SDA 'UKINULA' www.gorazde-x.com

Svakodnevna dešavanja u Goraždu, Višegradu, Foči, Vlasenici, Han-Pijesku i ostalim mjestima regije.
User avatar
Truba
Posts: 81803
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#51

Post by Truba »

mrak wrote:Kako je on to ukinuo? jel iko ima vise detalja? Meni nikako ne ide u glavu kako neko moze ukinuti web stranicu bez sudskog naloga osim prijetnjom, a prijetnje se opet daju dokazati na sudu!

Javio sam se gorazde-x sa ponudom za novi domen i hosting, pa cemo vidjeti sta ce biti
evo scenarij...kako se ukida stranica

otpusti ti majku/oca s posla

brat ti bude izbačen iz škole...podmetnu mu nešto

tetka ti dobije kaznu za parkiranje

sestra ti nikada neće položiti vozački

jel dosta :(
User avatar
Saian
Posts: 15353
Joined: 08/04/2004 21:50

#52

Post by Saian »

mrak wrote:Kako je on to ukinuo? jel iko ima vise detalja? Meni nikako ne ide u glavu kako neko moze ukinuti web stranicu bez sudskog naloga osim prijetnjom, a prijetnje se opet daju dokazati na sudu!

Javio sam se gorazde-x sa ponudom za novi domen i hosting, pa cemo vidjeti sta ce biti

ne vjerujem da je problem u domenu i hostingu, koliko u tome da Salko zaprijeti samim adminima da ce im iskrivit kichmicu, prijeteci telefonski pozivi i ostale kolumbijanske metode :roll:
User avatar
Lace
Posts: 8206
Joined: 11/04/2002 00:00
Location: Sarajevo

#53

Post by Lace »

admin-x wrote:
Lace wrote:Pa hoce li moderatori otvoriti podforum Gorazde-x i da ovi ljudi prenesu svoje diskusije ili nece?

Hajde moderatori..budite se :D
et ga podforum je otvoren...

s obzirom da sam ja citirana...jos ce ispasti da imam nekog uticaja ovdje :-? a nemam ..fakat :D

a hvala administraciji sto je izasla u susret kolegama forumasima iz Gorazda...a autor teme bi trebao putem svojih kontakata (pretpostavljam da je on sa foruma gorazde-x) javiti ostalima :D
User avatar
Soul_Sista
Posts: 3751
Joined: 29/01/2003 00:00
Location: anybody seen my baby?

#54

Post by Soul_Sista »

Bobi wrote:Evo Salke magistra ... :-)
Image
..popusio Salko i kompanija, Gorazde dobio podforum na Sa-X:u :oops:
Prenj
Posts: 7014
Joined: 20/07/2004 08:59

#55

Post by Prenj »

Sahbaz wrote:Sad kad se ukine sarajevo-x, ja bih predlozio da se prebacite na http://www.dijaspora-x.com. Image
Dok god nismo na naslovnoj news.bbc.co.uk, dobro je :D
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#56

Post by mIRCerka »

Sahbaz wrote:Sad kad se ukine sarajevo-x, ja bih predlozio da se prebacite na http://www.dijaspora-x.com. Image
ukidanje ovog foruma neces gledati :D
:sax:
mrak
Posts: 373
Joined: 25/06/2002 00:00
Location: Sarajevo-Vienna
Contact:

#57

Post by mrak »

Predlazem da ukinemo http://www.bpkgo.ba, ipak je Internet nas medij :)
User avatar
DaysleepeR
Posts: 14667
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#58

Post by DaysleepeR »

Jos jedan prijedlog,

screenshot naslovinice gorazde-x.com zajedno sa propratnim tekstom staviti kao vijest na naslovnici sarajevo-x.com portala.

Posto je isti u sistemu razmjene vijesti sa drugim portalima mislim da ce ovo kur*enje u Salke brzo dobiti publicitet.

Salko za tebe poruka:
Image
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#59

Post by mIRCerka »

mrak wrote:Predlazem da ukinemo http://www.bpkgo.ba, ipak je Internet nas medij :)
ako imaju forum, idemo im ga zachatati :D
User avatar
Saian
Posts: 15353
Joined: 08/04/2004 21:50

#60

Post by Saian »

mrak wrote:Predlazem da ukinemo http://www.bpkgo.ba, ipak je Internet nas medij :)
i meni je ovo proslo kroz glavu :)
User avatar
Truba
Posts: 81803
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#61

Post by Truba »

da znam ukino bih je

ko zna nek ukida :)
Prenj
Posts: 7014
Joined: 20/07/2004 08:59

#62

Post by Prenj »

Saian wrote:
mrak wrote:Predlazem da ukinemo http://www.bpkgo.ba, ipak je Internet nas medij :)
i meni je ovo proslo kroz glavu :)
NE,

ne njihovim metodama!
leek
Posts: 53
Joined: 21/01/2005 14:14

#63

Post by leek »

DaysleepeR wrote:Jos jedan prijedlog,

screenshot naslovinice gorazde-x.com zajedno sa propratnim tekstom staviti kao vijest na naslovnici sarajevo-x.com portala.

Posto je isti u sistemu razmjene vijesti sa drugim portalima mislim da ce ovo kur*enje u Salke brzo dobiti publicitet.
slazem se
User avatar
Truba
Posts: 81803
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#64

Post by Truba »

premijer je dobio jedan lagani mejl od mene pod uslovom da zna otvoriti mejl i pod uslovom da će mu njegovi robovi podnijeti izzvjestaj bit će neugodno iznenađen

:D 8)
Prenj
Posts: 7014
Joined: 20/07/2004 08:59

#65

Post by Prenj »

komi wrote:premijer je dobio jedan lagani mejl od mene pod uslovom da zna otvoriti mejl i pod uslovom da će mu njegovi robovi podnijeti izzvjestaj bit će neugodno iznenađen

:D 8)
Bojim se da je to premijeru isuvise virtuelno :(
User avatar
Mahalac
Posts: 2748
Joined: 19/11/2002 00:00
Location: Anarhija all over...

#66

Post by Mahalac »

Fakat ste nagazili covjeka a stvarno jos zasigurno ne znamo sta je po srijedi ili po petku :D

nisu mi nesto ni ovi iz Gorazda poletni tamo na topicu da se izjasne, konkretno :?
User avatar
DaysleepeR
Posts: 14667
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#67

Post by DaysleepeR »

Mahalac wrote:Fakat ste nagazili covjeka a stvarno jos zasigurno ne znamo sta je po srijedi ili po petku :D

nisu mi nesto ni ovi iz Gorazda poletni tamo na topicu da se izjasne, konkretno :?
Ama nesme niko da nas gazi, i na najmanju naznaku agresije odgovaramo kratko i ubojito :D
User avatar
Saian
Posts: 15353
Joined: 08/04/2004 21:50

#68

Post by Saian »

Mahalac wrote:Fakat ste nagazili covjeka a stvarno jos zasigurno ne znamo sta je po srijedi ili po petku :D

nisu mi nesto ni ovi iz Gorazda poletni tamo na topicu da se izjasne, konkretno :?

ma nema veze, na kraju krajeva ovo s gorazhde-x iako se nije desilo, ne mijenja chinjenicu da je Salko shvatio taj grad ko babovinu, a plus sto je papak :D :D :D :D
Prenj
Posts: 7014
Joined: 20/07/2004 08:59

#69

Post by Prenj »

Mahalac wrote:Fakat ste nagazili covjeka a stvarno jos zasigurno ne znamo sta je po srijedi ili po petku :D

nisu mi nesto ni ovi iz Gorazda poletni tamo na topicu da se izjasne, konkretno :?
Da osnujemo komisiju prvo ... i onda za godinu ...?
Kick off
Posts: 245
Joined: 25/09/2005 14:40

#70

Post by Kick off »

Zar ne bi bilo fino cuti i drugu stranu ? Znaci raloge zasto je ukinuo site i na koji nacin jer fakat mi nije jasno da neko moze ukinuti jedan website :? .. Pa nije Gorazde u Kini :D Nego daj malo pisite zasto i na koji nacino je ukinuo stranicu... Najlakse je kenjati, nazivati covjeka pogrdnim imenima, izrugivati se njegovoj slici ... srati o SDA itd.... jos nam fali par tipova da postiraju Alijinu sliku ili evt. sliku mudzahedina i proglasiti Gorazde kao leglo Al Queda-e :D :D
User avatar
Saian
Posts: 15353
Joined: 08/04/2004 21:50

#71

Post by Saian »

Kick off wrote:Zar ne bi bilo fino cuti i drugu stranu ? Znaci raloge zasto je ukinu site i na koji nacin jer fakat mi nije jasno da neko moze ukinuti jedan website :? .. Pa nije Gorazde u Kini :D Nego daj malo pisite zasto i na koji nacino je ukinuo stranicu... Najlakse je kenjati, nazivati covjeka pogrdnim imenima, izrugivati se njegovoj slici ... srati o SDA itd.... jos nam fali par tipova da postiraju Alijinu sliku li evt. slliku mudzahedina i proglasiti Gorazde kao leglo Al Queda-e :D :D
alo maestro, ovo je samo vrhunac Salkinog shenluchenja ovaj sluchaj sa stranicom
A-ZO
Posts: 955
Joined: 21/08/2005 01:00
Location: Goražde

#72

Post by A-ZO »

zna li se koliko ima korisnika interneta u gorazdu?

to pitam jer sam cuo da ima ljudi koji imaju nekakav kompjutOr, ali nisu culi za internet :?
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#73

Post by mIRCerka »

Kick off wrote:Zar ne bi bilo fino cuti i drugu stranu ? Znaci raloge zasto je ukinuo site i na koji nacin jer fakat mi nije jasno da neko moze ukinuti jedan website :? .. Pa nije Gorazde u Kini :D Nego daj malo pisite zasto i na koji nacino je ukinuo stranicu... Najlakse je kenjati, nazivati covjeka pogrdnim imenima, izrugivati se njegovoj slici ... srati o SDA itd.... jos nam fali par tipova da postiraju Alijinu sliku ili evt. sliku mudzahedina i proglasiti Gorazde kao leglo Al Queda-e :D :D
a ti mu garant dodjes savjetnik....
zna se kako se sta ukida..
trebamo sacekati da se javi administracija gorazde-x i da nam oni ispricaju sta je bilo....
a GARANTUJEM ti da je bilo (nije gorazde milionski grad) prijetnji preko ili direktora ili clanova familije....
Propast1
Posts: 444
Joined: 24/02/2005 09:39

#74

Post by Propast1 »

Mozda si i u pravu
Mahalac wrote:Fakat ste nagazili covjeka a stvarno jos zasigurno ne znamo sta je po srijedi ili po petku :D

nisu mi nesto ni ovi iz Gorazda poletni tamo na topicu da se izjasne, konkretno :?
Alči vjeruj da je to zbog toga sto se ljudi boje. Jednostavno svi kad napisu neku rijec pomisle boze ako saznaju da sam to ja sta bi mi mogli napraviti i tako ta sranja. Gorazde-x je jedini medij koji je na svojim stranicama imao negativne komentare o Premijeru BPK i to komentare koji su isticali građani Gorazda (i oni koji poznaju situaciju ovde) i on je to sprijecio. Na stranici je dan dva prije ukidanja (kako su meni rekli) bilo informacija da je Premijer trazio da se obrisu komentari koji su govorili negativno o Premijeru i kad su oni objavili i tu vijest na internetu mozete misliti na sta su ovi bili spremni pa su skinuli sve moguće sadrzaje s stranice.

A da vidite kakve informacije podrzava gorazdanska vlada, potrebno je samo procitati naslove sa njihove zvanicne web stranice (evo nekoliko):


Delagacija Vlade BPK-a Goražde posjetila goraždanski Dom zdravlja „dr.Isak Samokovlija“
Sve pohvale za uspješan rad!
(Napomena: Osnivac doma zdravlja je Opcina a ne Kanton, i dok on obilazi kanton, doktori u Bolnici čij je osnivac kanton spremaju se na štrajk)

Premijer sa saradnicima posjetio gradilišta zgrade „Dom“ i zgrade u ulici Seada Sofovića-Sofe
Radovi teku planiranom dinamikom!

Održan Okrugli sto na temu „Izrada jedinstvenog kantonalnog Registra informacija“
Pravilan pristup informacijama od izuzetne važnosti!

Okrugli sto na temu „Implementacija Zakona o zaštiti i spašavanju ljudi i materijalnih dobara od prirodnih i drugih nesreća“
Bosansko-podrinjski kanton među prvim kantonima u organizovanju civilne zaštite!

Jednostavno iz Gorazda mogu otici samo uspiješne price o dostignucima Premijera. Za one koje misle da tu i nema nesta lose pitanje: Da li ste culi nesta negativno iz Gorazda proteklih godina?
Post Reply