Šerif Konjević nakon 50 minuta prekinuo koncert

Svakodnevna dešavanja u Goraždu, Višegradu, Foči, Vlasenici, Han-Pijesku i ostalim mjestima regije.
ploska
Posts: 98
Joined: 13/02/2007 19:32
Location: tu i tamo

#26

Post by ploska »

serpico
Posts: 113
Joined: 31/10/2005 13:37

#27

Post by serpico »

Pa ova tema je od prosle godine. Sad ste je ponovo digli a sto se tice Serifa pa neka je prekinuo nije trebao ni pocinjati :-)
lahor
Posts: 432
Joined: 17/10/2005 23:05

#28

Post by lahor »

ploska wrote:http://www.youtube.com/watch?v=NLazCTuw ... ed&search= opis Sherifa by Nazif Gljivaa :D
Serif jes ljakse ali brate dobro pjeva i ima izvrsne glasovne mogucnosti...A ovaj Gljiva,neznam samo zasto on nekoga opisuje kad je i sam obican kreten i seljacina a kao pjevac velika nula,bolje bi mu bilo da se pokrije jorganom po glavi i da suti. :lol:
sulesavic
Posts: 3459
Joined: 22/01/2003 00:00
Location: apatrid

#29

Post by sulesavic »

lahor wrote:
ploska wrote:http://www.youtube.com/watch?v=NLazCTuw ... ed&search= opis Sherifa by Nazif Gljivaa :D
Serif jes ljakse ali brate dobro pjeva i ima izvrsne glasovne mogucnosti...A ovaj Gljiva,neznam samo zasto on nekoga opisuje kad je i sam obican kreten i seljacina a kao pjevac velika nula,bolje bi mu bilo da se pokrije jorganom po glavi i da suti. :lol:
Eee... Ne zna¹ ti Nazifa...
User avatar
abondanzieri
Posts: 2851
Joined: 14/10/2007 18:06

#30

Post by abondanzieri »

sulesavic wrote:
lahor wrote:
ploska wrote:http://www.youtube.com/watch?v=NLazCTuw ... ed&search= opis Sherifa by Nazif Gljivaa :D
Serif jes ljakse ali brate dobro pjeva i ima izvrsne glasovne mogucnosti...A ovaj Gljiva,neznam samo zasto on nekoga opisuje kad je i sam obican kreten i seljacina a kao pjevac velika nula,bolje bi mu bilo da se pokrije jorganom po glavi i da suti. :lol:
Eee... Ne znaš ti Nazifa...
on ti je ko macija guza... :D
User avatar
cico x
Posts: 1042
Joined: 31/12/2002 00:00
Location: Nikad zeljo,nikad avaz...

#31

Post by cico x »

googlaj
Odabi
Posts: 372
Joined: 01/07/2005 12:58
Location: Sarajevo

#32

Post by Odabi »

Što ne mogu ovog preseravanja tipa "ko je Šerif Konjević"... rekao bi čovjek sad svi s Bečkog koncerta a narod koji ne sluša narodnu ne može da opstane od raznovrsne džigere koja se vrti na svim mogućim tv kanalima i radio stanicama... samo sto trepneš eto ti "narodnog block-a".
Jasno mi je (ko suza) zašto neko ne sluša gospodina Konjevića... ali da živi u Sarajevu i da nije čuo.... preseravanje.
sulesavic
Posts: 3459
Joined: 22/01/2003 00:00
Location: apatrid

#33

Post by sulesavic »

Odabi wrote:©to ne mogu ovog preseravanja tipa "ko je ©erif Konjeviæ"... rekao bi èovjek sad svi s Beèkog koncerta a narod koji ne slu¹a narodnu ne mo¾e da opstane od raznovrsne d¾igere koja se vrti na svim moguæim tv kanalima i radio stanicama... samo sto trepne¹ eto ti "narodnog block-a".
Jasno mi je (ko suza) za¹to neko ne slu¹a gospodina Konjeviæa... ali da ¾ivi u Sarajevu i da nije èuo.... preseravanje.
Kakoje¹taima?

Ne reèe ti ljudima nikad kako da s cipelama uskim predeveraju...
Pataren Ponthus
Posts: 75
Joined: 27/09/2007 20:38
Location: DOMUS PATARENORUM

#34

Post by Pataren Ponthus »

chuchumbamayumbe wrote:Treba je i ranije da ga prekine!
Ustvari, nije trebao ni pocinjati pjevati!
Ha brate,jesu li to vatrene ulice???
_ambassador
Posts: 1102
Joined: 05/09/2006 17:51
Location: kaj ima lima

#35

Post by _ambassador »

"usavrsio glasovne sposobnosti dozivajuci svoju kravu...ccccc... ja mu pruzim ruku on meni: muuuuuuuu!!!"

:lol: :lol: :lol:
sulesavic
Posts: 3459
Joined: 22/01/2003 00:00
Location: apatrid

#36

Post by sulesavic »

Vidim, trudimo se da odr¾imo ovu temu ¾ivom... Igrom i pjesmom kroz zavièaj...
ztec
Posts: 4
Joined: 16/10/2007 15:44

#37

Post by ztec »

haahhahahah Serif je lud do bola
User avatar
chuchumbamayumbe
Posts: 11046
Joined: 20/10/2006 22:02

#38

Post by chuchumbamayumbe »

Pataren Ponthus wrote:
chuchumbamayumbe wrote:Treba je i ranije da ga prekine!
Ustvari, nije trebao ni pocinjati pjevati!
Ha brate,jesu li to vatrene ulice???
Ma goni ga brate u PM...! :D
murti439
Posts: 193
Joined: 09/09/2005 21:13

#39

Post by murti439 »

Odabi wrote:Što ne mogu ovog preseravanja tipa "ko je Šerif Konjević"... rekao bi čovjek sad svi s Bečkog koncerta a narod koji ne sluša narodnu ne može da opstane od raznovrsne džigere koja se vrti na svim mogućim tv kanalima i radio stanicama... samo sto trepneš eto ti "narodnog block-a".
Jasno mi je (ko suza) zašto neko ne sluša gospodina Konjevića... ali da živi u Sarajevu i da nije čuo.... preseravanje.
Jebi ga, brate, kad vidiš bradicu i okrugle naočale... Dok ne otvori labru, pomislio bi čovjek da je to naš slijedeći kandidat za Oskara ili Nobelovu za književnost...
User avatar
burekodsira
Posts: 3535
Joined: 09/07/2006 00:23

#40

Post by burekodsira »

zar nije bio na prvoj koridi u ustikolini ljetos sa svojim saronjom? :D
sulesavic
Posts: 3459
Joined: 22/01/2003 00:00
Location: apatrid

#41

Post by sulesavic »

Nije ©aronja, ali se vrijedi prisjetiti...

Image
User avatar
Fair Life
Posts: 14219
Joined: 02/03/2004 00:00

#42

Post by Fair Life »

LAIBACH KUNST wrote:Može li mi neko objasniti ko je taj Šerif???
Image
User avatar
_ja_
Posts: 424
Joined: 08/11/2005 16:58

#43 Re: Šerif Konjević nakon 50 minuta prekinuo koncert

Post by _ja_ »

semso poplava wrote:
burekodsira wrote:(Fena)

Šerif Konjević nakon 50 minuta prekinuo koncert i rekao: Kada nađete bolje pojačalo zovite me!

crko marsal :-)

serif je tito vidi mu vusegla :lol:

Image

:shock: bbbvvljakkk smajlistopovraca!!
User avatar
burekodsira
Posts: 3535
Joined: 09/07/2006 00:23

#44

Post by burekodsira »

Fair Life wrote:
LAIBACH KUNST wrote:Može li mi neko objasniti ko je taj Šerif???
Image

aj sve me zabolilo... jesi ga potrefio jednom slikom :lol:
svaka ti dala :D
User avatar
scorpion7
Posts: 583
Joined: 25/05/2007 13:56
Location: JUG JUG JUG

#45

Post by scorpion7 »

Odabi wrote:Što ne mogu ovog preseravanja tipa "ko je Šerif Konjević"... rekao bi čovjek sad svi s Bečkog koncerta a narod koji ne sluša narodnu ne može da opstane od raznovrsne džigere koja se vrti na svim mogućim tv kanalima i radio stanicama... samo sto trepneš eto ti "narodnog block-a".
Jasno mi je (ko suza) zašto neko ne sluša gospodina Konjevića... ali da živi u Sarajevu i da nije čuo.... preseravanje.
Nego kad da ti vratim ovaj novi njegov cd...ostao ti je od prosle pijanke kod mene ;):D
User avatar
PasoDzigera007
Posts: 472
Joined: 27/01/2007 21:57

#46

Post by PasoDzigera007 »

Odabi wrote:Što ne mogu ovog preseravanja tipa "ko je Šerif Konjević"... rekao bi čovjek sad svi s Bečkog koncerta a narod koji ne sluša narodnu ne može da opstane od raznovrsne džigere koja se vrti na svim mogućim tv kanalima i radio stanicama... samo sto trepneš eto ti "narodnog block-a".
Jasno mi je (ko suza) zašto neko ne sluša gospodina Konjevića... ali da živi u Sarajevu i da nije čuo.... preseravanje.
To ti je jarane danas najgore,koja su to sad gospoda.Pitaj ih samo sta su mu babo,majka do jucer slusali.Ma svi oni ba slusaju SHERU! I nije Serif turbofolk, ovdje se mjesaju babe i zabe.
Post Reply