Smartphone diskusije

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply
User avatar
Cherry-Cherry
Posts: 6767
Joined: 20/02/2013 14:14

#3626 Re: Smartphone diskusije

Post by Cherry-Cherry »

Uspjela sam. :) hvala :)
adincebic
Posts: 458
Joined: 13/07/2013 22:26
Location: Niđe na svijetu

#3627 Re: Smartphone diskusije

Post by adincebic »

Jel neko uzimao dbrand skinove, vrijede li i jesu li izdrzljivi kao sto se reklamiraju?
User avatar
shalla
Posts: 9326
Joined: 31/01/2006 09:12
Location: so close no matter how far

#3628 Re: RE: Re: Smartphone diskusije

Post by shalla »

adincebic wrote:Jel neko uzimao dbrand skinove, vrijede li i jesu li izdrzljivi kao sto se reklamiraju?
Fenomenalni. Ja uzimao za Oneplus One koji sam prodao radnom kolegi, i dan danas stoji sticker ko prvog dana

Napis'o ja, preko Tapatalka
adincebic
Posts: 458
Joined: 13/07/2013 22:26
Location: Niđe na svijetu

#3629 Re: Smartphone diskusije

Post by adincebic »

shalla wrote:
adincebic wrote:Jel neko uzimao dbrand skinove, vrijede li i jesu li izdrzljivi kao sto se reklamiraju?
Fenomenalni. Ja uzimao za Oneplus One koji sam prodao radnom kolegi, i dan danas stoji sticker ko prvog dana

Napis'o ja, preko Tapatalka
Mislio sam da ce se odlijepit jer ja uvijek telefon nosim u dzepu a ne u torbi ili ruksaku. Kontam ako se zagrije da ce olabavit i odlijepit se.
iSwagga
Posts: 1547
Joined: 22/03/2010 10:30

#3630 Re: RE: Re: Smartphone diskusije

Post by iSwagga »

shalla wrote:
adincebic wrote:Jel neko uzimao dbrand skinove, vrijede li i jesu li izdrzljivi kao sto se reklamiraju?
Fenomenalni. Ja uzimao za Oneplus One koji sam prodao radnom kolegi, i dan danas stoji sticker ko prvog dana

Napis'o ja, preko Tapatalka
i ja sam nabacio dbrand skin na galaxy s6 i super je. istao kao prvog dana kada sam zalijepio.
adincebic
Posts: 458
Joined: 13/07/2013 22:26
Location: Niđe na svijetu

#3631 Re: Smartphone diskusije

Post by adincebic »

iSwagga wrote:
shalla wrote:
adincebic wrote:Jel neko uzimao dbrand skinove, vrijede li i jesu li izdrzljivi kao sto se reklamiraju?
Fenomenalni. Ja uzimao za Oneplus One koji sam prodao radnom kolegi, i dan danas stoji sticker ko prvog dana

Napis'o ja, preko Tapatalka
i ja sam nabacio dbrand skin na galaxy s6 i super je. istao kao prvog dana kada sam zalijepio.
Super onda. Vec sam narucio.
User avatar
hopi
Posts: 5699
Joined: 05/03/2009 23:03
Location: zemlja moja

#3633 Re: Smartphone diskusije

Post by hopi »

ako neko ima, zna da neko prodaje lg g4, ili note 4, ili slično, ali samo u odličnom stanju i samo bht garancija nek se javi. Gotovina.
User avatar
Maharadza
Posts: 16726
Joined: 30/01/2013 15:13

#3634 Re: Smartphone diskusije

Post by Maharadza »

Image

Image

Image

:lol: :lol: :lol:
Ali_G
Posts: 4642
Joined: 02/03/2002 00:00

#3635 Re: Smartphone diskusije

Post by Ali_G »

Zna li neko koliko kosta zamjena displeya za Huawei P9?
Tnx


Sent from my iPhone using Tapatalk
User avatar
Maharadza
Posts: 16726
Joined: 30/01/2013 15:13

#3636 Re: Smartphone diskusije

Post by Maharadza »



:lol: :lol: :lol:
User avatar
Montana
Posts: 5446
Joined: 03/09/2008 01:56
Location: cuba

#3637 Re: Smartphone diskusije

Post by Montana »

Ali_G wrote:Zna li neko koliko kosta zamjena displeya za Huawei P9?
Tnx


Sent from my iPhone using Tapatalk
180 ojero
User avatar
hopi
Posts: 5699
Joined: 05/03/2009 23:03
Location: zemlja moja

#3638 Re: Smartphone diskusije

Post by hopi »

zna li neko kako ide sa garancijom za oneplus 2, piše star 2 mjeseca, vani kupljen
User avatar
mufa1
Posts: 2135
Joined: 03/03/2014 19:26

#3639 Re: Smartphone diskusije

Post by mufa1 »

Ako hoces da kupis takav telefon, bolje nemoj.. ako sta bude, moras poslat prvo do tog ko ga je kupio, pa onda on da salje kinezima.. ustvari sve zavisi po kojoj cijeni... dobar je to telefon, samo eto ako ti bas znaci garancija, onda zaobidji..
User avatar
kokuz_sa
Posts: 8494
Joined: 29/05/2010 21:11
Location: nisam u inostranstvu :D

#3640 Re: Smartphone diskusije

Post by kokuz_sa »

Montana wrote:
Ali_G wrote:Zna li neko koliko kosta zamjena displeya za Huawei P9?
Tnx


Sent from my iPhone using Tapatalk
180 ojero
Moze to punoo jeftinije
Ali_G
Posts: 4642
Joined: 02/03/2002 00:00

#3641 Re: Smartphone diskusije

Post by Ali_G »

Zamijenio u fontele, 250KM


Sent from my iPhone using Tapatalk
DonieBrasco
Posts: 15500
Joined: 31/08/2016 16:09

#3642 Re: Smartphone diskusije

Post by DonieBrasco »

Da li je neko od vas vlasnik Samsung Galaxy J5 2016 ili A5 2016 kakva su iskustva ?
User avatar
purgatorio
Posts: 1065
Joined: 05/11/2012 09:45
Location: Velika Kladuša

#3643 Re: Smartphone diskusije

Post by purgatorio »

DonieBrasco wrote:Da li je neko od vas vlasnik Samsung Galaxy J5 2016 ili A5 2016 kakva su iskustva ?
A5 sam mislio kupiti, jer izgleda odlično, drug mi je uzeo ga u telecomu. Stvarno prelijep mobitel. Jedino što je problem jest multitasking, ne znam jel do sistema ali uopće appovi ne rade u pozadini, uvijek se refresha app kada se hocu vratiti,
User avatar
hopi
Posts: 5699
Joined: 05/03/2009 23:03
Location: zemlja moja

#3644 Re: Smartphone diskusije

Post by hopi »

mufa1 wrote:Ako hoces da kupis takav telefon, bolje nemoj.. ako sta bude, moras poslat prvo do tog ko ga je kupio, pa onda on da salje kinezima.. ustvari sve zavisi po kojoj cijeni... dobar je to telefon, samo eto ako ti bas znaci garancija, onda zaobidji..
ma ja i ja tako mislim, mislim telefon mi je super i vjerovanto je odličan, ali ne mogu dati priličnu cifru a ne imati garanciju
to je moglo dok je rang mobitela bio 200KM
Officer Crabtree
Posts: 3553
Joined: 14/10/2006 10:09
Location: Gol u selu

#3645 Re: Smartphone diskusije

Post by Officer Crabtree »

pozdrav,

nije tema direktno za smartwatch al nije ni pretraga na forumu učinkovita da se ta tema nađe, ako postoji.

uglavnom, zanima me sljedeće

ovi jeftini kineski smartwatch koji su na piku, da li neko ima iskustvo da li oni obavještavaju o svakoj notifikaciji koja dođe na mobitel... dakle ne treba mi ni da mogu zvati, slikati, ovo ono... samo mi treba da mi prenesu da mi je došla notifikacija (bilo to poruka na viber, hangouts, mail, poziv i sl...) klasika kao što je nekad radio pushbullet na PC ili bilo koja druga slična aplikacija...

potrebno mi je da mogu ustati sa računara a da znam da mi je došao mail ili hangouts poruka bez da za to upotrebljavam privatni telefon

:sax:
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#3646 Re: Smartphone diskusije

Post by supercali »

Officer Crabtree wrote:pozdrav,

nije tema direktno za smartwatch al nije ni pretraga na forumu učinkovita da se ta tema nađe, ako postoji.

uglavnom, zanima me sljedeće

ovi jeftini kineski smartwatch koji su na piku, da li neko ima iskustvo da li oni obavještavaju o svakoj notifikaciji koja dođe na mobitel... dakle ne treba mi ni da mogu zvati, slikati, ovo ono... samo mi treba da mi prenesu da mi je došla notifikacija (bilo to poruka na viber, hangouts, mail, poziv i sl...) klasika kao što je nekad radio pushbullet na PC ili bilo koja druga slična aplikacija...

potrebno mi je da mogu ustati sa računara a da znam da mi je došao mail ili hangouts poruka bez da za to upotrebljavam privatni telefon

:sax:
Hoces kupiti sony sw2
User avatar
MTV
Posts: 14345
Joined: 21/08/2013 19:39

#3647 Re: Smartphone diskusije

Post by MTV »

DonieBrasco wrote:Da li je neko od vas vlasnik Samsung Galaxy J5 2016 ili A5 2016 kakva su iskustva ?
A5 2016 imam jedno dva mjeseca i nesto sitno dana. Odlican ekran, dobra kamera cak me je po noci iznenadila naravno pozitivno, brzo punjenje a i otisak prsta brzo reaguje. Kad sam ga uzeo bio je na androidu 5.1.1 i dobio je u medjuvremenu nadogradnju na 6.0.1 koji trosi manje rama.

Tata je htio uzeti j5 2016 ali dual sim, medjutim nema ga u svercera uvijek im je doce sutra, za dan, dva, 5 itd. U prevodu zavisi sta spadne sa kamiona. Eto da im je dosao mogao bi ti reci kakav je, ovako ce ti morati netko drugi pomoci. :)
User avatar
konektovan
Posts: 40594
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#3648 Re: RE: Re: Smartphone diskusije

Post by konektovan »

Officer Crabtree wrote:pozdrav,

nije tema direktno za smartwatch al nije ni pretraga na forumu učinkovita da se ta tema nađe, ako postoji.

uglavnom, zanima me sljedeće

ovi jeftini kineski smartwatch koji su na piku, da li neko ima iskustvo da li oni obavještavaju o svakoj notifikaciji koja dođe na mobitel... dakle ne treba mi ni da mogu zvati, slikati, ovo ono... samo mi treba da mi prenesu da mi je došla notifikacija (bilo to poruka na viber, hangouts, mail, poziv i sl...) klasika kao što je nekad radio pushbullet na PC ili bilo koja druga slična aplikacija...

potrebno mi je da mogu ustati sa računara a da znam da mi je došao mail ili hangouts poruka bez da za to upotrebljavam privatni telefon

:sax:
Svaki ima opcije obavjestavanja, od mailova, socijalnih mreza, sms, poziva tako da ne brines. Fino nadjes model koji te zanima, procitas specifikacije u kojima jasno piše sta može a sta ne.

poslano sa Sonija Ze
User avatar
Sanjarko
Posts: 23274
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#3649 Re: Smartphone diskusije

Post by Sanjarko »

supercali wrote: Hoces kupiti sony sw2
Koliko.
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#3650 Re: Smartphone diskusije

Post by supercali »

Vizionar 1985 wrote:
supercali wrote: Hoces kupiti sony sw2
Koliko.
Koliko si spreman dati
Post Reply