Skrill isplata

Ekonomija, biznis, dionice, posao, (ne)zaposlenost...

Moderator: anex

Post Reply
Ezekiel
Posts: 58
Joined: 27/02/2015 00:33

#1 Skrill isplata

Post by Ezekiel »

Pozdrav,

Koristi li neko od vas Skrill za isplatu? Ja danas da pokusam prebaciti pare na Viza karticu kad izbaci gresku Transaction Failed.
Odem na support, withdrawals i vidim da sad pise "Skrill uses the OCT (Original Credit Transaction) payment method to process Visa payouts ‘online’. If your Visa withdrawal failed, contact your card issuer to check if they support OCT payouts." , a prije sedmicu dana normalno prebacio pare.
Pitao sam prijatelja koji koristi NBL banku, i kod njega isto, kod mene je intensa. Zvao banku, gospodja na telefonu nema pojma sta ovo znaci.
Zna li neko nesto u vezi ovoga? Da li ce nase banke dobiti taj OCT?
toska
Posts: 3030
Joined: 26/09/2016 14:08

#2 Re: Skrill isplata

Post by toska »

Upravo pokušao i ono što je godinama radilo danas ne, Intesa banka, Visa kartica.

valjda neko čita...
Whatever[]
Posts: 83
Joined: 25/11/2017 22:54

#3 Re: Skrill isplata

Post by Whatever[] »

Možda banka blokira.
Diverse
Posts: 476
Joined: 03/04/2021 12:20

#4 Re: Skrill isplata

Post by Diverse »

Pa posalji na devizni, nemoj na Visa-u.
User avatar
Plavo-bijeli
Posts: 2574
Joined: 28/02/2010 19:25

#5 Re: Skrill isplata

Post by Plavo-bijeli »

Pretprošle sedmice isplatio na devizni račun, zvali me iz Intese da dođem i otvorim ga. Otvorio u ponedjeljak i evo još nisu legle pare. Zvao ih u petak niko se ne javlja na jedan broj što su mi dali na INfo telefonu..boze sacuvaj.

Hajd hocu jos da dignem, sad ne mogu ni to, stave mi kao limit na jednu cifru, a minimum je iznad tog limita...mozda zato sto jos ovo nije 100% proslo...
hebo te banka ko da dizem milione
planinar60
Posts: 272
Joined: 05/06/2022 16:24

#6 Re: Skrill isplata

Post by planinar60 »

Kako ste uplatili novce na taj skrill, jel preko nekog racuna, preko banke?
Post Reply