Sjeverna Koreja vs. USA

Post Reply
User avatar
jeza u ledja
Posts: 45275
Joined: 29/12/2005 01:20

#476 Re: Sjeverna Koreja vs. USA

Post by jeza u ledja »

raoul duke wrote:Jez intenzivno eksponira svoju podrsku americkoj ofanzivi i agresiji, a neistomisljenike opisuje kao teoreticare zavjera i ublehase.

Prvo sam mislio da je zaista uvjeren kako Amerika siri svoju demokratiju na sofisticiran nacin, ali sad shvatam da u njegovom pravdanju americke propagande postoji neka korist, dobit, ili sta vec :roll:
:lol: :lol: :lol:

Ne moram ja nista opisivati sam. :D
drastic
Posts: 1355
Joined: 05/06/2010 00:52

#477 Re: Sjeverna Koreja vs. USA

Post by drastic »

jeza u ledja wrote:
drastic wrote:
raoul duke wrote:Jez intenzivno eksponira svoju podrsku americkoj ofanzivi i agresiji, a neistomisljenike opisuje kao teoreticare zavjera i ublehase.

Prvo sam mislio da je zaista uvjeren kako Amerika siri svoju demokratiju na sofisticiran nacin, ali sad shvatam da u njegovom pravdanju americke propagande postoji neka korist, dobit, ili sta vec :roll:
ja mislim da jez radi za neku budzetsku agenciju.
zbog toga i jesu svi protiv trampa bili oni demokrati ili republikanci uhljeb je uhljeb. Do trampa ih nije interesovalo ko ce biti president jer ih niko nije dirao a ovaj otvoreno prijeti da ce im izbrisati uhljebske pozicije i beneficije
Ti si onaj sto je zivio u kuci 3 godine bez placanja pa mu je uzeli, ili onaj sto je u 40i nekoj nezaposlen godinu dana i nema namjeru traziti posao, zivi od kredita? Samo me podsjeti, jesi li ti taj ili sam te s nekim pomijesao? SŠS, dosao u Ameriku prije rata, 20 godina poslije nema posla, u bankrotu?

Ne znam sta da ti kazem, a da ne zvuci uvrjedljivo. Znam da je bila kriza, ali vjeruj mi, ja i ti se samo u putu mozemo sresti. :wink:
jesam, i nisam jedini a jesi li ti uhljeb?
User avatar
raoul duke
Posts: 1677
Joined: 02/04/2011 20:41

#478 Re: Sjeverna Koreja vs. USA

Post by raoul duke »

drastic wrote:
raoul duke wrote:Jez intenzivno eksponira svoju podrsku americkoj ofanzivi i agresiji, a neistomisljenike opisuje kao teoreticare zavjera i ublehase.

Prvo sam mislio da je zaista uvjeren kako Amerika siri svoju demokratiju na sofisticiran nacin, ali sad shvatam da u njegovom pravdanju americke propagande postoji neka korist, dobit, ili sta vec :roll:
ja mislim da jez radi za neku budzetsku agenciju.
Sasvim moguce, mozda nesto slicno nasim poltronima prikacenim na budzetsku sisu, uhljebi, uhljebi...
User avatar
pici
Posts: 43590
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#479 Re: Sjeverna Koreja vs. USA

Post by pici »

jel ovo jopet baustelci skakucu po temama
User avatar
raoul duke
Posts: 1677
Joined: 02/04/2011 20:41

#480 Re: Sjeverna Koreja vs. USA

Post by raoul duke »

jeza u ledja wrote:
raoul duke wrote:Jez intenzivno eksponira svoju podrsku americkoj ofanzivi i agresiji, a neistomisljenike opisuje kao teoreticare zavjera i ublehase.

Prvo sam mislio da je zaista uvjeren kako Amerika siri svoju demokratiju na sofisticiran nacin, ali sad shvatam da u njegovom pravdanju americke propagande postoji neka korist, dobit, ili sta vec :roll:
:lol: :lol: :lol:

Ne moram ja nista opisivati sam. :D
Ne moras, zaista.
The 51st State
Posts: 16743
Joined: 12/01/2008 12:06

#481 Re: Sjeverna Koreja vs. USA

Post by The 51st State »

Koji ste kurac isli u ameriku ikako,mogli ste se I ovdje svadjati oko politike :mrgreen:
User avatar
raoul duke
Posts: 1677
Joined: 02/04/2011 20:41

#482 Re: Sjeverna Koreja vs. USA

Post by raoul duke »

Pa nisu oni otisli, nego jadni pobjegli :D
The 51st State
Posts: 16743
Joined: 12/01/2008 12:06

#483 Re: Sjeverna Koreja vs. USA

Post by The 51st State »

Pobjegli od.nase politike da bi tabirili svjetsku, pa I nije neki deal :mrgreen:
User avatar
raoul duke
Posts: 1677
Joined: 02/04/2011 20:41

#484 Re: Sjeverna Koreja vs. USA

Post by raoul duke »

Njihova logika, jebiga..
User avatar
Point.
Posts: 27791
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#485 Re: Sjeverna Koreja vs. USA

Post by Point. »

Ono kad besposlicari koji nogom nisu krocili van BiH podrzavaju bolesni rezim Najbolje Koreje i fol su kontra USA. Jebote, bolje da trazite sta posla nego da ispadate smijesni ovdje.
User avatar
pici
Posts: 43590
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#486 Re: Sjeverna Koreja vs. USA

Post by pici »

sad ce izbjeglicka kriza su sjeverne koreje, eno ruje i kinezi salju vojske na granice... tVumpe cepaj :bih:
User avatar
jeza u ledja
Posts: 45275
Joined: 29/12/2005 01:20

#487 Re: Sjeverna Koreja vs. USA

Post by jeza u ledja »

drastic wrote:[
jesam, i nisam jedini a jesi li ti uhljeb?
Jeste, uhljeb. :lol: :lol: :lol: :lol:

Ako ti je lakse tako bujrum. Meni ne treba nikakva budzetska sisa niti radim za neku agenciju. No kazem ako ti je lakse, ti tako zamisljaj svog sagovornika. :D

Ti si pak o sebi i vise nego dovoljno rekao. :wink: Jebiga nisu svi odrasli u davna doba Tite, da im pojam bude uhljebljavanje u kakvu drzavnu agenciju, kredita ko u prici, i jedan te isti posao cijeli zivot.

Glupo je sto si dozvoljavas spustanje na ovaj nivo. Ne treba ti ova rasprava, a ni meni.
User avatar
jeza u ledja
Posts: 45275
Joined: 29/12/2005 01:20

#488 Re: Sjeverna Koreja vs. USA

Post by jeza u ledja »

raoul duke wrote:Pa nisu oni otisli, nego jadni pobjegli :D
Odakle si pobjegao?
User avatar
Matzan
Posts: 7008
Joined: 16/01/2015 13:25

#489 Re: Sjeverna Koreja vs. USA

Post by Matzan »

Nigdjeu Sj Koreji pasa lutalica.
Vjerovatno imaju dobre azile za pse... :mrgreen:
User avatar
jeza u ledja
Posts: 45275
Joined: 29/12/2005 01:20

#490 Re: Sjeverna Koreja vs. USA

Post by jeza u ledja »

Matzan wrote:Nigdjeu Sj Koreji pasa lutalica.
Vjerovatno imaju dobre azile za pse... :mrgreen:
:D
Fudo387
Posts: 21793
Joined: 24/01/2015 19:44

#491 Re: Sjeverna Koreja vs. USA

Post by Fudo387 »

jeza u ledja wrote:
drastic wrote:
raoul duke wrote:Jez intenzivno eksponira svoju podrsku americkoj ofanzivi i agresiji, a neistomisljenike opisuje kao teoreticare zavjera i ublehase.

Prvo sam mislio da je zaista uvjeren kako Amerika siri svoju demokratiju na sofisticiran nacin, ali sad shvatam da u njegovom pravdanju americke propagande postoji neka korist, dobit, ili sta vec :roll:
ja mislim da jez radi za neku budzetsku agenciju.
zbog toga i jesu svi protiv trampa bili oni demokrati ili republikanci uhljeb je uhljeb. Do trampa ih nije interesovalo ko ce biti president jer ih niko nije dirao a ovaj otvoreno prijeti da ce im izbrisati uhljebske pozicije i beneficije
Ti si onaj sto je zivio u kuci 3 godine bez placanja pa mu je uzeli, ili onaj sto je u 40i nekoj nezaposlen godinu dana i nema namjeru traziti posao, zivi od kredita? Samo me podsjeti, jesi li ti taj ili sam te s nekim pomijesao? SŠS, dosao u Ameriku prije rata, 20 godina poslije nema posla, u bankrotu?

Ne znam sta da ti kazem, a da ne zvuci uvrjedljivo. Znam da je bila kriza, ali vjeruj mi, ja i ti se samo u putu mozemo sresti. :wink:
Od kakvog ce kredita zivjeti ako je bankrotirao, i nema posla...?
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66210
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#492 Re: Sjeverna Koreja vs. USA

Post by _BataZiv_0809 »

Pa i u Bosni su ljudi mjesecima bez plate, a zive. Sve se moze kad se hoce. By Bake Izetbegovic :D
Fudo387
Posts: 21793
Joined: 24/01/2015 19:44

#493 Re: Sjeverna Koreja vs. USA

Post by Fudo387 »

_BataZiv_0809 wrote:Pa i u Bosni su ljudi mjesecima bez plate, a zive. Sve se moze kad se hoce. By Bake Izetbegovic :D
Ne fercera to tako ovdje.
Doduse, mozda je nasao kakvu rupu u sistemu, a viska manifetluka nije na odmet. :D
User avatar
jeza u ledja
Posts: 45275
Joined: 29/12/2005 01:20

#494 Re: Sjeverna Koreja vs. USA

Post by jeza u ledja »

Fudo387 wrote:
Od kakvog ce kredita zivjeti ako je bankrotirao, i nema posla...?
Ma ne znam ba...nije bitno.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66210
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#495 Re: Sjeverna Koreja vs. USA

Post by _BataZiv_0809 »

Jez mi je jedna od vecih enigmi ovog foruma. Obrazovanje, elokvencija, rezonovanje, sve cista desetka. A jel' mu se malo usprotivis odmah ad hominem :roll:
drastic
Posts: 1355
Joined: 05/06/2010 00:52

#496 Re: Sjeverna Koreja vs. USA

Post by drastic »

_BataZiv_0809 wrote:Jez mi je jedna od vecih enigmi ovog foruma. Obrazovanje, elokvencija, rezonovanje, sve cista desetka. A jel' mu se malo usprotivis odmah ad hominem :roll:

ne smijes reci sta mislis, mozes dobiti batina
drastic
Posts: 1355
Joined: 05/06/2010 00:52

#497 Re: Sjeverna Koreja vs. USA

Post by drastic »

Fudo387 wrote:
Od kakvog ce kredita zivjeti ako je bankrotirao, i nema posla...?
titina skola
User avatar
jeza u ledja
Posts: 45275
Joined: 29/12/2005 01:20

#498 Re: Sjeverna Koreja vs. USA

Post by jeza u ledja »

_BataZiv_0809 wrote:Jez mi je jedna od vecih enigmi ovog foruma. Obrazovanje, elokvencija, rezonovanje, sve cista desetka. A jel' mu se malo usprotivis odmah ad hominem :roll:
Jave se dva lika, napisu nesto tipa uhljeb, pise radi koristi, itd...ja kad im odgovorim na tom nivou onda sam ja kriv valjda, jel? :roll: De ba...
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66210
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#499 Re: Sjeverna Koreja vs. USA

Post by _BataZiv_0809 »

jeza u ledja wrote:
_BataZiv_0809 wrote:Jez mi je jedna od vecih enigmi ovog foruma. Obrazovanje, elokvencija, rezonovanje, sve cista desetka. A jel' mu se malo usprotivis odmah ad hominem :roll:
Jave se dva lika, napisu nesto tipa uhljeb, pise radi koristi, itd...ja kad im odgovorim na tom nivou onda sam ja kriv valjda, jel? :roll: De ba...
Imam sasvim dovoljno iskustva sa tobom, tako da :wink:
User avatar
jeza u ledja
Posts: 45275
Joined: 29/12/2005 01:20

#500 Re: Sjeverna Koreja vs. USA

Post by jeza u ledja »

jah
Post Reply