Siguran parking u Mostaru

Zanimljivosti i zbivanja u Mostaru, Čapljini, Ljubuškom, Stocu, Trebinju, Bileći, Gacku i drugim mjestima u regionu.
Post Reply
User avatar
lotPi
Posts: 510
Joined: 19/09/2005 13:59

#1 Siguran parking u Mostaru

Post by lotPi »

Posto krajem jula imam u planu posjetiti Mostar, zanima me, gdje se moze auto sigurno parkirati da ne mislis dali ces ga zaceti kada se vratis.
Nije vazno koliko kosta, vazno je da ga ne ukradu.:)

Ovo govorim jer su mi prije 3,5 godine maznuli auto u BiH, pa ne bih htio da dozivim ponovo ovakvo iskustvo.

Unaprijed zahvalan

P.S.

Do sada nisam bio u Mostaru
Liska
Posts: 1953
Joined: 12/05/2004 13:44
Location: Mostar

#2

Post by Liska »

Imas dvije podzemne garaze. Jedna je u sklopu Starog poslovnog centra u ulici Stjepana Radica a druga u sklopu Novog poslovnog centra Rondo. Ako nekoga upitas reci ce ti gdje je to. Auto je najsigurnije u tim garazama.
User avatar
lotPi
Posts: 510
Joined: 19/09/2005 13:59

#3

Post by lotPi »

Hvala na savjetu.

Jel tu ima osiguranje ili je nadati se da te niko nece primjetiti:)

Jel' ovo na lijevoj ili desnoj obali i koliko je daleko od starog mosta i grada ?

Kako se cesto kradu auta u Mostaru ?
Liska
Posts: 1953
Joined: 12/05/2004 13:44
Location: Mostar

#4

Post by Liska »

Ova garaza ti je, na desnoj obali Neretve. Odatle pjesice do Starog grada imas manje od deset minuta. Samo picis pravo i ne mozes promasiti. Koliko ja znam nijedno auto jos nikada nije ukradeno iz garaze. Auta se kradu, mnogo manje nego prije, ali se kradu pogotovo ako imas nesto zanimljivo na lopovskom meniju.
ludacha
Posts: 709
Joined: 10/04/2003 00:00

#5

Post by ludacha »

a onaj parking kod kosace? ja vazda tamo parkiram...a u garazu u novom nebi ni u ludilu..bjezii..ne mozes posteno ni uć`..
Post Reply