Slucajevi X na NTV Hayat

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Cibra
Posts: 193
Joined: 15/09/2009 21:28

#26 Re: Slucajevi X na NTV Hayat

Post by Cibra »

Nije da mi je smiješno samoubistvo koje se danas desilo sa avaz tornja, nego mi je bio presmiješan lik koji je to upravo maloprije sve opisao. Cijenio bih jako kada bi imao neko da postavi:D Jel iko gledao?
tavustavus
Posts: 242
Joined: 08/04/2010 22:33

#27 Re: Slucajevi X na NTV Hayat

Post by tavustavus »

ja sam gledao al nemam snimak i meni je bio smijesan...onaj pravi sarajevski diber...dobar je skroz...šššša ba ja vamo ja tamo niko mi ba ne vjeruje...ko iz nadrealista...i usput...moja puna podrska za emisiju i proslu sam gledao i zaista je pametnom sve receno onako treba uraditi eto to vam je droga pa ko hoce nek uzme..svaka cast...a ovo sa kurvama je jos bolje jest da ce biti belaja ovim ljudima jer pretpostavljam da su ozenjeni ali neka sljedeci put ce svi razmislit hoce li to javno raditi..za slucajeve-x ocjena 10...a onom solakovicu treba dati platu 7-8 hiljada a sestrama po 4-5 i svako jutro im prostrijeti crveni tepih do ulaza...6. aprilska nagrada za osoblje one klinike.. :wink: :wink: :sax:
MAN-lion's coach
Posts: 3323
Joined: 16/01/2010 02:45

#28 Re: Slucajevi X na NTV Hayat

Post by MAN-lion's coach »

Prilog o onoj nesretnoj narkomanki je jako degutantan i trebali su ga makar zamutiti donekle kao što to rade na nekim televizijama.Ipak 10 sati je termin neprimjeren (kakvo je vrijeme došlo djeca su u ova doba budna) za prikazivanje onakvog potresnog sadržaja.Još komentar gdina.Solakovića da od dvadeset hiljada operacija prvi put vidi onako nešto je sasvim dovoljan.

Lik koji je opisivao samoubistvo sa tornja malo talambasa,i bio je smiješan za gledati definitivno.
User avatar
Cholina_Lokica
Posts: 11119
Joined: 20/10/2008 23:16
Location: ...

#29 Re: Slucajevi X na NTV Hayat

Post by Cholina_Lokica »

Najjaci je neki inspektor nedavno bio, neki pokusaj ubistva, mislim negdje oko bugojna, ne sjecam se tacno, prica lik: I tako su njih dvoje otisli na livadu, ponijeli dekicu, i onda je ona njega malkice mazila po glavi i uzela noz i pokusala da ga zakolje, i onda je on njoj opalio samar da je smiri, ubacio je u auto, i dovez'o u Bugojno :lol: Mene suze oblile
User avatar
sarajevo_84
Posts: 151
Joined: 24/11/2010 14:55

#30 Re: Slucajevi X na NTV Hayat

Post by sarajevo_84 »

Što se tiče emisije od sinoć (28.03.2011. godine) mislim da je bila pun pogodak. Snimci djevojke kojoj je amputirana noga je pravi način da svi mladi vide do čega dovede loše društvo i droga.

Djevojku su blago rečeno "iskasapili" i to još nije konačno, kako sam doktor reče: "ima se tu još svašta odstraniti". Prvobitno su mislili da djevojka uopšte ne može preživjeti, al eto nekim čudom i srećom je preživjela.

Al najbolji dio emisije su bili snimci sa Stupa i iz Rajlovca "prodavačica ljubavi". Cirkus pravi, sve pohvale za kamermana, hahaha...

:P :P :-D :D
User avatar
sarajevo_84
Posts: 151
Joined: 24/11/2010 14:55

#31 Re: Slucajevi X na NTV Hayat

Post by sarajevo_84 »

MAN-lion's coach wrote:Prilog o onoj nesretnoj narkomanki je jako degutantan i trebali su ga makar zamutiti donekle kao što to rade na nekim televizijama.Ipak 10 sati je termin neprimjeren (kakvo je vrijeme došlo djeca su u ova doba budna) za prikazivanje onakvog potresnog sadržaja.Još komentar gdina.Solakovića da od dvadeset hiljada operacija prvi put vidi onako nešto je sasvim dovoljan.

Lik koji je opisivao samoubistvo sa tornja malo talambasa,i bio je smiješan za gledati definitivno.

Nek vide djeca šta će im se desiti ako samo pomisle na drogu... Stravičan prilog, svakoga bi prepao!!!
User avatar
Entropio
Posts: 7811
Joined: 21/11/2010 21:49

#32 Re: Slucajevi X na NTV Hayat

Post by Entropio »

Al' najjače mi je bilo ono svi se krešu u autu, samo onaj neki stariji čovjek sa nekom starkom u jarku. :lol: I pobježe u šumu kad je vidio kameru. :lol:
User avatar
Privatna poruka
Posts: 752
Joined: 25/04/2010 00:33
Location: Papci, sjetite se tu je nekad bila Olimpijada prije tebe i tvog stada!

#33 Re: Slucajevi X na NTV Hayat

Post by Privatna poruka »

Cibra wrote:Nije da mi je smiješno samoubistvo koje se danas desilo sa avaz tornja, nego mi je bio presmiješan lik koji je to upravo maloprije sve opisao. Cijenio bih jako kada bi imao neko da postavi:D Jel iko gledao?


Mene neodoljivo podsjeca na Nadrealiste

Mislim povod je bezveze skroz i ovo nije nikakav podsmjeh na racun covjeka koji se bacio.
MAN-lion's coach
Posts: 3323
Joined: 16/01/2010 02:45

#34 Re: Slucajevi X na NTV Hayat

Post by MAN-lion's coach »

sarajevo_84 wrote:
MAN-lion's coach wrote:Prilog o onoj nesretnoj narkomanki je jako degutantan i trebali su ga makar zamutiti donekle kao što to rade na nekim televizijama.Ipak 10 sati je termin neprimjeren (kakvo je vrijeme došlo djeca su u ova doba budna) za prikazivanje onakvog potresnog sadržaja.Još komentar gdina.Solakovića da od dvadeset hiljada operacija prvi put vidi onako nešto je sasvim dovoljan.

Lik koji je opisivao samoubistvo sa tornja malo talambasa,i bio je smiješan za gledati definitivno.

Nek vide djeca šta će im se desiti ako samo pomisle na drogu... Stravičan prilog, svakoga bi prepao!!!
Navodno joj majka dala od trinaeste godine da se drogira heroinom.

A može sadržaj biti edukativan i zamućen kao što je to praksa svugdje u svijetu.
Mislim da utuvljivanje npr djetetu od 13 godina onakvih snimaka samo može napraviti kontraefekat,ljudi od 30 bi na ono povraćali,ali šta je tu je.
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#35 Re: Slucajevi X na NTV Hayat

Post by Not My Idea »

Privatna poruka wrote:
Cibra wrote:Nije da mi je smiješno samoubistvo koje se danas desilo sa avaz tornja, nego mi je bio presmiješan lik koji je to upravo maloprije sve opisao. Cijenio bih jako kada bi imao neko da postavi:D Jel iko gledao?


Mene neodoljivo podsjeca na Nadrealiste

Mislim povod je bezveze skroz i ovo nije nikakav podsmjeh na racun covjeka koji se bacio.
Da se citiram s druge teme:


Koje je smece ovaj Hayat! Kako ih nije sramota?!

Nasli obicnog klosara, ulicara, narkomana da prica o ovakvom dogadjaju!
Ovaj momak treba da se stidi samo sebe, svoje nekulture, neodgoja, nepostovanja i neobrazovanosti! Nemam rijeci!
Hayat, sramite se!
User avatar
Skream
Posts: 1740
Joined: 11/11/2010 02:26
Location: Night Shift

#36 Re: Slucajevi X na NTV Hayat

Post by Skream »

@ Not My Idea
Halo ba, šta ti je!? Extra klip, ja oplako od smijeha :D
Na stranu tragedija, naravno.
User avatar
bailaor
Posts: 283
Joined: 19/10/2010 10:52
Location: Kod majoriziranih Ujni

#37 Re: Slucajevi X na NTV Hayat

Post by bailaor »

Jel neko ima slucajno link sinocnje emisije?
User avatar
Privatna poruka
Posts: 752
Joined: 25/04/2010 00:33
Location: Papci, sjetite se tu je nekad bila Olimpijada prije tebe i tvog stada!

#38 Re: Slucajevi X na NTV Hayat

Post by Privatna poruka »

Not My Idea wrote:
Privatna poruka wrote:
Cibra wrote:Nije da mi je smiješno samoubistvo koje se danas desilo sa avaz tornja, nego mi je bio presmiješan lik koji je to upravo maloprije sve opisao. Cijenio bih jako kada bi imao neko da postavi:D Jel iko gledao?


Mene neodoljivo podsjeca na Nadrealiste

Mislim povod je bezveze skroz i ovo nije nikakav podsmjeh na racun covjeka koji se bacio.
Da se citiram s druge teme:


Koje je smece ovaj Hayat! Kako ih nije sramota?!

Nasli obicnog klosara, ulicara, narkomana da prica o ovakvom dogadjaju!
Ovaj momak treba da se stidi samo sebe, svoje nekulture, neodgoja, nepostovanja i neobrazovanosti! Nemam rijeci!
Hayat, sramite se!
Ne kontam te nikako. Covjek prenio kako je to dozivio i takav je lik sta ce sad (mislim na taj sleng i takav nacin govora a ne na to da li je neko klosar, ulicar, narkoman :roll: :roll: :roll: ) . Nije se on mogao transformisati samo za pred kameru. A Hayat dao iskaz ocevidca - nije Hayatov uposlenik. Za emisiju stoji RP ako cemo pricati o ovih par psovki koje on kaze (mozda trebao ici pip). Mozda bi mogli raspravljati u tom tvom tonu ako cemo pricati samo o zadnje dvije recenice koje je rekao ovaj decko. 'Pozelio drugi svijet' i to, za sta se slazem da je trebalo ici na cut ali sta ces sad.
Ne gotovim tu mahalsku televiziju od Hayata al pretjerujes.
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#39 Re: Slucajevi X na NTV Hayat

Post by Not My Idea »

Skream wrote:@ Not My Idea
Halo ba, šta ti je!? Extra klip, ja oplako od smijeha :D
Na stranu tragedija, naravno.

A sta je tebi tacno ovdje bilo smijesno? :|
User avatar
because_of_you
Posts: 2275
Joined: 24/11/2009 21:58

#40 Re: Slucajevi X na NTV Hayat

Post by because_of_you »

Meni je niđe veze kako on o tom događaju priča k'o da je nešto normalno :-) :-) Isto da svaki dan gleda takve scene.. Pa svako imalo normalan bi bio potresen da je takvo što vidio :roll:


Na čemu li je on, ni on ne zna...
User avatar
Skream
Posts: 1740
Joined: 11/11/2010 02:26
Location: Night Shift

#41 Re: Slucajevi X na NTV Hayat

Post by Skream »

Not My Idea wrote:
Skream wrote:@ Not My Idea
Halo ba, šta ti je!? Extra klip, ja oplako od smijeha :D
Na stranu tragedija, naravno.

A sta je tebi tacno ovdje bilo smijesno? :|
Ma zaboravi :roll:
Mada je privatna poruka to fino objasnio.
User avatar
ladyblue18
Posts: 22380
Joined: 24/12/2006 22:57
Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status

#42 Re: Slucajevi X na NTV Hayat

Post by ladyblue18 »

Ja sam poprilicno sigurna da je doticni svjedok samoubistva ako sam i ja. :-) :D
User avatar
Truba
Posts: 81801
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#43 Re: Slucajevi X na NTV Hayat

Post by Truba »

:lol: :lol: ja ne mogu sebi doći koji odron
User avatar
Decerto
Posts: 2443
Joined: 14/09/2010 07:58
Location: On the wrong side of heaven,and the righteous side of hell.
Contact:

#44 Re: Slucajevi X na NTV Hayat

Post by Decerto »

Iskreno da kazem,ne smeta mi onakav sadrzaj (kad su joj nogu caparili),ali nije vala ni za tva,a ni 10 sati nije kasno,danas djeca ostaju do 12 :P . Ko oce da gleda ono izvoli theync.com i zdrao.
User avatar
shlauf
Posts: 2505
Joined: 27/07/2008 23:34
Location: Made in Sarajevo

#45 Re: Slucajevi X na NTV Hayat

Post by shlauf »

because_of_you wrote:Meni je niđe veze kako on o tom događaju priča k'o da je nešto normalno :-) :-) Isto da svaki dan gleda takve scene.. Pa svako imalo normalan bi bio potresen da je takvo što vidio :roll:


Na čemu li je on, ni on ne zna...
Image

Treba ga dobro izlaušiti pa da onda normalno priča. Lijepi pendrek. :dance:
User avatar
because_of_you
Posts: 2275
Joined: 24/11/2009 21:58

#46 Re: Slucajevi X na NTV Hayat

Post by because_of_you »

Pa da i kod njega bude "raspad sistema" :-) :-) :-)
User avatar
chengaba
Posts: 1870
Joined: 08/10/2003 00:00

#47 Re: Slucajevi X na NTV Hayat

Post by chengaba »

Ima li neko youtube link te djevojke od sinoć i amputacije, može i na pp.
User avatar
johntra
Posts: 11800
Joined: 11/04/2004 02:17
Location: Palma de Hrasno

#48 Re: Slucajevi X na NTV Hayat

Post by johntra »

Privatna poruka wrote:


Mene neodoljivo podsjeca na Nadrealiste

Mislim povod je bezveze skroz i ovo nije nikakav podsmjeh na racun covjeka koji se bacio.
U pravu si za Nadrealiste, a sličnost je još veća kada se uzme u obzir da je serijal Kucamo na vrata zaboravljenih asova sniman na skoro istoj lokaciji...

SundanceKid
Posts: 1377
Joined: 26/01/2008 23:38

#49 Re: Slucajevi X na NTV Hayat

Post by SundanceKid »

chengaba wrote:Ima li neko youtube link te djevojke od sinoć i amputacije, može i na pp.
Ma drug ne zelis to gledat. Rezu curi nogu iznad koljena, a kamera prikazuje sve! Na kraju hirurskom pilom sijeku kost, i nogu bacaju u kantu, tj. vrecu... Ja sam sinoc upratio u sitne sate reprizu emisije, i gledo to sve, inace me jako zanima anatomija i medicina, i nisam gadljiv, nagledo sam se svakakvih stvari, ali stvarno nije primjereno prikazivati onakve stvari u emisijama, nije bitno o kojem terminu je rijec. Nije uredu radi profila televizije, emisije, radi djevojke, nije eticno opcenito. Jasno mi je da oni zele da ostave jak utisak, sokiraju ljude sa tim stravicnostima koje nosi narkomanija, ali sto je previse previse je...
User avatar
lijan
Posts: 375
Joined: 13/06/2008 22:32
Location: Sarajevo

#50 Re: Slucajevi X na NTV Hayat

Post by lijan »

Privatna poruka wrote:
Cibra wrote:Nije da mi je smiješno samoubistvo koje se danas desilo sa avaz tornja, nego mi je bio presmiješan lik koji je to upravo maloprije sve opisao. Cijenio bih jako kada bi imao neko da postavi:D Jel iko gledao?


Mene neodoljivo podsjeca na Nadrealiste

Mislim povod je bezveze skroz i ovo nije nikakav podsmjeh na racun covjeka koji se bacio.
Koji lik...pozadi se primjeti i policajac, kojem je smijesna njegova prica...
Post Reply