Serije sa najgorim krajem

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

Forumerrer
Posts: 838
Joined: 14/06/2014 17:27

#1 Serije sa najgorim krajem

Post by Forumerrer »

Do sada mi je to bio HIMYM, a sada je GOT.

Vidim dosta ljudi spominje da je Lost imao los kraj, ali nisam ga gledao, pa ne znam.
User avatar
ferratilis
Posts: 7287
Joined: 25/11/2013 16:48

#2 Re: Serije sa najgorim krajem

Post by ferratilis »

Battlestar Galactica je imala usran kraj, jer je bas te sezone bio onaj veliki strajk scenarista u Holivudu. Steta jer je jedna od najboljih sci fi serija. Cuo sam da je i Lost opao na kvalitetu u tom periodu, i jos nekoliko serija.
User avatar
Qler
Posts: 23608
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#3 Re: Serije sa najgorim krajem

Post by Qler »

Viza za buducnost, bas su usralii zadnju sezonu...
User avatar
MarlboroGold
Posts: 21582
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#4 Re: Serije sa najgorim krajem

Post by MarlboroGold »

Lost, Sopranosi, Dexter, Game of Thrones... onaj u Lost mi je ubjedljivo najgori.
Forumerrer
Posts: 838
Joined: 14/06/2014 17:27

#5 Re: Serije sa najgorim krajem

Post by Forumerrer »

ferratilis wrote:Battlestar Galactica je imala usran kraj, jer je bas te sezone bio onaj veliki strajk scenarista u Holivudu. Steta jer je jedna od najboljih sci fi serija. Cuo sam da je i Lost opao na kvalitetu u tom periodu, i jos nekoliko serija.
Daj ne zezaj, meni je BSG imao fenomenalan kraj.

Ako se ne varam oni se naselili na nasu zemlju hiljadama/milionima godina prije naseg vremena?
User avatar
Karabaja
Posts: 2157
Joined: 18/04/2004 16:12
Location: Njemačka

#6 Re: Serije sa najgorim krajem

Post by Karabaja »

Lost
ST: DS9
User avatar
ferratilis
Posts: 7287
Joined: 25/11/2013 16:48

#7 Re: Serije sa najgorim krajem

Post by ferratilis »

Forumerrer wrote:
ferratilis wrote:Battlestar Galactica je imala usran kraj, jer je bas te sezone bio onaj veliki strajk scenarista u Holivudu. Steta jer je jedna od najboljih sci fi serija. Cuo sam da je i Lost opao na kvalitetu u tom periodu, i jos nekoliko serija.
Daj ne zezaj, meni je BSG imao fenomenalan kraj.

Ako se ne varam oni se naselili na nasu zemlju hiljadama/milionima godina prije naseg vremena?
Serija pocinje sa: The cylons were created by man. They evolved. They rebelled. There are many copies. And they have a plan.
Do kraja postane nesto potpuno drugacije. Generalno, kraj nije toliko los, ali u kontekstu serije, pogotovo u to vrijeme ko je gledao od pocetka nije imalo smisla. Sjecam se dobro reakcija ljudi, slicno je bilo kao sa GoT-om, drvlje i kamenje na scenariste. :D
Forumerrer
Posts: 838
Joined: 14/06/2014 17:27

#8 Re: Serije sa najgorim krajem

Post by Forumerrer »

Mozda je meni leglo jer sam poceo sa gledanjem kad je serija zavrsila.

Na listu dodajem i Fringe.
User avatar
nivla
Posts: 4289
Joined: 12/01/2008 23:44

#9 Re: Serije sa najgorim krajem

Post by nivla »

prisin break,3.i 4. sezona citava sranje bila, na kraju majkl mrtav, pa onda nije mrtav u seriji snimljenoj 6-7 godina poslije vec eto odglumio smrt iako su ga fino na kraju 4. sezone ukopali
lost nisam nikad vidio kraj al vec uveliko mi serija ispa na zivce pa sam prestao gledati
got cekam da uhvatim vremena da pogledam ovu 6. epizodu, ne ocekujem nista jer svakako je nakon sto su presisali knjige postala cisti entertainment, ko trazi ikakvu filozofiju ili logiku u svemu, zao mi je ali toga ne moze biti, martin je ekstra pisac ali i ekstra govnar, otkad pise ove zadnje dvije knjige mogao je bez problema sa pola stranice dnevno napisati jos dvije
Forumerrer
Posts: 838
Joined: 14/06/2014 17:27

#10 Re: Serije sa najgorim krajem

Post by Forumerrer »

Ma prison break vrijedi gledat samo prve 2 sezone.

A ovu zadnju sezonu mi na pamet ne pada da gledam. Cuj Michael ziv, hahahaha.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58809
Joined: 03/08/2010 19:04

#11 Re: Serije sa najgorim krajem

Post by kakavdanakneiskustvu »

dexter i got
User avatar
zomri
Posts: 12859
Joined: 03/05/2006 07:31

#12 Re: Serije sa najgorim krajem

Post by zomri »

LOST pa hiljadu praznih mjesta. Koristim (i) ovu priliku da se Damonu Lindelofu i Carltonu Cuseu sjetim familije.
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40860
Joined: 29/06/2011 23:39

#13 Re: Serije sa najgorim krajem

Post by dječak sa šibicama »

Lost... toliko los kraj da je Lindelof napravio potpuno novu seriju slicnog tipa, Leftovers, da bi saprao gorak okus i uspio je napraviti kraj dostojan takve serije.

Viza nikada nije ni imala kraj, ona je van konkurencije.

Kraj Dextera nikada nisam ni gledao.

Ali Lost, meni ni danas nije jasno sta ko koga i zbog cega.
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40860
Joined: 29/06/2011 23:39

#14 Re: Serije sa najgorim krajem

Post by dječak sa šibicama »

Dodao bi jos i 2 i pol muskarca, hajde sto su seriju vec usrali sa Ashtonom, ali ona lutka Charlija na kraju i sve ostale gluposti...

TBBT ni ne gledam vec odavno, meni su usrali seriju samom pojavom zena, mislim Penny je bila vise nego dovoljna. Da gledam Sheldonove ljubavne probleme, daj bjezi jbt. Citam da se na kraju ozenio sa cvikerasicom :-)

Mucke, ono setanje u zalazak sunca i "Rodney, mama mi je na samrti rekla Delboy ako ikada postanes milioner, ulazi u drzavne obveznice", "lazes Del, tada nisu ni postojale obveznice!", "eto vidis Rodney, kako je mama bila vizionar... iduce godine u ovo vrijeme bicemo milijarderi"... to je morao biti kraj. Ali oprastam, najbolja serija ikada kakav god kraj da je imala, ionako je tu kronologija nebitna.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58809
Joined: 03/08/2010 19:04

#15 Re: Serije sa najgorim krajem

Post by kakavdanakneiskustvu »

da onda ni ne pocinjem sa gledanjem lost-a?
User avatar
AleksoMKD
Posts: 7517
Joined: 01/03/2012 15:03
Location: Tamo gdje vjecno sunce sja

#16 Re: Serije sa najgorim krajem

Post by AleksoMKD »

ferratilis wrote:
Forumerrer wrote:
ferratilis wrote:Battlestar Galactica je imala usran kraj, jer je bas te sezone bio onaj veliki strajk scenarista u Holivudu. Steta jer je jedna od najboljih sci fi serija. Cuo sam da je i Lost opao na kvalitetu u tom periodu, i jos nekoliko serija.
Daj ne zezaj, meni je BSG imao fenomenalan kraj.

Ako se ne varam oni se naselili na nasu zemlju hiljadama/milionima godina prije naseg vremena?
Serija pocinje sa: The cylons were created by man. They evolved. They rebelled. There are many copies. And they have a plan.
Do kraja postane nesto potpuno drugacije. Generalno, kraj nije toliko los, ali u kontekstu serije, pogotovo u to vrijeme ko je gledao od pocetka nije imalo smisla. Sjecam se dobro reakcija ljudi, slicno je bilo kao sa GoT-om, drvlje i kamenje na scenariste. :D
Cekaj, zar ne insinuira BSG da se to sa Cylonima desilo vise puta?

Ljudi koloniziraju planetu, zaborave istoriju/napredak posle hiljada godina i eventualno opet stignu do nekog stepena gde naprave AI i krene kolo ponovo.

Ili sam ja pogresno shvatio?
User avatar
geralt
Posts: 5203
Joined: 14/09/2017 12:45

#17 Re: Serije sa najgorim krajem

Post by geralt »

Meni kraj GoT-a nije toliko los koliko raja drami, a fan sam knjiga od 2004. Nije nesto ekstra dobar, ali nije ni "WORST THING EVER!!!" Siguran sam da ce Martin to bolje odraditi ako i mi i on dozivimo izdavanje posljednje knjige.

Najgore krajeve su imali BSG, Dexter, Lost, Alias i X-Files.

Zavrsetak Sopranosa je medju najboljim zavrsecima ikad a ne najgorim, i svako ko tvrdi suprotno pojma nema :D
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58809
Joined: 03/08/2010 19:04

#18 Re: Serije sa najgorim krajem

Post by kakavdanakneiskustvu »

geralt wrote:Meni kraj GoT-a nije toliko los koliko raja drami, a fan sam knjiga od 2004. Nije nesto ekstra dobar, ali nije ni "WORST THING EVER!!!" Siguran sam da ce Martin to bolje odraditi ako i mi i on dozivimo izdavanje posljednje knjige.

Najgore krajeve su imali BSG, Dexter, Lost, Alias i X-Files.

Zavrsetak Sopranosa je medju najboljim zavrsecima ikad a ne najgorim, i svako ko tvrdi suprotno pojma nema :D
:thumbup:
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40860
Joined: 29/06/2011 23:39

#19 Re: Serije sa najgorim krajem

Post by dječak sa šibicama »

kakavdanakneiskustvu wrote:da onda ni ne pocinjem sa gledanjem lost-a?
Ja ne znam sta bih ti rekao, definitivno jedna od najbojih serija ikada, do odredjene tacke... kada sve postaje smijurija.

Mislim, kraj i objasnjenje cijele price je bljutav nekako. Ima to i nekog smisla ali to nije to sto se kroz seriju gradilo.
User avatar
zomri
Posts: 12859
Joined: 03/05/2006 07:31

#21 Re: Serije sa najgorim krajem

Post by zomri »

dječak sa šibicama wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:da onda ni ne pocinjem sa gledanjem lost-a?
Ja ne znam sta bih ti rekao, definitivno jedna od najbojih serija ikada, do odredjene tacke... kada sve postaje smijurija.

Mislim, kraj i objasnjenje cijele price je bljutav nekako. Ima to i nekog smisla ali to nije to sto se kroz seriju gradilo.
^^ovo.

do šeste sezone se može gledati. šesta ko da je neki novi univerzum, a ništa ni sa čim. ko da su se djeca igrala. blago rečeno.
User avatar
BarbaDue
Posts: 63359
Joined: 03/02/2008 22:28
Location: pogledaj iza sebe

#22 Re: Serije sa najgorim krajem

Post by BarbaDue »

Sjoo teme :mrgreen:
mali_balon
Posts: 11393
Joined: 12/09/2012 09:57

#23 Re: Serije sa najgorim krajem

Post by mali_balon »

A sta bi sa onim herojima.....oni sto imaju neke moci
Forumerrer
Posts: 838
Joined: 14/06/2014 17:27

#24 Re: Serije sa najgorim krajem

Post by Forumerrer »

Sopranosi - scena u kaficu? Meni je to bio odlican kraj.

A kraj Mucki je kad im stric ostavi nasljedstvo, zar ne? Isto veoma dobri
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58809
Joined: 03/08/2010 19:04

#25 Re: Serije sa najgorim krajem

Post by kakavdanakneiskustvu »

mali_balon wrote:A sta bi sa onim herojima.....oni sto imaju neke moci

uh,kakva prva sezona,ne znam sta ono bi na kraju četvrte
Post Reply