Sjećate se Miroljuba Petrovića

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
r_faruk
Posts: 4669
Joined: 20/01/2003 00:00

#201 Re: Sjećate se Miroljuba Petrovića

Post by r_faruk »

ovaj je totalno odlijepio :)

nekad je bio zanimljiv sa onim predavanjima, tacnije sa onim koja se ne ticu religije.......... al vidim da je danas puko, :-)
User avatar
Acheron
Posts: 523
Joined: 16/10/2011 19:23

#202 Re: Sjećate se Miroljuba Petrovića

Post by Acheron »

TV SA se treba izviniti svojim gledaocima. Odavno se zna da ova olupina ima neki svoj forum cudaka i nalazi se u nekom krizarskom tripu; negira Srebrenicu, Bosnjake kao narod i td. Ali to nikog iz Kantonalne nije zanimalo, iako su im informacije bile dostupne na dva klika.

To samo govori da bi vjernici pravili pakt i sa crnim djavolom, samo ako vazi protiv bezboznickih teorija.
User avatar
Cecilija
Posts: 124
Joined: 06/11/2010 20:59
Location: Kingdom of red panda

#203 Re: Sjećate se Miroljuba Petrovića

Post by Cecilija »

Acheron wrote: To samo govori da bi vjernici pravili pakt i sa crnim djavolom, samo ako vazi protiv bezboznickih teorija.
Amen na ovo.
dezurni_ucenik
Posts: 12183
Joined: 27/05/2008 12:14

#204 Re: Sjećate se Miroljuba Petrovića

Post by dezurni_ucenik »

Cecilija wrote:
Acheron wrote: To samo govori da bi vjernici pravili pakt i sa crnim djavolom, samo ako vazi protiv bezboznickih teorija.
Amen na ovo.

I ispade sada da su svi vjernici gomila primitivnih cudaka a svi ateisti su ko biva prosvjetljeni umovi koji su spoznali istinu ...
User avatar
Bosanac sa dna kace
Posts: 9841
Joined: 27/06/2005 20:21
Location: ponutrače

#205 Re: Sjećate se Miroljuba Petrovića

Post by Bosanac sa dna kace »

CVIKERASH wrote:
Cecilija wrote:
Acheron wrote: To samo govori da bi vjernici pravili pakt i sa crnim djavolom, samo ako vazi protiv bezboznickih teorija.
Amen na ovo.

I ispade sada da su svi vjernici gomila primitivnih cudaka a svi ateisti su ko biva prosvjetljeni umovi koji su spoznali istinu ...
:thumbup:
uh, mogu mislit sta bi se govorilo i pisalo da je kojim slucajem muslimana....ne do Bog da budali pane na pamet da predje na islam..... :run:
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40352
Joined: 29/06/2011 23:39

#206 Re: Sjećate se Miroljuba Petrovića

Post by dječak sa šibicama »

Pa njegova predavanja o kreacionizmu/darwinizmu su jako dobra, dok se drzi te teme lijepo ga je slusati, posebno jer je paleontolog i geolog pa ima sta reci na temu stijena i postanka svijeta, recimo da se slazem sa tim gledistima (nisu samo njegova, treba naglasiti) i stajalistima.

To sto je puko na "crnogorske srpske korijene", sto se fura na Dusanovu Srbiju, sto je sav u filmu bjelosvjetskih zavjera i borbe protiv masona, da su Mladic i Karadzic junacine koje su se borile protiv hegemonistickih sila svijeta, to je vec neka druga prica. Po toj logici i Mladen Maric je dalabu, jer se nalozio da razotkriva svjetske tajne i prkosi velikim silama, CIA i MI6 u zajednickom kriznom stabu razmatraju sta uciniti da se usutka Mladen Maric... mislim, on i zvuci kao dalabu kad pocne o tome, ali cinjenice koje iznosi o USA i ostalim velikim silama, nisu nista drugo nego notorna istina.
Neregistrirani
Posts: 1252
Joined: 27/07/2007 22:44
Contact:

#207 Re: Sjećate se Miroljuba Petrovića

Post by Neregistrirani »

Njegov "rodjeni" fakultet se kaje sto mu dade diplomu!
Nastavnicima Smera za paleontologiju poznato je da je M. Petrovic još na osnovnim studijama bio pristalica kreacionizma, ali to nije proizvelo nikakve posledice jer se prihvatalo kao pravo na drugacije mišljenje. Međutim, od trenutka kada je M. Petrovic pred milionskim auditorijumom poceo da propagira tzv. 'naucni' kreacionizam, on se javno deklarisao kao istinski protivnik svih vazecih i temeljnih naučnih postulata u geologiji. Zbog toga clanovi Smera za paleontologiju ne mogu da prihvate ovakvu 'naučnu' dvolicnost i ogradjuju se od njegovih javnih istupanja. Najveci broj prisutnih clanova Nastavnog veca (8), sa jednim uzdrzanim, iz opravdanih etickih i moralnih razloga, kao i zastite ugleda Fakulteta, ne žele da svojim ucescem omoguće g. Miroljubu Petrovicu sticanje zvanja magistra geologije.
link
User avatar
Toffee karamela
Posts: 2669
Joined: 25/03/2009 22:36
Location: SDAistan

#208 Re: Sjećate se Miroljuba Petrovića

Post by Toffee karamela »

Bosanac sa dna kace wrote:i niko ni mukaet o njegovom planiranju teroristickog cina??? :-?
Nije mukajet evo Holandija se oglasila :-D

HOLANĐANI ISPITUJU NAJAVU RUŠENJA BRANE

http://www.e-novine.com/entertainment/e ... brane.html
User avatar
Chisum
Posts: 4685
Joined: 12/02/2009 13:25
Location: SARAJEVO

#209 Re: Sjećate se Miroljuba Petrovića

Post by Chisum »

Kad se samo sjetim ko su bili domaci delegati koji su prvi potrcali da proslave i na ruke dignu ovog idiota i seosku varalicu... :lol:


Ne znam sta je smjesnije, oni, koji, kada shvatise o kakvoj se dileji radi, danas progutase sopstveno govno i usutise... ili ovi koji se i dan danas pozivaju na njegovu "nauku"...

Samo, ali zaista samo kod nas se ovakva dalabu i njegova petparacka ezoterija moze pominjati rame uz rame sa naukom, svom tom metodicnoscu, sistematicnoscu i tolikom ulozenim trudom.

Najbolja recenica:

U tekstu "Srbin preti napadom na branu" navodi se i da je Petrović vrlo "kontroverzna" figura u samoj Srbiji gde ga jedni smatraju oličenjem hrišćanskih vrlina i velikim ratnikom, dok je drugima jasno da je u pitanju budala.

:lol:
Last edited by Chisum on 17/04/2012 01:36, edited 1 time in total.
dezurni_ucenik
Posts: 12183
Joined: 27/05/2008 12:14

#210 Re: Sjećate se Miroljuba Petrovića

Post by dezurni_ucenik »

U pocetku je njega pustala ona stara Alfa TV i to svakog dana poslije onog ujeba matorog ,sto mu se na naocalama vidio odsjaj od lustera ,,sto je vodio jutarnji program. :D


A inace najbolja mu je izjava vezana za Slayer-ov nastup na Exitu 2005.godine

Slayer su dosli potrovali su nasu omladinu.To je jedna od najodvratnijih grupa


:lol:
User avatar
Chisum
Posts: 4685
Joined: 12/02/2009 13:25
Location: SARAJEVO

#211 Re: Sjećate se Miroljuba Petrovića

Post by Chisum »

dječak sa šibicama wrote:Pa njegova predavanja o kreacionizmu/darwinizmu su jako dobra, dok se drzi te teme lijepo ga je slusati, posebno jer je paleontolog i geolog pa ima sta reci na temu stijena i postanka svijeta, recimo da se slazem sa tim gledistima (nisu samo njegova, treba naglasiti) i stajalistima.
Istina... Da ste samo ti i on, bilo bi banja... ali, takvih, nazalost, ima mnogo, mnogo vise.


@Cvikerash...

Metalci su mu bolna tacka :lol:, mora da su ga nekada, negdje, u vrijeme dok su metalci jos bili mangupi, dobro natulehali :lol:

Mnogo puta sam se odvaljivao od smijeha slusajuci o zlim demonima kako vabe mladu raju, nude im cigare i pare da predju u metalce i huligane... :lol: :lol:

(u doba moje mladosti, osamdesetih, nama pankerima niko ne dade dnevnice, majku im lopovsku, demonsku, a i za cigare smo se sami morali snalaziti...)


Lista bisera ovog zadojenog idiota je toliko duga, da, i pored toga sto sam godinama slusao njegovo ludilo kada bih pozelio da se nasmijem (mada mu je vecina misli za samoranjavanja), brdo toga sam pozaboravljao, pa se uvijek iznova pisam od smijeha kada naletim na neko od ovih "dubokoumnih", pseudonaucnih sranja... (poput onih o cunamiju, o dinosaurusima i metalcima :lol:, divovima od 7 i 11 metara :lol: , pa Noevoj arci, starosti zemlje, sexu medju ateistima - koji on naziva silovanje - i slicnim budalastinama i "naucnim" objasnjenjima "jednog paleontologa i geologa", kako mu tepaju ovdje)
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55471
Joined: 15/12/2008 16:53

#212 Re: Sjećate se Miroljuba Petrovića

Post by ultima_palabra »

@Chisum :lol: :thumbup:

Kad su ovakve budale i slični torabiji popularni kod ljudi koji su se školovali dijelom ili potpuno u starom sistemu, jadna nam je majka kad stasaju neki novi klinci :-) Ustvari, bilo bi dobro već sad osnovati neku svoju crkvu/sektu/udruženje/NGO pa šišati ovce ganola :D Neko već hoće...

Milan Tarot je najbolje objasnio dokle smo dogurali...
dezurni_ucenik
Posts: 12183
Joined: 27/05/2008 12:14

#213 Re: Sjećate se Miroljuba Petrovića

Post by dezurni_ucenik »

Chisum wrote:
dječak sa šibicama wrote:Pa njegova predavanja o kreacionizmu/darwinizmu su jako dobra, dok se drzi te teme lijepo ga je slusati, posebno jer je paleontolog i geolog pa ima sta reci na temu stijena i postanka svijeta, recimo da se slazem sa tim gledistima (nisu samo njegova, treba naglasiti) i stajalistima.
Istina... Da ste samo ti i on, bilo bi banja... ali, takvih, nazalost, ima mnogo, mnogo vise.


@Cvikerash...

Metalci su mu bolna tacka :lol:, mora da su ga nekada, negdje, u vrijeme dok su metalci jos bili mangupi, dobro natulehali :lol:

Mnogo puta sam se odvaljivao od smijeha slusajuci o zlim demonima kako vabe mladu raju, nude im cigare i pare da predju u metalce i huligane... :lol: :lol:

(u doba moje mladosti, osamdesetih, nama pankerima niko ne dade dnevnice, majku im lopovsku, demonsku, a i za cigare smo se sami morali snalaziti...)


Lista bisera ovog zadojenog idiota je toliko duga, da, i pored toga sto sam godinama slusao njegovo ludilo kada bih pozelio da se nasmijem (mada mu je vecina misli za samoranjavanja), brdo toga sam pozaboravljao, pa se uvijek iznova pisam od smijeha kada naletim na neko od ovih "dubokoumnih", pseudonaucnih sranja... (poput onih o cunamiju, o dinosaurusima i metalcima :lol:, divovima od 7 i 11 metara :lol: , pa Noevoj arci, starosti zemlje, sexu medju ateistima - koji on naziva silovanje - i slicnim budalastinama i "naucnim" objasnjenjima "jednog paleontologa i geologa", kako mu tepaju ovdje)




A "toplo" preporucujem njegovo predavanje "Ko vlada svijetom" :lol:
Ja sam uspio tu budalu cak 3 sata da odgledam u toj emisiji. :D

Prikazivao scenu iz filma Eyes Wide Shut kad Tom Cruise dodje u dvorac i prirustvuje masonskom obredu.I kaze da je to jedan od najodvratnijih filmova koje je ikad gledao.

Pa onda prica kako roditelji u Njemackoj po zakonu moraju svoju djecu naviknuti da zavole svoje polne organe.Npr otac mora tepati vagini svoje 5 godisnje cerkice da bi ona bila svjesna svog pola i seksualnosti ... :shock: :shock: :shock: :run: :lol:

Pa onda ispovjest nekog sotoniste iz Srbije blablabla
Pa onda je Miro govorio kako je Noc Vjestiva najodvratniji praznik.Kako tada hiljade i hiljade djece bude kidnapovano kako bi bilo zrtvovano za tu noc. :lol: :lol:

I onda jos jedna prica .Ne znam jel to Miro bio (mozda i nije ).Kad su Massive Attack bili na Exitu.I izjava te osobe (mozda i Mirina ne bi me zacudilo) : Massive Attack!!!To su bili masivni napadi na Srbe,na srpsku omladinu da potruju.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Imamo i mi bisera al vala imaju ih i Srbi
User avatar
Mali_Vuk
Posts: 6289
Joined: 26/09/2008 16:34

#214 Re: Sjećate se Miroljuba Petrovića

Post by Mali_Vuk »

Pretpostavljam da se već govorilo o Miroljubovoj sklonosti ka pošalicama tipa "ljudi visoki i do 8 metara" "materijalni dokazi o razdvajanju Crvenog mora prilokom prolaska jevreja" "srpskom čojstvu i junaštvu" "masonima i sotoni" isl.

Ali pogledajte do čega je dovelo Đokovićevo (pretpostavljam) nesvjesno negiranje prvenstva i otklon od vrhovnog duhovnog i svjetovnog autoriteta u Srba. Ima kundalini yoga da mu izađe na nos :)

User avatar
Bosanac sa dna kace
Posts: 9841
Joined: 27/06/2005 20:21
Location: ponutrače

#215 Re: Sjećate se Miroljuba Petrovića

Post by Bosanac sa dna kace »

kaze mu onaj strucnajk za rusenje brana : ''pijesak je zemlja u prahu'' :lol:
User avatar
black
Posts: 17120
Joined: 19/06/2004 16:00
Location: ispod tresnje

#216 Re: Sjećate se Miroljuba Petrovića

Post by black »

ja sam delegata samo jednom slusao davno nekad, i kontam vidi sto ovaj pametno prica :mrgreen: ali vrlo brzo se skonta da je boshko buha :mrgreen:
Frooteky
Posts: 443
Joined: 20/09/2010 19:39

#217 Re: Sjećate se Miroljuba Petrovića

Post by Frooteky »

ja sam metalac što meni neko ne da para klanjo bi se demonima, satanama meni svejedno ionako ne postoje :mrgreen:
User avatar
elfa
Posts: 320
Joined: 24/11/2011 17:03
Location: Rođen si kao original. Nemoj umrijeti kao kopija
Contact:

#218 Re: Sjećate se Miroljuba Petrovića

Post by elfa »

kako se ne bih sjecao gospodina P.Miroljuba i njegovih gostovanja na TVSA,cak i na tv alfa prikaziva li su njegove snimke sa sesija jos u mlađim danima sad ga rijetko prikazuju na tv ili nikako al ima ga redocno na ytube :mrgreen: ko ga zna znamo o cemu je rijec
User avatar
Toffee karamela
Posts: 2669
Joined: 25/03/2009 22:36
Location: SDAistan

#219 Re: Sjećate se Miroljuba Petrovića

Post by Toffee karamela »

Konačno rasplet afere "Holandske brane". Miroljub uhapšen !!! :lol: :D

http://www.klix.ba/vijesti/regija/uhaps ... /120510063
User avatar
Chisum
Posts: 4685
Joined: 12/02/2009 13:25
Location: SARAJEVO

#220 Re: Sjećate se Miroljuba Petrovića

Post by Chisum »

:lol: :lol: :lol:

Kakav debil.... :lol:

Da ga hoce kakav metalac naguzit dok je u muriji, pare bih dao... :lol:
donBeton
Posts: 615
Joined: 02/01/2007 23:52

#221 Re: Sjećate se Miroljuba Petrovića

Post by donBeton »

Ključna riječ: istraživanja. :-) :-) :-)
User avatar
asurbanipal
Posts: 6702
Joined: 28/06/2010 15:54
Location: opet sam ti u kafani

#222 Re: Sjećate se Miroljuba Petrovića

Post by asurbanipal »

:lol: :lol: :lol:

User avatar
Sara03
Posts: 3292
Joined: 22/02/2017 03:17

#223 Re: Sjećate se Miroljuba Petrovića

Post by Sara03 »

Koja je ovo ubleha. :-)
User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#224 Re: Sjećate se Miroljuba Petrovića

Post by sheilak »

ovaj covjek je manijak :D

ali nije on toliki problem, zastrasujuci je broj mladih ljudi koji ga slijede i slusaju.

inace, prvo sam pomislila da se o ckalji radi :D zbog imena :D
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#225 Re: Sjećate se Miroljuba Petrovića

Post by Maraschino »

Da ne citam, je li to ona dalabu sto je prijetio da ce potopiti Holandiju pa ga ovi odma spandjijali. :D
Post Reply