Sirija vol. 2

Locked
sumirprimus
Posts: 81662
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#80976 Re: Sirija vol. 2

Post by sumirprimus »

asurbanipal wrote:
sumirprimus wrote:Ne pricam ja o vehbijama..oni su svakako prica za sebe.. ne idem ni na jablanicko dje su vec :lol:
od ove obicne raje.vjerovatno ne znaju ni o cem pricaju al da hejtuju hejtuju...

Nema vehabija na Jablaničkom.

Možeš slobodno doći, plaknuti se, u čamcu se provozati, lubenicu pojesti.
Ma kako se vec zove..ima ima...tamo preko s camcima.. :mrgreen: itekako ja ih vidio :mrgreen:
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#80977 Re: Sirija vol. 2

Post by salik79 »

Mozda taj tvoj neki krug ljudi, ono - alkohol, sex, droga, r'n'r i msm. Ljudi koji puse "milioni ljudi na ulicama Venecuele", a onda slijede slike s maksimalno pedesetak osoba, zajedno sa snagama sigurnosti. Ali, to se pusi, jer je objavljeno na msm-u.
sumirprimus
Posts: 81662
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#80978 Re: Sirija vol. 2

Post by sumirprimus »

Ma kako moj krug.moj krug nema nikakvo misljenje o irancima arapima i ostalim. :lol:
Mislim ako cemo bit islreni da bi me bilo malo i sramota priznat da heklam po ovakvim temama. :stidljiva1:
Da im ispricam za kikija chelija i ostale pa kako :lol:
User avatar
Truba
Posts: 81783
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#80979 Re: Sirija vol. 2

Post by Truba »

http://striputopija.blogspot.ba/2013/03/020.html

baš čitam sinoć martija misteriju babilonska kula al u novom prevodu

i marti ide u bagdad a cenzori iz dnevnika istočnjačka metropola
rat irak iran :D sukobi oko nafte :D
al se ne spominje da iran napada iračku pistu baš kad marti sleti :D

koje diplomate... da se slučajno ko ne bi naljutio :D a istovremeno misle da stripove čitaju samo djeca...jednostavno se ne zna gdje je marti došao i ko s kim ratuje

ne mogu linkati samo te tri stranice :D

koja cenzura
čak su i turiste amere izbacili... samo da se nikom ne zamjere
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#80980 Re: Sirija vol. 2

Post by salik79 »

Grebo ga ti, sumire, onda ne zivimo u istoj drzavi :mrgreen:
Al-Batros
Posts: 169
Joined: 31/01/2017 00:25

#80981 Re: Sirija vol. 2

Post by Al-Batros »

sumirprimus wrote:Ma kako moj krug.moj krug nema nikakvo misljenje o irancima arapima i ostalim. :lol:
Mislim ako cemo bit islreni da bi me bilo malo i sramota priznat da heklam po ovakvim temama. :stidljiva1:
Da im ispricam za kikija chelija i ostale pa kako :lol:
Ja često sjedim u jednom kafiću/čajdžinici u džamiji gdje se većinom skupljaju džematlije, svih boja, oblika i dezena. Onda ih lagano počnem zajebavat za Saudijce, a ovi popizde. Još kad je Halep oslobođen, pa sam rekao u smislu: "Dobro je, nek' belaj stane i nek' otjeraju onu bagru..." Tad su zapjenili mislio sam da će svašta biti. :D
User avatar
japin_mutapi
Posts: 11529
Joined: 11/06/2011 19:00
Location: Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.

#80982 Re: Sirija vol. 2

Post by japin_mutapi »

ti se zajebavas a ljudi ginu
sram da te bude
sumirprimus
Posts: 81662
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#80983 Re: Sirija vol. 2

Post by sumirprimus »

salik79 wrote:Grebo ga ti, sumire, onda ne zivimo u istoj drzavi :mrgreen:
Ma zivimo.ima ljudi sto ih politika a pogotov vanjska ni najmanje ne interesira.a kamol ratovi na bliskom istoku.
handžar88
Posts: 1895
Joined: 06/04/2013 11:51

#80984 Re: Sirija vol. 2

Post by handžar88 »

sumirprimus wrote:Ma kako moj krug.moj krug nema nikakvo misljenje o irancima arapima i ostalim. :lol:
Mislim ako cemo bit islreni da bi me bilo malo i sramota priznat da heklam po ovakvim temama. :stidljiva1:
Da im ispricam za kikija chelija i ostale pa kako :lol:
Realno kiki je za tebe profesor, cheli doktor.. otkad je to klosara i fukaru sramota bilo cega? cudna vremena dosla..
User avatar
Ironmen
Posts: 6040
Joined: 29/07/2015 17:36

#80985 Re: Sirija vol. 2

Post by Ironmen »

Gori revolucionarski Idlib jednostavno se vise ne moze pratiti koji su revolucionari sta zuauzeli...

Sa druge strane SAA na 9 km od Suknaha..
Al-Batros
Posts: 169
Joined: 31/01/2017 00:25

#80986 Re: Sirija vol. 2

Post by Al-Batros »

japin_mutapi wrote:ti se zajebavas a ljudi ginu
sram da te bude

:lol: :lol: :bih:
tigar777
Posts: 240
Joined: 24/07/2015 18:25

#80987 Re: Sirija vol. 2

Post by tigar777 »

Ove salikove šittkinje pravo eroticne, tobe jarabi pa grijeh je postavljati ovakve slike,narocito za nekog ko Kuran smatra vodiljom kroz zivot i ko trazi ajete svako malo pa uzima sebi za pravo da ih tumaci.
Sto ne objavi neke lijepe pokrivene šiitkinje koje svoje tijelo pokrivaju po uputama iz Kurana Časnog.
"samo polako" sve se svelo na sektaštvo da Bog zakloni .
sumirprimus
Posts: 81662
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#80988 Re: Sirija vol. 2

Post by sumirprimus »

handžar88 wrote:
sumirprimus wrote:Ma kako moj krug.moj krug nema nikakvo misljenje o irancima arapima i ostalim. :lol:
Mislim ako cemo bit islreni da bi me bilo malo i sramota priznat da heklam po ovakvim temama. :stidljiva1:
Da im ispricam za kikija chelija i ostale pa kako :lol:
Realno kiki je za tebe profesor, cheli doktor.. otkad je to klosara i fukaru sramota bilo cega? cudna vremena dosla..
profesor mozda u zgubidanstvu hehe
Fukara kao navijac da.ovo ostalo smijesno druze.naravno da je za dublje analize.jebte po ljeta je o cemu se nagalaba do 3 ujutro.ako nije poso u pitanju onda je psihodelija i to zesca.
Tacno cudna vremena
User avatar
Čitalac
Posts: 5712
Joined: 08/03/2011 07:45
Location: mediteran, uglavnom

#80989 Re: Sirija vol. 2

Post by Čitalac »

Nakon poraza pobunjenika u Alepu svima je postalo jasno da oni više ne predstavljaju ozbiljnu pretnju Asadu pa je bilo tek pitanje vremena kada će američka administracija potpuno dići ruke od njih, piše New York Times povodom Trumpove odluke da ukine program CIA za obuku i pomoć određenim pobunjeničkim grupama u Siriji.

List konstatuje da je program CIA od samog početka bio praćen sumnjama jer je trebalo naoružati neorganizovane i često sukobljene grupe, a uvek se postavljalo i pitanje da li dostavljeno oružje završava u pravim rukama. Pritisak nije prinudio Asada na pregovore, a pobunjenici nisu zauzeli važnije sirijske gradove, kako se to do njih očekivalo, niti su se obračunali sa ekstremističkim grupama poput Al Kaide. Sada kada je čitava priča završena, piše New York Times, prave razloge neuspeha pobunjenika i CIA saznaćemo tek za nekoliko godina, kada se sa dokumenata skine oznaka tajnosti.
When the history of the effort is written — and the documents surrounding it are declassified — historians will doubtless seek to learn why the rebels lost ground for years, to Syrian government forces and their Russian and Iranian allies, and to extremists.
https://www.nytimes.com/2017/07/19/worl ... middleeast
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#80990 Re: Sirija vol. 2

Post by salik79 »

tigar777 wrote:Ove salikove šittkinje pravo eroticne, tobe jarabi pa grijeh je postavljati ovakve slike,narocito za nekog ko Kuran smatra vodiljom kroz zivot i ko trazi ajete svako malo pa uzima sebi za pravo da ih tumaci.
Sto ne objavi neke lijepe pokrivene šiitkinje koje svoje tijelo pokrivaju po uputama iz Kurana Časnog.
"samo polako" sve se svelo na sektaštvo da Bog zakloni .
A otkud ti znas da su to sitkinje?! Ne mogu biti sunitkinje, krscanke, i ostale?! Zena nosi kriz na vratu, a on opet po svom vehabitskom nahodjenju "sitkinja". Ona glumica, cije "srce kuca za Sejha NasrAllaha" je sunitkinja, ona plavka, model, koja "jako voli Sejjida NasrAllaha, je krscanka, ona pjevacica Julija Boutros, koja se oduzima za Hassanom Nasrullahom je krscanka, itd, itd...

A, kada prevazidjes te primitivne porive, skontat ces da ovako obucene vidjas svakodnevno u tvom gradu, odnosno selu. ;-)
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#80991 Re: Sirija vol. 2

Post by insomnia78 »

Pa sto ih mule onda umotavaju po teheranu
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#80992 Re: Sirija vol. 2

Post by salik79 »

insomnia78 wrote:Pa sto ih mule onda umotavaju po teheranu
Mule ih ne umotavaju, same se pokrivaju i to ne po serijatskim propisima. Ali se znaju granice moralne pristojnosti. Inace, Iran je po svom ustavu islamska Republika.



Image
Ovo nije serijatska propis odjevanja, sto ces valjda i sam skontati, a gospodja je u drustvu Lidera islamske revolucije u Iranu, Ajetullaha Sejjida Alija Hameneija.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#80993 Re: Sirija vol. 2

Post by insomnia78 »

Da. Sigurno sve i jedna zena u Iranu po slobodnom izboru pokriva glavu. Zanimljivo kako neke ne ostanu toliko moralne kad napuste Iran PS Sve tete koje rade bilo sta vezano za drzavu i oko drzave su itekako serijatski pokrivene.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#80994 Re: Sirija vol. 2

Post by insomnia78 »

Cekaj. Nije zar da stvarno vjerujes da je gologlavost nemoralna?
Mescini ti jednom napisa da ti zena nije pokrivena
User avatar
sunceKOtepsija
Posts: 6841
Joined: 14/06/2015 14:44

#80995 Re: Sirija vol. 2

Post by sunceKOtepsija »

Kikibombona wrote:Zestoke borbe Nusre i Ahrar Shama!

Ahrar trpi zestoke batine i gube sve redom iako Nusru napustaju sve 'umjerene' skupine poput Nur al-Din al-Zenki i sl. :D

Nusra sa zarobljenim borcima Ahrar Shama!

https://mobile.twitter.com/AraratKrd/st ... 9918995456

E moj Saxxx...

Nusra je sa tri strane okruzila granicni prijelaz Bab al-Hava. Ako ga zazumu, dzihad u Idlibu je gotov, jer ce umjerenjaci biti odvojeni od Turske. Da bi to sprijecili, Turci su poslali 150 boraca 'Eufratskog stita' u pomoc, a navodno sprema se dodatnih 3 000. :D

Sve u svemu, Nusra ce ih razvaliti sve zajedno ako ne padne dogovor!
Svi neka se skupe na kamaru, svi ti dzihadisticki FSA kurci-palci zajedno sa Islamskim frontom, Nusra je jaca!
kaze jedan od mojih omiljenih turskih dzihadista, inace clan Nusre aka HTŠ :"raznijeli smo ahrarov tenk na komadice, dijelovi su odletili do Anitkabira" :pisnuo: :meza1: :lol:
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#80996 Re: Sirija vol. 2

Post by salik79 »

insomnia78 wrote:Da. Sigurno sve i jedna zena u Iranu po slobodnom izboru pokriva glavu. Zanimljivo kako neke ne ostanu toliko moralne kad napuste Iran PS Sve tete koje rade bilo sta vezano za drzavu i oko drzave su itekako serijatski pokrivene.
Tete koje rade za Islamsku Republiku Iran su serijatski pokrivene, sta je tu cudno?! Tete koje rade za republiku Francusku su otkrivene. Sta sad?

Veo preko polovine, ili 1/3 glave, nije serijatsko pokrivanje. Go vrat nije serijatsko pokrivanje, rukavi do pola ruke nisu serijatsko pokrivanje, itd, itd...

Ono kako su tete u javnim institucijama pokrivene je serijatsko pokrivanje.
User avatar
sunceKOtepsija
Posts: 6841
Joined: 14/06/2015 14:44

#80997 Re: Sirija vol. 2

Post by sunceKOtepsija »

Ironmen wrote:
sarajevoxxxx wrote:- Nekoliko pripadnika Hezbollaha poginulo u trećem Asadovom neuspjelom napadu u regionu Džerud Felita u Kalemunu.

- Vojne formacije Nurudin Zenki i Fejleku Šam formirale "snage razdvajanja" koje će djelovati između zaračenih strana u okolini Idliba.

#سوريا #Syria
#ادلب

حركة #نور_الدين_الزنكي و #فيلق_الشام يعلنان تشكيل قوات فصل بين "طرفي النزاع" في ريف إدلب .

#ستيب_نيوز #Step_News

aaaaaaaaaaaa :lol: :lol: :lol: :lol:
Zinki Peacekeeping force
Image
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#80998 Re: Sirija vol. 2

Post by salik79 »

sunceKOtepsija wrote:
Ironmen wrote:
sarajevoxxxx wrote:- Nekoliko pripadnika Hezbollaha poginulo u trećem Asadovom neuspjelom napadu u regionu Džerud Felita u Kalemunu.

- Vojne formacije Nurudin Zenki i Fejleku Šam formirale "snage razdvajanja" koje će djelovati između zaračenih strana u okolini Idliba.

#سوريا #Syria
#ادلب

حركة #نور_الدين_الزنكي و #فيلق_الشام يعلنان تشكيل قوات فصل بين "طرفي النزاع" في ريف إدلب .

#ستيب_نيوز #Step_News

aaaaaaaaaaaa :lol: :lol: :lol: :lol:
Zinki Peacekeeping force
Image
:lol: :lol: :lol: :skoljka:
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#80999 Re: Sirija vol. 2

Post by insomnia78 »

U nama je srce lavlje...
Image
Idlib, rog Afrike, iko, išta
:-D
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#81000 Re: Sirija vol. 2

Post by salik79 »

Insomniji nije cudno kada se Melanija i ona mala pokriju kod Pape, ali mu je cudno kada u Iranu ne mogu s dekolteima i gologuze hodati :mrgreen:
Locked