Smartwatch, all about

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply
User avatar
iceman ze
Posts: 6511
Joined: 18/11/2004 00:25
Location: Sarajevo

#1 Smartwatch, all about

Post by iceman ze »

Danas sam gledao u ponudi operatera se vrti Samsung S3 Frontier. Nisam imao iskustva s uredjajima ovog tipa, ima li neko svoja iskustva da podijeli? Thx
User avatar
arnes_king
Posts: 7655
Joined: 01/03/2011 00:43
Location: Bosna

#2 Re: Smartwatch, all about

Post by arnes_king »

iceman ze wrote:Danas sam gledao u ponudi operatera se vrti Samsung S3 Frontier. Nisam imao iskustva s uredjajima ovog tipa, ima li neko svoja iskustva da podijeli? Thx
Ja sam imao Gear S2. Super uredjaj, bas sam bio zadovoljan, jedini nedostatak je sto ima taj samsungov neki os a ne android wear, pa je izbor aplikacija malo manji.

Jos jedna stvar, kada nosis takav uredjaj staticki elektricitet u tijelu ti poraste toliko da sta god dodirnes varnici :D Dosadi i to sto moras svako 2 dana puniti.

Sve u svemu super stvar, i korisno je, ali meni je brzo dosadio pa sam mijenjao za pravi sat.
User avatar
konektovan
Posts: 40650
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#3 Re: Smartwatch, all about

Post by konektovan »

Gearbest, je li pouzdan ili da trazim nešto drugo??? :mrgreen:

Ovaj satic mi se svidio, opasno ga nahvališe, i za ovu lovu tesko da ima bolje. :mrgreen:

http://www.racunalo.com/no-1-f6-smart-w ... -polizati/
User avatar
diablobih
Posts: 8257
Joined: 28/12/2015 02:17

#4 Re: Smartwatch, all about

Post by diablobih »

konektovan wrote:Gearbest, je li pouzdan ili da trazim nešto drugo??? :mrgreen:

Ovaj satic mi se svidio, opasno ga nahvališe, i za ovu lovu tesko da ima bolje. :mrgreen:

http://www.racunalo.com/no-1-f6-smart-w ... -polizati/
Sasvim pouzdan site.
User avatar
konektovan
Posts: 40650
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#5 Re: Smartwatch, all about

Post by konektovan »

https://www.aliexpress.com/item/-/32849270555.html

Ovaj ili ovaj iznad No.1 F6, sta je bolja kupovina???
duffy_duck
Posts: 1511
Joined: 27/04/2018 09:07

#6 Re: Smartwatch, all about

Post by duffy_duck »

Image

Kakav je ovaj sad u svom cenovnom rangu ?
tr_ba
Posts: 744
Joined: 12/06/2014 17:13
Location: privatna prcija

#7 Re: Smartwatch, all about

Post by tr_ba »

Evo ja cu sa vama da podjelim neke svoje reflexije... :lol:
Imam Gear 3 vec haman dvije godine,punim ga svaka tri dana,tj. noci.
Neskidam sa ruke,radim,mijesao beton,izgrebao ga od zid,staklo haman kao novo,uglavnom,sluzi svrsi,i vise nego...
Dobra je stvar kada te neko nazove,a tebi se neprica,samo ga ono prekrijes rukom,i telefon prestaje da zvoni,ili se javis na sat,pricas preko njega,ili odgovoris jednostavno sa Ok sms-om,mislim tako te neke kratice su super...
Sa sportske strane isto super,broji sve zivo,doduse te podatke moras malo uzeti sa rezervom,ali u biti nije lose.
Kod nas u BiH,ili kod vas u BiH je malo poskupa zajebancija,da das 600-700 kerma za sat koji koji ima zivotni vijek mozda 5 godina,tako da je to za mene u BiH jedini minus,a mi u diaspori to sebi mozemo svakako mnogo lakse priustit.
Jedino da se proba sa ovim Kineskim verzijama,al za to stvarno nemogu napisati svoje neke reflexije :lol:
User avatar
plagijator1975
Posts: 2577
Joined: 13/07/2011 23:13

#8 Re: Smartwatch, all about

Post by plagijator1975 »

Pozdrav

Imam Samsung galaxy watch uparen sa Redmi Note 8 pro telefonom. Nije mo jasno što u Galaxy storu na telefonu imal u ponudi samo besplatne aplikacije i teme za sat, nemam ništa što se plaća, da li je to regionalna restrikcija od strane Samsunga ili možda što ne koristim Samsung telefon Kakva su vaša iskustva?
Post Reply