sexi donji ves

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
anjusha
Posts: 1783
Joined: 03/02/2008 14:26
Location: u 206 koraka, duzini tog sokaka koje nikad ne brojim

#1 sexi donji ves

Post by anjusha »

Dosta nas zena voli ne samo lijepu odjecu vec i lijep donji ves. I imamo neku ludu ideju u glavi, prilicno cesto- premda ne uvijek, da obucemo na sebe neki lijep, sexi donji ves kada idemo da se nadjemo sa momkom i kada znamo da bi se to moglo zavrsiti u krevetu. U kombinaciji su čipka, saten, crne, crvene boje, ili neke druge.... Kad smo hrabrije onda cak mozda stavimo i haltere ili samostojece čarape....
Zanima me- ima li to smisla uopce? Da li to muskarci uopce vide? Da li im to ista znaci? Ili samo i taj sexi donji ves vide kao komad platna koji trebaju da skinu da bi dosli do onoga sto zele?
A i zene... Da li mi to radimo zbog njih, ili zbog nas? I koliko nas to zapravo radi, koliko nas posjeduje i nosi neke cipke, saten i sl? I koliko cesto to nosimo, ako nosimo?


Ja? Imam, nosim podjednako skoro kao i pamucni obicni ves- u zavisnosti od raspolozenja. Nekad radim to zbog sebe jer mi to stvarno nekad cini zadovoljsto, a nekad zbog nekog posebnog njega. I halteri dodju u kombinaciju u tim prilikama.... Ali jos uvijek mi nije jasno, pali li to kod njih?
User avatar
karanana
Posts: 47117
Joined: 26/02/2004 00:00

#2 Re: sexi donji ves

Post by karanana »

pa pali...sto sexipilniji i jebozovniji s vecim ga je merakom skidati.
User avatar
gentoo
Posts: 3210
Joined: 05/01/2008 12:10
Location: Ze
Grijem se na: MSZ-LN25 / MSZ-BT25

#3 Re: sexi donji ves

Post by gentoo »

anjusha.. nista bez slika,nista.. :D
User avatar
Truba
Posts: 81017
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#4 Re: sexi donji ves

Post by Truba »

konačno jedna pozitivna tema u moru odrona na forumu :) :) :) :)
User avatar
karanana
Posts: 47117
Joined: 26/02/2004 00:00

#5 Re: sexi donji ves

Post by karanana »

ah da, moramo da vidimo slike da bi sto iskrenije i realnije misljenje dali. cekamo anjushka.
convict
Posts: 2941
Joined: 10/02/2008 01:20

#6 Re: sexi donji ves

Post by convict »

halteri manje-vise. samostojece carape zakon!
User avatar
sffovac
Posts: 922
Joined: 26/08/2004 23:08
Location: kad jednom odem, a poci cu

#7 Re: sexi donji ves

Post by sffovac »

anjusha wrote:Dosta nas zena voli ne samo lijepu odjecu vec i lijep donji ves. I imamo neku ludu ideju u glavi, prilicno cesto- premda ne uvijek, da obucemo na sebe neki lijep, sexi donji ves kada idemo da se nadjemo sa momkom i kada znamo da bi se to moglo zavrsiti u krevetu. U kombinaciji su čipka, saten, crne, crvene boje, ili neke druge.... Kad smo hrabrije onda cak mozda stavimo i haltere ili samostojece čarape....
Zanima me- ima li to smisla uopce? Da li to muskarci uopce vide? Da li im to ista znaci? Ili samo i taj sexi donji ves vide kao komad platna koji trebaju da skinu da bi dosli do onoga sto zele?
A i zene... Da li mi to radimo zbog njih, ili zbog nas? I koliko nas to zapravo radi, koliko nas posjeduje i nosi neke cipke, saten i sl? I koliko cesto to nosimo, ako nosimo?


Ja? Imam, nosim podjednako skoro kao i pamucni obicni ves- u zavisnosti od raspolozenja. Nekad radim to zbog sebe jer mi to stvarno nekad cini zadovoljsto, a nekad zbog nekog posebnog njega. I halteri dodju u kombinaciju u tim prilikama.... Ali jos uvijek mi nije jasno, pali li to kod njih?
uz vako detaljan opis, ja te vec vidim i pravo mi se svidjas :D
User avatar
karanana
Posts: 47117
Joined: 26/02/2004 00:00

#8 Re: sexi donji ves

Post by karanana »

zoom66 wrote:
karanana wrote:ah da, moramo da vidimo slike da bi sto iskrenije i realnije misljenje dali. cekamo anjushka.
hajde malo konstruktivnije karanana, reci curama da znaju sta te pali. to je korisnije nego sto nekakvih slika ;)
joj, kad je masta u pitanju, ja potpadam pod onu anjushinu kategoriju: kad se vec dodje do donjeg rublja ja samo razmisljam kako da ga skinem, a pocesto imam probleme sa grudnjacima, mnogi imaju razlicite fazone kod otkopcavanja pa se cesto zapetljam.

ali evo ako mogu reci sta me pali kod cura u gradu i koje vidjam po kaficima....i ne znam da li je anja pitala vezano za provokativnost sa strancima, ali ja kad vidim i najmanji vrh tangica kako viri kod cure koja sjedi negdje u kaficu, na fakultetu, u parku.....to me pali vise nego da je, da izvinete, golu vidim. ali ne znam jeli ovo ono sto anja pita.
Zoya
Posts: 23144
Joined: 09/06/2008 14:54

#9 Re: sexi donji ves

Post by Zoya »

Vazan je naravno. Jos kad mu izvedes striptiz, pa pocnes skidati jedno po jedno sa sebe, ili kad ga vezes lisicama za krevet i on pokusa da ti otkine tange zubima dok si ti u predjelu njegove glave :-) :-) Uh, odo ja spavati :run:
User avatar
karanana
Posts: 47117
Joined: 26/02/2004 00:00

#10 Re: sexi donji ves

Post by karanana »

great minds think alike.
ma muska razmisljanja... :dance:
d2
Posts: 6237
Joined: 15/03/2007 04:52
Location: Grbavica

#11 Re: sexi donji ves

Post by d2 »

sve je to ipak do osobe koja to nosi, ako osoba nije seksipilna nema tih haltera koji ce izvaditi stvar...

na seksipilnoj osobi su i bijele pamucne gacice nesto neodoljivo, da ne nabrajam dalje - to je samo pakovanje, vazan je i sadrzaj
Zoya
Posts: 23144
Joined: 09/06/2008 14:54

#12 Re: sexi donji ves

Post by Zoya »

d2 wrote:sve je to ipak do osobe koja to nosi, ako osoba nije seksipilna nema tih haltera koji ce izvaditi stvar...

na seksipilnoj osobi su i bijele pamucne gacice nesto neodoljivo, da ne nabrajam dalje - to je samo pakovanje, vazan je i sadrzaj
Ti to nesto o meni? :D
d2
Posts: 6237
Joined: 15/03/2007 04:52
Location: Grbavica

#13 Re: sexi donji ves

Post by d2 »

:D
Zoya
Posts: 23144
Joined: 09/06/2008 14:54

#14 Re: sexi donji ves

Post by Zoya »

JaguarXKR wrote:
zoom66 wrote:
Zoya wrote:Vazan je naravno. Jos kad mu izvedes striptiz, pa pocnes skidati jedno po jedno sa sebe, ili kad ga vezes lisicama za krevet i on pokusa da ti otkine tange zubima dok si ti u predjelu njegove glave :-) :-) Uh, odo ja spavati :run:
ja, lako je tebi, ubode nas i pobjeze :D a i nama valja zaspati :D
ja sad zazmirim i vidim venerin brijeg pred ocima...eh Zoya, kad si upalila ovu "piletinu", sad je na adekvatan nacin i smiri. ccc...neozbiljna je za svoje godine :lol:
Dzaguare i zoome, cula sam da hladan tush pomaze, pa eto :D
d2
Posts: 6237
Joined: 15/03/2007 04:52
Location: Grbavica

#15 Re: sexi donji ves

Post by d2 »

meni je vala potpuno svejedno sta prva i treca imaju na sebi, ova zadnja mi je malo pothranjena, treba je poslati da sta jede :mrgreen:
Zoya
Posts: 23144
Joined: 09/06/2008 14:54

#16 Re: sexi donji ves

Post by Zoya »

d2 wrote:meni je vala potpuno svejedno sta prva i treca imaju na sebi, ova zadnja mi je malo pothranjena, treba je poslati da sta jede :mrgreen:
Nikako ti udovoljiti, a ovu trecu da posaljemo kod tebe :D da je nahranis :D
Zoya
Posts: 23144
Joined: 09/06/2008 14:54

#17 Re: sexi donji ves

Post by Zoya »

Zna starka, zna :lol: :lol:
User avatar
dast
Posts: 137
Joined: 12/03/2008 11:16
Location: Selo Sarajevo
Contact:

#18 Re: sexi donji ves

Post by dast »

Na pocetku veze nista nije bitno, samo se gleda kroz odjecu i da se sto prije dopre do zeljenog, kasnije je to drugacije... Nekako se vise obraca paznja, a kad se neki sexy vesh ugleda, nastaje pometnja :)
d2
Posts: 6237
Joined: 15/03/2007 04:52
Location: Grbavica

#19 Re: sexi donji ves

Post by d2 »

Zoya wrote:
d2 wrote:meni je vala potpuno svejedno sta prva i treca imaju na sebi, ova zadnja mi je malo pothranjena, treba je poslati da sta jede :mrgreen:
Nikako ti udovoljiti, a ovu trecu da posaljemo kod tebe :D da je nahranis :D
da joj se svidi pa mi iz kuce ne bi izasla...
sto mozda i nije tako lose :D
Zoya
Posts: 23144
Joined: 09/06/2008 14:54

#20 Re: sexi donji ves

Post by Zoya »

Ih kad bi okusila tvoje torteljine, pa pizzu, pa hljeb pa ona pileca prsa :D namah bi ti brak ponudila :D
d2
Posts: 6237
Joined: 15/03/2007 04:52
Location: Grbavica

#21 Re: sexi donji ves

Post by d2 »

hvala na upozorenju :D :kiss:
lavv
Posts: 36
Joined: 01/09/2008 11:29

#22 Re: sexi donji ves

Post by lavv »

Ja volim da oblacim lijep donji veš. Dosta para dam za to.Bas sam jučer kupila lijepe bokserice sa sljokicama. Onaj moj rijetko i primjeti da imam novi veš :-). Ja volim da ga oblačim zbog sebe, zbog njega manje više. Nekako se mnogo bolje osjećam :-)
User avatar
atom62
Posts: 281
Joined: 04/02/2008 14:33

#23 Re: sexi donji ves

Post by atom62 »

i ja pravo volim lijep donji ves. bas danas na pijaci na markalama kupih 5 lijepih gaca za 8 KM (kod ulaza u supermarket). cisti mercirani pamuka sa gumom!
svima bih preporucio!
zelenashica
Posts: 14489
Joined: 19/08/2007 02:54

#24 Re: sexi donji ves

Post by zelenashica »

....ja ne volim veš :razz: ......moju ljubav najviše obraduje kad sam gologuza :lol: :lol: :lol: :razz: :oops:
be highirly
Posts: 469
Joined: 02/09/2007 10:37

#25 Re: sexi donji ves

Post by be highirly »

smijem se opkladiti u dobru cifru :D da 99% muskaraca kojima alatka jos dela, uopste ne vide te vase cipke, svile itd...samo mislimo kako da zaronjamo :D a kad pocnemo obracati paznju na donji ves tada cete za svaki slucaj imati i kakvog gumenjaka na dohvat ruke, za svaki slucaj :D
Post Reply