Senaid Memić - ALL ABOUT

Post Reply
neki
Posts: 6701
Joined: 17/02/2005 07:57

#951 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by neki »

komentari odredjenih likova na ovoj temi dokazuju teoriju da je inteligencija glasackog tijela na Ilidzi takva da SDA može za načelnika kandidovati i čimpanzu - pobjeda na izborima je neupitna
User avatar
jao_situacije
Posts: 17948
Joined: 29/03/2014 19:20

#952 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by jao_situacije »

Dr Baltazar wrote:
jao_situacije wrote:
Dr Baltazar wrote:
HM je bio član stranke, a ja veze sa njima nemam. Drastične razlike :mrgreen: :lol:
znači znaš hm-a, poselami ga
jel napredovao gdje su ga premjestili, iskreno zaslužio je telekom, baš se zalagao odgovarao na svaku uvredu i ružnu riječ o stranci i bakiru pravi stranački vojnik
Ne znam ga :mrgreen:

Čim mu tako jake funkcije daješ, mora da je dobar bio :lol:
šteta, trebate otvoriti neku akademiju internet promocije i nek vam hm drži predavanja
ubi vas sdp ekipa
User avatar
Streptokok
Posts: 3459
Joined: 27/10/2014 08:18

#953 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by Streptokok »

neki wrote:komentari odredjenih likova na ovoj temi dokazuju teoriju da je inteligencija glasackog tijela na Ilidzi takva da SDA može za načelnika kandidovati i čimpanzu - pobjeda na izborima je neupitna
ili bilo koju drugu domaću ili divlju životinju.
Dr Baltazar
Posts: 2216
Joined: 21/06/2014 00:17

#954 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by Dr Baltazar »

Streptokok wrote:
neki wrote:komentari odredjenih likova na ovoj temi dokazuju teoriju da je inteligencija glasackog tijela na Ilidzi takva da SDA može za načelnika kandidovati i čimpanzu - pobjeda na izborima je neupitna
ili bilo koju drugu domaću ili divlju životinju.
Je li izlaze umjesto Memića ove godine da glasam i za njih ? :lol: :lol:

@jao_situacije

Ma nema potrebe. Doktor je to fino rekao na Pinku. Dovoljno je jak da nema potrebe :lol: :lol: :lol:
jefff
Posts: 5307
Joined: 05/08/2015 11:16

#955 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by jefff »

https://m.youtube.com/watch?v=h8idgLQm4x4

Lokalni Izbori 2016 - Debata - Kandidati za načelnika općine Ilidza
User avatar
Haris.ba
Posts: 24887
Joined: 08/09/2005 20:08

#956 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by Haris.ba »

Odgledao sam snimak. Šteta. Bruka.

Mašić izgleda ko fin momak. Nažalost ne voli pričati, pa nisam skontao šta i kako razmišlja rješavati neke stvari. NIsam skontao na koju privrednu zonu misli, i gdje je misli otvarati. Pored pustih postojećih privrednih zona - ne znam na šta je mislio? Pustio je Memića da ga napravi neznalicom za zagađenje Bjelašnice.

Hadžića sam drugačije zamišljao. Šteta što ima promašenu priču. Ali, populistički zvuči. Tipa što priča o prodaji Vrela Bosne i poklanjanju rovokopača. Te, objašnjenje da bi uključio Ilidžu u Grad Sarajevo samo radi table, a ne što SDP misli da bi tako imao šansu i da Ilidžu poklopi sa regulacionim planovima koje donosi gradonačelnik. I priča o finansijskoj policiji je populistička. Promaklo mi je šta bi konkretno uradio.

Mislio sam da je ova Prva stranka ozbiljnija. I da je neka kvalitetna alternativa. Nema se šta Džaltur specijalno komentarisati.

Memić je u pravu. Nema konkurencije na Ilidži. I to je velika šteta. Jer smatram da je bolja konkurencija, iako možda i ne bi ga skinuli sa pozicije - polučili bi neke promjene.

Mora nekada doći do smjene. Ali, očito je greška kandidovati nekoga ko nema znanja kako funkcioniše uprava, općina. Te, smatram da su stranke trebale ići sa ljudima koji su općinski vijećnici sa stažom, ako su htjele dati konkurenta Memiću.

Jer preko općinskog vjeća se preko budžeta skonta šta i kako se finansira i gdje se može i šta popraviti. I konkretno kritikovati. Možda griješim, ali mislim da gledajući da imam iskustva rada i u lokalnoj upravi i privredi, da je greška što se misli da će menaĐeri iz privrede uspješno voditi općinu. Izgleda logično da uspješno menadžerisanje (upravljanje) treba da svugdje upali, ali to su dva odvojena sistema. Imaju svoje zakonitosti. Te mislim da je gubitak vremena dati nekome da bude načelnik ko nije prethodno prošao test građana na izborima time da je ušao u općinsko vijeće. Jer dok skonta šta je budžet, te šta su nadležnosti općine - a očito je problem to mnogima, prođe vrijeme.

Promašaj je SDP napravio što je kandidirao Hadžića umjesto npr. Viteškić, ili što je Naša stranka umjesto Vrete izabrala Mašića.
A možda im je i bila namjera pustiti ih da se kale i izgrade ime. Čak i pored brojnosti SDA i SBB glasača, mislim da su mogli dogovorom (da SDP ili Naša stranka odustane), imati šanse na izborima za načelnika.

A općinski budžet se donosi sa većinom od oko 20-ak glasova, a ukupno ih ima 27. A nisu svi SDA i SBB. Ko li glasa? :D
Dr Baltazar
Posts: 2216
Joined: 21/06/2014 00:17

#957 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by Dr Baltazar »

Pogledao fino emisiju.

Definitivno Memić pokazao kakav je gospodin i da je jedan od najprofesionalnijih načelnika u državi. Kako ih samo poklapa ARGUMENTOVANO. To bi i mnogi forumaši mogli od njega naučiti :D :lol: Iako sam do prije nekih mjesec dana fakat bio u dilemi za koga da glasam, nema ni trunke sumnje da će taj glas ići za njega.

Neko mi je sa ove teme preporučivao kandidate SDP i NS ? Pa ljudi :-) :-) Ovaj Mašić hajd i nekako, ali ovaj iz SDP-a je takva taraba, ubleha koju je Memić za života obrukao :lol: :lol: Obojica populistički zvuče. Otrcane rečenice iz udžbenika bez konkretnih prijedloga.

Đaltur će sigurno imati dosta glasova (više od one dvije tarabe sigurno). Hrasnica je ogromna baza na Ilidži, ali je nedorastao ovoj poziciji i Memiću. Previše je isfrustriran, ima kompleks zvani Memić :mrgreen: Jednostavno ne poznaje osnovna pravila, dužnosti koje ima načelnik jedne općine. A pokazao se i kao jako nekulturan i nepristojan. Prigovara Memiću odakle mu pare za izlaske na TV emisije, a stvarno nisam upratio da se ovaj bilo gdje pojavljivao. Treba li ponavljati njegovu čuvenu emisiju iz emisije "Zabranjeni forum" :lol: :lol: :pisnuo: :pisnuo: ?

Zaključak: Memić lagano uzima izbore. Mnogi forumaši će dugo biti na aparatima i vjerovatno neće dugo odgovarati na ovu temu ili će biti jako aktivni ovdje sa neumjesnim i uvredljivim komentarima na račun glasača. Ovo drugo ću shvatiti kao isfrustriranost i već im sada halalim :D

I da se podsjetimo legendarnog vica pred izbore.

- Pita sin babu: "Je li grijeh da ne glasam za SDA ?"
- Babo: "Sine nije grijeh, ali velika je sramota"

:lol: :lol: :lol: :mrgreen:

Neće Memić uzeti izbore ?

JAH!

Image
Last edited by Dr Baltazar on 29/09/2016 13:30, edited 2 times in total.
User avatar
Haris.ba
Posts: 24887
Joined: 08/09/2005 20:08

#958 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by Haris.ba »

Razbudiše me ovi firauni.

Pogledao sam i prilog na http://source.ba/clanak/Alen/416911/Kak ... zaposlenih

Kakva sramota: Žele biti načelnici, iako ne znaju koliko općine imaju stanovnika i nezaposlenih
Onaj Mašić stvarno izgleda ko fino dijete. Ali, onolika nezainteresiranost je nevjerovatna. A Hadžić je samo potvrdio da je promašaj.

Nije jednostavno sa novinarima. Imam lično mnogo negativnih iskustava. Ne prenesu šta kažeš, snime te iako im nisi dao dopuštenje, imaju cilj prije intervjua koji nije sam intervju. Sve je meni to jasno. I neko ima talenat za medije. Neko nema. Treba vremena dok se čovjek "izbirika".

Ali, to se birika u kućnom savjetu, u mjesnoj zajednici, pa polahko kroz općinsko vijeće.

A Memiću nije teško poklapati ih argumentovano kad oni sami ne pričaju argumentovano. :mrgreen:

Pričaju o led svjetlima, povećanju broja policajaca (a već je povećan broj), o troškovima na sport, i to što je prljavo. Ja pameti reći da je prljavo.
Pričaju o mladima i radionicama. Umjesto da kažu sitnice tipa - da bi trebalo da općina gura da kanton (a i da se da para) završi obdaništa u Lužanima i Pejtonu. Da neće biti izmještanja prve osnovne škole. Da će se praviti osnovna škola kod Tibre II, da se priča o javnom prevozu...
Niko da spomene gradnju potrebne kanalizacije u Rakovici. Džaltur čak i ne zna da su poplave u Osjeku redovne. Niko ni da spomene šta se tamo uradilo. Pa regulacija korita.

Umjesto da pričaju o regulacionim planovima, komunalnom javnom preduzeću na llidži, prioritetima svake mjesne zajednice....

Da je barem neko spomenuo voćke uz pojas puta... Isto, ko da niko od njih ne živi na ilidži.

Memiću svaka čast. I treba da bude opet načelnik. Kad je uspio da mu konkurencija bude ko već jeste. I mislim da treba vrtiti onu njegovu za kravu i 1500 maraka. Gigant.
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#959 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by JThomas »

hajd' ba ne lij krokodilske suze, nismo baš toliko ćoravi i blesavi.

"uspjeh" je uspjeh centrale, koja je kupila svu navodnu opoziciju i to je to.
jefff
Posts: 5307
Joined: 05/08/2015 11:16

#960 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by jefff »

Jakako. Kako bi oni svaki put progurali budzet sa trecinom u vijecu ako nisu kupili ovu Nasu stranku i njima slicne.
User avatar
Admir_1984
Posts: 7632
Joined: 13/03/2006 01:33
Location: Slabo poznajem Szenttamas, ali stignem do tvoje kuće

#961 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by Admir_1984 »

Haris.ba wrote:
Promašaj je SDP napravio što je kandidirao Hadžića umjesto npr. Viteškić, ili što je Naša stranka umjesto Vrete izabrala Mašića.
A možda im je i bila namjera pustiti ih da se kale i izgrade ime. Čak i pored brojnosti SDA i SBB glasača, mislim da su mogli dogovorom (da SDP ili Naša stranka odustane), imati šanse na izborima za načelnika.

A općinski budžet se donosi sa većinom od oko 20-ak glasova, a ukupno ih ima 27. A nisu svi SDA i SBB. Ko li glasa? :D
Da ti odgovorim, SDP na Ilidži je muku mučio sa tim koga će kandidovati za načelnika, jer niko nije htio, ni Viteškić, ni Avdić koji su vijećnici, a nisu bili u stanju da nađu nekoga poznatijeg narodu. Ovaj mali Hadžić mi je lično bio jedan od najdražih likova među mlađom sdp rajom na ilidži, ali se slažem da je totalno neozbiljan kao kandidat za načelnika, mislim daj Bože da pobjedi, ali mislim da je to u domenu naučne fantastike. Gurnut u vatru 5 do 12 i totalno nepripremljen, realno. Ne treba lično njega kriviti nizašta, svaka čast što se uopšte upustio u sve ovo.

Jedan jedini predstavnik naše stranke u vijeću u posljednjih 8 godina je većinom bio za sve odluke koje su donosili vladajući, tj sda, počevši od budžeta svake godine, do rebalansa, gradnje it ako dalje.

sdp je imao u periodu 2012-2016 5 vijećnika, od kojih su trojica došla pred same izbore 2012 i osvojili mandate, tj došli iz stranke za bih, a sve to vrijeme ništa nisu radili u korist sdp, da bi bili izbačeni prošle godine kada je izglasan novi odbor, a oni se oglušili od odluke odbora da se glasa protiv budžeta. sada su dvojica od te trojice kandidati sda na ovim izborima, tri izborna ciklusa, tri različite stranke...znaju posao
Jedini u vijeću Ilidže koji je uvijek bio protiv svega što ne valja je Samir Avdić, dok je Viteškić 2-3 mandata u opštini ispred sdp-a, a da nisam baš vidio da predstavlja pravu opoziciju, pogotovo u periodu Čenanovića kada je bila predsjedavajuća, dok je memić nije razriješio dužnosti i stavio svoje partijske barabe.

Ovaj Đaltur je zanimljiv lik, al ne kao ozbiljan kandidat, nego kao cirkusant. Znači frajer je godinama radio za sda, bio na budžetu opštine, vjerovatno ništa nije ni radio, u vrijeme kampanja bio najagilniji i najglasniji, na sam dan izbore kampovao ispred glasačkih mjesta i dovodio i nagovarao pretežno starije osobe za koga da glasaju i tako funkcionisao sav svoj radni vijek. Pošto pojma nemam šta se u opštini dešava, tako da ne znam razloge svađe i izlaska iz sda, al pretpostavka bi bila da je garant htio u opštini zbog svojih zasluga napredovati, vjerovatno na neke veće pozicije, pa mu ovaj Memić nije dozvolio i zbog toga je svađa nastala, jer ovaj ne da pardona nikome. Baš me zanima kakav će rezultat ostvariti, jer ako sakupi više glasova od sdp-a, onda neka sdp ugasi svoja svjetla na Ilidži.

za budžet su svi glasali osim 2-3 iz sdp-a
User avatar
Haris.ba
Posts: 24887
Joined: 08/09/2005 20:08

#963 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by Haris.ba »

JThomas wrote:hajd' ba ne lij krokodilske suze, nismo baš toliko ćoravi i blesavi.

"uspjeh" je uspjeh centrale, koja je kupila svu navodnu opoziciju i to je to.
Pa nije Bakir došao na Ilidžu i fato za vratove Našu stranku i ostale.
Admir_1984 wrote:Da ti odgovorim, SDP na Ilidži je muku mučio sa tim koga će kandidovati za načelnika, jer niko nije htio, ni Viteškić, ni Avdić koji su vijećnici, a nisu bili u stanju da nađu nekoga poznatijeg narodu. Ovaj mali Hadžić mi je lično bio jedan od najdražih likova među mlađom sdp rajom na ilidži, ali se slažem da je totalno neozbiljan kao kandidat za načelnika, mislim daj Bože da pobjedi, ali mislim da je to u domenu naučne fantastike. Gurnut u vatru 5 do 12 i totalno nepripremljen, realno. Ne treba lično njega kriviti nizašta, svaka čast što se uopšte upustio u sve ovo.
Šta je uzrok te nezainteresovanosti? Šlušao sam Avdića na vijeću. Ima fine inicijative. Prati rad. Ili, je čisto procjena da je bolje ne izgubiti dobra čovjeka koji može proći na vijeću u izborima za načelnika? Znam da je bilo unutarstranačkih problema. Nisam znao sve detalje. Vidio sam da je npr. Lokvančić opet promjenio dres. :D
Admir_1984 wrote:za budžet su svi glasali osim 2-3 iz sdp-a
E to je ono što je meni najveći fazon. Ili su prošli svi amandmani "opozicije", ili je budžet sam od sebe dobar. Ja principijelno ne bih kao stranka stavljao svoga kandidata za načelnika ako svake godine se slažem sa budžetom načelnika. To znači da radi dobro, ili, ovo "drugo".

P.S.
Koliko sam pofato, povećan je broj vjećnika sa 27 na 31. I sve su prilike da će sada biti komotna većina u općinskom vijeću. Možda čak i apsolutna od strane SDA. Eto šanse da malo opozicija živne, jer neće biti potrebe da joj se titra. Ali, valja čekati 4 godine.
User avatar
Streptokok
Posts: 3459
Joined: 27/10/2014 08:18

#964 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by Streptokok »

Sve je to organizirana mafija i nista vise. Izbori su samo puka rotacija kriminalaca.
User avatar
Admir_1984
Posts: 7632
Joined: 13/03/2006 01:33
Location: Slabo poznajem Szenttamas, ali stignem do tvoje kuće

#965 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by Admir_1984 »

Haris.ba wrote:
JThomas wrote:hajd' ba ne lij krokodilske suze, nismo baš toliko ćoravi i blesavi.

"uspjeh" je uspjeh centrale, koja je kupila svu navodnu opoziciju i to je to.
Pa nije Bakir došao na Ilidžu i fato za vratove Našu stranku i ostale.
Admir_1984 wrote:Da ti odgovorim, SDP na Ilidži je muku mučio sa tim koga će kandidovati za načelnika, jer niko nije htio, ni Viteškić, ni Avdić koji su vijećnici, a nisu bili u stanju da nađu nekoga poznatijeg narodu. Ovaj mali Hadžić mi je lično bio jedan od najdražih likova među mlađom sdp rajom na ilidži, ali se slažem da je totalno neozbiljan kao kandidat za načelnika, mislim daj Bože da pobjedi, ali mislim da je to u domenu naučne fantastike. Gurnut u vatru 5 do 12 i totalno nepripremljen, realno. Ne treba lično njega kriviti nizašta, svaka čast što se uopšte upustio u sve ovo.
Šta je uzrok te nezainteresovanosti? Šlušao sam Avdića na vijeću. Ima fine inicijative. Prati rad. Ili, je čisto procjena da je bolje ne izgubiti dobra čovjeka koji može proći na vijeću u izborima za načelnika? Znam da je bilo unutarstranačkih problema. Nisam znao sve detalje. Vidio sam da je npr. Lokvančić opet promjenio dres. :D
Admir_1984 wrote:za budžet su svi glasali osim 2-3 iz sdp-a
E to je ono što je meni najveći fazon. Ili su prošli svi amandmani "opozicije", ili je budžet sam od sebe dobar. Ja principijelno ne bih kao stranka stavljao svoga kandidata za načelnika ako svake godine se slažem sa budžetom načelnika. To znači da radi dobro, ili, ovo "drugo".

P.S.
Koliko sam pofato, povećan je broj vjećnika sa 27 na 31. I sve su prilike da će sada biti komotna većina u općinskom vijeću. Možda čak i apsolutna od strane SDA. Eto šanse da malo opozicija živne, jer neće biti potrebe da joj se titra. Ali, valja čekati 4 godine.
Uzrok nezainteresovanosti se može naći u nesposobnosti i vijećničkim paušalima, koji su svima dragi samo tako. Svi koji podrže budžet dobiju nešto, tipa vijećnik A izlobira 1000 više za neki klub, vijećnik B dobije amandman za neko udruženje i tako u krug sve. Ja sam taj budžet pregledao u posljednje dvije godine i sve je živi interes, samo na razna boračka udruženja ode pola miliona maraka i slično. Najveća greška ovih iz sdp-a jeste što nemaju nikakvog sistema da sve te stvari koje ne valjaju prezentuju konstantno, sve što se može naći sa vijeća je na privatnim profilima vijećnika. Načelnik poveća platu na 5000, to niko živ ne zna i tako dalje, načelnik i vijeće izglasaju da nema ograničenja mandata načelnika, to isto niko živ ne prezentuje narodu i tako 4 godine, onda pred izbore ovako, onako
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#966 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by JThomas »

harisu praaaaaaaaavo krivo što mema nema pravog protivkandidata. pa ne pasemo baš svi travu pobogu...
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Kad god popizdite na vlast, sjetite se da i u opoziciji sjede ista takva govna...."

#967 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by O'zone »

Ubit će tip na izborima

http://www.klix.ba/vijesti/bih/senaid-m ... /160929080

U jednom intervju naveo i 60 miliona od investitora i brigu za srpski dio stanovništva Ilidže i odlazak na Hadž i arheologiju te vodosnadbijevanje. Kratki odgovori nije se čak ni trudio da nešto obrazlaže.
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#968 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by KatarinaKosaca »

O'zone wrote:Ubit će tip na izborima

http://www.klix.ba/vijesti/bih/senaid-m ... /160929080

U jednom intervju naveo i 60 miliona od investitora i brigu za srpski dio stanovništva Ilidže i odlazak na Hadž i arheologiju te vodosnadbijevanje. Kratki odgovori nije se čak ni trudio da nešto obrazlaže.
Sto si pozelenio? :mrgreen: Nekad davno kad,se nije smjelo zucnut protiv SDP i Dragog Vodje po uputama rah. @zoom moderatori bi pozelenili kad nene banuju. Tako pozelenise i rah. @zaga i rah.@lady...
kike-tike
Posts: 328
Joined: 30/01/2013 11:33

#969 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by kike-tike »

MEMO je najneozbiljniji kandidat u historiji izbora. On,Bekan i onaj iz Zenice Mirad (čini mi se da tako biješe).
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Kad god popizdite na vlast, sjetite se da i u opoziciji sjede ista takva govna...."

#970 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by O'zone »

KatarinaKosaca wrote:
O'zone wrote:Ubit će tip na izborima

http://www.klix.ba/vijesti/bih/senaid-m ... /160929080

U jednom intervju naveo i 60 miliona od investitora i brigu za srpski dio stanovništva Ilidže i odlazak na Hadž i arheologiju te vodosnadbijevanje. Kratki odgovori nije se čak ni trudio da nešto obrazlaže.
Sto si pozelenio? :mrgreen: Nekad davno kad,se nije smjelo zucnut protiv SDP i Dragog Vodje po uputama rah. @zoom moderatori bi pozelenili kad nene banuju. Tako pozelenise i rah. @zaga i rah.@lady...
Od muke moja ti...što nam dolazi ovo što nam dolazi iza 2.Oktobra....valja se uvlačiti među guzove političkih elita pa makar bojom :mrgreen:
PM72
Posts: 17796
Joined: 30/04/2012 16:54

#971 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by PM72 »

kike-tike wrote:MEMO je najneozbiljniji kandidat u historiji izbora. On,Bekan i onaj iz Zenice Mirad (čini mi se da tako biješe).
Mislio sam da od Ajnadžića nema prepotentnijeg kandidata.Ovaj je bezobrazniji.Još kad sam saznao (ako je istina - mrsko mi provjeravati) da je rat proveo vani i da se vratio 1996 ili 1997 -psovao sam Aliji sve po spisku.
PM72
Posts: 17796
Joined: 30/04/2012 16:54

#972 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by PM72 »

Sarajmen wrote:Mislim da je bio uhapšen u vezi oružja 1992. pa nedugo nakon razmjene da se ispalio za Tursku. Oni imaju običaj reći, otišli po zadatku vani...
aha...kao i Švrakići,Hadžibajrići,Čengići...
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#973 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by KatarinaKosaca »

PM72 wrote:
kike-tike wrote:MEMO je najneozbiljniji kandidat u historiji izbora. On,Bekan i onaj iz Zenice Mirad (čini mi se da tako biješe).
Mislio sam da od Ajnadžića nema prepotentnijeg kandidata.Ovaj je bezobrazniji.Još kad sam saznao (ako je istina - mrsko mi provjeravati) da je rat proveo vani i da se vratio 1996 ili 1997 -psovao sam Aliji sve po spisku.
Mozes i zlatnom ljiljanu Zeljku sve po spisku. Jer vise je ofirno da Alija u zemlji bude za sve kriv, a i Zeljkov kandidat za Centar je proveo rat u Jordanu. Cijeli rat kao vojni obveznik :wink:
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#974 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by KatarinaKosaca »

PM72 wrote:
Sarajmen wrote:Mislim da je bio uhapšen u vezi oružja 1992. pa nedugo nakon razmjene da se ispalio za Tursku. Oni imaju običaj reći, otišli po zadatku vani...
aha...kao i Švrakići,Hadžibajrići,Čengići...
Ibrahim Hafzibajric bio u vojsci cijeli rat. Stari Svrakic, isto. 1994 ja se vracala u Sarajevo sluzbeno bila vani 15 dana, bili skupa u autobusu. Tjerao me u Tarcinu da nesto prevodim nekim Malezijskim unproforcima da nas propuste :mrgreen:
PM72
Posts: 17796
Joined: 30/04/2012 16:54

#975 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by PM72 »

KatarinaKosaca wrote:
PM72 wrote:
Sarajmen wrote:Mislim da je bio uhapšen u vezi oružja 1992. pa nedugo nakon razmjene da se ispalio za Tursku. Oni imaju običaj reći, otišli po zadatku vani...
aha...kao i Švrakići,Hadžibajrići,Čengići...
Ibrahim Hafzibajric bio u vojsci cijeli rat. Stari Svrakic, isto. 1994 ja se vracala u Sarajevo sluzbeno bila vani 15 dana, bili skupa u autobusu. Tjerao me u Tarcinu da nesto prevodim nekim Malezijskim unproforcima da nas propuste :mrgreen:
Ja pričam o Selimu Hadžibajriću - prijeratnom načelniku opštine što je pokr'o Bezistan.Ipče (Ibrahim) Hadžibajrić je bio ovdje.Stari Švrakić je bio u Turskoj i to što si ga slučajno vidjela je njegova prolazna epizoda.Brzo se on vratio vani a sin mu (onaj ćelavi štoje predsjednik beretki ) bio je u Italiji u konzulatu.
Post Reply