Slučaj Dženan Memić

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Locked

Vjerujete li da je poginuo nakon udara kombija?

Da
91
9%
Ne
915
91%
 
Total votes: 1006

User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#1501 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by vješalica »

lijepa u dusi wrote:Dakle, Mensur je, pretpostavljam, SDA novinarcic koji pokusava karijeru izgradit tako sto ce isprovocirat Muriza da mu da sve dokaze koje ima. Iskreno, ocekivala sam bolju pricu iza svega. Osjecam se nekako prevareno i razocarano. :| Nadala sam se da je neko kome je Alisa obecala svasta ako je bude branio ili tako neki socan detalj, bas bi bilo zanimljivo :mrgreen:
ma on je niko i još veće ništa
vjeruj
hrani se ovdje piskaranjem
blago rečeno gluposti
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#1502 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by vješalica »

MensurM wrote:
vješalica wrote:
MensurM wrote:
I pustaju ubcu da slobodno seta gradom, ne mareci za nas ostale.
jahhhh eto ti ko mariš za nekoga
Njihovo ponasanje je sebicno. I drustve neodgovorno.

Cuj pustiti ubicu pa da opet nekog ubije... Boze sacuvaj.
i tvoje je vjeruj mi
a znaš li zašto?

evo:
MensurM wrote:
Bravo. Takvi ste vi.

Mene sestra blokirala (i sve moje bližnje iako joj se nisu ni javili) jer sam joj ponudio pomoć u razotkrivanju istine. Ostali vrijeđaju.
kad imaš informacije
bujrum....

aaaaaa
jjjjaaahhhhh
pa ti samo ublehariš
tripple_dubble
Posts: 241
Joined: 29/10/2017 19:42

#1503 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by tripple_dubble »

Ali, meni njegovi motivi idalje nisu bas jasni.
Jos jedna mogucnost je, da je lik koji voli pametovat i da je i sam skont'o da nije upravu, al' valja sad priznat :skoljka:

PS: znam da feed-am troll-a, ali ne mogu da ga pustim bas da prica gluposti tek tako. :-)
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#1504 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by vješalica »

motiv je da izlaganjem svojih gluposti ometa posjećen forum i utiče na mišljenje ljudi i stav da se priklone bjelosvjetskom ološu i političkom đubrištu čiji mafijaši vladaju gradom
jer oni su ovdje bogovi bogovski
a svi ostali treba da ne postoje
oni imaju pravo da se pitaju za život i smrt i mi smo njihovi robovi itd itd

bolje da ne lajem
tripple_dubble
Posts: 241
Joined: 29/10/2017 19:42

#1505 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by tripple_dubble »

Ma stoji to, ali Mensur je u toj prici niko i nista (kao i ja - ne zelim vrijedjati, nego konstatujem).

Ali hajde nebitno, samo, treba protiv tih begova na svaki nacin udarat. Nema nam druge!
armin071
Posts: 5315
Joined: 27/11/2008 22:26
Location: prvi red treci dzep.

#1506 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by armin071 »

vješalica wrote:motiv je da izlaganjem svojih gluposti ometa posjećen forum i utiče na mišljenje ljudi i stav da se priklone bjelosvjetskom ološu i političkom đubrištu čiji mafijaši vladaju gradom
jer oni su ovdje bogovi bogovski
a svi ostali treba da ne postoje
oni imaju pravo da se pitaju za život i smrt i mi smo njihovi robovi itd itd

bolje da ne lajem
Upravo to ali jednostavo ga izignorises i to je to. Raspravljati sa nekim o ovako osjetljivim temama gdje je ugasen jedan mladi zivot, ko je ovdje samo da saprao ljagu sa Ilidzanskog Sda sljama je suludo. U svakom narodu ima otpada koji nije vrijedan pomena pa tako i u nasem. Ma koliko degutantno bilo to sto pise i kako pise jednostavno ignorisati.
hladan.preminger
Posts: 4403
Joined: 24/02/2011 12:06

#1507 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by hladan.preminger »

Evo romi nisu izvršili KD i budu oslobođeni optužbe.

Sta dalje?

Na koju stranu će se okrenuti istraga?
tripple_dubble
Posts: 241
Joined: 29/10/2017 19:42

#1508 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by tripple_dubble »

armin071 wrote:
vješalica wrote:motiv je da izlaganjem svojih gluposti ometa posjećen forum i utiče na mišljenje ljudi i stav da se priklone bjelosvjetskom ološu i političkom đubrištu čiji mafijaši vladaju gradom
jer oni su ovdje bogovi bogovski
a svi ostali treba da ne postoje
oni imaju pravo da se pitaju za život i smrt i mi smo njihovi robovi itd itd

bolje da ne lajem
Upravo to ali jednostavo ga izignorises i to je to. Raspravljati sa nekim o ovako osjetljivim temama gdje je ugasen jedan mladi zivot, ko je ovdje samo da saprao ljagu sa Ilidzanskog Sda sljama je suludo. U svakom narodu ima otpada koji nije vrijedan pomena pa tako i u nasem. Ma koliko degutantno bilo to sto pise i kako pise jednostavno ignorisati.
Meni je iz licnih razloga ovaj slucaj jako bitan. Zato ga ne mogu pustiti da laze. Ko moze, nek mi oprosti, ko ne moze, nek ignorise ;)
MensurM
Posts: 4153
Joined: 04/10/2015 00:19

#1509 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by MensurM »

Banksy wrote:
MensurM wrote:
Ja koliko znam svi vještaci na suđenju, znači svi do jednog, potvrđuju ovu priču.

vještak sudske medicine Hamza Žujo
je zaključio da su povrede na Memićevom tijelu nanesene jednokratnim zamahom tupog mehaničkog oruđa te da je povreda nanesena dok je Dženan bio u stojećem ili malo pognutom stanju.

Povreda glave Alise Mutap nastala je jednokratnim zamahom tupog mehaničkog oruđa

Krvni tragovi pronađeni na licu mjesta su Alisini i Dženanovi.
Dragi, davno smo utvrdili da je kombi=tupo mehaničko oruđe. Rekao gospodin Žujo na sudu.
MensurM
Posts: 4153
Joined: 04/10/2015 00:19

#1510 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by MensurM »

vješalica wrote:
MensurM wrote:
Bravo. Takvi ste vi.

Mene sestra blokirala (i sve moje bližnje iako joj se nisu ni javili) jer sam joj ponudio pomoć u razotkrivanju istine. Ostali vrijeđaju.
kad imaš informacije
bujrum....

aaaaaa
jjjjaaahhhhh
pa ti samo ublehariš
Pomoć ako treba nekog nazvat, pitat, ispred nečije kuće otić, spavat tamo s porukom ubici, raskrinkati nekog, reći prezime koje oni ne smiju, dokazati da neko laže/skriva...
MensurM
Posts: 4153
Joined: 04/10/2015 00:19

#1511 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by MensurM »

armin071 wrote:
vješalica wrote:motiv je da izlaganjem svojih gluposti ometa posjećen forum i utiče na mišljenje ljudi i stav da se priklone bjelosvjetskom ološu i političkom đubrištu čiji mafijaši vladaju gradom
jer oni su ovdje bogovi bogovski
a svi ostali treba da ne postoje
oni imaju pravo da se pitaju za život i smrt i mi smo njihovi robovi itd itd

bolje da ne lajem
Upravo to ali jednostavo ga izignorises i to je to. Raspravljati sa nekim o ovako osjetljivim temama gdje je ugasen jedan mladi zivot, ko je ovdje samo da saprao ljagu sa Ilidzanskog Sda sljama je suludo. U svakom narodu ima otpada koji nije vrijedan pomena pa tako i u nasem. Ma koliko degutantno bilo to sto pise i kako pise jednostavno ignorisati.
Šta ti pišeš? Pa i ožalošćeni su ilidžanski SDA...
MensurM
Posts: 4153
Joined: 04/10/2015 00:19

#1512 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by MensurM »

tripple_dubble wrote:Ma stoji to, ali Mensur je u toj prici niko i nista (kao i ja - ne zelim vrijedjati, nego konstatujem).

Ali hajde nebitno, samo, treba protiv tih begova na svaki nacin udarat. Nema nam druge!
Draga, jel tebi čudno da se daje nagrada od 100 000 KM za informacije o ubici? Citiram: "Mi dajemo 100 000 maraka za informacije o ubici!"

A da o tome niko dosad ni riječi nije čuo? Da to nigdje nije rečeno, a predstavljeno je tako kao da cijeli grad zna za tu informaciju. Misliš da za te pare neko ne bi ocinkario Budnju ili nekog? Neka se razglasi to pa ćeš vidjeti koliko će se javiti ljudi...

I drugo, zašto se daju pare kad se "zna" ko je ubica?

Tebi to nije čudno? Meni jest...
User avatar
Dinostula
Posts: 3605
Joined: 30/04/2009 19:10
Location: Sarajevo
Contact:

#1513 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by Dinostula »

Valjda bi do sada uhvatili ubicu da su htjeli da ga uhvate.
Garant neki sincic od nekog SDA guzonje ga ubio pa se ide onom nasom vuci potegni.
Uhvatice ga isto ko i ubicu Vedrana Puljica.
tripple_dubble
Posts: 241
Joined: 29/10/2017 19:42

#1514 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by tripple_dubble »

MensurM wrote:
tripple_dubble wrote:Ma stoji to, ali Mensur je u toj prici niko i nista (kao i ja - ne zelim vrijedjati, nego konstatujem).

Ali hajde nebitno, samo, treba protiv tih begova na svaki nacin udarat. Nema nam druge!
Draga, jel tebi čudno da se daje nagrada od 100 000 KM za informacije o ubici? Citiram: "Mi dajemo 100 000 maraka za informacije o ubici!"

A da o tome niko dosad ni riječi nije čuo? Da to nigdje nije rečeno, a predstavljeno je tako kao da cijeli grad zna za tu informaciju. Misliš da za te pare neko ne bi ocinkario Budnju ili nekog? Neka se razglasi to pa ćeš vidjeti koliko će se javiti ljudi...

I drugo, zašto se daju pare kad se "zna" ko je ubica?

Tebi to nije čudno? Meni jest...
Ma dobro, ti prije ovoga nisi cuo ni za Budnju, pa mi nije cudo da nisi cuo ni za tu nagradu.
Ona je, baj de vej, jos prosle godine raspisana i odkud ti znas da se niko ne javlja? ;)
Htjedoh ti to vec jednom odgovorit, al ne mogu postici na bas svaku nebulozu da ti sta kazem.

Sta bi ti sad, da Muriz sve da na vidjelo sto do sad zna i onda sta ce bit - pojeo vuk magarca? Eeeeh, nece moci. Kao sto i do sad ima brdo dokaza, pa takvi kao ti idalje tvrde da nije upravu, a da ne pricam o nadleznima.
Polako. Doci ce to na svoje, neka sud prvo odluci o ovom namjestenom slucaju Seferovicima.

Sto se tvoje ponude pomoci tice, hajde svega ti ne kaki opet. Ti da ides pred neciju kucu spavat i nesto dokazujes? Pa pokazao si i sta mislis o svemu ovome, a i kojom se (ne)logikom povodis u "dokazivanju". Ja da sam na njihovom mjestu i da cujem sta sve govoris i mislis o meni i sinu, prvo bih te pljunula u lice, pa zamolila da mi se ne obracas nikad vise. Ima Memicima ko pomoc, ne sikiraj se ti za to ;)

Tipa ovo, kako spominjes Arijanu (a btw. evo i jedne njene objave, gdje jasno govori da Memici ovo ne zele rijesiti nasiljem i prijetnjama itd):
MensurM wrote:
lijepa u dusi wrote:https://m.facebook.com/story.php?story_ ... tif_t=like

Arijanin post na fb:

Čitam komentare pojedinaca i pitam se jesmo li stvarno toliko ograničen narod.
Očito nam je malo svega što nas je snašlo u ovoj jadnoj državi gdje nema zakona.. Očito smo željni novih dešavanja, kojeg ćete vi što huškate popratiti sigurno preko TV-a, Facebook-a i ostalih društvenih mreža.

Ukoliko ste od početka pratili slučaj ubistva mog brata Dženana Memića, onda ste vjerovatno upratili izjavu mog oca Muriza Memića, koju je dao za Source portal, gdje je rekao zašto još uvijek ne želi javno reći ime ubice.

Znamo istinu, znamo ime ubice, najlakše je izaći u javnost i reći to. Šta je onda napravljeno?

Mi čekamo godinu i po dana, mi možemo još sačekati, jer želimo da se ovo pravno završi. Ovdje mora pasti citav sistem.
Huškate na ubistva, mi se protiv ubica borimo.
Hoćemo li ubistvima promijeniti zakon. Hoće li nam biti bolje ako se počnemo međusobno ubijati.

Na našu porodicu se vrši pritisak, prijeti se, pokušavaju nas na sve načine zaustaviti, ali neće uspjeti.
Zapitajte se koliko je još ovakvih slučajeva, koliko je ubistava završeno kao saobraćajna nesreća. Koliko je ljudi odustalo od istine, jer su se bojali.

Mi nećemo odustati dok se ne kazne odgovorni.
Nadam se da će pojedinci koji huškaju, jednoga dana shvatiti da se Muriz bori i za njihovu djecu.

Ovo ne bi trebala biti samo naša borba, nego svih nas. Dženan "sutra" može biti vaše dijete, vaš brat, rođak prijatelj.

Ne pametuj preko Facebook-a, izađi na proteste!
Pravda za Dženana Memića !
To je ona sto placa fb reklamu za svoje postove koji nemaju veze s dokazima?
MensurM
Posts: 4153
Joined: 04/10/2015 00:19

#1515 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by MensurM »

Pa valjda je cilj nagrade da svi znaju za nju. Evo ako treba, poslat ću ja medijima da je raspisana nagrada...

I dalje tvrdim da je to prejadno. Plaćati reklame na fejsu u kojima pišeš poruke ljubavi poginulom/ubijenom bratu. Čemu to molim te?

Al to ne znači da joj nisam spreman pomoći...
tripple_dubble
Posts: 241
Joined: 29/10/2017 19:42

#1516 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by tripple_dubble »

MensurM wrote:Pa valjda je cilj nagrade da svi znaju za nju. Evo ako treba, poslat ću ja medijima da je raspisana nagrada...

I dalje tvrdim da je to prejadno. Plaćati reklame na fejsu u kojima pišeš poruke ljubavi poginulom/ubijenom bratu. Čemu to molim te?

Al to ne znači da joj nisam spreman pomoći...
Ma sve ces ti ako treba :D eto ko ti sad neka faca i nista bez tebe nema :lol:
Mediji su to davno objavili haveru, Muriz u intervjuima vise puta rekao, svoj ti pos'o ;)

Dobro si upucen u slucaj, a nisi toliko da znas da tu stranicu nije pokrenula porodica Memic, nego ljudi dobre volje i da je porodica Memic tek naknadno dobila mogucnost da se i oglasava preko te stranice, te ti je to sto administratori stranice placaju za objave (vezane uglavnom za proteste ili neku bitnu informaciju) kako bi sto vise ljudi vidjelo, nesto lose? Onda si i s ljudske, ali i sa profesionalne strane u donjem kutku druze. Ma i ispod donjeg kutka...
MensurM
Posts: 4153
Joined: 04/10/2015 00:19

#1517 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by MensurM »

tripple_dubble wrote:
MensurM wrote:Pa valjda je cilj nagrade da svi znaju za nju. Evo ako treba, poslat ću ja medijima da je raspisana nagrada...

I dalje tvrdim da je to prejadno. Plaćati reklame na fejsu u kojima pišeš poruke ljubavi poginulom/ubijenom bratu. Čemu to molim te?

Al to ne znači da joj nisam spreman pomoći...
Mediji su to davno objavili haveru, Muriz u intervjuima vise puta rekao, svoj ti pos'o ;)

Dobro si upucen u slucaj, a nisi toliko da znas da tu stranicu nije pokrenula porodica Memic, nego ljudi dobre volje i da je porodica Memic tek naknadno dobila mogucnost da se i oglasava preko te stranice, te ti je to sto administratori stranice placaju za objave (vezane uglavnom za proteste ili neku bitnu informaciju) kako bi sto vise ljudi vidjelo, nesto lose? Onda si i s ljudske, ali i sa profesionalne strane u donjem kutku druze. Ma i ispod donjeg kutka...
Daj linkove.

Ne vjerujem ti, al ne mogu dokazati da lažeš pa nek bude da ona nije plaćala objavu.
tripple_dubble
Posts: 241
Joined: 29/10/2017 19:42

#1518 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by tripple_dubble »

tripple_dubble wrote:Tri policajca dosli odmah i nasli puno dijelova od auta :D
Sluzbeni izvjestaj njihov o tom "izlasku na lice mjesta".

Pisali ga kao 9.2., a u njemu pisu o obdukciji 16.2. :D Ne samo da su strucni, vec su i vidovnjaci!

Image
I nisi mi reagovo jos nista na ovo - sta kazes na cinjenicu da izvjestaj pisan 9.2. govori o obdukciji radjenoj 16.2.??
tripple_dubble
Posts: 241
Joined: 29/10/2017 19:42

#1519 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by tripple_dubble »

MensurM wrote:
tripple_dubble wrote:
MensurM wrote:Pa valjda je cilj nagrade da svi znaju za nju. Evo ako treba, poslat ću ja medijima da je raspisana nagrada...

I dalje tvrdim da je to prejadno. Plaćati reklame na fejsu u kojima pišeš poruke ljubavi poginulom/ubijenom bratu. Čemu to molim te?

Al to ne znači da joj nisam spreman pomoći...
Mediji su to davno objavili haveru, Muriz u intervjuima vise puta rekao, svoj ti pos'o ;)

Dobro si upucen u slucaj, a nisi toliko da znas da tu stranicu nije pokrenula porodica Memic, nego ljudi dobre volje i da je porodica Memic tek naknadno dobila mogucnost da se i oglasava preko te stranice, te ti je to sto administratori stranice placaju za objave (vezane uglavnom za proteste ili neku bitnu informaciju) kako bi sto vise ljudi vidjelo, nesto lose? Onda si i s ljudske, ali i sa profesionalne strane u donjem kutku druze. Ma i ispod donjeg kutka...
Daj linkove.

Ne vjerujem ti, al ne mogu dokazati da lažeš pa nek bude da ona nije plaćala objavu.
Da ti dam linkove cega? Ne kontam.
Pogledaj medju prvim postovima na stranici je objasnjeno i objavljeno da stranicu nije pokrenuo niko iz porodice, ni generalno okruga Memica.
Eh sad, ako ti to ne vjerujes, ok, imas pravo na to - al me cudi, posto se inace pravis jako upucen u slucaj.
MensurM
Posts: 4153
Joined: 04/10/2015 00:19

#1520 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by MensurM »

tripple_dubble wrote:
tripple_dubble wrote:Tri policajca dosli odmah i nasli puno dijelova od auta :D
Sluzbeni izvjestaj njihov o tom "izlasku na lice mjesta".

Pisali ga kao 9.2., a u njemu pisu o obdukciji 16.2. :D Ne samo da su strucni, vec su i vidovnjaci!

Image
I nisi mi reagovo jos nista na ovo - sta kazes na cinjenicu da izvjestaj pisan 9.2. govori o obdukciji radjenoj 16.2.??
Pa valjda je dopunjen kad je umro? Mislim da sam taj izvještaj upravo ja objavio ovdje, ne vidim na mobitelu šta piše u njemu, ali mislim da i u njemu piše da su pronađeni tragovi na licu mjesta.

Policajci kažu da su ih vidjeli odmah.

http://www.nap.ba/new/vijest.php?id=30284

Prvi policajac: "Svjedok je kazao da je bilo dosta stakla i komadića zelene boje te da je Hitna došla nakon skoro pola sata."

Drugi policajac: "Također je potvrdio da su na licu mjesta pronašli komade stakla i ostatke zelene boje kao od kita ili laka."

Treći policajac: "Kazao da je ograđeno mjesto nesreće te su obezbijeđeni tragovi do dolaska uviđajne ekipe."


Objasni ti meni kako je moguće organizovati sačekušu pa u tri minute iscenirati saobraćajnu nesreću?
MensurM
Posts: 4153
Joined: 04/10/2015 00:19

#1521 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by MensurM »

tripple_dubble wrote:
MensurM wrote:
Daj linkove.

Ne vjerujem ti, al ne mogu dokazati da lažeš pa nek bude da ona nije plaćala objavu.
Da ti dam linkove cega? Ne kontam.
Pogledaj medju prvim postovima na stranici je objasnjeno i objavljeno da stranicu nije pokrenuo niko iz porodice, ni generalno okruga Memica.
Eh sad, ako ti to ne vjerujes, ok, imas pravo na to - al me cudi, posto se inace pravis jako upucen u slucaj.
Linkove intervjua u kojima je spomenuta nagrada.

https://www.google.ba/search?dcr=0&sour ... 3Bld5kzz10

Pokušao si slagati javnost?
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#1522 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by vješalica »

MensurM wrote:
Banksy wrote:
MensurM wrote:
Ja koliko znam svi vještaci na suđenju, znači svi do jednog, potvrđuju ovu priču.

vještak sudske medicine Hamza Žujo
je zaključio da su povrede na Memićevom tijelu nanesene jednokratnim zamahom tupog mehaničkog oruđa te da je povreda nanesena dok je Dženan bio u stojećem ili malo pognutom stanju.

Povreda glave Alise Mutap nastala je jednokratnim zamahom tupog mehaničkog oruđa

Krvni tragovi pronađeni na licu mjesta su Alisini i Dženanovi.
Dragi, davno smo utvrdili da je kombi=tupo mehaničko oruđe. Rekao gospodin Žujo na sudu.
Oooooojjjjjj
Ne vjerujem
Mislim da iz sna otvaram.forum i citam ove stvari
Hhahahahahahajajahahahaha
Cuj kombi je tupo mehanicko orudje

Kad saznas sta je orudje
Odnoano gdje ti se nalazi guzica a gdje mozak
Vrati se na forum
Al nemoj ni tad za svaki slucaj
MensurM
Posts: 4153
Joined: 04/10/2015 00:19

#1523 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by MensurM »

Imal advokata ovdje?

Možel se za ovo odgovarati?

"A-LISICE EVO JA TI JAVNO PRIJETIM ZAKONOM DRZAVE BIH DA CES ZAVRSITI U ZATVORU ZAJEDNO SA SVOJIM POMAGACIMA.PRIJAVI I MENE.UBICO,SPODOBO,VJESTICE,LJUDSKA OTPADI,NESRETNICE.POMETINO,SMRDLJIVO DJUBRE,SOTONO.Eto idi me prijavi i kad umres nasa ce te djeca i unucad proklinjati.Prijavi me da ce ti na grobu biti dopisano da si UBICA pod uslovom da te zemlja zajedno sa nisanima ne ispljune pa nemadnemo na cemu dopisati UBICA."
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#1524 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by vješalica »

MensurM wrote:Pa valjda je cilj nagrade da svi znaju za nju. Evo ako treba, poslat ću ja medijima da je raspisana nagrada...

I dalje tvrdim da je to prejadno. Plaćati reklame na fejsu u kojima pišeš poruke ljubavi poginulom/ubijenom bratu. Čemu to molim te?

Al to ne znači da joj nisam spreman pomoći...
Pomozi sebi
Korisnije je
Normalno je otici psihijatru psihologu....mentalna higijena na prvo mjeato
MensurM
Posts: 4153
Joined: 04/10/2015 00:19

#1525 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by MensurM »

vješalica wrote:
MensurM wrote: Dragi, davno smo utvrdili da je kombi=tupo mehaničko oruđe. Rekao gospodin Žujo na sudu.
Oooooojjjjjj
Ne vjerujem
Mislim da iz sna otvaram.forum i citam ove stvari
Hhahahahahahajajahahahaha
Cuj kombi je tupo mehanicko orudje

Kad saznas sta je orudje
Odnoano gdje ti se nalazi guzica a gdje mozak
Vrati se na forum
Al nemoj ni tad za svaki slucaj
Imaš priliku javno Hamzi Žuju reći da laže, nema pojma o svom poslu i biti heroj oštećene strane. Ja ću ti osigurati prostor u medijima, tvoje je da doneseš dokaze da je on slagao kad je rekao da je kombi=tupo mehaničko oruđe.

Spojit ću se s doktorima ili kime god treba da ga raskrinkate, budi heroj, a ne tastatura ublehaš.
Locked