SEBI-JA IZETBEGOVIĆ

romeomoraprezivjeti
Posts: 1632
Joined: 15/09/2012 14:06
Location: SARAJEVO

#51 Re: SEBI-JA IZETBEGOVIĆ

Post by romeomoraprezivjeti »

Prava dama.:-D
User avatar
Kal El
Posts: 6249
Joined: 07/04/2013 21:49

#52 Re: SEBI-JA IZETBEGOVIĆ

Post by Kal El »

Sve je to fino što je Avaz ovo objavio, a što ne objavi šta njegova(Šošonova) žena ili "bivša" žena nosi na sebi?!
pathyeshme
Posts: 1118
Joined: 05/06/2012 01:07

#53 Re: SEBI-JA IZETBEGOVIĆ

Post by pathyeshme »

neimenovan.x wrote:Ima se, može se


Jedna vreća zlata za mog Bakira
Iz aviona se vidi da je sve laž... Evo i dokaz: https://www.youtube.com/watch?v=AYJjcItExl0
Usporedite s originalom, vidjećete da žena zaista u ruci drži tespih i da je zaista bila donatorska večer za džamiju.
JedanMova
Posts: 726
Joined: 02/07/2014 14:32

#54 Re: SEBI-JA IZETBEGOVIĆ

Post by JedanMova »

pathyeshme wrote:
neimenovan.x wrote:Ima se, može se


Jedna vreća zlata za mog Bakira
Iz aviona se vidi da je sve laž... Evo i dokaz: https://www.youtube.com/watch?v=AYJjcItExl0
Usporedite s originalom, vidjećete da žena zaista u ruci drži tespih i da je zaista bila donatorska večer za džamiju.
Donatorska za dzamiju, ili licitacija za dzamiju, ili mozda oboje?
Samo se postavlja pitanje - odakle "roba" koja se prodavala ;-)
pathyeshme
Posts: 1118
Joined: 05/06/2012 01:07

#55 Re: SEBI-JA IZETBEGOVIĆ

Post by pathyeshme »

JedanMova wrote:
pathyeshme wrote:
neimenovan.x wrote:Ima se, može se


Jedna vreća zlata za mog Bakira
Iz aviona se vidi da je sve laž... Evo i dokaz: https://www.youtube.com/watch?v=AYJjcItExl0
Usporedite s originalom, vidjećete da žena zaista u ruci drži tespih i da je zaista bila donatorska večer za džamiju.
Donatorska za dzamiju, ili licitacija za dzamiju, ili mozda oboje?
Samo se postavlja pitanje - odakle "roba" koja se prodavala ;-)
Odakle tespih? Pa vjerovatno kupljen kod kineza za pola marke. Licitacija je bila simbolična tj. ne licitacija, nego više donatorsko veče.
Nemam namjeru braniti ljude koji su skupljali pare po stranim zemljama, već samo želim pokazati kolike neistine avaz piše.
User avatar
GoldenSpoon
Posts: 391
Joined: 07/10/2014 01:22

#56 Re: SEBI-JA IZETBEGOVIĆ

Post by GoldenSpoon »

pathyeshme wrote:
Odakle tespih? Pa vjerovatno kupljen kod kineza za pola marke. Licitacija je bila simbolična tj. ne licitacija, nego više donatorsko veče.
Nemam namjeru braniti ljude koji su skupljali pare po stranim zemljama, već samo želim pokazati kolike neistine avaz piše.
:lol: sigurna sam da ni sama ne vjerujes u too
JedanMova
Posts: 726
Joined: 02/07/2014 14:32

#57 Re: SEBI-JA IZETBEGOVIĆ

Post by JedanMova »

GoldenSpoon wrote:
pathyeshme wrote:
Odakle tespih? Pa vjerovatno kupljen kod kineza za pola marke. Licitacija je bila simbolična tj. ne licitacija, nego više donatorsko veče.
Nemam namjeru braniti ljude koji su skupljali pare po stranim zemljama, već samo želim pokazati kolike neistine avaz piše.
:lol: sigurna sam da ni sama ne vjerujes u too
Prije nego je ova izjava napisana - sva ogledala po kuci pokrivena :evil:
Ko bi se u oci mogao pogledati nakon ovoga :lol: :lol: :lol:
IagoAspas
Posts: 79
Joined: 28/12/2016 12:27

#58 Re: SEBI-JA IZETBEGOVIĆ

Post by IagoAspas »

Sebija Izetbegović: Očekujem od UKC Tuzla da nam ustupe aparate i doktore

Direktorica KCUS-a Sebija Izetbegović je danas bila u posjeti Univerzitetskom kliničkom centru u Tuzli gdje je razgovarala o gorućim problemima sa uvaženim kolegama.
„Ja sam ovdje došla kao vrhovni medicinski autoritet iz šehera. Na ugodnom sastanku smo razgovarali o tome kako ljudi iz Tuzle mogu još više popraviti stanje u našem glavnom gradu. Svjesni smo već da oni, kao i kolege iz ostalih manje važnih kantona, rade za jedini pravi kanton i na tome smo im zahvalni. Iako puno daju, smatramo da bi Tuzlaci još više mogli raditi za svoje prijatelje iz Sarajeva, a to se posebno odnosi na članove UKC-a“, počela je Sebija svoje izlaganje.

U nastavku svog obraćanja je objasnila šta tačno želi od članova UKC-a Tuzla.

„Ja sam im pojasnila kakvo je stanje na KCUS-u: doktori nam odlaze, higijenski uslovi su katastrofalni i sve više aparata nam ne radi. Zbog toga sam uputila zahtjev, koji oni naravno moraju ispuniti, da nam pošalju 10 doktora, 7 aparata koje mi nemamo, te 4 čistačice. Ovo će uveliko olakšati rad na KCUS-u, a kolege iz Tuzle će dobiti moralnu satisfakciju. Vjerujem da im je to najbitnije“, kazala je za naš portal Sebija Izetbegović.

Predstavnici UKC-a Tuzla nisu ništa komentarisali jer im je gospođa Izetbegović zabranila bilo kakav kontakt sa predstavnicima medija. Nezvanično saznajemo da će doktori koji pređu na KCUS i dalje ostati na platnoj listi Univerzitetskog kliničkog centra u Tuzli.

http://www.karakter.ba/drustvo/428-sebi ... -i-doktore
User avatar
Cherry-Cherry
Posts: 6767
Joined: 20/02/2013 14:14

#59 Re: SEBI-JA IZETBEGOVIĆ

Post by Cherry-Cherry »

Da ne planira nekako da i tamo postane direktorica? :skoljka: Jebali su mačku mater. :skoljka:

Spavaš li mirno, Alfonse Kaudersu? :mrgreen:
stari grad Visegrad
Posts: 2215
Joined: 23/03/2009 18:35

#60 Re: SEBI-JA IZETBEGOVIĆ

Post by stari grad Visegrad »

Gluposti!!

Od svih problema u drzavi sada je najvaznija tema sta oblaci Sebija i koji nakit nosi. :-)

Sigurno se iza ledja u ovoj drzavi nesto zestoko sprema a neprijatelji drzave otvraju nove teme o Sebiji.... bla bla bla
User avatar
Toffee karamela
Posts: 2669
Joined: 25/03/2009 22:36
Location: SDAistan

#61 Re: SEBI-JA IZETBEGOVIĆ

Post by Toffee karamela »

lavic wrote:Gdja. Sebija je ljekar koji radi godinama i kao sto je neko vec nabrojao iznad, pored toga jos dodatni prihodi tako da sebi ovo moze priustit od novca koji je sama zaradila.

A sad neka nam postavljac teme odgovori kako je Fahrina " frizerka" zaradila 250 miliona???????
Senadine jesi li to ti???
User avatar
Roccohljup
Posts: 6995
Joined: 19/02/2014 18:04

#62 Re: SEBI-JA IZETBEGOVIĆ

Post by Roccohljup »

Seka ko first lady......haman ce ko hilary krenuti :D :D

PRIVATIZACIJA DRŽAVE: Sebija Izetbegović koristi službeni automobil Predsjedništva BiH!

Piše: A.Avdić

Škodu je prošle godine nabavilo Predsjedništvo BiH, a koristi je direktorica KCUS-a. Ko i kako popunjava putne naloge? Šta piše u Pravilnicima o korištenju automobila?

Pripreme su trajale danima. Niko nije imao pravo na grešku. Svi najviši dužnosnici Kliničkog centra Tuzla i Tuzlanskog kantona u ponedjeljak su od ranih jutarnjih sati bili u stroju i čekali najdražu gošću. Direktor Nešad Hotić za tu je priliku pripremio i specijalan buket cvijeća. Naručene kamere bile su spremne.

A onda se pojavila Škoda, registarskih oznaka E30-K-969, službeno registrirana na Kabinet bošnjačkog člana Predsjedništva BiH. Domaćini su se malo zbunili. Ako i nisu, trebali su, jer čekali su direktoricu,  a dočekali predsjednicu. Istina, neformalnu. Iz Škode je, dakle, izašla Sebija Izetbegović, prva dama države, prva žena zdravstva, i prva osoba u modernoj povijesti BiH koja bez ikakve prateće dokumentacije, bez putnih naloga, bez formalne odluke, može koristiti službeni automobil Predsjedništva BiH.

Automobil koji koristi generalna direktorica Kliničkog centra Sarajevo Sebija Izetbegović kupljen je 2016. godine za potrebe Predsjedništva BiH. Kako, i pod kojim uslovima je Škoda dodijeljena baš njoj na raspolaganje – ostat će nepoznanica. Zasad.

No, poznato je da je automobil koji sada koristi direktorica Izetbegović, u oktobru prošle godine koristio predsjednik Izetbegović. Kamere FTV-a su, tako, 10. oktobra prošle godine snimile Bakira Izetbegovića kako dolazi pred Centralu SDA. Pratnja ga je dovezla u Škodi, registarskih oznaka E30-K-969. Istoj onoj Škodi u kojoj se sada vozi njegova supruga – Sebija Izetbegović.

Prema članu 2 Pravilnika o uslovima nabavke i načinu korištenja službenih vozila u institucijama BiH pod pojmom „službeno vozilo smatra se vozilo koje je nabavljeno za službene potrebe institucije i u njenom je vlasništvu, a koristi se za obavljanje prevoza radi vršenja poslova i zadataka rukovodstva institucije, te obavljanja administrativnih i kurirskih poslova institucije iz nadležnosti institucije“.

Pojednostavljeno, službena vozila mogu koristiti samo službenici institucije koja je je vlasnik vozila. Na koji način, onda, Sebija Izetbegović koristi vozilo institucije u kojoj nije zaposlena? Prema članu 7 istog Pravilnika, „lice koje upravlja službenim vozilom obavezno je da posjeduje odgovarajući obrazac putnog naloga, te da ga popunjava u skladu sa važećim propisima“. Stoga nije jasno kako generalna direktorica KCUS-a popunjava putne naloge za vozila koja su u vlasništvu Predsjedništva BiH?

Ili je, ipak, sve jasno. Izetbegovići su, očigledno, privatizirali i Klinički centar i Predsjedništvo BiH.

(zurnal.info)
lavic
Posts: 3085
Joined: 14/04/2011 15:03

#63 Re: SEBI-JA IZETBEGOVIĆ

Post by lavic »

Toffee karamela wrote:
lavic wrote:Gdja. Sebija je ljekar koji radi godinama i kao sto je neko vec nabrojao iznad, pored toga jos dodatni prihodi tako da sebi ovo moze priustit od novca koji je sama zaradila.

A sad neka nam postavljac teme odgovori kako je Fahrina " frizerka" zaradila 250 miliona???????
Senadine jesi li to ti???
Ma burazeru niti se sjecam da li sam ni kad sam ovo pisao....
A i ovo Senadin me ne asocira ni na sta, sorry fula ......
FKSarajevo
Posts: 132
Joined: 24/10/2004 19:41
Location: Sarajevo

#64 Re: SEBI-JA IZETBEGOVIĆ

Post by FKSarajevo »

foto video
Bakir i Sebija Izetbegović koriste isti službeni automobil

http://ba.n1info.com/a149384/Vijesti/Vi ... mobil.html
Labirint
Posts: 1998
Joined: 24/06/2013 14:37

#65 Re: SEBI-JA IZETBEGOVIĆ

Post by Labirint »

Na kakvim se glupostima ovi parmaci ofiraju, hebem ti sitnodušnost i šićarstvo a ovamo možeš komplet uzeti salon Škode kod onog mladogmuslimana i to bez da osjetiš :run:
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37199
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#66 Re: SEBI-JA IZETBEGOVIĆ

Post by Alfons Kauders »

Cherry-Cherry wrote:Da ne planira nekako da i tamo postane direktorica? :skoljka: Jebali su mačku mater. :skoljka:

Spavaš li mirno, Alfonse Kaudersu? :mrgreen:
Sebija bi na Gradini jedino mogla biti donor organa, ako i to (Tuzlak bi radije umro nego dobio srce ili jetru od Izetbegovica).
User avatar
JoseMujica
Posts: 27606
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: škripe oko Lištice
Grijem se na: Legitimnost
Vozim: Političko Sarajevo
Horoskop: Poskok

#67 Re: SEBI-JA IZETBEGOVIĆ

Post by JoseMujica »

Roccohljup wrote:Seka ko first lady......haman ce ko hilary krenuti :D :D

PRIVATIZACIJA DRŽAVE: Sebija Izetbegović koristi službeni automobil Predsjedništva BiH!

Piše: A.Avdić

Škodu je prošle godine nabavilo Predsjedništvo BiH, a koristi je direktorica KCUS-a. Ko i kako popunjava putne naloge? Šta piše u Pravilnicima o korištenju automobila?

Pripreme su trajale danima. Niko nije imao pravo na grešku. Svi najviši dužnosnici Kliničkog centra Tuzla i Tuzlanskog kantona u ponedjeljak su od ranih jutarnjih sati bili u stroju i čekali najdražu gošću. Direktor Nešad Hotić za tu je priliku pripremio i specijalan buket cvijeća. Naručene kamere bile su spremne.

A onda se pojavila Škoda, registarskih oznaka E30-K-969, službeno registrirana na Kabinet bošnjačkog člana Predsjedništva BiH. Domaćini su se malo zbunili. Ako i nisu, trebali su, jer čekali su direktoricu,  a dočekali predsjednicu. Istina, neformalnu. Iz Škode je, dakle, izašla Sebija Izetbegović, prva dama države, prva žena zdravstva, i prva osoba u modernoj povijesti BiH koja bez ikakve prateće dokumentacije, bez putnih naloga, bez formalne odluke, može koristiti službeni automobil Predsjedništva BiH.

Automobil koji koristi generalna direktorica Kliničkog centra Sarajevo Sebija Izetbegović kupljen je 2016. godine za potrebe Predsjedništva BiH. Kako, i pod kojim uslovima je Škoda dodijeljena baš njoj na raspolaganje – ostat će nepoznanica. Zasad.

No, poznato je da je automobil koji sada koristi direktorica Izetbegović, u oktobru prošle godine koristio predsjednik Izetbegović. Kamere FTV-a su, tako, 10. oktobra prošle godine snimile Bakira Izetbegovića kako dolazi pred Centralu SDA. Pratnja ga je dovezla u Škodi, registarskih oznaka E30-K-969. Istoj onoj Škodi u kojoj se sada vozi njegova supruga – Sebija Izetbegović.

Prema članu 2 Pravilnika o uslovima nabavke i načinu korištenja službenih vozila u institucijama BiH pod pojmom „službeno vozilo smatra se vozilo koje je nabavljeno za službene potrebe institucije i u njenom je vlasništvu, a koristi se za obavljanje prevoza radi vršenja poslova i zadataka rukovodstva institucije, te obavljanja administrativnih i kurirskih poslova institucije iz nadležnosti institucije“.

Pojednostavljeno, službena vozila mogu koristiti samo službenici institucije koja je je vlasnik vozila. Na koji način, onda, Sebija Izetbegović koristi vozilo institucije u kojoj nije zaposlena? Prema članu 7 istog Pravilnika, „lice koje upravlja službenim vozilom obavezno je da posjeduje odgovarajući obrazac putnog naloga, te da ga popunjava u skladu sa važećim propisima“. Stoga nije jasno kako generalna direktorica KCUS-a popunjava putne naloge za vozila koja su u vlasništvu Predsjedništva BiH?

Ili je, ipak, sve jasno. Izetbegovići su, očigledno, privatizirali i Klinički centar i Predsjedništvo BiH.

(zurnal.info)

Gospodarica vozi svoj feud!

I ovo je največi domet Izmetbeya da su ovu zemlju i narod uveli u feudalizam :-)
User avatar
GeeTnT
Posts: 5738
Joined: 06/01/2015 10:15
Location: ...u krompiru

#68 Re: SEBI-JA IZETBEGOVIĆ

Post by GeeTnT »

Alfons Kauders wrote:
Cherry-Cherry wrote:Da ne planira nekako da i tamo postane direktorica? :skoljka: Jebali su mačku mater. :skoljka:

Spavaš li mirno, Alfonse Kaudersu? :mrgreen:
Sebija bi na Gradini jedino mogla biti donor organa, ako i to (Tuzlak bi radije umro nego dobio srce ili jetru od Izetbegovica).
Krenes li od Miladija pa sve do ulaza u Slavinovice neces susrest 2 tuzlaka, zato Alfonse ne petljaj..
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37199
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#69 Re: SEBI-JA IZETBEGOVIĆ

Post by Alfons Kauders »

GeeTnT wrote:
Alfons Kauders wrote:
Cherry-Cherry wrote:Da ne planira nekako da i tamo postane direktorica? :skoljka: Jebali su mačku mater. :skoljka:

Spavaš li mirno, Alfonse Kaudersu? :mrgreen:
Sebija bi na Gradini jedino mogla biti donor organa, ako i to (Tuzlak bi radije umro nego dobio srce ili jetru od Izetbegovica).
Krenes li od Miladija pa sve do ulaza u Slavinovice neces susrest 2 tuzlaka, zato Alfonse ne petljaj..
Pa naravno da nas nema kad smo svi u Sarajevu.

Pomazemo gradu s posebnim potrebema jer se lokalno stanovnistvo odlucilo baviti sisanjem nargile i uvodjenjem serijata na Fejsbuku. Dok oni dangube, neko mora racunati, programirati, pisati, lijeciti ljude i baviti se slicnim trivijalnim stvarima. Minderasi bi pak radije vazili o Siriji i sisali chibuk no radili.
User avatar
Roccohljup
Posts: 6995
Joined: 19/02/2014 18:04

#70 Re: SEBI-JA IZETBEGOVIĆ

Post by Roccohljup »

Alfons Kauders wrote:
Pomazemo gradu s posebnim potrebema jer se lokalno stanovnistvo odlucilo baviti sisanjem nargile i uvodjenjem serijata na Fejsbuku. Dok oni dangube, neko mora racunati, programirati, pisati, lijeciti ljude i baviti se slicnim trivijalnim stvarima. Minderasi bi pak radije vazili o Siriji i sisali chibuk no radili.

Jakako......nismo džabe šeher čaršija. Vidjet ćeš sad kad vama provicijalcima (raji) dodatrni harač uvedemo za izgradnju žičare, obilaznice, itd :D :D :D :D :D
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37199
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#71 Re: SEBI-JA IZETBEGOVIĆ

Post by Alfons Kauders »

Roccohljup wrote:
Alfons Kauders wrote:
Pomazemo gradu s posebnim potrebema jer se lokalno stanovnistvo odlucilo baviti sisanjem nargile i uvodjenjem serijata na Fejsbuku. Dok oni dangube, neko mora racunati, programirati, pisati, lijeciti ljude i baviti se slicnim trivijalnim stvarima. Minderasi bi pak radije vazili o Siriji i sisali chibuk no radili.

Jakako......nismo džabe šeher čaršija. Vidjet ćeš sad kad vama provicijalcima (raji) dodatrni harač uvedemo za izgradnju žičare, obilaznice, itd :D :D :D :D :D
Ma nemrete vi uvest haraca koliko ga mi mozemo ne platit... :)
User avatar
dale cooper
Posts: 28470
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#72 Re: SEBI-JA IZETBEGOVIĆ

Post by dale cooper »

Zaboravio vam je Alfons reći da je i na UKC Tuzla pouvaljivano pola Banovićana, tako da
bi vas uskoro u Sarajevu mogli liječiti i Kukini i Begini igrači. :mrgreen:

Good luck with that! :gunjastajl:
User avatar
Roccohljup
Posts: 6995
Joined: 19/02/2014 18:04

#73 Re: SEBI-JA IZETBEGOVIĆ

Post by Roccohljup »

Alfons Kauders wrote:
Roccohljup wrote:
Alfons Kauders wrote:
Pomazemo gradu s posebnim potrebema jer se lokalno stanovnistvo odlucilo baviti sisanjem nargile i uvodjenjem serijata na Fejsbuku. Dok oni dangube, neko mora racunati, programirati, pisati, lijeciti ljude i baviti se slicnim trivijalnim stvarima. Minderasi bi pak radije vazili o Siriji i sisali chibuk no radili.

Jakako......nismo džabe šeher čaršija. Vidjet ćeš sad kad vama provicijalcima (raji) dodatrni harač uvedemo za izgradnju žičare, obilaznice, itd :D :D :D :D :D
Ma nemrete vi uvest haraca koliko ga mi mozemo ne platit... :)
na žalost.....zato to više nije ni zanimljivo :D
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66133
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#74 Re: SEBI-JA IZETBEGOVIĆ

Post by _BataZiv_0809 »

Sta pola? Ima li iko gore da nije iz Banovica :hm:
User avatar
Point.
Posts: 27784
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#75 Re: SEBI-JA IZETBEGOVIĆ

Post by Point. »

Kakva je gadna, pleme joj jebem.
Post Reply