Senaid Memić - ALL ABOUT

Post Reply
User avatar
cyprus
Posts: 39275
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#1051 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by cyprus »

User avatar
Matzan
Posts: 7008
Joined: 16/01/2015 13:25

#1052 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by Matzan »

Senaid Memić Vajta.
User avatar
Truba
Posts: 81732
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#1053 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by Truba »

jebo kromanjonce
samo da se radi i gradi :thumbup:
User avatar
JoseMujica
Posts: 27606
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: škripe oko Lištice
Grijem se na: Legitimnost
Vozim: Političko Sarajevo
Horoskop: Poskok

#1054 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by JoseMujica »

podrška za Memliju :thumbup:

dabogda i babin mezar prodo, konj neotesani
User avatar
Haris.ba
Posts: 24836
Joined: 08/09/2005 20:08

#1055 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by Haris.ba »

Ljepši i stariji Butmir. :D

P.S.
A što ne pređe na Novu Ilidžu 2. Znalo se da je arheologija na 1.
User avatar
sunceKOtepsija
Posts: 6841
Joined: 14/06/2015 14:44

#1056 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by sunceKOtepsija »

stalno razmisljanje o proslosti je pogubno, kako za zdravlje pojedinca-tako i za zdravlje drustva u cjelini...sto se prije okrenemo buducnosti svima ce nam biti bolje.
:thumbup: memaga puna podrska :bih:
User avatar
Qler
Posts: 23599
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#1057 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by Qler »

ja stvarno ne znam koji debil moras biti da glasas za ovakvog kretena? Znači nije mi jasno koliko nizak IQ moras imati da das ovome glas.... ne kontam...
User avatar
Haris.ba
Posts: 24836
Joined: 08/09/2005 20:08

#1058 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by Haris.ba »

Qler wrote:ja stvarno ne znam koji debil moras biti da glasas za ovakvog kretena? Znači nije mi jasno koliko nizak IQ moras imati da das ovome glas.... ne kontam...
Samo pogledaj ko su mu bili protukandidati. To je najtužnije.
User avatar
Qler
Posts: 23599
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#1059 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by Qler »

Meni se cini da sam na Ilidzi i da mu je protukandidat onaj medo iz Pionirske doline, medi bi dao glas, pametniji je...
User avatar
sunceKOtepsija
Posts: 6841
Joined: 14/06/2015 14:44

#1060 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by sunceKOtepsija »

nema potrebe za vrijedanjem, jer politicki pluralizam podrazumjeva postojanje razlicitih politickih opcija i pravo svakog covjeka da se slobodno opredjeljuje za bilo koju od postojecih...mozda je jednopartijski sistem prestao da postoji prije pa skoro 30 godina, ali nazalost, cini mi se da, jednoumlje jos uvijek zivi u glavama pojedinaca
User avatar
Haris.ba
Posts: 24836
Joined: 08/09/2005 20:08

#1061 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by Haris.ba »

Qler wrote:Meni se cini da sam na Ilidzi i da mu je protukandidat onaj medo iz Pionirske doline, medi bi dao glas, pametniji je...
Čini ti se.
statixx
Posts: 8793
Joined: 15/12/2011 14:40
Location: Sarajevo

#1062 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by statixx »

Mi na Elidzu priznajemo samo SDA (osmanlijsku) kulturu i njene spomenike. Ove kojekakve neolitske kulture ili rimske iskopine treba poravnati i napraviti prostora nasoj braci Arapima da se sto lagodnije osjecaju kada dodju. Njihove interpretacije islama svakako preziru prahistorijske dogadjaje jer bespotrebno stvaraju smutnju medju vjernicima.
PM72
Posts: 17770
Joined: 30/04/2012 16:54

#1063 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by PM72 »

Qler wrote:Meni se cini da sam na Ilidzi i da mu je protukandidat onaj medo iz Pionirske doline, medi bi dao glas, pametniji je...

A da te doveo sa Bjelašnice,Trnova ili Srebrenice pa ti legalizovao bespravno izgrađenu kuću,zaposlio ti djete ili brata u ZOI ili komunalnu firmu,dao plastenik i motokultivator da imaš na babovini...glasao bi ti za njega i to nekoliko puta...

Mnogi nisu imali civare prije rata a sad po dva auta ili bi tramvaj vidjelo kad bi krenuo u vojsku...i sad ga zapalo da komanduje.
hizo ramidovic
Posts: 4462
Joined: 26/03/2013 18:20
Location: imam, na ilidju, 1/1 na mene

#1064 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by hizo ramidovic »

nemere cojk da vijerue stasve ljudi hlupaju poforumu znaci memo hoce prodat nekake rusevine dase tuj naprave nove zgrade ida sviema budne ljepo alse nadzu naki strucnjaci dahinato smeta pasvadzese usvjetu rusevine ravnaju iprave nove zgrade samose ovdie zbog otog pljue nacelnik memo eto kakie ovi narod
User avatar
golfiista
Posts: 4685
Joined: 04/05/2012 14:48

#1065 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by golfiista »

hizo ramidovic wrote:nemere cojk da vijerue stasve ljudi hlupaju poforumu znaci memo hoce prodat nekake rusevine dase tuj naprave nove zgrade ida sviema budne ljepo alse nadzu naki strucnjaci dahinato smeta pasvadzese usvjetu rusevine ravnaju iprave nove zgrade samose ovdie zbog otog pljue nacelnik memo eto kakie ovi narod
Deplasirano je ovo vako stoti pises, probaj sunecim novim jerbo sinam dojadio vazda isto a stose tice meme jaga podrzavam covjek hoce dase pravi i nekaće, nedaju dusmani oko ajrodroma nedaju vodozastinu zonu isada nedaju ubutmiru pa đe more a u sarajvu svaki metar zauzelo nemeres maknut
zrakomlat
Posts: 10240
Joined: 23/09/2012 17:22

#1066 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by zrakomlat »

statixx wrote:Mi na Elidzu priznajemo samo SDA (osmanlijsku) kulturu i njene spomenike. Ove kojekakve neolitske kulture ili rimske iskopine treba poravnati i napraviti prostora nasoj braci Arapima da se sto lagodnije osjecaju kada dodju. Njihove interpretacije islama svakako preziru prahistorijske dogadjaje jer bespotrebno stvaraju smutnju medju vjernicima.
:lol: :lol:
User avatar
Sara03
Posts: 3292
Joined: 22/02/2017 03:17

#1067 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by Sara03 »

Ovog neandertalca bi bilo sevap u kakvu vukohebinu poslat.

K'o što neko ovdje reče; i babin mezar bi prod'o. :run:
User avatar
problemnatravunu
Posts: 15636
Joined: 26/10/2014 07:41
Location: Sarajevo

#1068 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by problemnatravunu »

zrakomlat wrote:
statixx wrote:Mi na Elidzu priznajemo samo SDA (osmanlijsku) kulturu i njene spomenike. Ove kojekakve neolitske kulture ili rimske iskopine treba poravnati i napraviti prostora nasoj braci Arapima da se sto lagodnije osjecaju kada dodju. Njihove interpretacije islama svakako preziru prahistorijske dogadjaje jer bespotrebno stvaraju smutnju medju vjernicima.
:lol: :lol:
U kojem pravcu ide ova drzava na čelu sa vladajućom strankom, ne bi me čudilo da Memo nesto kasnije udje u historijske udžbenike kao graditelj i vizionar...............ona suprotna stvar (da odgovara za nedjela) mi izgleda kao teška utopija :run:
lijepa u dusi
Posts: 2876
Joined: 02/11/2014 13:07

#1069 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by lijepa u dusi »

Iskreno, ne vjerujem da ce se to usuditi. Automatski gubi glasove Hrasnice, Kovaca, Butmira, vjerovatno i Sokolovic Kolonije. Nadam se da ipak nije tolika kljusina :-?
PM72
Posts: 17770
Joined: 30/04/2012 16:54

#1070 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by PM72 »

I ja ne vjerujem da je tolika kljusina.Ipak je on rođeni ilidžanac i nije došljo,zna od rođenja šta je to nalazište.
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#1071 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by Banksy »

Budimo realni, ipak je on brutalna, primitivna, lopovska kljusina i naravno da će se usuditi ukoliko ga neko ne zaustavi u naumu.
lijepa u dusi
Posts: 2876
Joined: 02/11/2014 13:07

#1072 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by lijepa u dusi »

PM72 wrote:I ja ne vjerujem da je tolbika kljusina.Ipak je on rođeni ilidžanac i nije došljo,zna od rođenja šta je to nalazište.
Jeste dosljo. Ima vise loza Memica, on nije iz starosjedilacke.
No, to je nevazno. Vazno je kako ga zaustaviti, ako uopste postoji nacin. Pita li se vijece ista?
PM72
Posts: 17770
Joined: 30/04/2012 16:54

#1073 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by PM72 »

lijepa u dusi wrote:
PM72 wrote:I ja ne vjerujem da je tolbika kljusina.Ipak je on rođeni ilidžanac i nije došljo,zna od rođenja šta je to nalazište.
Jeste dosljo. Ima vise loza Memica, on nije iz starosjedilacke.
No, to je nevazno. Vazno je kako ga zaustaviti, ako uopste postoji nacin. Pita li se vijece ista?
Koliko znam - nije došljo.Rođen je u Sarajevu a babovina mu je na Ilidži.

Vijeće ga neće zaustaviti jer je ono svrha samo sebi.Daj im paušal,koju komisiju,džabnu kafu sa Fikrom,gratis doner i njima lijepo.Predsjedavajući došo iz Srebrenice i da to mjenja? pa nisu mahniti.
lijepa u dusi
Posts: 2876
Joined: 02/11/2014 13:07

#1074 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by lijepa u dusi »

PM72 wrote:
lijepa u dusi wrote:
PM72 wrote:I ja ne vjerujem da je tolbika kljusina.Ipak je on rođeni ilidžanac i nije došljo,zna od rođenja šta je to nalazište.
Jeste dosljo. Ima vise loza Memica, on nije iz starosjedilacke.
No, to je nevazno. Vazno je kako ga zaustaviti, ako uopste postoji nacin. Pita li se vijece ista?
Koliko znam - nije došljo.Rođen je u Sarajevu a babovina mu je na Ilidži.

Vijeće ga neće zaustaviti jer je ono svrha samo sebi.Daj im paušal,koju komisiju,džabnu kafu sa Fikrom,gratis doner i njima lijepo.Predsjedavajući došo iz Srebrenice i da to mjenja? pa nisu mahniti.
Jbg, nama starosjediocima si dosljo sve do unazad bar 3, 4 koljena :D
Za ovo ostalo, svjesna sam svega, ali nada zadnja umire... :( uzas sta je napravio od Ilidze, a toliko je para otislo u havu.
Eno i lezece policajce oko aleje i ispred IUS-a poskidase. Nisu ih trebali ni stavljati, neko dobre pare opr'o.
PM72
Posts: 17770
Joined: 30/04/2012 16:54

#1075 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by PM72 »

Nisi u toku,ležeći su vraćeni samo stavljeni novi šarafi...
Post Reply