Sebija All about

Post Reply
sandra01
Posts: 1433
Joined: 19/02/2008 03:19
Location: na grani

#5151 Re: Sebija All about

Post by sandra01 »

SpiritCrusher wrote:
MuaDib wrote:Sebija radi šta hoće, jer ja na KCUS odavno prevagnuo broj neradnika i nestručnjaka, ljudi koji su dovedeni stranačkomspregom i koje je vrlo lako ušutkati i u strahu držati. A opozicija umjesto da zatrpa KCUS i ZZO tužbama,da pacijentima pruži pravnu pomoć i tuži ih kolektivnim tužbama za ne pružanje usluge koja je već plaćena, samo baljezka ko i Hanka na proljeće 92 - jao sta nam rade/radi. Fiktivna država, fiktivan narod, fiktivno sve.
ma ja, jer prije sebije su bili poznati kao veliki radnici i stručnjaci po pružanju vrhunskih usluga svim pacijentima...

jebo i sebiju i malog princa al nema potrebe da se pravimo budale.

pa da onda zatvorimo sve bolnice,sta ce nam kad je tako ,a?
User avatar
SpiritCrusher
Posts: 309
Joined: 01/03/2011 16:33
Location: Stick a dick in it, it'll go away..

#5152 Re: Sebija All about

Post by SpiritCrusher »

sandra01 wrote:
SpiritCrusher wrote:
MuaDib wrote:Sebija radi šta hoće, jer ja na KCUS odavno prevagnuo broj neradnika i nestručnjaka, ljudi koji su dovedeni stranačkomspregom i koje je vrlo lako ušutkati i u strahu držati. A opozicija umjesto da zatrpa KCUS i ZZO tužbama,da pacijentima pruži pravnu pomoć i tuži ih kolektivnim tužbama za ne pružanje usluge koja je već plaćena, samo baljezka ko i Hanka na proljeće 92 - jao sta nam rade/radi. Fiktivna država, fiktivan narod, fiktivno sve.
ma ja, jer prije sebije su bili poznati kao veliki radnici i stručnjaci po pružanju vrhunskih usluga svim pacijentima...

jebo i sebiju i malog princa al nema potrebe da se pravimo budale.

pa da onda zatvorimo sve bolnice,sta ce nam kad je tako ,a?
spali sve do temelja i kreni ispočetka. i ja sam za to.
User avatar
Chisum
Posts: 4685
Joined: 12/02/2009 13:25
Location: SARAJEVO

#5153 Re: Sebija All about

Post by Chisum »

PM72 wrote:Dr.sci.Hadžan Konjo povukao svoj potpis...jebem te Bosno kad je Hadžan doktor i kad se on za nešto pita.
Ma stipu to, haveru.... nije Konjo levat.
Sta treba, da i njemu smjeste "samoubistvo".

Image
User avatar
Hajlac
Posts: 3843
Joined: 15/02/2012 15:08
Location: Chris Hedges!

#5154 Re: Sebija All about

Post by Hajlac »

SpiritCrusher wrote:
sandra01 wrote: pa da onda zatvorimo sve bolnice,sta ce nam kad je tako ,a?
spali sve do temelja i kreni ispočetka. i ja sam za to.
Ako si piroman, spaljuj svoje pokucstvo; preskupa medicinska oprema i silne zgradurine unutar KCUS su vlasnistvo svih dugogodisnjih stanovnika Sarajeva koji su desetljecima ulagali u Zdravstvo.

Spalit do temelja privatnu svojinu korumpiranih glavesina kao upozorenje buducim narastajima wanna be nedodirljivih - eh to ti podrzavaj :)
Last edited by Hajlac on 05/08/2017 14:20, edited 1 time in total.
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#5155 Re: Sebija All about

Post by salik79 »

Jednostavno ne mogu da povjerujem da zele unistiti najbolju kliniku na KCUS-u...Ustati pa spomenuti uvazenog profesora Gavrankapetanovica, ljudsku i strucnu gromadu kakva se u zivotu rijetko srece.
User avatar
uglavnomja
Posts: 19904
Joined: 28/07/2012 15:59

#5156 Re: Sebija All about

Post by uglavnomja »

bez obzira na moj animozitet prema svemu sto ima veze sa sda, alijom, mladim muslimanima i ovim starijim nasljednicima ....

gavrankapetanovic (sa ortopedije) ima moj puni respekt, jos od ratnih dana :thumbup: :kakoste: i kao covjek i kao strucnjak
User avatar
shbc
Posts: 3358
Joined: 20/07/2012 12:13

#5157 Re: Sebija All about

Post by shbc »

Matzan wrote:
shbc wrote:Ja ne mogu da vjerujem koliko su se osilili. Od afere sa FIA-om i nagradjivanja glavnog aktera iste mandatom, preko RTV takse, ovih nebuloza sa kuponima GRAS-a, redukcija vode, bezobraznog zaposljavanja neradnika, postavljanja nesposobnih direktora u javna preduzeca, do ovog cirkusa sa KCUS-om, stednje na racun pacijenata, prijetnji i mobinga strucnim kadrovima, egzodusa dobrih doktora van drzave, ubijanja pacijenata sepsom, uskracivanja zagarantovanih medicinskih usluga... U glavu mi ne ide kako mi sve ovo trpimo. Ali se bojim da kad eksplodira, bas ce da eksplodira.

Zaboravio si nesnosne vrućine.
Da, posto SDA veze nema sa pobrojanim. To sto su njihovi kadrovi rukovodeci u svim pobrojanim preduzecima i/ili nadleznim ministarstvima, to je slucajnost. To samo malo pecne, znate.
nightvision
Posts: 3427
Joined: 04/02/2014 14:21

#5158 Re: Sebija All about

Post by nightvision »

Da li je Gavrankapetanovicu ugovor stvarno istekao ili nije?

Image


http://ba.n1info.com/a178202/Video/Info ... -nije.html

Image
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#5159 Re: Sebija All about

Post by kamen spoticanja »

salik79 wrote:Jednostavno ne mogu da povjerujem da zele unistiti najbolju kliniku na KCUS-u...Ustati pa spomenuti uvazenog profesora Gavrankapetanovica, ljudsku i strucnu gromadu kakva se u zivotu rijetko srece.
:thumbup:
nevjerovatno u sta se ovo sve pretvorilo...opalise Ismeta na faktoru...ko u najbolje doba partije...
User avatar
JoseMujica
Posts: 27606
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: škripe oko Lištice
Grijem se na: Legitimnost
Vozim: Političko Sarajevo
Horoskop: Poskok

#5160 Re: Sebija All about

Post by JoseMujica »

uglavnomja wrote:bez obzira na moj animozitet prema svemu sto ima veze sa sda, alijom, mladim muslimanima i ovim starijim nasljednicima ....

gavrankapetanovic (sa ortopedije) ima moj puni respekt, jos od ratnih dana :thumbup: :kakoste: i kao covjek i kao strucnjak
:thumbup:
mahalik
Posts: 1918
Joined: 12/09/2009 16:48

#5161 Re: Sebija All about

Post by mahalik »

MuaDib wrote:Sebija radi šta hoće, jer ja na KCUS odavno prevagnuo broj neradnika i nestručnjaka, ljudi koji su dovedeni stranačkomspregom i koje je vrlo lako ušutkati i u strahu držati. A opozicija umjesto da zatrpa KCUS i ZZO tužbama,da pacijentima pruži pravnu pomoć i tuži ih kolektivnim tužbama za ne pružanje usluge koja je već plaćena, samo baljezka ko i Hanka na proljeće 92 - jao sta nam rade/radi. Fiktivna država, fiktivan narod, fiktivno sve.
Sada je SDP ostao i bez kirije od Vlade FBiH
Tek će sada biti kuknjavine
izgubljena dusa
Posts: 573
Joined: 01/03/2013 19:24

#5162 Re: Sebija All about

Post by izgubljena dusa »

Ostala je drzava bez Energoinvesta...to je mnogo veci problem od kirije :(
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#5163 Re: Sebija All about

Post by Banksy »

JoseMujica wrote:
uglavnomja wrote:bez obzira na moj animozitet prema svemu sto ima veze sa sda, alijom, mladim muslimanima i ovim starijim nasljednicima ....

gavrankapetanovic (sa ortopedije) ima moj puni respekt, jos od ratnih dana :thumbup: :kakoste: i kao covjek i kao strucnjak
:thumbup:
Svako ko je rat proveo u Sarajevu, a pogotovo ako je ginuo na prvoj liniji odbrane, a ''heroji u bijelom'' to jesu, ima :thumbup: :thumbup:
User avatar
JoseMujica
Posts: 27606
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: škripe oko Lištice
Grijem se na: Legitimnost
Vozim: Političko Sarajevo
Horoskop: Poskok

#5164 Re: Sebija All about

Post by JoseMujica »

Banksy wrote:
JoseMujica wrote:
uglavnomja wrote:bez obzira na moj animozitet prema svemu sto ima veze sa sda, alijom, mladim muslimanima i ovim starijim nasljednicima ....

gavrankapetanovic (sa ortopedije) ima moj puni respekt, jos od ratnih dana :thumbup: :kakoste: i kao covjek i kao strucnjak
:thumbup:
Svako ko je rat proveo u Sarajevu, a pogotovo ako je ginuo na prvoj liniji odbrane, a ''heroji u bijelom'' to jesu, ima :thumbup: :thumbup:
realno ima kurac, da izvineš

al ovome, kao i Reufu današnjem silikondžiji :D sam bio pacijent tokom rata i stvarno su ljudine
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#5165 Re: Sebija All about

Post by seln »

shbc wrote:U glavu mi ne ide kako mi sve ovo trpimo. Ali se bojim da kad eksplodira, bas ce da eksplodira.
Eksplodirace malo sutra...
ako i eksplodira, to ce opet kad ono malo jada od opozicije osvoji mandat.
Zapamtite, sitna rajo: protiv SDA se ne buni!
Jebace vas Sebija i dalje, navlaciti ko priglavak, jos ce na kitu metnuti onaj kondom sa pipcima, bez vazelina...
ali "ponosni" Bosnaci ce skrgutati zubima, bez rijeci pobune.... i nijemo moliti boga da Sebija brzo svrsi.
User avatar
agent_zero
Posts: 10478
Joined: 27/01/2010 23:58
Location: tamni vilajet SDA zlotvora!

#5166 Re: Sebija All about

Post by agent_zero »

Balinkura okot SDAovski nesposobni, uhljebljeni okupila od sebe, a sve stručno otjerala.
Hakiz
Posts: 40542
Joined: 30/07/2015 20:01

#5167 Re: Sebija All about

Post by Hakiz »

JoseMujica wrote:realno ima kurac, da izvineš

al ovome, kao i Reufu današnjem silikondžiji :D sam bio pacijent tokom rata i stvarno su ljudine
Ja se u Ediba i Farisa kunem.
RatRodRob
Posts: 141
Joined: 04/08/2017 12:34

#5168 Re: Sebija All about

Post by RatRodRob »

gospodo malo ste se zajebali ko na nas dvoje udari iz MESTA je najebo :lol: :lol: :lol:

Image
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#5169 Re: Sebija All about

Post by seln »

RatRodRob wrote:gospodo malo ste se zajebali ko na nas dvoje udari iz MESTA je najebo :lol: :lol: :lol:

Image
Jooj, jest' mu ruzna ova svalerka... ako ovo vidi Sebija, najebao je.
User avatar
pici
Posts: 43590
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#5170 Re: Sebija All about

Post by pici »

Image

na Kosevo obavezno poneste ovo...
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#5171 Re: Sebija All about

Post by JThomas »

seln wrote:
shbc wrote:U glavu mi ne ide kako mi sve ovo trpimo. Ali se bojim da kad eksplodira, bas ce da eksplodira.
Eksplodirace malo sutra...
ako i eksplodira, to ce opet kad ono malo jada od opozicije osvoji mandat.
Zapamtite, sitna rajo: protiv SDA se ne buni!
Jebace vas Sebija i dalje, navlaciti ko priglavak, jos ce na kitu metnuti onaj kondom sa pipcima, bez vazelina...
ali "ponosni" Bosnaci ce skrgutati zubima, bez rijeci pobune.... i nijemo moliti boga da Sebija brzo svrsi.
e tada će "reprezentativni" "borci" izaći na ulice da brane državu. sad im je sve potaman, sad sve funkcioniše, bar ono što njih zanima.

oba seta navodnika su namjerna...
sandra01
Posts: 1433
Joined: 19/02/2008 03:19
Location: na grani

#5172 Re: Sebija All about

Post by sandra01 »

seln wrote:
RatRodRob wrote:gospodo malo ste se zajebali ko na nas dvoje udari iz MESTA je najebo :lol: :lol: :lol:

Image
Jooj, jest' mu ruzna ova svalerka... ako ovo vidi Sebija, najebao je.

Seka ovde isto Batman :shock: jedva sam je prepoznala
megaman4
Posts: 4947
Joined: 08/08/2011 23:59

#5173 Re: Sebija All about

Post by megaman4 »

seln wrote:
RatRodRob wrote:gospodo malo ste se zajebali ko na nas dvoje udari iz MESTA je najebo :lol: :lol: :lol:

Image
Jooj, jest' mu ruzna ova svalerka... ako ovo vidi Sebija, najebao je.
Jest ruzna grob te jebo. :shock:

Isto strasilo. Kad da nije sa ove planete. :roll: :-)
RatRodRob
Posts: 141
Joined: 04/08/2017 12:34

#5174 Re: Sebija All about

Post by RatRodRob »

megaman4 wrote: Jest ruzna grob te jebo. :shock:

Isto strasilo. Kad da nije sa ove planete. :roll: :-)
Ko je bola ružan i strašilo pa to je sultanija od plemena starih azra, saraj-bosna treba da bude ponosna, sve u hajr ide kad sultanija prošeta čaršijom, treba joj pute koje gazi zlatom posut.
putokaz1
Posts: 12412
Joined: 31/05/2014 23:56

#5175 Re: Sebija All about

Post by putokaz1 »

Došao Bakir kod sudije
Optužen je za:Nepotizam,organizovani kriminal,laž,pljačku,ubivstva,rušenje države,kršenje Ustava....
Nakon što je Tužilac završio ,Sudija reče
Moj Bakire,jel se tako zoveš,tebe nakon ovog niko ne može spasiti
Ali Gospodine Suče ja sam Predsjednik,sin Alije
Sudija ponovo
Svejedno,svi smo isti pred zakonom bez obzira čiji smo i koju funkciju obavljamo
Bake odgovara
ali Moja supruga je Sebija
Nasta tajac
(Misli sudija u sebi o šta ću sad, smijenit će mi ženu s pozicije direktorice Doma zdravlja)
Sudija donosi odluku
Bakir Alije Izetbegović,suprug Sebije oslobođen je po svim tačkama optužnice
Ni Tužilac se nije bunio znajući razloge presude
Nakon svega Pita Sudija Bakira
Možeš li srediti da mi supruga ostane direktorica
Na što Bakir odgovara
Šta ima od Škole
Sudija kaže završila fakultet u Sarajevu,Magistrirala u Beču,Doktorirala u Londonu ...
Bakir:''Žalim za mjesto direktora potrebna je osnovna škola,po mogućnosti 4 razreda, i kupljen medicinski fakultet u Brezi ili Prijepolju''
Post Reply