Sebija All about

Post Reply
Vipsilon
Posts: 422
Joined: 18/06/2014 12:47

#5351 Re: Sebija All about

Post by Vipsilon »

smjesko071 wrote:
Vipsilon wrote:Kao redovni pacijent na UKCS-u podržavam rad gospođe Sebije. Znam kakva je situacija bila prije, a kakva je sada. Kao prvo, naučila je bahate doktore i sestre bontonu tako da oni sada mnogo uljudnije komuniciraju sa pacijentima, a ne tretiraju ih samo kao kasice-prasice. Svi doktori koji su otišli pripadaju ili grupi neradnika ili grupi korumpiranih doktora, a niti od jedne ove grupe doktora običan pacijent nije imao koristi. Zbog toga je i pokrenuta ova cijela medijska hajka. Nažalost, naš narod ne voli da razmišlja svojom glavom nego neka drugih da razmišljaju za njih.Imamo situaciju gdje jedan zlotvor kao što je doktor Dragan Đokanović, osoba koja je konceptualizirala Republiku Srpsku i okupila sve ratne zločince oko te ideje, pljuje po gospođi Sebiji, a povodljive Bošnje sa memorijom zlatne ribice učestvuju i pomažu tom monstrumu u cijeloj toj hajci. Nas pacijente bi trebala zanimati samo kvalitetna zdravstvena usluga, a činjenica je da prije gospođe Sebije nisi mogao dobiti zdr. uslugu ako nisi iskeširao pare doktoru ili otišao na njegovu privatnu kliniku. Njenim dolaskom to se promjenilo i to najviše ide u korist običnim građanima.
Tako sto doktori skupljaju pare da kupe rukavice i antibiotike
Jbg, valja sad vraćati ono što su pokrali. Bolje da se nisu upuštali u takve avanture.
homar
Posts: 1485
Joined: 16/06/2008 17:07

#5352 Re: Sebija All about

Post by homar »

J.bo ti sve ofcire i generale u SDA, ova ih nadmašila, ni Staljin joj nije ravan...
smjesko071
Posts: 689
Joined: 07/04/2014 22:48

#5353 Re: Sebija All about

Post by smjesko071 »

homar wrote:J.bo ti sve ofcire i generale u SDA, ova ih nadmašila, ni Staljin joj nije ravan...
Sinoc je opisana jako zla i pokvarena zena, koja ne je.e nikoga ukljucujuci svoga muza. Meni je bakira zao od sinoc
smjesko071
Posts: 689
Joined: 07/04/2014 22:48

#5354 Re: Sebija All about

Post by smjesko071 »

Vipsilon wrote:
smjesko071 wrote:
Vipsilon wrote:Kao redovni pacijent na UKCS-u podržavam rad gospođe Sebije. Znam kakva je situacija bila prije, a kakva je sada. Kao prvo, naučila je bahate doktore i sestre bontonu tako da oni sada mnogo uljudnije komuniciraju sa pacijentima, a ne tretiraju ih samo kao kasice-prasice. Svi doktori koji su otišli pripadaju ili grupi neradnika ili grupi korumpiranih doktora, a niti od jedne ove grupe doktora običan pacijent nije imao koristi. Zbog toga je i pokrenuta ova cijela medijska hajka. Nažalost, naš narod ne voli da razmišlja svojom glavom nego neka drugih da razmišljaju za njih.Imamo situaciju gdje jedan zlotvor kao što je doktor Dragan Đokanović, osoba koja je konceptualizirala Republiku Srpsku i okupila sve ratne zločince oko te ideje, pljuje po gospođi Sebiji, a povodljive Bošnje sa memorijom zlatne ribice učestvuju i pomažu tom monstrumu u cijeloj toj hajci. Nas pacijente bi trebala zanimati samo kvalitetna zdravstvena usluga, a činjenica je da prije gospođe Sebije nisi mogao dobiti zdr. uslugu ako nisi iskeširao pare doktoru ili otišao na njegovu privatnu kliniku. Njenim dolaskom to se promjenilo i to najviše ide u korist običnim građanima.
Tako sto doktori skupljaju pare da kupe rukavice i antibiotike
Jbg, valja sad vraćati ono što su pokrali. Bolje da se nisu upuštali u takve avanture.
Glup si.
Vipsilon
Posts: 422
Joined: 18/06/2014 12:47

#5355 Re: Sebija All about

Post by Vipsilon »

smjesko071 wrote: Glup si.
Hah, a tvoja patetička priča o doktorima koji jadni kupuju rukavice i antibiotike nije. Evo suza suzu goni...
User avatar
pici
Posts: 43590
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#5356 Re: Sebija All about

Post by pici »

muha_sa wrote:
njih cetvero sto vode kliniku sve skupa 50 godina studirali medicinu :lol: :lol: :lol:
User avatar
Edin H.
Posts: 47031
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#5357 Re: Sebija All about

Post by Edin H. »

pici wrote:
muha_sa wrote:
njih cetvero sto vode kliniku sve skupa 50 godina studirali medicinu :lol: :lol: :lol:
Ismet dosao da reklamira knjigu, a nije je jos ni napisao. :? :D
Vipsilon
Posts: 422
Joined: 18/06/2014 12:47

#5358 Re: Sebija All about

Post by Vipsilon »

"Ismetova sloboda" drugi naziv za nerad i javašluk. Pa sam je priznao da ne radi osim ako ne mora. Tu je pao.
User avatar
Capsicum
Posts: 2545
Joined: 23/04/2013 14:15

#5359 Re: Sebija All about

Post by Capsicum »

smjesko071 wrote:
homar wrote:J.bo ti sve ofcire i generale u SDA, ova ih nadmašila, ni Staljin joj nije ravan...
Sinoc je opisana jako zla i pokvarena zena, koja ne je.e nikoga ukljucujuci svoga muza. Meni je bakira zao od sinoc
Meni je žao nas koji smo osuđeni da živimo pod ovim režimom.
User avatar
pici
Posts: 43590
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#5360 Re: Sebija All about

Post by pici »

nekopentna osoba su upitnom diplomom i stranacka zena i snaha... ne znam jel trebaju nekome rogovi na glavi i da muuucee

vece izglede bi imala ko ona prva komadant tenkovske posade u BiH...
smjesko071
Posts: 689
Joined: 07/04/2014 22:48

#5361 Re: Sebija All about

Post by smjesko071 »

Capsicum wrote:
smjesko071 wrote:
homar wrote:J.bo ti sve ofcire i generale u SDA, ova ih nadmašila, ni Staljin joj nije ravan...
Sinoc je opisana jako zla i pokvarena zena, koja ne je.e nikoga ukljucujuci svoga muza. Meni je bakira zao od sinoc
Meni je žao nas koji smo osuđeni da živimo pod ovim režimom.
Pametna ti je ova
stranacc
Posts: 941
Joined: 30/04/2006 06:11
Location: Amerika to je rad i znoj

#5362 Re: Sebija All aboutbiti dobar doktor je jedan par cipela

Post by stranacc »

Biti dobar doktor je jedan par cipela
A biti dobar manager je drugi.

Vi ne znate koliko doktori rade u americi..
Ni ovdje sestra ne kuha kahve,

Ljudi se salju kuci da se rezu troskovi. Jer zdravstvo je biznis, grana privrede
Mozes ti biti isus ako ne donosis profit onda si out.

To sto ti mozes , kad hoces, ne pije vode

Zamisli situaciju ujutro nema rukavica i doktori skupe po dvije matke i posalju sestru da kupi.

1. Zasto to niste vidjeli juce pa i jutros donijeli usput da je placate sestru medicinsku koja ode malo u soping
2. Kahva se kupi takodje kad se podje na poso i pije jok da ti medicinska sestra sluzi ko kuharica
3. I u americi se dobija otkaz ako potpises peticiju protiv poslodavca-nema tu mudrosti


Nego u bosni vi ste veliki mudroseri koji ne znaju sta hoce...

Doktor je prvo trebao ici Sebiji i s njom raspravljati...
Sebija je BOSs trenutno
User avatar
mallory
Posts: 44
Joined: 11/07/2012 15:49
Location: tu i tamo

#5363 Re: Sebija All aboutbiti dobar doktor je jedan par cipela

Post by mallory »

stranacc wrote:Biti dobar doktor je jedan par cipela
A biti dobar manager je drugi.

Vi ne znate koliko doktori rade u americi..
Ni ovdje sestra ne kuha kahve,

Ljudi se salju kuci da se rezu troskovi. Jer zdravstvo je biznis, grana privrede
Mozes ti biti isus ako ne donosis profit onda si out.

To sto ti mozes , kad hoces, ne pije vode

Zamisli situaciju ujutro nema rukavica i doktori skupe po dvije matke i posalju sestru da kupi.

1. Zasto to niste vidjeli juce pa i jutros donijeli usput da je placate sestru medicinsku koja ode malo u soping
2. Kahva se kupi takodje kad se podje na poso i pije jok da ti medicinska sestra sluzi ko kuharica
3. I u americi se dobija otkaz ako potpises peticiju protiv poslodavca-nema tu mudrosti


Nego u bosni vi ste veliki mudroseri koji ne znaju sta hoce...

Doktor je prvo trebao ici Sebiji i s njom raspravljati...
Sebija je BOSs trenutno
Doktor u Americi zaradjuje cca 200 000 $ godisnje, dok njegov kolega u Bosni zaradjuje cca 24000 km godisnje. Doktor u Americi sigurno nece doci u situaciju da nema rukavica, a doktor na KCUS mora razmisljati ima li rukavica, i sta ce taj dan imati od lijekova. Doktor na KCUS ne moze doci tako lako do generalne, osim ako nije iz njene ulizivacke ekipe. Doktor u Americi ima pravo i obavezu da se edukuje, dok doktor na KCUS se moze edukovati samo iz one oblasti u kojoj generalna smatra da ce mu trebati i to, vecinom o svom trosku (npr.doktor ORL ne treba proci edukaciju iz kardiopulmonalne reanimacije i sl.). Uvijek je bilo doktora koji rade i onih koji "nalaze krivine". Oni koji rade, radili su i prije Sebije i nisu imali vremena za kafe.
glockov kolac
Posts: 1414
Joined: 30/04/2011 15:53

#5364 Re: Sebija All about

Post by glockov kolac »

Vipsilon wrote:
smjesko071 wrote: Glup si.
Hah, a tvoja patetička priča o doktorima koji jadni kupuju rukavice i antibiotike nije. Evo suza suzu goni...
Daj Boze da tebi ili nekom tvom ne zatreba pomoc doktora bez rukavica i lijekova. Vidi se da nisi odavno bio na KCUS, da jesi ne bi gluposti pricao.
User avatar
djevojka bez imena
Posts: 3587
Joined: 14/10/2015 05:39

#5365 Re: Sebija All about

Post by djevojka bez imena »

Vipsilon wrote:Kao redovni pacijent na UKCS-u podržavam rad gospođe Sebije. Znam kakva je situacija bila prije, a kakva je sada. Kao prvo, naučila je bahate doktore i sestre bontonu tako da oni sada mnogo uljudnije komuniciraju sa pacijentima, a ne tretiraju ih samo kao kasice-prasice. Svi doktori koji su otišli pripadaju ili grupi neradnika ili grupi korumpiranih doktora, a niti od jedne ove grupe doktora običan pacijent nije imao koristi. Zbog toga je i pokrenuta ova cijela medijska hajka. Nažalost, naš narod ne voli da razmišlja svojom glavom nego neka drugih da razmišljaju za njih.Imamo situaciju gdje jedan zlotvor kao što je doktor Dragan Đokanović, osoba koja je konceptualizirala Republiku Srpsku i okupila sve ratne zločince oko te ideje, pljuje po gospođi Sebiji, a povodljive Bošnje sa memorijom zlatne ribice učestvuju i pomažu tom monstrumu u cijeloj toj hajci. Nas pacijente bi trebala zanimati samo kvalitetna zdravstvena usluga, a činjenica je da prije gospođe Sebije nisi mogao dobiti zdr. uslugu ako nisi iskeširao pare doktoru ili otišao na njegovu privatnu kliniku. Njenim dolaskom to se promjenilo i to najviše ide u korist običnim građanima.
Tvoja gdja Sebija je prvenstveno atakovala na one kojima po strucnosti i znanju nije ni do koljena, prvo je maknula takve, jer kako ce vladati drugacije? Zatim je pocela da stedi, na kome? Na pacijentima. Doktor koji nema osnovna sredstva za rad ne moze pruziti ni adekvatnu uslugu. Pa je smjenila dekanesu Medicinskog, samo jer ova nije htjela u spalir i da joj se klanja. O. pacijentima na Onkologiji ne trba pricati.... jadni ljudi. Izgleda da je shvatila u posljednje vrijeme na kadar kojim raspolaze nema glavu, vec samo rep, glavu je odsjekla odlaskom najboljih pa onu sacicu 'autonomnih' koji jos postoje a kojima autonomiju daju njihove fantasticne reference, e njima se ulaguje potiho i okolo. Sjajna taktika nema sta, dosla je u situaciju da svakog casa par doktora svojim. odlaskom mogu blokirati rad citavih odjeljenjea. Zamjenila bi ona njih.... ali tek tada bi pacijenti vidjeli 'blagodat' by Sebija.


I ne lupaj vise ;-)
Vipsilon
Posts: 422
Joined: 18/06/2014 12:47

#5366 Re: Sebija All about

Post by Vipsilon »

djevojka bez imena wrote:
Vipsilon wrote:Kao redovni pacijent na UKCS-u podržavam rad gospođe Sebije. Znam kakva je situacija bila prije, a kakva je sada. Kao prvo, naučila je bahate doktore i sestre bontonu tako da oni sada mnogo uljudnije komuniciraju sa pacijentima, a ne tretiraju ih samo kao kasice-prasice. Svi doktori koji su otišli pripadaju ili grupi neradnika ili grupi korumpiranih doktora, a niti od jedne ove grupe doktora običan pacijent nije imao koristi. Zbog toga je i pokrenuta ova cijela medijska hajka. Nažalost, naš narod ne voli da razmišlja svojom glavom nego neka drugih da razmišljaju za njih.Imamo situaciju gdje jedan zlotvor kao što je doktor Dragan Đokanović, osoba koja je konceptualizirala Republiku Srpsku i okupila sve ratne zločince oko te ideje, pljuje po gospođi Sebiji, a povodljive Bošnje sa memorijom zlatne ribice učestvuju i pomažu tom monstrumu u cijeloj toj hajci. Nas pacijente bi trebala zanimati samo kvalitetna zdravstvena usluga, a činjenica je da prije gospođe Sebije nisi mogao dobiti zdr. uslugu ako nisi iskeširao pare doktoru ili otišao na njegovu privatnu kliniku. Njenim dolaskom to se promjenilo i to najviše ide u korist običnim građanima.
Tvoja gdja Sebija je prvenstveno atakovala na one kojima po strucnosti i znanju nije ni do koljena, prvo je maknula takve, jer kako ce vladati drugacije? Zatim je pocela da stedi, na kome? Na pacijentima. Doktor koji nema osnovna sredstva za rad ne moze pruziti ni adekvatnu uslugu. Pa je smjenila dekanesu Medicinskog, samo jer ova nije htjela u spalir i da joj se klanja. O. pacijentima na Onkologiji ne trba pricati.... jadni ljudi. Izgleda da je shvatila u posljednje vrijeme na kadar kojim raspolaze nema glavu, vec samo rep, glavu je odsjekla odlaskom najboljih pa onu sacicu 'autonomnih' koji jos postoje a kojima autonomiju daju njihove fantasticne reference, e njima se ulaguje potiho i okolo. Sjajna taktika nema sta, dosla je u situaciju da svakog casa par doktora svojim. odlaskom mogu blokirati rad citavih odjeljenjea. Zamjenila bi ona njih.... ali tek tada bi pacijenti vidjeli 'blagodat' by Sebija.


I ne lupaj vise ;-)
Kakva korist od "stručnih doktora" kojima moraš iskeširati nekoliko milja da te uopšte primi? Šta obični pacijent ima od njegove stručnosti i znanja, ako nema para? Znam desetine slučajeva gdje su korumpirani doktori vraćali pacijente kući, iako su taj dan bili dežurni i morali su da ih prime. Tek kada bi im se donijela koverta, onda bi ih "ugostili". Danas je to drugačije (hvala Bogu), i uopšte je nevažno ko je na čelu te institucije, bitno je da se smanjila korupcija i otimačina od sirotinje. Meni kao pacijentu to apsolutno odgovara i podržavam rad gospođe Sebije.
bumerangss
Posts: 4476
Joined: 12/01/2015 16:47

#5367 Re: Sebija All about

Post by bumerangss »

Fudo Bosna wrote:


Sad se ovi predstavljaju kao "nevinascad", eto " rogata Sebija" ih smjenjuje, ne uvazava strucnost.. :-)


Vjerovatno njena stednja "na pacijentima" ne donosi nista dobro, ali nije ovu grupu "zabolilo" zbog "nebrige za pacijente" , njima se pomalo izmice, to sto su radili sta su
htjeli i koliko su htjeli, uostalom zasto drugi ortopedi sa iste klinike ne protestuju?


Upravo od jednog koji nije na protestima su neki moji poznanici culi da ceka mjesec dana na salu jer dr Gavrankapetanovic u ljeto prima dijasporce, valjda iz "humanizma", a da ne kazem koliko je siromasnih i onih koji " sporo kontaju" , lezalo danima na Ortopediji, "na leru", sve dok gospodi doktorima nisu podmazali?


Doduse ne direktno, ali zar je moguce da " sitna buranija " uzima lovu, a sefovi kao neznaju za to... :izet:
Moguce je da uzimaju a moguce je i da sestra uzme kovertu a da je "ne prijavi" doktoru i ne samo da je moguce nego to je praksa ko dobije "poklon" da ga zadrži za sebe a samo u slucaju da ima prisutnih doktora ili kolegica (svjedoka) onda se neckaju kao da nece da uzmu i ako bas pacijent insistira i uvali ouklon u djep onda se eventualno to podjeli izmedju prisutnih da niko nije kriv a svi krivi i svi vidjeli a niko ništa nije vidio :D
User avatar
Rugafet
Posts: 4717
Joined: 14/12/2015 17:52

#5368 Re: Sebija All about

Post by Rugafet »

Vipsilon wrote: Kakva korist od "stručnih doktora" kojima moraš iskeširati nekoliko milja da te uopšte primi? Šta obični pacijent ima od njegove stručnosti i znanja, ako nema para? Znam desetine slučajeva gdje su korumpirani doktori vraćali pacijente kući, iako su taj dan bili dežurni i morali su da ih prime. Tek kada bi im se donijela koverta, onda bi ih "ugostili". Danas je to drugačije (hvala Bogu), i uopšte je nevažno ko je na čelu te institucije, bitno je da se smanjila korupcija i otimačina od sirotinje. Meni kao pacijentu to apsolutno odgovara i podržavam rad gospođe Sebije.
Cuj nekoliko milja da te uopste primi, otimacina od sirotinje i sl. odvadi malo, smanji dozivljaj zivota ti...Smanjila se korupcija tko sto ostaju podobni a istovremeno nesposobni doktori, oni sto imaju privatne apoteke i dil sa sebijom, to je po tebi put kojim se rijesava korupcija? Na kraju krajeva ona njih ne tjera zato sto ima dokaze da su korumpirani, nigdje to nije spomenula (a zasto ne bi ako ima dokaz) nego zato sto ne sute i nisu zetoni.
Ako nastavi ovako, a hoce jer je federacija odavno postala privatna (Bakir&Seb doo) nece biti 'korupcije' ali za par godina nece biti ni doktora, nece biti ni profesora, ni omladine, ni advokata i nastavi niz. Samo Bakir i njegovo malo carstvo
User avatar
djevojka bez imena
Posts: 3587
Joined: 14/10/2015 05:39

#5369 Re: Sebija All about

Post by djevojka bez imena »

Vipsilon wrote:


Kakva korist od "stručnih doktora" kojima moraš iskeširati nekoliko milja da te uopšte primi? Šta obični pacijent ima od njegove stručnosti i znanja, ako nema para? Znam desetine slučajeva gdje su korumpirani doktori vraćali pacijente kući, iako su taj dan bili dežurni i morali su da ih prime. Tek kada bi im se donijela koverta, onda bi ih "ugostili". Danas je to drugačije (hvala Bogu), i uopšte je nevažno ko je na čelu te institucije, bitno je da se smanjila korupcija i otimačina od sirotinje. Meni kao pacijentu to apsolutno odgovara i podržavam rad gospođe Sebije.
Tvoje je pravo kao pacijenta da podrzis nesto ako efekat istog vidis na samom sebi, ali mi nije jasno da kao dugogodisnji pacijent do sada nisi mogao. dobiti adekvatnu skrb, a sada kada je gro extra kadra otisao ti tu skrb imas. :-) Sta je po tebi napredak, to sto ti se neki doktor ni po cemu vrhunski smjeska ili kad dodjes u ruke strucnjaku koji zna sta radi? Zdravstvo je u haosu i to je istina, i podmicivanje ljekara je isto istina ali to sto Sebija radi ne pridonosi KVALITETI usluge u pravom smislu.
Na srecu znam da jos ima doktora koji tvojoj Sebiji jos uvijek mogu reci f... off , ne petljaj mi se u pos'o. Mogu jer znaju, hoce i mogu da rade i nece da odu a ona bez njih ne moze. Mislim moze ali.... komotno staviti kljuc u bravu na pojedinim klinikama.
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#5370 Re: Sebija All aboutbiti dobar doktor je jedan par cipela

Post by seln »

stranacc wrote: Vi ne znate koliko doktori rade u americi..
Kraj svake diskusije.
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#5371 Re: Sebija All aboutbiti dobar doktor je jedan par cipela

Post by spreca »

seln wrote:
stranacc wrote: Vi ne znate koliko doktori rade u americi..
Kraj svake diskusije.
:lol: :lol: :lol: jebo ameriku....necemo se tamo ljeciti......i bas nas briga koliko tamo rade....mi se bavimo nasim neradom
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#5372 Re: Sebija All about

Post by JThomas »

kraljevska dinastija lagano lomi i ograničava privilegije feudalaca na putu prema apsolutnoj monarhiji. za koju znamo da je veći stepen razvoja od feudalne :thumbup: :bih:
stranacc
Posts: 941
Joined: 30/04/2006 06:11
Location: Amerika to je rad i znoj

#5373 Re: Sebija All aboutbiti dobar doktor je jedan par cipela

Post by stranacc »

seln wrote:
stranacc wrote: Vi ne znate koliko doktori rade u americi..
Kraj svake diskusije.
Kraj koje diskusije..
U americi ti domtor radi gotovo kao contractor u bolnici koliko radi toliko i zaradi.
Ljudi ne sjedaju( na zalost upoznao sam ih nekoliko)

Jah da bi isti doshao do diplome to ce ga minimalno kostati 200k
I onda zasuce rukave, a konkurencija yebena do jaja...

Nema se kad malo sjesti da sestra napravi kaficu..
Odes i kupis sebi

Ljudi vi ste tamo nauceni na nerad i korupciju.
Na zalost znam i bosanske doktore
U moje vrijeme tamo su se bavili politikom i ostalim sranjima. Svime osim lijecenja to su prepustali asistentima.
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120392
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#5374 Re: Sebija All about

Post by MOSALJOZE »

Neko je izračunao da država uloži 100k dok dobjje jednog doktora.
Al kod vas gore...
User avatar
mayab
Posts: 27183
Joined: 06/03/2008 13:00
Location: SARAJEVO

#5375 Re: Sebija All about

Post by mayab »

stranacc wrote:Zanimljivo,

Sebija ti je nadredjena.
Ti je naravno ne postujes i ides reisu na savjet!
Reis te salje njenom covjeku!

A onda ti covjek njen zakaze kod nje....

Eh da ga yebes u bilo kojem normalnom sistemu bi ti sebija dala otkaz..
Jer uradio si previse stvari iza njenih ledja.


You like it or not
sebija ti je boss druze.

On nema respekt prema njoj , ona prema njemu i razvod


Svakako radi na tri kontinenta , bezbeli ne radi punu normu ondje gdje je zvanicno zaposlen...
Ja kad sam ovo slusao iz usta pomenutog doktora, nisam mogao vjerovati, pa hebote, on kao da je zaposlen kod ISILA, zamisli, lik (hejjj, doktor !!) ide reisu :facepalm: , zbog hajmo reći problema na poslu sa šeficom (ženom), ovaj ga kao ober islamski vjernik, po jel, šerijatskim pravilima šalje kod njenog muža, jer bi trebao da je ta " ženetina "pod njegovom svekolikom kontrolom :shock: :lol: , naravno suprug ga spusti na zemlju, probudi ga iz njegovih islamskih snova, i posalje ga direktno kod nje, tamo gdje se problem jedino treba i može riješiti... jebš mi mater ako je taj dr dobar :run:
Post Reply