Sjeverna Koreja vs. USA

Post Reply
User avatar
pici
Posts: 43594
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#1276 Re: Sjeverna Koreja vs. USA

Post by pici »

Image
User avatar
Truba
Posts: 81797
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#1277 Re: Sjeverna Koreja vs. USA

Post by Truba »

jefferson
Posts: 14969
Joined: 28/08/2007 05:31
Location: U.S.A

#1278 Re: Sjeverna Koreja vs. USA

Post by jefferson »

NajdraziVodjaa wrote:Razumijem ja svaciji izbor i podrzavam ga kakav god bio samo kad jednom odes van nisi mjerodavan da pricas o onome sto je unutra. Vi pravite jednu ogromnu gresku jer znacajnu masu ljudi koja se ne slaze sa vama svrstavate u neonaciste, danas je neonacizam kad nedas svoje drugome. U ovom slucaju Kim ne da svoje Amerikancima koliko god lud bio podrzavam odbranu Sjeverne Koreje od naleta najveceg agresora na svijetu.
Posto sam vani neko vrijeme, nisam upratio po kojem zakonu je to regulisano? Krivicno djelo ili prekrsaj?
User avatar
NajdraziVodjaa
Posts: 1563
Joined: 16/12/2016 22:23

#1279 Re: Sjeverna Koreja vs. USA

Post by NajdraziVodjaa »

jefferson wrote:
NajdraziVodjaa wrote:Razumijem ja svaciji izbor i podrzavam ga kakav god bio samo kad jednom odes van nisi mjerodavan da pricas o onome sto je unutra. Vi pravite jednu ogromnu gresku jer znacajnu masu ljudi koja se ne slaze sa vama svrstavate u neonaciste, danas je neonacizam kad nedas svoje drugome. U ovom slucaju Kim ne da svoje Amerikancima koliko god lud bio podrzavam odbranu Sjeverne Koreje od naleta najveceg agresora na svijetu.
Posto sam vani neko vrijeme, nisam upratio po kojem zakonu je to regulisano? Krivicno djelo ili prekrsaj?
Pogresno sam se izrazio, htio sam reci nisi mjerodavniji od mene...
jefferson
Posts: 14969
Joined: 28/08/2007 05:31
Location: U.S.A

#1280 Re: Sjeverna Koreja vs. USA

Post by jefferson »

NajdraziVodjaa wrote:
jefferson wrote:
NajdraziVodjaa wrote:Razumijem ja svaciji izbor i podrzavam ga kakav god bio samo kad jednom odes van nisi mjerodavan da pricas o onome sto je unutra. Vi pravite jednu ogromnu gresku jer znacajnu masu ljudi koja se ne slaze sa vama svrstavate u neonaciste, danas je neonacizam kad nedas svoje drugome. U ovom slucaju Kim ne da svoje Amerikancima koliko god lud bio podrzavam odbranu Sjeverne Koreje od naleta najveceg agresora na svijetu.
Posto sam vani neko vrijeme, nisam upratio po kojem zakonu je to regulisano? Krivicno djelo ili prekrsaj?
Pogresno sam se izrazio, htio sam reci nisi mjerodavniji od mene...
Znaci mi u SAD smo mjerodavniji na ovoj temi od tebe? Sto odmah ne rece da te ignorisemo.
User avatar
NajdraziVodjaa
Posts: 1563
Joined: 16/12/2016 22:23

#1281 Re: Sjeverna Koreja vs. USA

Post by NajdraziVodjaa »

Niste mjerodavniji zato sto je ovo vanjska politika u pitanju a ti nisi zivio u obje drzave vec samo jednoj tako da ne mozes biti ni mjerodavniji ni objektivniji obzirom dje zivis.


Ja uopste ne sporim da neko nema pravo ili nema znanje da komentarise iz dijaspore situaciju u BiH ali ako se to svodi na to da svakog ko se ne slaze sa tobom oznacis kao Srbina (a to nije jedan nego bukvalno skoro svaki iz dijaspore istu pricu ima a najjace sto su to obicno teme poput ove dje Srba, Bosnjaka itd. nema na mapi) naravno da im se mora ostrije odgovoriti. U biti ja ne smatram nekoga ko je otisao na zapad pobjeguljom ali kad su bezobrazni to im se mora reci.
User avatar
jeza u ledja
Posts: 45290
Joined: 29/12/2005 01:20

#1282 Re: Sjeverna Koreja vs. USA

Post by jeza u ledja »

NajdraziVodjaa wrote:Niste mjerodavniji zato sto je ovo vanjska politika u pitanju a ti nisi zivio u obje drzave vec samo jednoj tako da ne mozes biti ni mjerodavniji ni objektivniji obzirom dje zivis.
Znaci na temi o Donald Trumpu ti si manje mjerodavan nego oni koji zive u Americi.
User avatar
NajdraziVodjaa
Posts: 1563
Joined: 16/12/2016 22:23

#1283 Re: Sjeverna Koreja vs. USA

Post by NajdraziVodjaa »

Jeste, manje sam mjerodavan ali ako su ti iz amerike realni i nenastrojeni navijacki iskljucivo na jednu stranu i onda nas bombarduju kako je ona druga strana sranje a ova njihova puno bolja. Kao npr. kod ruskog hakiranja izbora, hakirali rusi i bog vi to ponavljate haj dobro vi bolje znate ja odem pogledam vijesti o tome sta nadjem? nekakva nagadjanja, sumnje, saznanja, spekulacije nidje nista konkretno..
Fudo387
Posts: 21793
Joined: 24/01/2015 19:44

#1284 Re: Sjeverna Koreja vs. USA

Post by Fudo387 »

NajdraziVodjaa wrote:Jeste, manje sam mjerodavan ali ako su ti iz amerike realni i nenastrojeni navijacki iskljucivo na jednu stranu i onda nas bombarduju kako je ona druga strana sranje a ova njihova puno bolja. Kao npr. kod ruskog hakiranja izbora, hakirali rusi i bog vi to ponavljate haj dobro vi bolje znate ja odem pogledam vijesti o tome sta nadjem? nekakva nagadjanja, sumnje, saznanja, spekulacije nidje nista konkretno..
To ti se momak zove, investigation.
Ozbiljni ljudi, profesionalci se bave tim poslom.
Polako, sve lijeze na rudu, vecina klauna je vec dobila nogu iz bijele kuce, nisu oni toliki kreteni da im saka budala
razjebe drzavu.
Djaba ste se radovali, a zbog svega neko ce biti bijen. :D
User avatar
NajdraziVodjaa
Posts: 1563
Joined: 16/12/2016 22:23

#1285 Re: Sjeverna Koreja vs. USA

Post by NajdraziVodjaa »

Niko nije dobio nogu zbog Rusije, nikad nista nisu dokazali uostalom da jesu valjda bi Trump letio a ne neki pica majstor Skarampuci.
User avatar
Challenger__
Posts: 26509
Joined: 25/03/2012 09:31
Location: In weiter Ferne, so nah!
Contact:

#1286 Re: Sjeverna Koreja vs. USA

Post by Challenger__ »

Sjevernokorejski MVP komentirao Trumpov govor:

Image

"To je samo pas koji laje i smiješno je ako misli da će nas time zastrašiti, a njegove savjetnike koji su mu napisali ovakav govor iskreno žalim"
drastic
Posts: 1355
Joined: 05/06/2010 00:52

#1287 Re: Sjeverna Koreja vs. USA

Post by drastic »

Challenger__ wrote:
Sjevernokorejski MVP komentirao Trumpov govor:

Image

"To je samo pas koji laje i smiješno je ako misli da će nas time zastrašiti, a njegove savjetnike koji su mu napisali ovakav govor iskreno žalim"
mogo bi mvp dobiti po usima
vec je pocela propaganda kao i prije prvog i drugog zaljevskog rata
https://www.yahoo.com/news/north-korea- ... 09492.html
User avatar
Point.
Posts: 27800
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#1288 Re: Sjeverna Koreja vs. USA

Post by Point. »

Kako ce ih jebati ameri, nisu ni svjesni.
User avatar
pici
Posts: 43594
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#1289 Re: Sjeverna Koreja vs. USA

Post by pici »

Image

gledal ovaj gicko sebe u ogledalo
User avatar
SmokingMan
Posts: 18712
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: I am back!

#1290 Re: Sjeverna Koreja vs. USA

Post by SmokingMan »

Ko u S.Koreji smije reći kimu da je ružan. :D
User avatar
Bosanski_kralj
Posts: 9222
Joined: 31/03/2007 00:07

#1291 Re: Sjeverna Koreja vs. USA

Post by Bosanski_kralj »

SmokingMan wrote:Ko u S.Koreji smije reći kimu da je ružan. :D
Zar je ružan? :oops:
User avatar
Challenger__
Posts: 26509
Joined: 25/03/2012 09:31
Location: In weiter Ferne, so nah!
Contact:

#1292 Re: Sjeverna Koreja vs. USA

Post by Challenger__ »

Verbalni rat između Kima i Trumpa se nastavlja, uzvraća Trump:

Image


"Kim je luđak koji ubija vlastiti narod - bit će uskoro testiran kao nikada do sad"
User avatar
japin_mutapi
Posts: 11529
Joined: 11/06/2011 19:00
Location: Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.

#1293 Re: Sjeverna Koreja vs. USA

Post by japin_mutapi »

Ови у с кореји хоће да се самоубију
Kat
Posts: 660
Joined: 19/12/2009 16:45

#1294 Re: Sjeverna Koreja vs. USA

Post by Kat »

Image
User avatar
Drvosjeca iz Dejcica
Posts: 16757
Joined: 23/06/2004 15:46
Location: Sarajevo

#1295 Re: Sjeverna Koreja vs. USA

Post by Drvosjeca iz Dejcica »

Hidrogenske bombe baca, Ameriku na glas kune, vrhovni je vodja faca, srećan Bozić Kim Jong Une !
Last edited by Drvosjeca iz Dejcica on 23/09/2017 22:53, edited 1 time in total.
User avatar
Drvosjeca iz Dejcica
Posts: 16757
Joined: 23/06/2004 15:46
Location: Sarajevo

#1296 Re: Sjeverna Koreja vs. USA

Post by Drvosjeca iz Dejcica »

pici wrote:Image
Ovi ordena k'o čitava Titina armija, k'o da su 10 puta prekucali Kozaru i Sutjesku. :lol:
User avatar
Point.
Posts: 27800
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#1297 Re: Sjeverna Koreja vs. USA

Post by Point. »

Drvosjeca iz Dejcica wrote:
pici wrote:Image
Ovi ordena k'o čitava Titina armija, k'o da su 10 puta prekucali Kozaru i Sutjesku. :lol:
Kako bi ih Hamdija Avdic Tigar postrojio i isamarao.
User avatar
animals
Posts: 21500
Joined: 19/04/2013 22:13

#1298 Re: Sjeverna Koreja vs. USA

Post by animals »

Drvosjeca iz Dejcica wrote:
pici wrote:Image
Ovi ordena k'o čitava Titina armija, k'o da su 10 puta prekucali Kozaru i Sutjesku. :lol:
Ovo ko samoljepljive slicice..
jos im nisu na kitu ordenje pokecali..
User avatar
jeza u ledja
Posts: 45290
Joined: 29/12/2005 01:20

#1299 Re: Sjeverna Koreja vs. USA

Post by jeza u ledja »

Zemlja u kojoj je sve apsurdno groteskno. Htjeli napraviti onaj najveci hotel na svijetu, pa onda oni sletovi, pa onda kad padaju u plac kad je umro Kim stariji na toliko ocito prenaglasen nacin, pa evo ovo sa raketama. Isto kao da se trude biti sto apsurdniji, kao neka zemlja iz Monty Pythona. :D
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#1300 Re: Sjeverna Koreja vs. USA

Post by salik79 »

The real Monty Python :mrgreen:

Post Reply