sibirski husky zenka prodaja

Za sve koji vole ta divna stvorenja...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
Tears
Posts: 146
Joined: 13/04/2013 15:42

#1 sibirski husky zenka prodaja

Post by Tears »

Drugar ima zenku sibirskog huskija nema ni godinu dana starosti , umiljata je nije agresivna voli da trci i da se igra , ali se seli u drugi grad i u stan (ziveo je u kuci ) a u stanu mu ne daju da drzi zivotinje ,a nema je nikom dati na cuvanje , a nece u azil jer ce je uspavati ,a taman mu valjda i $ za faks , pa hoce da je proda , pa eto sedimo kod mene pijemo ''sokice'' ,i setih se kliksa :D

Pa ako ima neko da je zainteresovan da je kupi nek se javi meni u pp


(samo grad : Banja Luka i okolica tj mislim svi gradovi do granice bih-a :)
Djubre_
Posts: 3143
Joined: 01/06/2011 23:25
Location: Iron City

#2 Re: sibirski husky zenka prodaja

Post by Djubre_ »

Nema od prodaje nista. Daj je djabe, veci mu je sevap.. imat ce napretka u novom stanu, ako je meni da..

Sent from my GT-i9001 using Tapatalk 2
User avatar
febo_acm
Posts: 10243
Joined: 10/02/2009 17:00
Location: SARAJEVO

#3 Re: sibirski husky zenka prodaja

Post by febo_acm »

Ja ne znam kako neko moze psa pokloniti... Zivot u stanu? U cemu je problem? Razumijem sad da je pas agresivan pa prijetnja po djecu i slicno. Horor.


Sent from my iPad using Tapatalk HD
Djubre_
Posts: 3143
Joined: 01/06/2011 23:25
Location: Iron City

#4 Re: sibirski husky zenka prodaja

Post by Djubre_ »

Zhìxin wrote:Ja ne znam kako neko moze psa pokloniti... Zivot u stanu? U cemu je problem? Razumijem sad da je pas agresivan pa prijetnja po djecu i slicno. Horor.


Sent from my iPad using Tapatalk HD
Suti bolan, nek ga pokloni :grin:

Sent from my GT-i9001 using Tapatalk 2
User avatar
febo_acm
Posts: 10243
Joined: 10/02/2009 17:00
Location: SARAJEVO

#5 Re: sibirski husky zenka prodaja

Post by febo_acm »

Ma kazem generalno, a neka radi sta im je volja :D


Sent from my iPad using Tapatalk HD
User avatar
Tears
Posts: 146
Joined: 13/04/2013 15:42

#6 Re: sibirski husky zenka prodaja

Post by Tears »

Zhìxin wrote:Ja ne znam kako neko moze psa pokloniti... Zivot u stanu? U cemu je problem? Razumijem sad da je pas agresivan pa prijetnja po djecu i slicno. Horor.


Sent from my iPad using Tapatalk HD

zivot u stanu druze za psa nije nikakav problem al sve zavisi od komsiluka , i od velicine stana naime , ti mozes vucijaka drzati u malom stanu sve dok aj da kazem ne naraste , al gledaj na primer on napuni 12godina zivota a tada je ogroman ko medved , gde ces ga drzati kad ga ni u krevetu nemo's drzati ? + ako imas komsije koje ne vole zivotinje pogotovo pse ,naravno zalice se na primer kao zbog zavijanja + lajanja , i kao ne higijene psa :O (to 99% njih kaze jer ih se boje ) , i hopa cupa policija na vrata
User avatar
febo_acm
Posts: 10243
Joined: 10/02/2009 17:00
Location: SARAJEVO

#7 Re: sibirski husky zenka prodaja

Post by febo_acm »

Sve je to OK, ali ako je pas fino dresiran neće biti problema... A što se tiče komšiluka, jebiga :D
User avatar
kakav nered
Posts: 640
Joined: 29/06/2009 16:45

#8 Re: sibirski husky zenka prodaja

Post by kakav nered »

Tears wrote:Drugar ima zenku sibirskog huskija nema ni godinu dana starosti , umiljata je nije agresivna voli da trci i da se igra , ali se seli u drugi grad i u stan (ziveo je u kuci ) a u stanu mu ne daju da drzi zivotinje ,a nema je nikom dati na cuvanje , a nece u azil jer ce je uspavati ,a taman mu valjda i $ za faks , pa hoce da je proda , pa eto sedimo kod mene pijemo ''sokice'' ,i setih se kliksa :D

Pa ako ima neko da je zainteresovan da je kupi nek se javi meni u pp


(samo grad : Banja Luka i okolica tj mislim svi gradovi do granice bih-a :)

Zar ti nisi nedavno tražio da udomiš haskija??

http://www.klix.ba/forum/haski-poklanja ... 5#p8593245

netko ti ga je poklonio pa sad hoćeš da prodaš?? ili šta?? ne kontam...
User avatar
Tears
Posts: 146
Joined: 13/04/2013 15:42

#9 Re: sibirski husky zenka prodaja

Post by Tears »

kakav nered wrote:
Tears wrote:Drugar ima zenku sibirskog huskija nema ni godinu dana starosti , umiljata je nije agresivna voli da trci i da se igra , ali se seli u drugi grad i u stan (ziveo je u kuci ) a u stanu mu ne daju da drzi zivotinje ,a nema je nikom dati na cuvanje , a nece u azil jer ce je uspavati ,a taman mu valjda i $ za faks , pa hoce da je proda , pa eto sedimo kod mene pijemo ''sokice'' ,i setih se kliksa :D

Pa ako ima neko da je zainteresovan da je kupi nek se javi meni u pp


(samo grad : Banja Luka i okolica tj mislim svi gradovi do granice bih-a :)

Zar ti nisi nedavno tražio da udomiš haskija??

http://www.klix.ba/forum/haski-poklanja ... 5#p8593245

netko ti ga je poklonio pa sad hoćeš da prodaš?? ili šta?? ne kontam...

ja sam udomio haskija :)
ali moj drug prodaje ,svog , ja bih kupio tog njegovog , da vec nisam udomio jednog .... si skontao sada :) ?
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#10 Re: sibirski husky zenka prodaja

Post by KatarinaKosaca »

Jadan je onaj ko prodaje psa jer mu trebaju pare i pri tom nije bitno kako će taj pas i gdje završiti. Jadan i čemeran... Štenad prodati, ok, ali prodati člana obitelji, da te nije briga kome, šta , kako, jer ti trebaju pare mi je toliko degutantno da ne volim ni otvoriti ovu temu na omiljenom pdf-u :(
User avatar
febo_acm
Posts: 10243
Joined: 10/02/2009 17:00
Location: SARAJEVO

#11 Re: sibirski husky zenka prodaja

Post by febo_acm »

Ja 10-tak dana imam psa i vec sada ne bi mogao zamisliti stan bez nje. Iako pravi probleme oko nuzde, predivna je. Da li se i muzijaci vole maziti kao i zenke? :D


Sent from my iPad using Tapatalk HD
User avatar
Tears
Posts: 146
Joined: 13/04/2013 15:42

#12 Re: sibirski husky zenka prodaja

Post by Tears »

Zhìxin wrote:Ja 10-tak dana imam psa i vec sada ne bi mogao zamisliti stan bez nje. Iako pravi probleme oko nuzde, predivna je. Da li se i muzijaci vole maziti kao i zenke? :D


Sent from my iPad using Tapatalk HD

Ja svoju imam oko 20etak dana tu negde nema ni godinu dana (sad ce ubrzo da napuni ) , stalno hoce da trci sto znam da je normalno za tu njenu rasu al brate ko da me sprema za olimpijadu :D
i najgore mi je kad setamo gradom a ona mi skoci na nogu i ono gore - dole - levo - desno - radi :D eh da nazvao sam je Aza :D
User avatar
febo_acm
Posts: 10243
Joined: 10/02/2009 17:00
Location: SARAJEVO

#13 Re: sibirski husky zenka prodaja

Post by febo_acm »

Moraš malo strožiji da budeš... :D Ja jedva čekam da ova moja napuni godinu, da malo postane normalnija. Brzo će to, za 9 mjeseci :D
Biciklo i nek trči pored tebe.
User avatar
kakav nered
Posts: 640
Joined: 29/06/2009 16:45

#14 Re: sibirski husky zenka prodaja

Post by kakav nered »

Tears wrote:
kakav nered wrote:
Tears wrote:Drugar ima zenku sibirskog huskija nema ni godinu dana starosti , umiljata je nije agresivna voli da trci i da se igra , ali se seli u drugi grad i u stan (ziveo je u kuci ) a u stanu mu ne daju da drzi zivotinje ,a nema je nikom dati na cuvanje , a nece u azil jer ce je uspavati ,a taman mu valjda i $ za faks , pa hoce da je proda , pa eto sedimo kod mene pijemo ''sokice'' ,i setih se kliksa :D

Pa ako ima neko da je zainteresovan da je kupi nek se javi meni u pp


(samo grad : Banja Luka i okolica tj mislim svi gradovi do granice bih-a :)

Zar ti nisi nedavno tražio da udomiš haskija??

http://www.klix.ba/forum/haski-poklanja ... 5#p8593245

netko ti ga je poklonio pa sad hoćeš da prodaš?? ili šta?? ne kontam...

ja sam udomio haskija :)
ali moj drug prodaje ,svog , ja bih kupio tog njegovog , da vec nisam udomio jednog .... si skontao sada :) ?

Oprosti molim te što mi je to sumnjivo... valjda bi uzeo njegovog a ne tražio po forumu... i oprosti mi što će mi biti sumnjivo kad kažeš da se eto on sjetio da bi ga mogao prodati tek sad, 20 dana nakon što si ti "udomio", da mu nije palo na pamet kad si ti tražio da tebi pokloni (jer ako voliš životinju bolje je pokloniti nekome koga znaš nego prodati nekom neoznatom)... mislim, seli se... to dođe tak tako iznenada... ne znam zašto mi je sumnjivo... stvarno...

i prije 18 dana si mi pisao da ti javim ako vidim oglas da se udomljava haski, znači nema 20 dana da si "udomio"...
User avatar
Tears
Posts: 146
Joined: 13/04/2013 15:42

#15 Re: sibirski husky zenka prodaja

Post by Tears »

Oprosti molim te što mi je to sumnjivo... valjda bi uzeo njegovog a ne tražio po forumu... i oprosti mi što će mi biti sumnjivo kad kažeš da se eto on sjetio da bi ga mogao prodati tek sad, 20 dana nakon što si ti "udomio", da mu nije palo na pamet kad si ti tražio da tebi pokloni (jer ako voliš životinju bolje je pokloniti nekome koga znaš nego prodati nekom neoznatom)... mislim, seli se... to dođe tak tako iznenada... ne znam zašto mi je sumnjivo... stvarno...

i prije 18 dana si mi pisao da ti javim ako vidim oglas da se udomljava haski, znači nema 20 dana da si "udomio"...[/quote]


gle druze , ja sam trazim haskija vec po godine , i nisam samo ovde stavio oglas da trazim , i nisam ja samo cekao da mi neko javi preko neta da mi je nasao nekog haskija , vec sam i u RL sam trazio , i fino sreo najbolju drugaricu koja je dosla iz hr-a , i ona mi dala broj od neke babe koja je osla za austriju a cerka joj non-stop radi pa tako nije imala vremena za haskija , pa je meni dala , nisam ja budala da napisem ovde eto oglas da trazim i da godinu dana cekam , da mi neko javi :O :)
A ja sam trazio od njega da mi da stenad kada bude imala ,ali sam malkice ''brzao'' i uzeo od te zene haskija - nego cekao , a i on vec odavno planira da se seli , al sad kako je leto valjda tu vreme pase (a najbolji smo drugovi ) , normalno dao bih on meni tog svog haskija , i rado bih ga uzeo sebi , da vec nisam zurio i nasao sebi , a zivim u maloj kuci tako da ne mogu imati dva haskija , kad vec imam jednog haskija , jednu macku
User avatar
Janjicar
Posts: 5461
Joined: 04/08/2011 13:23
Location: Tuzla :)

#16 Re: sibirski husky zenka prodaja

Post by Janjicar »

Zhìxin wrote:Ja 10-tak dana imam psa i vec sada ne bi mogao zamisliti stan bez nje. Iako pravi probleme oko nuzde, predivna je. Da li se i muzijaci vole maziti kao i zenke? :D


Sent from my iPad using Tapatalk HD
Ako je u pitanju Hasky oni su i gori od zenki :D

Imao sam zenku i nije bila toliko mirna ali ovaj ljepotan sad sto ga imam samo se mazi :D
User avatar
kakav nered
Posts: 640
Joined: 29/06/2009 16:45

#17 Re: sibirski husky zenka prodaja

Post by kakav nered »

Tears wrote:
gle druze , ja sam trazim haskija vec po godine , i nisam samo ovde stavio oglas da trazim , i nisam ja samo cekao da mi neko javi preko neta da mi je nasao nekog haskija , vec sam i u RL sam trazio , i fino sreo najbolju drugaricu koja je dosla iz hr-a , i ona mi dala broj od neke babe koja je osla za austriju a cerka joj non-stop radi pa tako nije imala vremena za haskija , pa je meni dala , nisam ja budala da napisem ovde eto oglas da trazim i da godinu dana cekam , da mi neko javi :O :)
A ja sam trazio od njega da mi da stenad kada bude imala ,ali sam malkice ''brzao'' i uzeo od te zene haskija - nego cekao , a i on vec odavno planira da se seli , al sad kako je leto valjda tu vreme pase (a najbolji smo drugovi ) , normalno dao bih on meni tog svog haskija , i rado bih ga uzeo sebi , da vec nisam zurio i nasao sebi , a zivim u maloj kuci tako da ne mogu imati dva haskija , kad vec imam jednog haskija , jednu macku

ok ok sorry :wink:
zvrk
Posts: 1710
Joined: 19/08/2008 13:00

#18 Re: sibirski husky zenka prodaja

Post by zvrk »

samo nek gleda da je ne proda nekome ko ce je koristiti iskljucivo za rasplod i laku zaradu
Post Reply