I sta lupas da je menso neki stvaralac igraca??? Koga je on to napravio Bajramovica ?
Nemojte bit dileje Bajramovica su momci naucili lijevi dvokorak na terenima Kamberovica polja koji nemaju veze sa Mensom, a sad spletom okolnosti sto ga je on trenirao to je druga stvar :|
User avatar
mgogic
Posts: 530
Joined: 20/05/2007 11:03

#58 Re: Smijenimo Mensu, dovedimo...

Post by mgogic »

- Pobjedu u Izraelu je teško unaprijed računati zbog više razloga. No, ohrabrenje je da igramo sve bolje. Nastojat ćemo pružiti domaćinu žestok otpor, a ako bude prilike, i da pobijedimo ili da barem odbranimo šest poena prednosti iz prvog meča - izjavio je Bajramović.
izvor:Dnevni Avaz

E jebiga Mensure,pa dokle cemo imati takava pristup igri!Cuje jebote,idemo da izgubimo,nemojte se ljutiti postovani auditorijume,ali ne mozemo pobijediti,ali boricemo se,hocemo Boga mi!
Pa kakav to trener ovako sprema igrace za utakmicu?Ko jos ide da izgubi?Samo mi sa nasim frontmenom Mensom!
El_comadante
Posts: 8063
Joined: 10/05/2007 13:38
Location: Sarajevo

#59 Re: Smijenimo Mensu, dovedimo...

Post by El_comadante »

mgogic wrote:- Pobjedu u Izraelu je teško unaprijed računati zbog više razloga. No, ohrabrenje je da igramo sve bolje. Nastojat ćemo pružiti domaćinu žestok otpor, a ako bude prilike, i da pobijedimo ili da barem odbranimo šest poena prednosti iz prvog meča - izjavio je Bajramović.
izvor:Dnevni Avaz

E jebiga Mensure,pa dokle cemo imati takava pristup igri!Cuje jebote,idemo da izgubimo,nemojte se ljutiti postovani auditorijume,ali ne mozemo pobijediti,ali boricemo se,hocemo Boga mi!
Pa kakav to trener ovako sprema igrace za utakmicu?Ko jos ide da izgubi?Samo mi sa nasim frontmenom Mensom!
svaka čast dobro rečeno to ima samo koda mas idemo da izubimo sa manje od 6 razlike i ako se pruži prilika za pobjedu to on reče
User avatar
hrasno38
Posts: 31600
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#60 Re: Smijenimo Mensu, dovedimo...

Post by hrasno38 »

Edin H. wrote:palermo, nisam ja mlad, premda to ne bi bilo tako lose :D

Ja vam samo govorim ponovo sto sam rekao i u prvom postu na ovu temu.

Menso je iz subjektivnih ili objektivnih razloga podmladio tim i stoga pretpostavljam onolike oscilacije u igri (vodimo 15 razlike pa padnemo na 2).

Momci imaju potencijala, maksimalno su borbeni, ali stoga i prave greske.

Sta covjek da radi juce kada naiskusniji igraci, kapiten zaredom proda pet lopti, u prethodnim utakmicama Bremer, ali onda jucer Bremer na iskustvo dobije nam potrebnu razliku (cast Djedovicu na oduzetoj lopti).

Neka ljudi odigraju, dajmo im podrsku, pa cemo poslije sagledavati.

Mislim, kako da ojacamo ekipu za Evropsko prvenstvo :D i ako je moguce da neigramo nikako trecu cetvrtinu.
Menso je morao igrati sa ovim igracima jer nije imao drugih. To je tacno da momci imaju potencijala samo sto Menso taj potencijal ne koristi kako treba. Menso je u Bosni imao iskusne igrace i stalno mu se ponavljala treca cetvrtina i gubio je dobivene utakmice ali treba biti realan i dobijao je poneku skoro izgubljenu (Partizan). Mensur moze voditi neku ekipu ali reprezentaciju moje je misljenje ne moze. Reprezenatciji treba pravi i iskusan strateg za vece rezultate. Treba nam trener kojeg ce i sudije da postuju.
Naravno bezrezervno reprezentaiji naravno i Mensuru treba dati podrsku ali se bojim da ovo opet ne budu propale kvalifikacije pa cemo opet cekati sljedece ili nedaj boze razigravati za opstanak u A diviziji.
Nasa reprezentacija nema jednostavno centra i to je goruci problem naseg saveza i naseg reprezentativnog skautinga. Sinanovica treba natjerati da igra ili traziti da ga FIBA kazni ako nece da igra.
U svakom slucaju kvalifikacije sada zavise iskljucivo o nama i mislim da sutyra mozemo odigrati protiv Izraela i na pobjedu a u zadnjem kolu borba do krvi za pobjedu nad Britanijom. Naravno treba se i blago pomoliti da Ceha zvekne britaniju za svaki slucaj:)
User avatar
Edin H.
Posts: 47328
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#61 Re: Smijenimo Mensu, dovedimo...

Post by Edin H. »

hrasno38 wrote: Menso je morao igrati sa ovim igracima jer nije imao drugih. To je tacno da momci imaju potencijala samo sto Menso taj potencijal ne koristi kako treba. Menso je u Bosni imao iskusne igrace i stalno mu se ponavljala treca cetvrtina i gubio je dobivene utakmice ali treba biti realan i dobijao je poneku skoro izgubljenu (Partizan). Mensur moze voditi neku ekipu ali reprezentaciju moje je misljenje ne moze. Reprezenatciji treba pravi i iskusan strateg za vece rezultate. Treba nam trener kojeg ce i sudije da postuju.
Naravno bezrezervno reprezentaiji naravno i Mensuru treba dati podrsku ali se bojim da ovo opet ne budu propale kvalifikacije pa cemo opet cekati sljedece ili nedaj boze razigravati za opstanak u A diviziji.
Nasa reprezentacija nema jednostavno centra i to je goruci problem naseg saveza i naseg reprezentativnog skautinga. Sinanovica treba natjerati da igra ili traziti da ga FIBA kazni ako nece da igra.
U svakom slucaju kvalifikacije sada zavise iskljucivo o nama i mislim da sutyra mozemo odigrati protiv Izraela i na pobjedu a u zadnjem kolu borba do krvi za pobjedu nad Britanijom. Naravno treba se i blago pomoliti da Ceha zvekne britaniju za svaki slucaj:)
Dobar komentar hrasno 38 :dance:

Ipak nadam se da necemo imati ozbiljnijih problema sa Britancima.
Imali smo ih i gore, ali malo neiskustvo, malo sudije, nedostatak centra, treca cetvrtina :D itd. ....

Jesu li nabavili Dengu krevet u hotelu u Cazinu :D
papacja
Posts: 607
Joined: 02/07/2008 09:17

#62 Re: Smijenimo Mensu, dovedimo...

Post by papacja »

Smijenimo Mensu, dovedimo...











Mene :bih:
dlfo
Posts: 220
Joined: 28/10/2007 21:27

#63 Re: Smijenimo Mensu, dovedimo...

Post by dlfo »

Menso idi otvori kakav kafic u Zenici i odjebi od kosarke za sva vremena.
User avatar
Mahalac
Posts: 2748
Joined: 19/11/2002 00:00
Location: Anarhija all over...

#64 Re: Smijenimo Mensu, dovedimo...

Post by Mahalac »

Najblaze receno Menso ..............ti si najveci IDIOT kojeg je kosaraka ikad vidjela

:x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x
mileS
Posts: 74
Joined: 01/05/2006 19:20

#65 Re: Smijenimo Mensu, dovedimo...

Post by mileS »

Bajramovic je najbolji trener koga trenutno imamo
i treba mu se dati prilika da gradi novi tim
:thumbup:
dlfo
Posts: 220
Joined: 28/10/2007 21:27

#66 Re: Smijenimo Mensu, dovedimo...

Post by dlfo »

mileS wrote:Bajramovic je najbolji trener koga trenutno imamo
i treba mu se dati prilika da gradi novi tim
:thumbup:
Mensure jesi li to ti?
Ti li si, Kenane?
:D
Rambo-Amadeus
Posts: 1157
Joined: 12/12/2006 23:38

#67 Re: Smijenimo Mensu, dovedimo...

Post by Rambo-Amadeus »

Sabita Hadzica, nema se sta polemisat ;-)
budhist
Posts: 17
Joined: 25/05/2008 22:49

#68 Re: Smijenimo Mensu, dovedimo...

Post by budhist »

ernest wrote:
Edin H. wrote:Stvarno mi nije jasno sta ste se naklatili na Mensu.

Prvo vam nije valjao Nenad, ne moze najbolji bosanski reprezentativac da se uci na reprezentaciji, rekose.

E sada vam ne valja ni covjek koji je redovno od reprezentacije i Bosne izvlacio maksimum.

Podmladio je tim, oslobodio se igraca koji ne zele srcem da igraju za reprezentaciju.
Ova djeca se bore i bice od njih nesto, ako ne u ovim kvalifikacijama, onda u sljedecim.
Uz dobru podrsku publike mogu svakoga dobiti.

Dobro, nema tu sigurnosti, kuveta da se preokrene utakmica u gostima, pogotovo kada sudije silje protiv nas.
Ali kako ce drugacije steci iskustvo?

Pustite ljude na miru, neka se koncentrisu i dobiju utakmicu u subotu.

Ova grupa moze lako zavrsiti da svako svakoga dobije kod kuce.
Nenad je i uništio reprezentaciju kao selektor, odnosno popišao je sve što je napravio kao igrač u reprezentaciji. da ne pričam da je Neno kao trener KK Bosna uspio izgubiti finalnu utakmicu za prvaka BiH u Skenderiji od Širokog. i to se igralo u maloj dvorani jer je očito postojao strah. Od Mense se nije tražilo da podmlađuje tim. Došao je da izbori plasman na EP, jer to nije učinio Marković. ili sam ja nešto propustio? zašto bismo pravili tim za iduće kvalifikacije kad i sada imamo tim i po igračima bi se morali plasirati. ne mora se Bremer uklopiti ni u ovim ni u idućim kvalifikacijama. i bez tog trgovca loptama itekako se možemo plasirati, to zorno pokazuje Gordić u svakoj utakmici koju igramo u ovim kvalifikacijama. ali Menso je uzeo lovaru i sad valja Bremeru dat minutažu makar izgubio svaku loptu. oni uz podršku publike mogu dobiti i Španiju i u tome i jeste problem. jer će izgubiti od tadžikistana u gostima. naravno u trećoj četvrtini. FIBA bi ozbiljno morala porazmisliti da toj četvrtini nadjene ime Mensura Bajramovića. nešto kontam što to sudije nisu svirale Estoncima penal sinoć u Zenici. nisu jer smo igrali MI, a ne Estonci. Logično da ako si otišao na ekskurziju u Birmingham da će sudije svirat prekršaje Englezima, jer mi stojimo. turisti smo zaBoga. Ćiro je dobio tekmu protiv Estonije jer je zabranio igračima da nakon tekme sa Španijom i povratka u BiH izađu u grad i proslave. dosad su naši fudbaleri gubili bodove kući i od estonije i od izraela i od mađarske jer su u Bosnu dolazili obilazit rodbinu, pa i protrčkarati usput najčešće Bilinim poljem. Kud ćeš veće blamaže nego da repka igra uglavnom na Bilinom polju. e Menso će košarkašku repku odvest ne u cazin, nego u Trnovo.
Nisi ti dobar momak nikako,izgleda patiš od nekakve bolesti,stvarno svako posta teme,šta imaš ti sad protiv Bilinog Polja?
Pričao si o košarci a što se tiče Mensura Bajramovića bio je dobar kad je Bosnu odveo u final eight,onda je bio dobar jelde,kako ste tako nezahvalni ljudi pa treba biti zadovoljan što se uopšte ima neka šansa za plasman u ovako bijednoj državi,nego ostavi se ti druže sporta,bolje ti je te kriminalce političare kritikuj što sve živo opljahaše i sportske klubove u BiH napraviše mitovima a ostavi se sportaša,mislim da bi ti to i korisnije bilo.
User avatar
zecko_kupuz
Posts: 2339
Joined: 11/01/2008 14:58
Location: Sarajevo

#69 Re: Smijenimo Mensu, dovedimo...

Post by zecko_kupuz »

budhist wrote:
ernest wrote:
Edin H. wrote:Stvarno mi nije jasno sta ste se naklatili na Mensu.

Prvo vam nije valjao Nenad, ne moze najbolji bosanski reprezentativac da se uci na reprezentaciji, rekose.

E sada vam ne valja ni covjek koji je redovno od reprezentacije i Bosne izvlacio maksimum.

Podmladio je tim, oslobodio se igraca koji ne zele srcem da igraju za reprezentaciju.
Ova djeca se bore i bice od njih nesto, ako ne u ovim kvalifikacijama, onda u sljedecim.
Uz dobru podrsku publike mogu svakoga dobiti.

Dobro, nema tu sigurnosti, kuveta da se preokrene utakmica u gostima, pogotovo kada sudije silje protiv nas.
Ali kako ce drugacije steci iskustvo?

Pustite ljude na miru, neka se koncentrisu i dobiju utakmicu u subotu.

Ova grupa moze lako zavrsiti da svako svakoga dobije kod kuce.
Nenad je i uništio reprezentaciju kao selektor, odnosno popišao je sve što je napravio kao igrač u reprezentaciji. da ne pričam da je Neno kao trener KK Bosna uspio izgubiti finalnu utakmicu za prvaka BiH u Skenderiji od Širokog. i to se igralo u maloj dvorani jer je očito postojao strah. Od Mense se nije tražilo da podmlađuje tim. Došao je da izbori plasman na EP, jer to nije učinio Marković. ili sam ja nešto propustio? zašto bismo pravili tim za iduće kvalifikacije kad i sada imamo tim i po igračima bi se morali plasirati. ne mora se Bremer uklopiti ni u ovim ni u idućim kvalifikacijama. i bez tog trgovca loptama itekako se možemo plasirati, to zorno pokazuje Gordić u svakoj utakmici koju igramo u ovim kvalifikacijama. ali Menso je uzeo lovaru i sad valja Bremeru dat minutažu makar izgubio svaku loptu. oni uz podršku publike mogu dobiti i Španiju i u tome i jeste problem. jer će izgubiti od tadžikistana u gostima. naravno u trećoj četvrtini. FIBA bi ozbiljno morala porazmisliti da toj četvrtini nadjene ime Mensura Bajramovića. nešto kontam što to sudije nisu svirale Estoncima penal sinoć u Zenici. nisu jer smo igrali MI, a ne Estonci. Logično da ako si otišao na ekskurziju u Birmingham da će sudije svirat prekršaje Englezima, jer mi stojimo. turisti smo zaBoga. Ćiro je dobio tekmu protiv Estonije jer je zabranio igračima da nakon tekme sa Španijom i povratka u BiH izađu u grad i proslave. dosad su naši fudbaleri gubili bodove kući i od estonije i od izraela i od mađarske jer su u Bosnu dolazili obilazit rodbinu, pa i protrčkarati usput najčešće Bilinim poljem. Kud ćeš veće blamaže nego da repka igra uglavnom na Bilinom polju. e Menso će košarkašku repku odvest ne u cazin, nego u Trnovo.
Nisi ti dobar momak nikako,izgleda patiš od nekakve bolesti,stvarno svako posta teme,šta imaš ti sad protiv Bilinog Polja?
Pričao si o košarci a što se tiče Mensura Bajramovića bio je dobar kad je Bosnu odveo u final eight,onda je bio dobar jelde,kako ste tako nezahvalni ljudi pa treba biti zadovoljan što se uopšte ima neka šansa za plasman u ovako bijednoj državi,nego ostavi se ti druže sporta,bolje ti je te kriminalce političare kritikuj što sve živo opljahaše i sportske klubove u BiH napraviše mitovima a ostavi se sportaša,mislim da bi ti to i korisnije bilo.
Bogami, nisi ni ti ništa bolji, uz ovakav post. Godinama smo prolazili na evropska prvenstva i dobro znamo kako smo igrali. Za ovakav (užasan) položaj sami smo krivi, a ne V.Britanija, Češka ili Izrael. Treba biti objektivan, a ne prenositi frustracije, uzrokovane politikom ili čime već, na sport. Imamo sigurno kvalitet da se plasiramo i sada, ali Mensur jeste grozan kao selektor. On očigledno nema viziju što se tiče repke, a krenuo je lafo podmlađivati.
Opet kažem, glupo je gajiti (generalno) mala očekivanja, samo zato što nam je politika takva kakva jest - bijedna.
User avatar
zecko_kupuz
Posts: 2339
Joined: 11/01/2008 14:58
Location: Sarajevo

#70 Re: Smijenimo Mensu, dovedimo...

Post by zecko_kupuz »

Šest puta smo se plasirali na EP i sad to treba ostaviti iza sebe, tek tako?! E, to je pogrešno razmišljanje :roll: .
Zejnil
Posts: 163
Joined: 30/07/2008 17:51

#71 Re: Smijenimo Mensu, dovedimo...

Post by Zejnil »

Vratite Sabita Hadžića on je bio autoritet. Tada je košarka i ličila na nešto. Sada više ne...
gold'n'brown
Posts: 1622
Joined: 20/02/2007 16:20

#72 Re: Smijenimo Mensu, dovedimo...

Post by gold'n'brown »

Jurija Zdovca
papacja
Posts: 607
Joined: 02/07/2008 09:17

#73 Re: Smijenimo Mensu, dovedimo...

Post by papacja »

gold'n'brown wrote:Jurija Zdovca
:thumbup: :bih:
User avatar
Mahalac
Posts: 2748
Joined: 19/11/2002 00:00
Location: Anarhija all over...

#74 Re: Smijenimo Mensu, dovedimo...

Post by Mahalac »

obavezno, sad i odmah



Jurij
User avatar
zlatarsa
Posts: 63
Joined: 03/06/2008 22:16

#75 Re: Smijenimo Mensu, dovedimo...

Post by zlatarsa »

Sretno u Siriji i zaradi penziju dole! :run:
Post Reply