Senaid Memić - ALL ABOUT

Post Reply
jefff
Posts: 5307
Joined: 05/08/2015 11:16

#1001 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by jefff »

To je stoga sto on vodi kampanju vec pet godina i sam finis ne znaci mnogo. Meni nekako sve sumnjivija MEmiceva pobjeda. Nekako se sve zakuhalo.
gidra
Posts: 3568
Joined: 17/11/2011 16:11
Location: Sarajevo

#1002 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by gidra »

Joj guzve na ilidzi, policija sve blokirala da prodje kolona od 400 auta i motora sa zastavama SDA stranke.
Sviraju, masu zastavama, opsti teferic :D
Vrlo mudar potez sa blokadom saobracajnice na kruznom toku u 16h kad se ljudi vracaju kuci sa posla...
User avatar
klaki
Posts: 2303
Joined: 15/02/2013 17:49
Location: 榛名山峠

#1003 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by klaki »

passiv wrote:Đaltur ima potencijal da bude mema na kvadrat samo ako mu se dopusti
ovo

mema je zlatan kakav je on

nego raja to ne zna

steta da nema neko mlad ozbiljan i pametan, pa da raja za njega glasa

ne moze niko memi pera odbit

frajer ubi sve zivo. djaltura isprozivao na raspravi/debati ko budalu, cak navodio kako duguje familiji djaltur hahah standardna seljacka, a logicno ovaj se nije znao odbraniti
User avatar
Admir_1984
Posts: 7632
Joined: 13/03/2006 01:33
Location: Slabo poznajem Szenttamas, ali stignem do tvoje kuće

#1004 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by Admir_1984 »

passiv wrote:Đaltur ima potencijal da bude mema na kvadrat samo ako mu se dopusti
slažem se

mema je budala, profiter, taldžija, lopov...ali mu se ne može osporiti da je inteligentan, dok je ovaj sve to isto, a nivo inteligencije nije ni približan meminom

sve u svemu stanje na ilidži se ništa neće promjeniti u naredne 4 godine, nažalost
statixx
Posts: 8780
Joined: 15/12/2011 14:40
Location: Sarajevo

#1005 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by statixx »

Sad ja u kladionicu, kad raspravljaju o izborima. Govori lik, hodza je govorio da je samo SDA za muslimane a ovi ostali zele da im ukinu odredjena vjerska prava. Tugo moja, kako ih tek uzimaju po selima. :(
User avatar
Truba
Posts: 81592
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#1006 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by Truba »

ma ništa ja to ne vjerujem
s hodže na kladionicu
idealno :thumbup:

za selo i siromašne me ne zanima neko je to fino napisao

nit me briga za njihovu kuknjavu niti me briga za njihove izbore
ako su sretni nek biraju kao i dosad

imamo božansko pravo da si biramo predstavnike i to izravno na listama...i za načelnika i opet useremo
8-)
User avatar
Truba
Posts: 81592
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#1007 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by Truba »

glasao sam za dva bosnjaka
jednog lopova
a drugog alkosa

nek im je sa srecom
ne mogu za vlast glasat nije u skladu s mojom filozofijom
Dr Baltazar
Posts: 2216
Joined: 21/06/2014 00:17

#1008 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by Dr Baltazar »

Selam svima, uze Memić lopatom ovo :lol: :izet:
User avatar
Truba
Posts: 81592
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#1009 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by Truba »

dajte ba oce li iko okaciti koliko je ko dobio glasova i postotaka
Dr Baltazar
Posts: 2216
Joined: 21/06/2014 00:17

#1010 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by Dr Baltazar »

Black swan wrote:dajte ba oce li iko okaciti koliko je ko dobio glasova i postotaka
Preko 12 000 glasova. Mislim da je uzeo glasova skoro kao svi kandidati ostali zajedno.
kolegione
Posts: 1267
Joined: 28/09/2013 02:29

#1011 Re: RE: Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by kolegione »

Dr Baltazar wrote:Selam svima, uze Memić lopatom ovo [emoji38] :izet:
Pomoz-Bog ljudino Srebrinaca je Memica ispostovala
User avatar
Logovan
Posts: 94304
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#1012 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by Logovan »

Seljačina dominira i dalje jebo mater.
gidra
Posts: 3568
Joined: 17/11/2011 16:11
Location: Sarajevo

#1013 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by gidra »

Stanovnici općine Ilidža su se izjasnili da ne žele promjene već da još više žele SDA.
- Memić 52% glasova, više nego svi kandidati zajedno, pomeo izbore kao nekad što je znao rahmetli Amer Ćenanović.
- 14 od 31 vijećnika dolazi iz SDA, možda je ovo i rekord u Kantonu Sarajevo.
User avatar
Truba
Posts: 81592
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#1014 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by Truba »

neka neka
nek pati narod :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz:
User avatar
Dope_Man
Posts: 7773
Joined: 03/06/2016 16:31

#1015 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by Dope_Man »

Ja cak mislim da su veci problem oni koji ne izadju uopste nego ovi zakleti SDAovci. Ako izadje oko 50% ljudi, i od toga jedva preko 50% glasa za SDA redovno, to je ukupno 25-30% birackog tijela kog SDA drzi u saci i oni ce za njih glasati bez obzira na sve. Ali to ostavlja bar 70% onih koji drugacije razmisljaju, ali njih samo 25% izadje i kad se njihovi glasovi podijele na male strankice nijedna ne moze dobiti nikakav bitan broj glasova. Eto SDA je dobila manje od polovice mjesta u opcinskom vijecu, da je vise ljudi izaslo dobili bi manje od trecine, pa i da ostane njihov nacelnik, bar u opcinskom vijecu bi imali nekakvu opoziciju.

Ali jebiga, raja voli da se zali. Jutros tako u busu pricaju dvojica kako nisu ni izasli, kako je svakako sve isto.. pa majku mu poljubim i mora biti isto kad dopusta da isti izadju na izbore i glasaju za iste. Izadji i glasaj za drugacije, bilo sta, samo da je drugacije.
User avatar
Haris.ba
Posts: 24758
Joined: 08/09/2005 20:08

#1016 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by Haris.ba »

gidra wrote:Stanovnici općine Ilidža su se izjasnili da ne žele promjene već da još više žele SDA.
- Memić 52% glasova, više nego svi kandidati zajedno, pomeo izbore kao nekad što je znao rahmetli Amer Ćenanović.
- 14 od 31 vijećnika dolazi iz SDA, možda je ovo i rekord u Kantonu Sarajevo.
A jest opozicija obećala promjene - Lamezan iz Naše stranke u programu ima u svakoj mjesnoj zajednici da će biti policijska uprava. :D

Ono što je problem na Ilidži jeste što se pokazalo i na ovim izborima. Što nema kvalitetnih kandidata, naročito za načelnika na tzv. ljevici.
Koji bi animirali neglasače da izađu i glasaju.

Isto kao što su se prije četiri godine poklali SBB, Stranka za BiH i jedan nezavisni kanidat, isto tako i sada. Meni je bio idiotluk što barem na Ilidži nisu DF i SDP i Naša stranka odstupili od politike centrale i stavili jednoga kandidata. Jer po proju glasača koje su imali sve tri stranke za načelnika - taj kandidat bi imao šanse da uzme izbore.

Isto ko u općini Centar.
User avatar
Truba
Posts: 81592
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#1017 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by Truba »

Dope_Man wrote:Ja cak mislim da su veci problem oni koji ne izadju uopste nego ovi zakleti SDAovci. Ako izadje oko 50% ljudi, i od toga jedva preko 50% glasa za SDA redovno, to je ukupno 25-30% birackog tijela kog SDA drzi u saci i oni ce za njih glasati bez obzira na sve. Ali to ostavlja bar 70% onih koji drugacije razmisljaju, ali njih samo 25% izadje i kad se njihovi glasovi podijele na male strankice nijedna ne moze dobiti nikakav bitan broj glasova. Eto SDA je dobila manje od polovice mjesta u opcinskom vijecu, da je vise ljudi izaslo dobili bi manje od trecine, pa i da ostane njihov nacelnik, bar u opcinskom vijecu bi imali nekakvu opoziciju.

Ali jebiga, raja voli da se zali. Jutros tako u busu pricaju dvojica kako nisu ni izasli, kako je svakako sve isto.. pa majku mu poljubim i mora biti isto kad dopusta da isti izadju na izbore i glasaju za iste. Izadji i glasaj za drugacije, bilo sta, samo da je drugacije.
kad se ide u kafanu
2-3 odlučuje a ostalima je svejedno
tako je i na izborima

i mislim da je to ok
ne možeš nikoga prisiljavati da izlazi glasovati
ja sam glasovao za pijanduru i lopova
nekome je to ispod časti
ili neće glasovati ako nije siguran kome daje glas
ostale ne zanima...mnogi nisu tu na taj dan
drugi kontaju saću saću i nikako... hoš eto 50% ljudi
User avatar
Dope_Man
Posts: 7773
Joined: 03/06/2016 16:31

#1018 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by Dope_Man »

Black swan wrote:
Dope_Man wrote:Ja cak mislim da su veci problem oni koji ne izadju uopste nego ovi zakleti SDAovci. Ako izadje oko 50% ljudi, i od toga jedva preko 50% glasa za SDA redovno, to je ukupno 25-30% birackog tijela kog SDA drzi u saci i oni ce za njih glasati bez obzira na sve. Ali to ostavlja bar 70% onih koji drugacije razmisljaju, ali njih samo 25% izadje i kad se njihovi glasovi podijele na male strankice nijedna ne moze dobiti nikakav bitan broj glasova. Eto SDA je dobila manje od polovice mjesta u opcinskom vijecu, da je vise ljudi izaslo dobili bi manje od trecine, pa i da ostane njihov nacelnik, bar u opcinskom vijecu bi imali nekakvu opoziciju.

Ali jebiga, raja voli da se zali. Jutros tako u busu pricaju dvojica kako nisu ni izasli, kako je svakako sve isto.. pa majku mu poljubim i mora biti isto kad dopusta da isti izadju na izbore i glasaju za iste. Izadji i glasaj za drugacije, bilo sta, samo da je drugacije.
kad se ide u kafanu
2-3 odlučuje a ostalima je svejedno
tako je i na izborima

i mislim da je to ok
ne možeš nikoga prisiljavati da izlazi glasovati
ja sam glasovao za pijanduru i lopova
nekome je to ispod časti
ili neće glasovati ako nije siguran kome daje glas
ostale ne zanima...mnogi nisu tu na taj dan
drugi kontaju saću saću i nikako... hoš eto 50% ljudi
Problem je sto bas izlazi onih 2-3 covjeka koji su tvrdokorno za istu opciju. Oni koji nikada nece razmisliti o vlasti vec je njihov moto ''ja glasam za svoje'' i tu svo razmisljanje prestaje. I samo ti su 100% sigurni glasaci, ostali ako im se da izadju, ako je oblacno mrsko im.
User avatar
Truba
Posts: 81592
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#1019 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by Truba »

nek glasa ko za koga hoće

samo ne treba imati previše obzira kad ljudi kukaju :D
User avatar
Streptokok
Posts: 3459
Joined: 27/10/2014 08:18

#1020 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by Streptokok »

Dope_Man wrote:Ja cak mislim da su veci problem oni koji ne izadju uopste nego ovi zakleti SDAovci. Ako izadje oko 50% ljudi, i od toga jedva preko 50% glasa za SDA redovno, to je ukupno 25-30% birackog tijela kog SDA drzi u saci i oni ce za njih glasati bez obzira na sve. Ali to ostavlja bar 70% onih koji drugacije razmisljaju, ali njih samo 25% izadje i kad se njihovi glasovi podijele na male strankice nijedna ne moze dobiti nikakav bitan broj glasova. Eto SDA je dobila manje od polovice mjesta u opcinskom vijecu, da je vise ljudi izaslo dobili bi manje od trecine, pa i da ostane njihov nacelnik, bar u opcinskom vijecu bi imali nekakvu opoziciju.

Ali jebiga, raja voli da se zali. Jutros tako u busu pricaju dvojica kako nisu ni izasli, kako je svakako sve isto.. pa majku mu poljubim i mora biti isto kad dopusta da isti izadju na izbore i glasaju za iste. Izadji i glasaj za drugacije, bilo sta, samo da je drugacije.
ne lupetaj. ljudi nisu izašli jer im niko nije ponudio pristojnog kandidata, ovdje prije svega mislim na opoziciju. sve rodbina, prijatelji, lopovi, dezerteri, propalice, glupani...
User avatar
madner
Posts: 56761
Joined: 09/08/2004 16:35

#1021 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by madner »

statixx wrote:Sad ja u kladionicu, kad raspravljaju o izborima. Govori lik, hodza je govorio da je samo SDA za muslimane a ovi ostali zele da im ukinu odredjena vjerska prava. Tugo moja, kako ih tek uzimaju po selima. :(
:D
Sah mat.
User avatar
Streptokok
Posts: 3459
Joined: 27/10/2014 08:18

#1022 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by Streptokok »

još čovjek zbog Hadža zapostavio kampanju. šta bi tek bilo da je odradio čitavu kampanju. :roll:
User avatar
Dope_Man
Posts: 7773
Joined: 03/06/2016 16:31

#1023 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by Dope_Man »

Streptokok wrote:
Dope_Man wrote:Ja cak mislim da su veci problem oni koji ne izadju uopste nego ovi zakleti SDAovci. Ako izadje oko 50% ljudi, i od toga jedva preko 50% glasa za SDA redovno, to je ukupno 25-30% birackog tijela kog SDA drzi u saci i oni ce za njih glasati bez obzira na sve. Ali to ostavlja bar 70% onih koji drugacije razmisljaju, ali njih samo 25% izadje i kad se njihovi glasovi podijele na male strankice nijedna ne moze dobiti nikakav bitan broj glasova. Eto SDA je dobila manje od polovice mjesta u opcinskom vijecu, da je vise ljudi izaslo dobili bi manje od trecine, pa i da ostane njihov nacelnik, bar u opcinskom vijecu bi imali nekakvu opoziciju.

Ali jebiga, raja voli da se zali. Jutros tako u busu pricaju dvojica kako nisu ni izasli, kako je svakako sve isto.. pa majku mu poljubim i mora biti isto kad dopusta da isti izadju na izbore i glasaju za iste. Izadji i glasaj za drugacije, bilo sta, samo da je drugacije.
ne lupetaj. ljudi nisu izašli jer im niko nije ponudio pristojnog kandidata, ovdje prije svega mislim na opoziciju. sve rodbina, prijatelji, lopovi, dezerteri, propalice, glupani...
Kao sto rekoh gore treba bar izabrati opoziciju u vijece ako vec nema nekog jakog kandidata za nacelnika. Nema izgovora za sjedenje na dupetu kad imas priliku dati glas BILO KOME osim onima koji su tu trenutno, a na koje se zalis. Jedini kojima mogu oprostiti to su oni koji se ne zale, kojima je dobro, pa ne izlaze jer njima odgovara da ostane kako jeste, a nesto je malo tih koji se ne zale.
User avatar
1941.
Posts: 435
Joined: 12/04/2008 17:05

#1024 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by 1941. »

Haris.ba wrote:Meni je bio idiotluk što barem na Ilidži nisu DF i SDP i Naša stranka odstupili od politike centrale i stavili jednoga kandidata. Jer po proju glasača koje su imali sve tri stranke za načelnika - taj kandidat bi imao šanse da uzme izbore.
Isto mislim, jasno je da ovako rasparcani nisu imali nikakve sanse.
Inace, ne sjecam se kada je zadnji put na Ilidzi vladalo ovakvo divljastvo uoci i nakon izbora. Maratonski teferic na Terminalu, plakati u natprirodnoj velicini, prozori i balkoni u komsiluku okiceni slikama izbornih kandidata, pobjednicka proslava...uzas.
User avatar
Admir_1984
Posts: 7632
Joined: 13/03/2006 01:33
Location: Slabo poznajem Szenttamas, ali stignem do tvoje kuće

#1025 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by Admir_1984 »

kako se sad ovo vijeće formira, biće kao 31 vijećnik, sda za sada ima oko 40% glasova, to znači da će kao imati 13-14 vijećnika. jel se na taj fazon to formira ili ima neki drugi kriterij :roll:
Post Reply