Sead Kolašinac

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#4001 Re: Sead Kolašinac

Post by Tomahawk11 »

He should be our captain.
Logično :oops:
If we had 11 Seo starting in the line-up we would win the league.
:mrgreen:
User avatar
Artest
Posts: 3942
Joined: 12/05/2012 17:04

#4002 Re: Sead Kolašinac

Post by Artest »

Valjda bude dobro kad se ohladi. Onaj manijak je pogibeljno isao. Vec sam se bio halalio s Belgijom.
User avatar
Edin H.
Posts: 47001
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#4003 Re: Sead Kolašinac

Post by Edin H. »

Artest wrote:Valjda bude dobro kad se ohladi. Onaj manijak je pogibeljno isao. Vec sam se bio halalio s Belgijom.
Izmakao je nogu Seo poprilicno, srecom.
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120392
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#4004 Re: Sead Kolašinac

Post by MOSALJOZE »

leškarenje wrote:
MOSALJOZE wrote:Može video nijemudobro starta?
Jedva nadjoh :D ne mozes nigdje pogledati :oops:

https://twitter.com/EPL_Goller/status/9 ... 52/video/1
Bio je onaj start kad je podletio pod njega,pa ga čupo obori,al vidiš koliko mu nije dobro.
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#4005 Re: Sead Kolašinac

Post by leškarenje »

“Nažalost medicinsko osoblje Chelseaja ima loše vijesti. David Luiz će morati napraviti mnogo dužu pauzu, nego što bi trebao zbog same suspenzije. Čitavo stopalo mu se pomjerilo u desnu stranu.”
Stopalo Luiza :D

Image
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#4006 Re: Sead Kolašinac

Post by nema me tamo »

Super. :thumbup:
User avatar
Thorgerson
Posts: 8532
Joined: 15/04/2015 11:26

#4008 Re: Sead Kolašinac

Post by Thorgerson »

random youtube comment
Should be banned 10 games for that. Any other player would have had fracture. The Bosnian tank survived the hit!
User avatar
spree
Posts: 7878
Joined: 04/04/2009 02:10
Location: oʌǝɾɐɹɐs

#4009 Re: Sead Kolašinac

Post by spree »

Image
User avatar
BarbaDue
Posts: 63355
Joined: 03/02/2008 22:28
Location: pogledaj iza sebe

#4010 Re: Sead Kolašinac

Post by BarbaDue »

Seo nije ni na klupi :?
User avatar
thekupus
Posts: 6808
Joined: 25/06/2011 22:38

#4011 Re: Sead Kolašinac

Post by thekupus »

BarbaDue wrote:Seo nije ni na klupi :?
odmara vecinu prve ekipe u Europa ligi
User avatar
jeza u ledja
Posts: 45221
Joined: 29/12/2005 01:20

#4012 Re: Sead Kolašinac

Post by jeza u ledja »

Ne znam jel ko spomenu. Rekao komentator neki dan, sta sam ono gledo, mescini Atletico-Chelsea, kae, David Luiz je odmah nakon utakmice protiv Arsenala otisao i pokucao na vrata svlacionice da se izvine Kolasincu za onaj start. Prepo se coek valjda. :D
User avatar
Edin H.
Posts: 47001
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#4013 Re: Sead Kolašinac

Post by Edin H. »

Ko je ono donio bosansku zastavu na tekmu? :oops:
User avatar
JoseMujica
Posts: 27605
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: škripe oko Lištice
Grijem se na: Legitimnost
Vozim: Političko Sarajevo
Horoskop: Poskok

#4014 Re: Sead Kolašinac

Post by JoseMujica »

"On je fantastičan, bosanska zvijer. Poseban je i veoma emotivan dečko, a kada posljednji put nismo slavili protiv Ajaxa, počeo je plakati zato što je bio razočaran", rekao je trenutni nogometaš Stokea o Kolašincu.
ehhhh kad SEo suzu pusti...oho vam se dušmani :bih:
User avatar
BarbaDue
Posts: 63355
Joined: 03/02/2008 22:28
Location: pogledaj iza sebe

#4015 Re: Sead Kolašinac

Post by BarbaDue »

King je titami :bih: ...šta navijači misle :mrgreen:

Pogledajte Tweet korisnika/ce @Arsenal: https://twitter.com/Arsenal/status/9151 ... 98625?s=01
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55633
Joined: 15/12/2008 16:53

#4016 Re: Sead Kolašinac

Post by ultima_palabra »

Mislim (na Sea) dakle postojim.
User avatar
Edin H.
Posts: 47001
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#4017 Re: Sead Kolašinac

Post by Edin H. »

Igra 31 danas. :oops:
User avatar
Jimmy McNulty
Čiča Gliša
Posts: 6520
Joined: 11/04/2012 11:32

#4018 Re: Sead Kolašinac

Post by Jimmy McNulty »

Solidan danas.

U 2 navrata nastimao je dobre prilike suigracima koji nisu znali iskoristiti njegove odlicne prizemne ubacaje.
User avatar
SmokingMan
Posts: 18643
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: I am back!

#4019 Re: Sead Kolašinac

Post by SmokingMan »

Danas je puno bolje odigrao nego u dva predhodna meča.Kada se Seo u poptunosti uklopi u ovu novu vengerovu,pomalo suludu zamisao sa 3-4-2-1,bit će ko pišta.Za sada sam zadovoljan. :thumbup:
User avatar
Jimmy McNulty
Čiča Gliša
Posts: 6520
Joined: 11/04/2012 11:32

#4020 Re: Sead Kolašinac

Post by Jimmy McNulty »

SmokingMan wrote:Danas je puno bolje odigrao nego u dva predhodna meča.Kada se Seo u poptunosti uklopi u ovu novu vengerovu,pomalo suludu zamisao sa 3-4-2-1,bit će ko pišta.Za sada sam zadovoljan. :thumbup:
Arsenalu fali zdrav Santi Cazorla u sredini i jedan igrac tipa Kante da bi mogli igrat tu formaciju.

Ramsey odlican ali neodgovoran, Xhaka spor i igra debelo ispod ocekivanja.
User avatar
SmokingMan
Posts: 18643
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: I am back!

#4021 Re: Sead Kolašinac

Post by SmokingMan »

Jimmy McNulty wrote:
SmokingMan wrote:Danas je puno bolje odigrao nego u dva predhodna meča.Kada se Seo u poptunosti uklopi u ovu novu vengerovu,pomalo suludu zamisao sa 3-4-2-1,bit će ko pišta.Za sada sam zadovoljan. :thumbup:
Arsenalu fali zdrav Santi Cazorla u sredini i jedan igrac tipa Kante da bi mogli igrat tu formaciju.

Ramsey odlican ali neodgovoran, Xhaka spor i igra debelo ispod ocekivanja.
Neće Cazorla još do kraja godine biti u kokbinaciji.Xaka je po meni idealan za pozicije DM.a,stamen je,ima dobar pas,i puno je bolje riješenje od klimavog Konkelana.Ramsey nije klasični playmaker,ja čekam da umjesto njega u skorije vrijeme uskoči Santi (ako jedino do zime ne odvežu kesu i dovedu Saula iz Atletika,ali čisto sumnjam,iako smatram da bi im on dobro došao na sredini terena.Umjesto Ivobija volio bih vidjeti Drakslera na lijevom krilu,prije se dovodio u vezu sa Arsenalom,ali ništa konkretno,jer prije svega se čeka neki veliki novac od prodaje Sančeza ili Ozila,drugačije,teško da bi im sada na zimu uprava odobrila 60-70 miliona eura za transfer)

Vilšir je za sada neophoda ovoj ekipi,dosta trči,imad dobru kontrolu lopte,pas (mada je teško za očekivati da bi se u standardnih 11.mogao naći do Januara-Februara,iako igra jako dobro u europa league još se nalazi u toj nekoj fazi traženja idealne forme za PL),ali mu treba neko ko može sa njim brzo vršiti tranziciju igre na sredini,Ramzi mu baš najbolje i ne leži,baem se meni tako čini.I opet kada se dotaknemo Kazorle,on je i u nekim godinama pred zalazak karijere,i potrebno je svkako pronaći neko dugoročno riješenje.

Arsenal od penzije Patrika Vijere kuburi sa tom sredinom,i još ako ovde dodamo taj vječiti peh sa nikada dokazanim talentom već davno prežaljenog Abu Diabija,u kome su nekada vidjeli pravog naslijednika Viere,moglo bi se isposataviti da Arsenal već duži niz godina ima hroničnih problema sa sredinom.Pomalo mi je krivo kada se sjetim i Songa kojeg je Venger sputavao da se razvije u boljeg igrača,jer je stvarno bilo "materijala" kod njega,na žalost,otišao je u prezahtjevnu sredinu kakva je Barcelona,a ono što ga je dodatno unazadilo je bio povratak na posudbu u Vest Ham,i to u dva navrata, koji mu i baš nije najbolje legao.Tu se već u velikoj mjeri osjetila njegova stagnacija i nazadovanje u karijeri.I eno gdje je na kraju završio,u ruskom Rubinu.

Napad je već priča sama za sebe,ne vidim da je La kazet neko ozbiljnije riješenje,nije on profil univerzalnog napadača koji je Arsenalu potreban.Sa puno statike i izolovanosti u napadu ne vjerujem da će se nešto nadavati golova za ovu sezonu.Njima je potreban brz i okretan igrač,tipa Morata,Aguero,Suarez.Giroud,iako je postigao tih 100.golova za Arsenal,niakada ga nisam smatrao nekim top igračem i glavnom okosnicom tima.Mislim da Venger i previše srlja sa forsiranjem dovođenja francuskih igrača,malo ih se dokazalo u proteklih 20 godina.

Za boravio sam se osvrnuti na odbranu,trenutno najslabije karike tima,tu im je u velikoj mjeri potrebna rekostrukcija na stoperskim pozicijama,Holdinga ne vidim kao neko ozbiljnije dugoročno riješenje,jer je dosta nesiguran na toj stoperskoj poziciji,često ispada,slaba koncentracija,neodlučnost.Mustafi nije idealno riješenje,ali on svoje nedostatke nekako nadoknađuje borbenšću,mislim da se može formirati u puno boljeg igrača nego što je sada.Ako bi tražio tu neku "idealnu" zamjenu,taško da se na tržištu sada može ptonaći neki pouzdan stoper,uglavnom,sve su najbolje stopere pokupovali ovi top klubovi.Ima tu kandidata,ali to je za neke druge prilike.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#4022 Re: Sead Kolašinac

Post by Tomahawk11 »

Tenk!!!! :izet:
mega_mashcine
Posts: 1403
Joined: 01/05/2013 12:21

#4023 Re: Sead Kolašinac

Post by mega_mashcine »

Bravo Momčino!!! :izet: :izet: :izet: :bih:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#4024 Re: Sead Kolašinac

Post by Tomahawk11 »

I asistencija :thumbup:
User avatar
Logovan
Posts: 94353
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#4025 Re: Sead Kolašinac

Post by Logovan »

Bravo SEO!

Spašavaj ti opet Arsenal. :thumbup:
Post Reply