SDP Novi Grad

Kras13
Posts: 2
Joined: 27/12/2016 11:30

#1 SDP Novi Grad

Post by Kras13 »

Ovih dana počeće da radi povjereništvo za rad partije oformljeno radi ličnih interesa pojedinih članova i predstavnika užeg rukovodstva
Last edited by Kras13 on 04/03/2017 13:00, edited 1 time in total.
User avatar
Orange Revolution
Posts: 213
Joined: 04/08/2013 14:00

#2 Re: SDP Novi Grad

Post by Orange Revolution »

Nazalost po Sdp to povjerenistvo je montirano da bi se urusila ova organizacija.
Igrice koje je osmislio Masic a sve u cilju da se instalira SDA kadar Edita Sulejmanovic te na taj nacin da se pokopa u grob Sdp Novi Grad
User avatar
Teniser
Posts: 205
Joined: 30/10/2014 12:41

#3 Re: SDP Novi Grad

Post by Teniser »

100% istina žena je i sad član Sda a u Sdp je stigla s zadatkom.
Muž joj je stari član Sda.
User avatar
TheProfessional
Posts: 155
Joined: 13/04/2013 19:27

#4 Re: SDP Novi Grad

Post by TheProfessional »

Koja organizacija hebote, nema tu nikakve organizacije od kako je Edo na celu... Edin Habul na aparatima :pisnuo:
PM72
Posts: 17532
Joined: 30/04/2012 16:54

#5 Re: SDP Novi Grad

Post by PM72 »

A gdje je Fikret brko?
El_comadante
Posts: 7862
Joined: 10/05/2007 13:38
Location: Sarajevo

#6 Re: SDP Novi Grad

Post by El_comadante »

Teniser wrote:100% istina žena je i sad član Sda a u Sdp je stigla s zadatkom.
Muž joj je stari član Sda.
može malo pojašnjenje jer nisam upučen. znam da joj je Hamdija Lipovča sestrin muž.
a jest malo bezveze da neko iz Bihača preuzima SDP Novi grad
User avatar
TheProfessional
Posts: 155
Joined: 13/04/2013 19:27

#7 Re: SDP Novi Grad

Post by TheProfessional »

Poenta je sljedeca: Edin Habul je SDP NG odveo u sunovrat da su sa 8 vijecnickih mjesta spali na 3. U proslom mandatu i on je bio clan vijeca a u ovom ga je pomeo 18godisnjak :D
Kako su rezultati koje je obecao izostali, covjek mandat treba da stavi na raspolaganje a on to nije htio pa je sama centrala morala da uradi ovo da ga makne sa pozicije :D Covjeku se najednom smrklo sad kad su ga maknuli i svi su krivi :D
putokaz1
Posts: 12409
Joined: 31/05/2014 23:56

#8 Re: SDP Novi Grad

Post by putokaz1 »

TheProfessional wrote:Poenta je sljedeca: Edin Habul je SDP NG odveo u sunovrat da su sa 8 vijecnickih mjesta spali na 3. U proslom mandatu i on je bio clan vijeca a u ovom ga je pomeo 18godisnjak :D
Kako su rezultati koje je obecao izostali, covjek mandat treba da stavi na raspolaganje a on to nije htio pa je sama centrala morala da uradi ovo da ga makne sa pozicije :D Covjeku se najednom smrklo sad kad su ga maknuli i svi su krivi :D
A što njegovi članovi biračkih odbora ne dopisaše glasove da prođe?
VjecitiStudent
Posts: 18920
Joined: 14/08/2008 13:42
Location: Životinjska farma

#9 Re: SDP Novi Grad

Post by VjecitiStudent »

Slika i prilika naše "ljevice" - grad, kanton i država se raspadaju po svim šavovima, a njima jedini smisao života ko će koju poziciju jamiti u partijskom tijelu.
User avatar
Teniser
Posts: 205
Joined: 30/10/2014 12:41

#10 Re: SDP Novi Grad

Post by Teniser »

Nema se sta reci Habulu,kakvu tj nikakvu organizaciju je preuzeo od Mahmutovica napravio je vrhunski rezultat.Habulu se mora priznati da je kostur napravio te da se i nije moglo ocekivati da za godinu dana uradi bolje.
Edita Sulejmanovic je pokazala svoj uspjeh,imati manje glasova od partije je zalosno i smjesno.Tv duel s Efendicem je pokazao ciji je igrac,Sda kadar to je ona
To sto je slijep Masic ili sto ima nesto od nje to je druga stvar.
PM72
Posts: 17532
Joined: 30/04/2012 16:54

#11 Re: SDP Novi Grad

Post by PM72 »

Image

Samo se vi zezajte u Novom gradu...
El_comadante
Posts: 7862
Joined: 10/05/2007 13:38
Location: Sarajevo

#12 Re: SDP Novi Grad

Post by El_comadante »

znaći da je u ovoj općini SDP totalno propao. i ja sam primjetio pad vijećnika u OV.
Naslovnica
Posts: 27531
Joined: 20/03/2013 15:38

#13 Re: SDP Novi Grad

Post by Naslovnica »

PM72 wrote:Image

Samo se vi zezajte u Novom gradu...
Joj vala ovi uhljebi iz LOKOM-a su mi antipatični pravo.
Uhljeb do uhljeba, šire se k'o 15 do 3, a u suštini obični portiri i smetljari.
PM72
Posts: 17532
Joined: 30/04/2012 16:54

#14 Re: SDP Novi Grad

Post by PM72 »

Nisi u pravu.Ovaj drugi s desna je pravo opasan igrač.Zejd Dukmenić,prvak Europe u tekvandou,trener reprezentacije i Bakirov pratilac.U ratu bio u Crnim labudovima.Dobro jeben igrač.Što mi jasno govori kakvim se ljudima obezbjeđuju ovi iz SDA.
mario001
Posts: 2200
Joined: 26/09/2015 22:38

#15 Re: SDP Novi Grad

Post by mario001 »

TheProfessional wrote:Poenta je sljedeca: Edin Habul je SDP NG odveo u sunovrat da su sa 8 vijecnickih mjesta spali na 3. U proslom mandatu i on je bio clan vijeca a u ovom ga je pomeo 18godisnjak :D
Kako su rezultati koje je obecao izostali, covjek mandat treba da stavi na raspolaganje a on to nije htio pa je sama centrala morala da uradi ovo da ga makne sa pozicije :D Covjeku se najednom smrklo sad kad su ga maknuli i svi su krivi :D
Dobar je Habul, istinski socijaldemokrata
Naslovnica
Posts: 27531
Joined: 20/03/2013 15:38

#16 Re: SDP Novi Grad

Post by Naslovnica »

PM72 wrote:Nisi u pravu.Ovaj drugi s desna je pravo opasan igrač.Zejd Dukmenić,prvak Europe u tekvandou,trener reprezentacije i Bakirov pratilac.U ratu bio u Crnim labudovima.Dobro jeben igrač.Što mi jasno govori kakvim se ljudima obezbjeđuju ovi iz SDA.
Koliko se ja sjećam prvo je SDP počeo da fura ovaj LOKOM i uhljebljuje svoje kadrove, SDA nastavila.
Siguran sam da govoriš istinu, ne znam šta bih ti rekao. Država po mjeri vladajućih.
PM72
Posts: 17532
Joined: 30/04/2012 16:54

#17 Re: SDP Novi Grad

Post by PM72 »

Dok je SDP vladao Lokom je bio nebitan.Sad je to već za respekt.Voze džipove,audije,volvoe,napucaniji su od vikićevaca i 90% sekjuritija.Oni će obavljati mračne poslove i talove jer čisto sumnjam da će gore opisani obilaziti dječija igrališta da vidi jesu li ljuljaške na igralištima u redu.
Naslovnica
Posts: 27531
Joined: 20/03/2013 15:38

#18 Re: SDP Novi Grad

Post by Naslovnica »

Slažem se.
El_comadante
Posts: 7862
Joined: 10/05/2007 13:38
Location: Sarajevo

#19 Re: SDP Novi Grad

Post by El_comadante »

SDP u Kanton čitavom slabo funkiconiše, jedino koliko toliko funkcioniše u starom gradu gdje to drži Irfan čengić. mislim na FOM, OO pa i MZ. u novom gradu pogotovo
Pertini
Posts: 149
Joined: 29/03/2011 13:44

#20 Re: SDP Novi Grad

Post by Pertini »

SDP BiH, pa i njihova organizacija u Novom Gradu, neće moći krenuti naprijed, odnosno nastaviće da se urušava, sve dok organizaciju ne preuzmu novi ljudi. Profesor Filipović je prije neki dan govorio da je u Bosni i Hercegovini potrebna nova politika, što apsolutno podržavam jer živimo u novom vremenu i drugim okolnostima, ali ta politika, po mom mišljenju, ne može doći sa starim i potrošenim ljudima. Matrice po kojima funkcioniraju osnovne organizacije SDP BiH su se ogadile ljudima i tamo više nema ništa što bi privuklo jednog politički osvještenog mladog čovjeka, a omladina je oduvjek bila baza iz koje je SDP crpio svoju snagu i regrutovao kadar koji je u stanju da iznese ideju.
Gospođu Sulejmanović poznajem lično, i ako je tačno da SDP Novi Grad ima nju za prvog među jednakima, ta organizacija će biti slabija nego što je bila sa Habulom. Previše lične ambicije koja nema pokriće u ličnom kapacitetu njen su najveći problem, a sa time se nisu dobro nosili ni mnogo kapacitativniji od nje!
El_comadante
Posts: 7862
Joined: 10/05/2007 13:38
Location: Sarajevo

#21 Re: SDP Novi Grad

Post by El_comadante »

SDP če u novom gradu pokušati popraviti ugled kroz niz aktivnosti pa čemo vidjeti šta i kako če da urade. postoje neke najave ali eto da vidimo
User avatar
Promoe
Posts: 322
Joined: 25/08/2015 20:30

#22 Re: SDP Novi Grad

Post by Promoe »

El_comadante wrote:SDP če u novom gradu pokušati popraviti ugled kroz niz aktivnosti pa čemo vidjeti šta i kako če da urade. postoje neke najave ali eto da vidimo
Tako sto ce 2 vijecnika glasati za Efendicev budzet bez ijednog amandmana. Ako su to te aktivnosti onda bolje nek se ugase
User avatar
Dr. Kuca
Posts: 7735
Joined: 10/02/2012 20:07

#23 Re: SDP Novi Grad

Post by Dr. Kuca »

18godisnjaku je otac preutjecajan u sdpu ng, i on ce prvi preci u sda.
User avatar
Orange Revolution
Posts: 213
Joined: 04/08/2013 14:00

#24 Re: SDP Novi Grad

Post by Orange Revolution »

Edita Sulejmanovic je zlo koje je urusilo Novi Grad.Sljedeca taktika i potezi su kako skloniti sve protivnike.
Hamdija zet izgleda daje upute a i Masic pokusava preko Edite osigurati podrsku kojom ce ocuvati fotelju.
User avatar
cyprus
Posts: 39269
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#25 Re: SDP Novi Grad

Post by cyprus »

Ja sam nakon Habulovog povratka izgubio svaku želju za bilo kakvim učešćem u radu novogradskog SDP-a, tj. ono malo želje što mi je ostalo nakon razočarenja već 2011. godine, tj. ono malo želje nakon što sam se ranije razočarao što globalno što lokalno... Od tad nemam pojma šta se dešava... Ali kako vidim - havarija...

:zzzz:
Post Reply