SDP

putokaz1
Posts: 12412
Joined: 31/05/2014 23:56

#43726 Re: SDP

Post by putokaz1 »

GeeTnT wrote:
putokaz1 wrote:SDP jeste drugačiji/bolji/ za nekih 10%
Npr gdje su dobili 15% sad će dobit 25%
Ali da bi SDP bio pobjednički mora se popravit za 100 ili čak 200%
Podsjeti me što to bješe sdp...♩ ♪ ♫ ♬....
eh ta 2000
Nit je postojao DF niti NS a o GS da ne govorimo
SDU nije bio rođen ni USD
a USBD umro
User avatar
johntra
Posts: 11800
Joined: 11/04/2004 02:17
Location: Palma de Hrasno

#43727 Re: SDP

Post by johntra »

Nije umro, nego je ujedinjen sa SDP-om...sve sami pametolozi po temi, a osnove o SDP-u ne znaju...
jedva čekam izbore i priče kako SDP propada i kako ke će se poslije 2018. godine SDP ugasiti...bla, bla, bla...
User avatar
mirsek
Posts: 12822
Joined: 07/05/2010 15:40

#43728 Re: SDP

Post by mirsek »

Alfons Kauders wrote:
johntra wrote:Čuj gura, a lik 20 godina u partiji.... :lol:
baš ono, došao juče...frajer u partiji mnogo duže nego što mu je postao zet...
Stara nasa prica, ako imas karijeru u politici, niko do sedmog koljena ti ne smije biti rod.

Osim ako si SDA, onda se moze glasati i za Sebiju. :)
Ima karijeru kao zet :D i kao vecina SDP-ovih profesionalnih politicara nema dana staza u privatnom sektoru ili u struci ali ima visegodisnjeg staza kao clan nekog odbora ili funkcije unutar stranke dok je vecina njegovih kolega i stranackih funkcionera navlacilo fakultete preko politickih veza jer ih drugacije ne bi nikad zavrsili( pogledajte samo kad su vecina njih zavrsili fakultete ).
Beslija, koliko se sjecam, nije se cak usudio ni da bude na nekoj izbornoj listi jer zna da mu pola clanstva i aktivista SDP-a jebe sve od-do u lice kad god ide na stranacke zborove po lokalnim odborima.
DakleM, znam sta govorim. :)
Hebes ovakav SDP sa istom internom politikom i kadroviranjem. Nista se nije promijenilo.
I dalje im izgleda treba terapija izbornih poraza brat bratu jos minimum deceniju pa da napokon stisnu muda i naprave istinske promjene unutar stranke.
Pored njih ovakvih SDA ne treba da se puno brine. I da nesto slucajno osvoje svu podrsku ce izgubiti najkasnije za 2 godine i SDA se vraca na glavnu poziciju u jos jednom visegodisnjem periodu.
Doduse SDP funckcioneri ce uzivati u zaradjenim stanovima po raznim novogradnjama i obezbjedjenim stalnim poslovima za svoje ljubavnice i rodbinu, narod neka sjebano ceka neki naredni ciklus ublehe i uzaludne nade.
A ako nam je Sebija referenca onda more komotno kljuc u bravu. :thumbup:
Last edited by mirsek on 13/07/2017 13:32, edited 1 time in total.
User avatar
mirsek
Posts: 12822
Joined: 07/05/2010 15:40

#43729 Re: SDP

Post by mirsek »

johntra wrote:Čuj gura, a lik 20 godina u partiji.... :lol:
baš ono, došao juče...frajer u partiji mnogo duže nego što mu je postao zet...
Biti clan stranke i biti po raznim pozicijama unutar iste kao i po raznoraznim nadzornim odborima i komisijama nisu iste stvari.
putokaz1
Posts: 12412
Joined: 31/05/2014 23:56

#43730 Re: SDP

Post by putokaz1 »

johntra wrote:Nije umro, nego je ujedinjen sa SDP-om...sve sami pametolozi po temi, a osnove o SDP-u ne znaju...
jedva čekam izbore i priče kako SDP propada i kako ke će se poslije 2018. godine SDP ugasiti...bla, bla, bla...
Ma ne može SDP propast
8 načelnika,druga stranka kod Bošnjaka
ISTINA:KS,BPK,SBK,HNK=0
Bit će SDP dobar,bit će drugi u TK,i po ostalim Bošnjačkim kantonima drugi ili treći
Bit će dobar ali nedovoljno dobar ipak SDA je predominatna
User avatar
johntra
Posts: 11800
Joined: 11/04/2004 02:17
Location: Palma de Hrasno

#43731 Re: SDP

Post by johntra »

mirsek wrote:

Ima karijeru kao zet :D i kao vecina SDP-ovih profesionalnih politicara nema dana staza u privatnom sektoru ili u struci ali ima visegodisnjeg staza kao clan nekog odbora ili funkcije unutar stranke dok je vecina njegovih kolega i stranackih funkcionera navlacilo fakultete preko politickih veza jer ih drugacije ne bi nikad zavrsili( pogledajte samo kad su vecina njih zavrsili fakultete ).
Beslija, koliko se sjecam, nije se cak usudio ni da bude na nekoj izbornoj listi jer zna da mu pola clanstva i aktivista SDP-a jebe sve od-do u lice kad god ide na stranacke zborove po lokalnim odborima.
DakleM, znam sta govorim. :)
Hebes ovakav SDP sa istom internom politikom i kadroviranjem. Nista se nije promijenilo.
I dalje im izgleda treba terapija izbornih poraza brat bratu jos minimum deceniju pa da napokon stisnu muda i naprave istinske promjene unutar stranke.
Pored njih ovakvih SDA ne treba da se puno brine. I da nesto slucajno osvoje svu podrsku ce izgubiti najkasnije za 2 godine i SDA se vraca na glavnu poziciju u jos jednom visegodisnjem periodu.
Doduse SDP funckcioneri ce uzivati u zaradjenim stanovima po raznim novogradnjama i obezbjedjenim stalnim poslovima za svoje ljubavnice i rodbinu, narod neka sjebano ceka neki naredni ciklus ublehe i uzaludne nade.
A ako nam je Sebija referenca onda more komotno kljuc u bravu. :thumbup:
očigledno je da puno znaš, ali kad bi se gađali tramvajima..jer lupaš poluprovjerenim informacija o kadroviranju i inim stvarima...kad tako puno znaš, a ne znaš, što ne navedeš i ostali dio rukovodstva KO, od kojih su i neki po prvi put na takvim pozicijama, uključujući i samog Bešliju...i koji su bez oraha u džepu...ah, da orasi su zato što su članovi SDP-a, to je dovoljno za mržnju...isto tako, 90 posto ljudi u KO su novi članovi, u odnosu na raniji saziv...
takvih ko ti se decenijama izredalo na ovom forumu i svima je jedna ista, propala, konstanta...propade SDP...svake godine, svaki dan...a gle čuda...
mada mislim da si ti više insajder iz neke struje koja je popušila foru, pa hajmo sad kakiti kako SDP ne valja...
Last edited by johntra on 13/07/2017 13:57, edited 1 time in total.
User avatar
johntra
Posts: 11800
Joined: 11/04/2004 02:17
Location: Palma de Hrasno

#43732 Re: SDP

Post by johntra »

dupli
User avatar
drug_profi
Posts: 50571
Joined: 16/07/2012 16:00

#43733 Re: SDP

Post by drug_profi »

Ja nekad pomislim da bi zaista dobro bilo pustiti SDP da trune u opoziciji dok se zaista ne riješi elitizma i ne vrati se korijenima.
Isto tako ostaviti SDA i pustiti ih da rade šta hoće ne bi li se konačno ogadili i vlstitom članstvu.

Ali jbg, nema ova zemlja više toliko vremena. Po mom ličnom mišljenju, još 4 godine vlasti SDA bi nas odvelo u Aziju, a ne u Europu, i to vrlo moguće samo kao frtalj Bosne, sa stanjem u kojem joj više ni oružana revolucija ne bi mogla pomoči, a kamoli izbori.

Mislim ni od SDP-a ne očekujem ništa. Sve je ovo odavno zrelo za sanitacije. Ali eto kad bi makar očistili SIPA i tužilaštvo od korumpiranih elemenata bilo bi dobro.
putokaz1
Posts: 12412
Joined: 31/05/2014 23:56

#43734 Re: SDP

Post by putokaz1 »

Problem je kod SDP sporo formiranje vlasti
Ima 1 Zatupnika Hrvata u Domu Narodu i tvrdi da mora imati većinu i da mora Predstavljat Hrvate u Vladi FBIH
S SDA se Zna ,HDZ je partner,brzo se dogovore 8-5-3 koja fotelja kome
SDP treba:
1-Ostvarit dobar rezultat
2-Privući sebi ostale Bošnjačke stranke
3-Odustat od preizbornih principa i s HDZ brzo podijeliti pozicije
4-Početi raditi drugačinje od Familije Izetbegović
ZASAD NEREALNO
zippoo87
Posts: 15530
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#43735 Re: SDP

Post by zippoo87 »

sabina1 wrote:
putokaz1 wrote:Bravar rekao Mesaru Niet
A Lagumdžija Tihiću i Baketu rekao veliko DAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
Onaj Edin Delić načelnik Lukavca...jel on nekada bio član Naše stranke pa prešao u Komunističku partiju pa sad u SDP-u ?

Mislim zanimljiv je taj ideološki disbalans iz liberalizma u komunizam pa u socijaldemokratiju.
Neshvatljivo.
Hvala i pozdrav.
jeste,bio je clan NSa
on je uradio jednu losu stvar dok ej bio u NSu,tacnije pred sami izlazak
on je bio u Regionalnom odboru i trebao je biti nosilac liste za kantonalnu listu i bio je kandidat i dan pred zakljucivanje listi kod CIKa,covjek je samo javio da odustaje ...ej dan pred zakljucenje listi i ostavio ovamo ljude na cjedilu i bukvalno pred svrsenim cinom
OO NSa Tuzla je najslabija karika NSa u BiH...tamo uvijek neki klanovi,neko nekome radi iza ledja...posvadjaju se u pola sastanka i vazda neki problemi
zahvaljujuci takvim odnosima,Tuzla uvijek ima najlosije razultate NSa u FBiH
sa Zvjezdanom Karadzinom nije nista bolja situacija i NS opet nece nista napraviti u Tz...sto je tuzno,jer realno ideja socijal liberalizma ima najplodnije tlo upravo u Tuzli
User avatar
mirsek
Posts: 12822
Joined: 07/05/2010 15:40

#43736 Re: SDP

Post by mirsek »

johntra wrote:
mirsek wrote:

Ima karijeru kao zet :D i kao vecina SDP-ovih profesionalnih politicara nema dana staza u privatnom sektoru ili u struci ali ima visegodisnjeg staza kao clan nekog odbora ili funkcije unutar stranke dok je vecina njegovih kolega i stranackih funkcionera navlacilo fakultete preko politickih veza jer ih drugacije ne bi nikad zavrsili( pogledajte samo kad su vecina njih zavrsili fakultete ).
Beslija, koliko se sjecam, nije se cak usudio ni da bude na nekoj izbornoj listi jer zna da mu pola clanstva i aktivista SDP-a jebe sve od-do u lice kad god ide na stranacke zborove po lokalnim odborima.
DakleM, znam sta govorim. :)
Hebes ovakav SDP sa istom internom politikom i kadroviranjem. Nista se nije promijenilo.
I dalje im izgleda treba terapija izbornih poraza brat bratu jos minimum deceniju pa da napokon stisnu muda i naprave istinske promjene unutar stranke.
Pored njih ovakvih SDA ne treba da se puno brine. I da nesto slucajno osvoje svu podrsku ce izgubiti najkasnije za 2 godine i SDA se vraca na glavnu poziciju u jos jednom visegodisnjem periodu.
Doduse SDP funckcioneri ce uzivati u zaradjenim stanovima po raznim novogradnjama i obezbjedjenim stalnim poslovima za svoje ljubavnice i rodbinu, narod neka sjebano ceka neki naredni ciklus ublehe i uzaludne nade.
A ako nam je Sebija referenca onda more komotno kljuc u bravu. :thumbup:
očigledno je da puno znaš, ali kad bi se gađali tramvajima..jer lupaš poluprovjerenim informacija o kadroviranju i inim stvarima...kad tako puno znaš, a ne znaš, što ne navedeš i ostali dio rukovodstva KO, od kojih su i neki po prvi put na takvim pozicijama, uključujući i samog Bešliju...i koji su bez oraha u džepu...ah, da orasi su zato što su članovi SDP-a, to je dovoljno za mržnju...isto tako, 90 posto ljudi u KO su novi članovi, u odnosu na raniji saziv...
takvih ko ti se decenijama izredalo na ovom forumu i svima je jedna ista, propala, konstanta...propade SDP...svake godine, svaki dan...a gle čuda...
mada mislim da si ti više insajder iz neke struje koja je popušila foru, pa hajmo sad kakiti kako SDP ne valja...
Recenica na kraju posta ti je u koliziji sa prethodno napisanim u postu pa se nekako odluci za jednu opciju.
Ja lagano kakim po SDP-u od 2010. i tako ce biti dok ne vidim stvarne promjene u idejama i viziji u toj stranci a sto se izmedju ostalog ogleda i u kadroviranju i stvarnom djelovanju u odnosu na suplju populisticku pricu.
Last edited by mirsek on 13/07/2017 20:49, edited 2 times in total.
Novak20
Posts: 13948
Joined: 11/02/2014 18:55
Location: Taboo(t) teme i brisani postovi

#43737 Re: SDP

Post by Novak20 »

johntra wrote:
mirsek wrote:

Ima karijeru kao zet :D i kao vecina SDP-ovih profesionalnih politicara nema dana staza u privatnom sektoru ili u struci ali ima visegodisnjeg staza kao clan nekog odbora ili funkcije unutar stranke dok je vecina njegovih kolega i stranackih funkcionera navlacilo fakultete preko politickih veza jer ih drugacije ne bi nikad zavrsili( pogledajte samo kad su vecina njih zavrsili fakultete ).
Beslija, koliko se sjecam, nije se cak usudio ni da bude na nekoj izbornoj listi jer zna da mu pola clanstva i aktivista SDP-a jebe sve od-do u lice kad god ide na stranacke zborove po lokalnim odborima.
DakleM, znam sta govorim. :)
Hebes ovakav SDP sa istom internom politikom i kadroviranjem. Nista se nije promijenilo.
I dalje im izgleda treba terapija izbornih poraza brat bratu jos minimum deceniju pa da napokon stisnu muda i naprave istinske promjene unutar stranke.
Pored njih ovakvih SDA ne treba da se puno brine. I da nesto slucajno osvoje svu podrsku ce izgubiti najkasnije za 2 godine i SDA se vraca na glavnu poziciju u jos jednom visegodisnjem periodu.
Doduse SDP funckcioneri ce uzivati u zaradjenim stanovima po raznim novogradnjama i obezbjedjenim stalnim poslovima za svoje ljubavnice i rodbinu, narod neka sjebano ceka neki naredni ciklus ublehe i uzaludne nade.
A ako nam je Sebija referenca onda more komotno kljuc u bravu. :thumbup:
očigledno je da puno znaš, ali kad bi se gađali tramvajima..jer lupaš poluprovjerenim informacija o kadroviranju i inim stvarima...kad tako puno znaš, a ne znaš, što ne navedeš i ostali dio rukovodstva KO, od kojih su i neki po prvi put na takvim pozicijama, uključujući i samog Bešliju...i koji su bez oraha u džepu...ah, da orasi su zato što su članovi SDP-a, to je dovoljno za mržnju...isto tako, 90 posto ljudi u KO su novi članovi, u odnosu na raniji saziv...
takvih ko ti se decenijama izredalo na ovom forumu i svima je jedna ista, propala, konstanta...propade SDP...svake godine, svaki dan...a gle čuda...
mada mislim da si ti više insajder iz neke struje koja je popušila foru, pa hajmo sad kakiti kako SDP ne valja...
Kad se samo sjetim koliko je SDA kvalitetnih ljudi "sahranila" čistkama u upravi, sudu i državnim firmama (skoro sve su bile državne). "Crveni" su bili omiljene žrtve, malo ko se provukao.

Prva čistka kad su sjeli u fotelje poslije demokratskih izbora, druga u ratu, kod dobrovoljnih i/ili prisilnih odlazaka, treća poslije rata da se napravi mjesta SzBiH a kasnije i drugim strankama.

U posljeratnim godinama SDA-ovci su komotno uzimali i po 5-10 upravnih odbora. Smanjili su naknade i smanjio se broj državnih firmi (mnoge propale ili tavore) ali znam ljude iz SDA koji i dan danas sjede po 4-5 mandata na istom mjestu.
Da ne davim, uspostavili su sistem upravljanja ali i sistem vrijednosti kakav danas imamo. I jako se teško bilo kome otrgnuti od njihovih nakaradnih šablona.

Pošto je za sve krivo more, u ovom izbornom ciklusu treba glasati za svaku stranku koja nije bila u vlasti 2014 - 2018 jer ova vlast nije pokazala ništa. Osim stare slave, koja je mnogima izgleda dovoljna, rezultata neJma.

Je.eš Ronalda i druge zvijezde kad dobiju stomačinu i neće/ne mogu da igraju. Samo izmjene sa klupe pomažu.
User avatar
johntra
Posts: 11800
Joined: 11/04/2004 02:17
Location: Palma de Hrasno

#43738 Re: SDP

Post by johntra »

mirsek wrote: Recenica na kraju posta ti je u koliziji sa prethodno napisanim u postu pa se nekako odluci za jednu opciju.
Ja lagano kakim po SDP-u od 2010. i tako ce biti dok ne vidim stvarne promjene u idejama i viziji u toj stranci a sto se izmedju ostalog ogleda i u kadroviranju i stvarnom djelovanju u odnosu na suplju populisticku pricu.
nije u koliziji, jer lupaš, odnosno, ne znaš ništa...rekla, kazala...i vidim nemaš odgovora na argumente koje sam već gore napisao, odnosno, da je novi KO 90 posto drugačiji u odnosu na prethodni, što tebe demantuje u potpunosti...
putokaz1
Posts: 12412
Joined: 31/05/2014 23:56

#43739 Re: SDP

Post by putokaz1 »

Je.eš Ronalda i druge zvijezde kad dobiju stomačinu i neće/ne mogu da igraju. Samo izmjene sa klupe pomažu.
Izmjene da uđu oni koji povremeneno uđu i daju autogolove ili damo šansu novim mladićima od 17 godina?
User avatar
sabina1
Posts: 8203
Joined: 24/11/2010 20:44
Location: Ministarstvo za istraživanje ruda i gubljenje vremena.
Contact:

#43740 Re: SDP

Post by sabina1 »

zippoo87 wrote: jeste,bio je clan NSa
on je uradio jednu losu stvar dok ej bio u NSu,tacnije pred sami izlazak
on je bio u Regionalnom odboru i trebao je biti nosilac liste za kantonalnu listu i bio je kandidat i dan pred zakljucivanje listi kod CIKa,covjek je samo javio da odustaje ...ej dan pred zakljucenje listi i ostavio ovamo ljude na cjedilu i bukvalno pred svrsenim cinom
OO NSa Tuzla je najslabija karika NSa u BiH...tamo uvijek neki klanovi,neko nekome radi iza ledja...posvadjaju se u pola sastanka i vazda neki problemi
zahvaljujuci takvim odnosima,Tuzla uvijek ima najlosije razultate NSa u FBiH
sa Zvjezdanom Karadzinom nije nista bolja situacija i NS opet nece nista napraviti u Tz...sto je tuzno,jer realno ideja socijal liberalizma ima najplodnije tlo upravo u Tuzli
Meni je neshvatljivo da Naša stranka u Tuzli NEMA barem jednog vijećnika ili vijećnicu.
Kmečanja o krađi nisu ništa drugo nego kmečanja.
U nekim prepiskama ovdje na forumu ljudi su pisali da taj tuzlanski odbor zapravo ne radi ništa , da je nevidljiv.

Realno , teško se Našoj stranci i pozicionirati u izrazitoj SDP sredini ali to nije opravdanje za MAKAR jedno vijećničko mjesto u Tuzli , pa eto u Gračanici imaju tri mjesta a na kraju krajeva u Sarajevu je Naša stranka pomela SDP na lokalu.

Pozdrav. :thumbup:
putokaz1
Posts: 12412
Joined: 31/05/2014 23:56

#43741 Re: SDP

Post by putokaz1 »

Krađa je vjerovatno postojala
TK je poznat po krađama
Zajedno se sastanu SDA SDP SBIH SBB....
i manjim strankama oduzmu glas,To je normalna pojava u Lukavcu i okolina uglavnom po selima,npr nek svako selo oduzme NS-u jedan glas,krizanjem pravilnog važećeg listića to je dovoljno da se oduzme mandat
Žrtve su manje stranke poput NS i slično,koje po selima nemaju biračke odbornike te tu ostale stranke manipulišu,i rade kako njima odgovara.
Ja vjerujem u Krađu u Tuzli 2016 protiv NS jer NS ne odgovara ni jednoj struji ni strankama oko JI ni tzv SDA opoziciji.
User avatar
mirsek
Posts: 12822
Joined: 07/05/2010 15:40

#43742 Re: SDP

Post by mirsek »

johntra wrote:
mirsek wrote: Recenica na kraju posta ti je u koliziji sa prethodno napisanim u postu pa se nekako odluci za jednu opciju.
Ja lagano kakim po SDP-u od 2010. i tako ce biti dok ne vidim stvarne promjene u idejama i viziji u toj stranci a sto se izmedju ostalog ogleda i u kadroviranju i stvarnom djelovanju u odnosu na suplju populisticku pricu.
nije u koliziji, jer lupaš, odnosno, ne znaš ništa...rekla, kazala...i vidim nemaš odgovora na argumente koje sam već gore napisao, odnosno, da je novi KO 90 posto drugačiji u odnosu na prethodni, što tebe demantuje u potpunosti...
Ne branim ja niti hvalim SDA nego kudim SDP, moras nauciti to da razlikujes i prihvatis inace postajes stranacki bot. :thumbup:
Mogu se kladiti u sta god hoces da sam duze clan SDP-a od tebe i da sam ucestvovao u vise izbornih kampanja od tebe a ti vidi ko lupa i ko ima poluinformacije i rekla-kazala podatke.
Cim je Beslija dobio funkciju odmah se zna politika kadroviranja taman da su svi ostali dosad bili bez ikakvih funkcija u SDP-u, a itekako su imali funkcije.
Sve su to naznake, ko zna da ih cita.. :)
Last edited by mirsek on 14/07/2017 13:04, edited 2 times in total.
Novak20
Posts: 13948
Joined: 11/02/2014 18:55
Location: Taboo(t) teme i brisani postovi

#43743 Re: SDP

Post by Novak20 »

putokaz1 wrote:Je.eš Ronalda i druge zvijezde kad dobiju stomačinu i neće/ne mogu da igraju. Samo izmjene sa klupe pomažu.
Izmjene da uđu oni koji povremeneno uđu i daju autogolove ili damo šansu novim mladićima od 17 godina?
Ne nego da se naprave izmjene u momčadi koja od 2014 do danas nije pokazala ništa.

Putokaz, ne ljuti se i djeluj u skladu sa svojim nickom a ne ovako. :wink:

Image
User avatar
johntra
Posts: 11800
Joined: 11/04/2004 02:17
Location: Palma de Hrasno

#43744 Re: SDP

Post by johntra »

mirsek wrote: Ne branim ja niti hvalim SDA nego kudim SDP, moras nauciti to da razlikujes i prihvatis inace postajes stranacki bot. :thumbup:
Mogu se kladiti u sta god hoces da sam duze clan SDP-a od tebe i da sam ucestvovao u vise izbornih kampanja od tebe a ti vidi ko lupa i ko ima poluinformacije i rekla-kazala podatke.
Cim je Beslija dobio funkciju odmah se zna politika kadroviranja taman da su svi ostali dosad bili bez ikakvih funkcija u SDP-u, a itekako su imali funkcije.
Sve su to naznake, ko zna da ih cita.. :)
ja na ovom PDF-u pišem haman deceniju, i kudim i kritikujem, ali i hvalim...tako da sam daleko od stranačkog bota...
i da, sad si se otkrio ko si i šta si...zanimljivo da ti nije smetao Bešlija ranije, a i ostale Bešlije, za vrijeme prošlog rukovodstva i vjerovatno fukncije koju si i ti imao, nego je to sada problem...i dalje mi nisi demantirao činjenicu da u KO sjedi veliki broj novih ljudi, bez ikakvih oraha u džepu, koji su došli da pomognu partiji...
putokaz1
Posts: 12412
Joined: 31/05/2014 23:56

#43745 Re: SDP

Post by putokaz1 »

Ne nego da se naprave izmjene u momčadi koja od 2014 do danas nije pokazala ništa.

Putokaz, ne ljuti se i djeluj u skladu sa svojim nickom a ne ovako. :wink:

Image[/quote]
Znači ostaviti momčad SDA,a promjeniti stare likove umjesto Bakira i Osmanovića i drugih starosjedilaca dovesti nove ljudi koji su SDA a nisu bili aktivni u politici.!
Npr izmjena na pozicijama koje ne pokazuje ništa
Umjesto BI ulazi NN iz Konjica.....Bože Sačuvaj
Umjesto FR ulazi NO iz Cazina zanimljiva izmjena
Umjesto DK(košarkaš) ulazi ko npr PK(osoba koja s nama komunicira na klix) e TU IZMJENU PODRŽAVAM
Umjesto DZ Etnička rotacija dolazi MD..Gluho bilo
Umjesto FN ulazi FK ili IH....Vidi pod Božo Petrov
Umjesto BG na TK ulazi neko koga postavi JI-Samo nek BG izađe iz igre ,ko god da uđe bolji je
Takve izmjene kozmetičke slova zadnej A mijenjamo P
Tačno je da trenutna ekipa ne pokazuje ništa ali nemamo kvalitetna pojačanja već istrošene zvijezde,koji su igrali prije ovih nekvalitetnih,ili Kvalitetne igrače na samo jednoj poziciji,a i neki su u rezervama još gori,nisu uigrani što su i pokazali 2016 ,ubjedljivo izgubili od generala JNA koji vrijedi više od desetorice,prolaca ih ko malu djecu.
Nama trebaju pojačanja,koja imamo samo djelimice,eventulano na Poziciji premijera TK ili KS
User avatar
mirsek
Posts: 12822
Joined: 07/05/2010 15:40

#43746 Re: SDP

Post by mirsek »

johntra wrote:
mirsek wrote: Ne branim ja niti hvalim SDA nego kudim SDP, moras nauciti to da razlikujes i prihvatis inace postajes stranacki bot. :thumbup:
Mogu se kladiti u sta god hoces da sam duze clan SDP-a od tebe i da sam ucestvovao u vise izbornih kampanja od tebe a ti vidi ko lupa i ko ima poluinformacije i rekla-kazala podatke.
Cim je Beslija dobio funkciju odmah se zna politika kadroviranja taman da su svi ostali dosad bili bez ikakvih funkcija u SDP-u, a itekako su imali funkcije.
Sve su to naznake, ko zna da ih cita.. :)
ja na ovom PDF-u pišem haman deceniju, i kudim i kritikujem, ali i hvalim...tako da sam daleko od stranačkog bota...
i da, sad si se otkrio ko si i šta si...zanimljivo da ti nije smetao Bešlija ranije, a i ostale Bešlije, za vrijeme prošlog rukovodstva i vjerovatno fukncije koju si i ti imao, nego je to sada problem...i dalje mi nisi demantirao činjenicu da u KO sjedi veliki broj novih ljudi, bez ikakvih oraha u džepu, koji su došli da pomognu partiji...
E pa vidis kritikovao sam ga i prije a sto ti je mrsko to potraziti to nije moj problem.
Niko od tih novih ljudi osim par njih nije bio bez funkcija u proteklim godinama.
putokaz1
Posts: 12412
Joined: 31/05/2014 23:56

#43747 Re: SDP

Post by putokaz1 »

Pratim ovaj Forum i može se konstatovat
Da SDP daleko zaostaje u:
SBK,HNK,KS,BPK=1
a da u ZDK pristojno kotira prije svega Maglaj,Zenica i Doboj Jug-Ali mogu bolje proći od Njih SDA i Nezavisni?=2
USK više stranaka nastupa skoro ravnopravno jer imaju po 1 načelnika ,poneke 2 SDP i nezavisni=3
TK sa 5 velikih načelnika ocjena 4,možda bare bare s SDA?=4
Objektivno SDP ,pojedinačno,ne može ostvariti pobjedu i ako u pojedinim kantonima bude prvi(TK) Vladu ne može bez Udavača
Udavače su skupe,Kolebljive,Nepouzdane,Unaprijed plaćene...
Novak20
Posts: 13948
Joined: 11/02/2014 18:55
Location: Taboo(t) teme i brisani postovi

#43748 Re: SDP

Post by Novak20 »

SDP sada broji 40.000 članova, svakog mjeseca broj se poveća za 464 člana

http://sdp.ba/sdp-sada-broji-40-000-cla ... 464-clana/

Socijaldemokratska partija Bosne i Hercegovine (SDP BiH) dostigla je broj od 40.000 članica i članova. Naime, stranka je početkom 2015. izbrisala sve baze članstva i napravila reevidenciju kojom je utvrđen broj od 27.000 članova. Irfan Čengić, generalni sekretar SDP BiH, ističe da se od marta 2015. do danas broj članova svakog mjeseca u prosjeku poveća za 464 člana.......
putokaz1
Posts: 12412
Joined: 31/05/2014 23:56

#43749 Re: SDP

Post by putokaz1 »

Novak20 wrote:SDP sada broji 40.000 članova, svakog mjeseca broj se poveća za 464 člana

http://sdp.ba/sdp-sada-broji-40-000-cla ... 464-clana/

Socijaldemokratska partija Bosne i Hercegovine (SDP BiH) dostigla je broj od 40.000 članica i članova. Naime, stranka je početkom 2015. izbrisala sve baze članstva i napravila reevidenciju kojom je utvrđen broj od 27.000 članova. Irfan Čengić, generalni sekretar SDP BiH, ističe da se od marta 2015. do danas broj članova svakog mjeseca u prosjeku poveća za 464 člana.......
+1 danas
+1 sutra
+1 prekosutra
i opet poraz na izborima?
Novak20
Posts: 13948
Joined: 11/02/2014 18:55
Location: Taboo(t) teme i brisani postovi

#43750 Re: SDP

Post by Novak20 »

putokaz1 wrote:
Novak20 wrote:SDP sada broji 40.000 članova, svakog mjeseca broj se poveća za 464 člana

http://sdp.ba/sdp-sada-broji-40-000-cla ... 464-clana/

Socijaldemokratska partija Bosne i Hercegovine (SDP BiH) dostigla je broj od 40.000 članica i članova. Naime, stranka je početkom 2015. izbrisala sve baze članstva i napravila reevidenciju kojom je utvrđen broj od 27.000 članova. Irfan Čengić, generalni sekretar SDP BiH, ističe da se od marta 2015. do danas broj članova svakog mjeseca u prosjeku poveća za 464 člana.......
+1 danas
+1 sutra
+1 prekosutra
i opet poraz na izborima?
Nije sramota izgubiti. Sramota se ne boriti.
Post Reply