Senaid Memić - ALL ABOUT

Post Reply
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#976 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by KatarinaKosaca »

Jel njegova sad Sarajbosna slasticarna? Jebi ga, kad kazes «Hadzibajrici» misli se na ascinicu i na Ibrahima obicno, a hadzija je na liniji bio od prvog do zadnjeg dana.
Dr Baltazar
Posts: 2216
Joined: 21/06/2014 00:17

#977 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by Dr Baltazar »

KatarinaKosaca wrote:
PM72 wrote:
kike-tike wrote:MEMO je najneozbiljniji kandidat u historiji izbora. On,Bekan i onaj iz Zenice Mirad (čini mi se da tako biješe).
Mislio sam da od Ajnadžića nema prepotentnijeg kandidata.Ovaj je bezobrazniji.Još kad sam saznao (ako je istina - mrsko mi provjeravati) da je rat proveo vani i da se vratio 1996 ili 1997 -psovao sam Aliji sve po spisku.
Mozes i zlatnom ljiljanu Zeljku sve po spisku. Jer vise je ofirno da Alija u zemlji bude za sve kriv, a i Zeljkov kandidat za Centar je proveo rat u Jordanu. Cijeli rat kao vojni obveznik :wink:
:thumbup:

E jednom da ti pohvalim post. Svaka čast ;-)
User avatar
Haris.ba
Posts: 24792
Joined: 08/09/2005 20:08

#978 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by Haris.ba »

JThomas wrote:harisu praaaaaaaaavo krivo što mema nema pravog protivkandidata. pa ne pasemo baš svi travu pobogu...
Haj ovako. SDP je stavio protukandidata u općini Centar SDA -u koji sutra ako postane načelnik će znati da radi posao. Ne smatram preduslovom da mora, ali mi je prirodno da općinski vječnik bude taj ko će biti kandidat za načelnika.

Općinski vječnik zna (trebao bi) gdje su pare usmjerene, a gdje nisu. Gdje šteka, šta je problem i slično. Putem vječničkih pitanja, kontakta sa građanima preko mjesnih zajednica - zna konkretno šta je u praksi problem.

Da se ne priča o sigurnosti na način da treba staviti videokamere, a tenderi za videokamere već padaju. Već je trebao iščitati tendersku dokumentaciju - te reći pada zbog toga i "toga". Kome se šteli, i slično.

Da se ne priča o mladima i nekakvim radionicama - već reći općina je dala toliko tom i tom udruženju. Rezultati taki i taki. Nisam zadovoljan, ja bi tako i tako.

Ne vidim ja problem u tome da se za načelnika kandiduje i totalno apolitičan tip. Ali, i onda treba pokazati neku dozu konkretnosti. Prvo krenuti od benignosti tipa broja mjesnih zajednica, pa nadalje. Pa sjesti sa svojim stranačkim kolegama iz vijeća i udri i kupi informacije.

Još sam samo čekao da neko obeća trinaestu penziju.

Nije nepoznato da izbore dobiju i kandidati koji su na pravom mjestu u pravo vrijeme - a koji prosipaju floskule. Zamori se narod načelnika i adio. Ali, mi je smiješno da se na tome gradi pozicija na Ilidži.
PM72
Posts: 17744
Joined: 30/04/2012 16:54

#979 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by PM72 »

Samer Rešidat je baš orginalno bosansko ime i prezime a još nije bio ni za vojske...
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#980 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by KatarinaKosaca »

PM72 wrote:Samer Rešidat je baš orginalno bosansko ime i prezime a još nije bio ni za vojske...
Imao 19 godina, bio za vojske. Rodjen u Sarajevu, kao ja i ti. Vojni obveznik bio kao ja i ti... Ako nije Bosanac po.imenu, nije za vojske, onda moje ni za ministra ni za nacelnika...Ali jeste Bosanac, kako god se zvao
PM72
Posts: 17744
Joined: 30/04/2012 16:54

#981 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by PM72 »

KatarinaKosaca wrote:
PM72 wrote:Samer Rešidat je baš orginalno bosansko ime i prezime a još nije bio ni za vojske...
Imao 19 godina, bio za vojske. Rodhen u Sarajevu, kao ja i ti. Vojni obveznik bio kao ja i ti...
Kažem ti,potpuno mi je nezanimljiv lik a više mi naginje na stranca.Uglavnom,ne kurči se i ne prosipa šuplju patriotsku kao Švrakići a i oni bili vani.Ovaj bar ne sere i ne organizuje kojekakve smotre zelenih beretki.
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#982 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by JThomas »

stvarno ne znam šta im bi pa staviše takve levate za kandidate...
VjecitiStudent
Posts: 18920
Joined: 14/08/2008 13:42
Location: Životinjska farma

#983 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by VjecitiStudent »

KatarinaKosaca wrote:
PM72 wrote:Samer Rešidat je baš orginalno bosansko ime i prezime a još nije bio ni za vojske...
Imao 19 godina, bio za vojske. Rodjen u Sarajevu, kao ja i ti. Vojni obveznik bio kao ja i ti... Ako nije Bosanac po.imenu, nije za vojske, onda moje ni za ministra ni za nacelnika...Ali jeste Bosanac, kako god se zvao
Ako ćemo o pobjeguljama i ratnim zaslugama, prvo bi Bakira trebalo istjerati iz predsjedništva.
PM72
Posts: 17744
Joined: 30/04/2012 16:54

#984 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by PM72 »

VjecitiStudent wrote:
KatarinaKosaca wrote:
PM72 wrote:Samer Rešidat je baš orginalno bosansko ime i prezime a još nije bio ni za vojske...
Imao 19 godina, bio za vojske. Rodjen u Sarajevu, kao ja i ti. Vojni obveznik bio kao ja i ti... Ako nije Bosanac po.imenu, nije za vojske, onda moje ni za ministra ni za nacelnika...Ali jeste Bosanac, kako god se zvao
Ako ćemo o pobjeguljama i ratnim zaslugama, prvo bi Bakira trebalo istjerati iz predsjedništva.
Šupak je bar bio ovdje čitav rat.A mogao je kod majke u Istambul da broji dolare i zlato iz onih vreća.
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#985 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by KatarinaKosaca »

VjecitiStudent wrote:
KatarinaKosaca wrote:
PM72 wrote:Samer Rešidat je baš orginalno bosansko ime i prezime a još nije bio ni za vojske...
Imao 19 godina, bio za vojske. Rodjen u Sarajevu, kao ja i ti. Vojni obveznik bio kao ja i ti... Ako nije Bosanac po.imenu, nije za vojske, onda moje ni za ministra ni za nacelnika...Ali jeste Bosanac, kako god se zvao
Ako ćemo o pobjeguljama i ratnim zaslugama, prvo bi Bakira trebalo istjerati iz predsjedništva.
slazem se
kike-tike
Posts: 328
Joined: 30/01/2013 11:33

#986 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by kike-tike »

KatarinaKosaca wrote:
PM72 wrote:Samer Rešidat je baš orginalno bosansko ime i prezime a još nije bio ni za vojske...
Imao 19 godina, bio za vojske. Rodjen u Sarajevu, kao ja i ti. Vojni obveznik bio kao ja i ti... Ako nije Bosanac po.imenu, nije za vojske, onda moje ni za ministra ni za nacelnika...Ali jeste Bosanac, kako god se zvao
Joj Kosača, pa ovaj se ubi od patriotizma. Znam da je cak jednom i govorio na nekom skupu ilidzanskih boraca.
User avatar
Streptokok
Posts: 3459
Joined: 27/10/2014 08:18

#987 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by Streptokok »

PM72 wrote:
kike-tike wrote:MEMO je najneozbiljniji kandidat u historiji izbora. On,Bekan i onaj iz Zenice Mirad (čini mi se da tako biješe).
Mislio sam da od Ajnadžića nema prepotentnijeg kandidata.Ovaj je bezobrazniji.Još kad sam saznao (ako je istina - mrsko mi provjeravati) da je rat proveo vani i da se vratio 1996 ili 1997 -psovao sam Aliji sve po spisku.
Pred rat prodavao oruzje. Kalas sa preklopnim bio 1500+gratis pokoji ćorak. Kad se zaratilo povukao se u isturenu komandu brigade u istanbulu odakle je rukovodio završnim operacijama oslobađanja Istanbula. Po zavrsetku rata dosao i odmah obnovio dzamiju u rodnom selu što mu je otvorilo sva ovozemaljska i onozemaljska vrata- od tada pa na dalje nebo je granica. Zena mu postaje sudija pa kad je dobila nogu prilikom reforme pravosuđa jer je na testiranjima pokazala nezavidno sudijsko znanje postala je ministrica. dok za to vrijeme mema marljivo gradi politicku i univerzitetsku karijeru, namah magistrira i doktorira. Zena mu je sada njegova savjetnica u privatnoj firmi - opcina ilidza. No njegova ljubav prema oružju bijahu jaca pa je poslije rata sin mu zatvora zaglavio a njega zatvora spasilo pomilovanje. priča se po brijačnicama da mu je sin sada ugledni biznismen i da je nedavno izgrađena zgrada pored doma zdravlja njegovo vlasništvo. također priča se da je od općine iznajmio zgradu bivše robne kuće da bi je potom izdao dm, po daleko višoj cijeni, razumije se. Dakle ilidza je dno dna. Sreca pa se tamo ne moram duze zadrzavati. 7 g nesrece je onome ko prodje ilidzom.
Last edited by Streptokok on 30/09/2016 08:17, edited 1 time in total.
User avatar
_Reds_
Posts: 9352
Joined: 14/01/2012 20:01
Location: Aqua S....

#988 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by _Reds_ »

Kad sam vidio onu debatu na TVSA skontao da je Mema zlatan kakvi su ovi ostali protiv kandidati, i koliko pojma nemaju ni za šta su se kandidovali.
User avatar
Streptokok
Posts: 3459
Joined: 27/10/2014 08:18

#989 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by Streptokok »

_Reds_ wrote:Kad sam vidio onu debatu na TVSA skontao da je Mema zlatan kakvi su ovi ostali protiv kandidati, i koliko pojma nemaju ni za šta su se kandidovali.
nisam upratio dotične likove, no koliko poznajem situaciju na ilidži (istina površno) nema potrebe da se bilo ko drugi kandiduje, od sada pa do sudnjeg dana.
VjecitiStudent
Posts: 18920
Joined: 14/08/2008 13:42
Location: Životinjska farma

#990 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by VjecitiStudent »

Streptokok wrote:
_Reds_ wrote:Kad sam vidio onu debatu na TVSA skontao da je Mema zlatan kakvi su ovi ostali protiv kandidati, i koliko pojma nemaju ni za šta su se kandidovali.
nisam upratio dotične likove, no koliko poznajem situaciju na ilidži (istina površno) nema potrebe da se bilo ko drugi kandiduje, od sada pa do sudnjeg dana.
Nije na Ilidži problem Memić, no isključivo njegovi muljavi oponenti.
Od 2004., broj vijećnika koje SDA osvaja je u neprekidnom padu, a Memić je na prošli izborima pobijedio glasovima svega 15% biračkog tijela.

Ove godine ako se i desi rast i SDA i Memića, to će biti isključivo zasluga mutave, muljave, bezidejne, tragične, kupljene opozicije.
Nipošto ne krivite glasače što im je Memić, u poređenju s njima, na kraju ispao najbolji izbor.
jefff
Posts: 5307
Joined: 05/08/2015 11:16

#991 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by jefff »

Nece se desiti rast SDA. Oni su samo zestoko krenuli u kampanju ali na Ilidzi je SDA jedna od najslabijih u kantonu i dobija oko trecine glasova. Pomaze im SBB ali je i tu upitna podrska baze jer nisu svi radonciceve ovcice.
Takodjer je moguca disproporcija glasova za nacelnika i glasova za vijece pa tako kandidati za nacelnika mogu osvojiti vise ili manje od stranke u vijecu.
User avatar
Streptokok
Posts: 3459
Joined: 27/10/2014 08:18

#992 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by Streptokok »

VjecitiStudent wrote:
Streptokok wrote:
_Reds_ wrote:Kad sam vidio onu debatu na TVSA skontao da je Mema zlatan kakvi su ovi ostali protiv kandidati, i koliko pojma nemaju ni za šta su se kandidovali.
nisam upratio dotične likove, no koliko poznajem situaciju na ilidži (istina površno) nema potrebe da se bilo ko drugi kandiduje, od sada pa do sudnjeg dana.
Nije na Ilidži problem Memić, no isključivo njegovi muljavi oponenti.
Od 2004., broj vijećnika koje SDA osvaja je u neprekidnom padu, a Memić je na prošli izborima pobijedio glasovima svega 15% biračkog tijela.

Ove godine ako se i desi rast i SDA i Memića, to će biti isključivo zasluga mutave, muljave, bezidejne, tragične, kupljene opozicije.
Nipošto ne krivite glasače što im je Memić, u poređenju s njima, na kraju ispao najbolji izbor.
istini za volju, čini se da tamo opozicija i ne postoji nego svi gledaju kako će se uvući memiću tamo gdje sunce ne sija.
User avatar
Admir_1984
Posts: 7632
Joined: 13/03/2006 01:33
Location: Slabo poznajem Szenttamas, ali stignem do tvoje kuće

#993 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by Admir_1984 »

Streptokok wrote:
PM72 wrote:
kike-tike wrote:MEMO je najneozbiljniji kandidat u historiji izbora. On,Bekan i onaj iz Zenice Mirad (čini mi se da tako biješe).
Mislio sam da od Ajnadžića nema prepotentnijeg kandidata.Ovaj je bezobrazniji.Još kad sam saznao (ako je istina - mrsko mi provjeravati) da je rat proveo vani i da se vratio 1996 ili 1997 -psovao sam Aliji sve po spisku.
Pred rat prodavao oruzje. Kalas sa preklopnim bio 1500+gratis pokoji ćorak. Kad se zaratilo povukao se u isturenu komandu brigade u istanbulu odakle je rukovodio završnim operacijama oslobađanja Istanbula. Po zavrsetku rata dosao i odmah obnovio dzamiju u rodnom selu što mu je otvorilo sva ovozemaljska i onozemaljska vrata- od tada pa na dalje nebo je granica. Zena mu postaje sudija pa kad je dobila nogu prilikom reforme pravosuđa jer je na testiranjima pokazala nezavidno sudijsko znanje postala je ministrica. dok za to vrijeme mema marljivo gradi politicku i univerzitetsku karijeru, namah magistrira i doktorira. Zena mu je sada njegova savjetnica u privatnoj firmi - opcina ilidza. No njegova ljubav prema oružju bijahu jaca pa je poslije rata sin mu zatvora zaglavio a njega zatvora spasilo pomilovanje. priča se po brijačnicama da mu je sin sada ugledni biznismen i da je nedavno izgrađena zgrada pored doma zdravlja njegovo vlasništvo. također priča se da je od općine iznajmio zgradu bivše robne kuće da bi je potom izdao dm, po daleko višoj cijeni, razumije se. Dakle ilidza je dno dna. Sreca pa se tamo ne moram duze zadrzavati. 7 g nesrece je onome ko prodje ilidzom.
to je to otprilike što se zna, a šta se sve ne zna pitaj boga. pogotovo oko ovih poslova sa arapima
User avatar
van Basten
Posts: 7534
Joined: 21/09/2006 02:59

#994 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by van Basten »

jedva nađoh temu... i još moradoh na ovaj mrski podforum doći...
skontasmo li se... ko je najozbiljniji protivkandidat Memiću? Da ne rasipamo glasove na sve strane, negop da se pokušamo skoncentrisati na jednog lika... koja god da je stranka... Hadžić? Džaltur? Kubat?
User avatar
Truba
Posts: 81644
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#995 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by Truba »

to i ja govorim dajte ime
User avatar
_Reds_
Posts: 9352
Joined: 14/01/2012 20:01
Location: Aqua S....

#996 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by _Reds_ »

Haha,

Pa Đalutur. :)

Ilidža grad :D
User avatar
Truba
Posts: 81644
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#997 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by Truba »

i ja sam o njemu razmišljao
pokušat ću još 3-4 navesti da za njega glasaju i onog samira iz SDP njega znam osobno
passiv
Posts: 252
Joined: 29/04/2012 15:57

#998 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by passiv »

Đaltur ima potencijal da bude mema na kvadrat samo ako mu se dopusti
User avatar
Truba
Posts: 81644
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#999 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by Truba »

neka neka
sljedeći izbori nekog trećeg
to je politikka
a ne govno je loš je i 36 godina isti načelnik
DonieBrasco
Posts: 15411
Joined: 31/08/2016 16:09

#1000 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by DonieBrasco »

Pa nije on badava rekao bio sam na hadzu nisam imamo vremena, uopste nije zabrinut. Da mu je trebala kampanja i pricanje suplje narodu, obecanja bio bi on tu sigurno.
Post Reply