SDA 'UKINULA' www.gorazde-x.com

Svakodnevna dešavanja u Goraždu, Višegradu, Foči, Vlasenici, Han-Pijesku i ostalim mjestima regije.
Kick off
Posts: 245
Joined: 25/09/2005 14:40

#101

Post by Kick off »

Prenj wrote:Moguce je da je ovo objasnjenje iznenadne posjete delegacije Komunisticke Partije Kine BiH i njihovog sastanka sa SDA.

Prenosili su im know-how :D
:D Da nije mozda sa SDP-ovcima starim komunjarama.... :D




Saian wrote: centralni dnevnik, prije nekih lazhem recimo godinu dana, premijer kantona, na konkretna pitanja novinarke ne znajuci da ga kamera snima i ignorirajuci sta ga jedna profesionalka pita (jer to je obavljanje novinarskog posla), govori "Jel vam ko reko da su vam ochi ko voda u plichaku..."
:D Smeker zesci :D Imas takvih svugdje.. mozemo ga nazvati nemoralnim, ljakse itdmada to ne znaci da ne obavlja svoj posao profesionalno...
Kick off
Posts: 245
Joined: 25/09/2005 14:40

#102

Post by Kick off »

mIRCerka wrote:
Pogledaj naslove Arhiva IZDVAJAMO:
NAPOMENA: Svi komentari posjetioca ove
stranice su iskljucivo privatna misljenja
autora tih komentara i GORAZDE-X ne prihvata
odgovornost za iste.
********************************************
prestanak rada gorazde-x
Razno
2005-Oct-14 22:44 od gorazde-x - Komentari : (4)



Zbog politickog pritiska od strane nekolicine ljudi koje necemo imenovati, gorazde-x ce najvjerovatnije prestati sa radom.

Naime, zbog toga sto smo omogucili slobodu misljenja i izrazavanja posjetiocima, izvjesne osobe nas smatraju odgovornim za ta misljenja - tacnije, komentare korisnika na vijesti, te nam pripisuju komentare - kao clanke koje smo objavili sa namjerom klevetanja istaknutih osoba u Vladi BPK, iako je u nasim uslovima koristenja (pogledati zadnji link dole, sa lijeve strane) da se odricemo bilo kakve odgovornosti za ono sto posjetioci ovog portala napisu. Takav nacin rada vec godinama se koristi sirom svijeta, (pogledajte i primjer portala sarajevo-x.com, gdje redakcija nema vremena niti mogucnosti nadgledati sve sto posjetioci napisu) to je zapravo i sustina interneta - sloboda govora i sloboda misljenja, ali, na zalost, u nasem malom gradu na Drini, tumaci se pogresno.

Posto smo ionako ograniceni sa vremenom i posto za jedan ovakav portal trosimo ionako mnogo truda, novca i vremena, dodatni pritisak na redakciju - kap je koja prelijeva casu.

Da ironija bude jos veca, spomenut cemo i komentare pojedinih korisnika - gdje, bukvalno, zahtjevaju od nas nesto sto se zove azurnost, a zauzvrat, ne pruzaju nista.

Ali dobro, valjda smo mi gorazdani takvi po prirodi, i kod nas je valjda normalno ocekivati sve, a ne davati nista, u svakoj prilici i na svakom mjestu.

Bilo nam je zadovoljstvo, ipak, biti uz vas svo ovo vrijeme. Nadamo se da ste ovaj portal, barem malim dijelom, smatrali korisnim i da ste mogli pronaci za sebe nesto zanimljivo...
--------------------------------------------------------------------------------

http://66.249.93.104/search?q=cache:Diq ... de-x&hl=en



toliko o tome....o drugoj strani....
odmah potegnuli po klevatanju :D
Sudeci po ovom tekstu, prije bih zakljucio da je vise odustao radi novca i vremena nego radi nekog politickog pritiska.. :-?
Sarafcina
Posts: 2258
Joined: 19/09/2005 00:59

#103

Post by Sarafcina »

ma X stranice su politicki malo crvene :D
evo vidi ;) i ovdje je zatvorena tema ;) sa normalnim imenom ;)
a ostavljena ova sa josuvijekneznamotacnim imenom ;)
a ko ima kasiku ;) povremeno i promijesa lonac. bosanski . :D
Prenj
Posts: 7014
Joined: 20/07/2004 08:59

#104

Post by Prenj »

Sarafcina wrote:ma X stranice su politicki malo crvene :D
evo vidi ;) i ovdje je zatvorena tema ;) sa normalnim imenom ;)
a ostavljena ova sa josuvijekneznamotacnim imenom ;)
a ko ima kasiku ;) povremeno i promijesa lonac. bosanski . :D
Opet teorija zavjere ...
Pogledaj koja je od ove dvije teme starija i razlog za ukidanje one druge ce ti se sam ukazati.
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#105

Post by mIRCerka »

eto jeste, svi su se udruzili protiv islama i sda i ne znam ti koga..
jednu od administratorki tog portala, je gospon Premijer POZDRAVIO preko njenog direktora....
User avatar
Saian
Posts: 15353
Joined: 08/04/2004 21:50

#106

Post by Saian »

Kick off wrote:
Prenj wrote:Moguce je da je ovo objasnjenje iznenadne posjete delegacije Komunisticke Partije Kine BiH i njihovog sastanka sa SDA.

Prenosili su im know-how :D
:D Da nije mozda sa SDP-ovcima starim komunjarama.... :D




Saian wrote: centralni dnevnik, prije nekih lazhem recimo godinu dana, premijer kantona, na konkretna pitanja novinarke ne znajuci da ga kamera snima i ignorirajuci sta ga jedna profesionalka pita (jer to je obavljanje novinarskog posla), govori "Jel vam ko reko da su vam ochi ko voda u plichaku..."
:D Smeker zesci :D Imas takvih svugdje.. mozemo ga nazvati nemoralnim, ljakse itdmada to ne znaci da ne obavlja svoj posao profesionalno...
pa gdje sam ja onda pogrijeshio kad sam ga nazvao papak :)
Sarafcina
Posts: 2258
Joined: 19/09/2005 00:59

#107

Post by Sarafcina »

Prenj wrote:
Sarafcina wrote:ma X stranice su politicki malo crvene :D
evo vidi ;) i ovdje je zatvorena tema ;) sa normalnim imenom ;)
a ostavljena ova sa josuvijekneznamotacnim imenom ;)
a ko ima kasiku ;) povremeno i promijesa lonac. bosanski . :D
Opet teorija zavjere ...
Pogledaj koja je od ove dvije teme starija i razlog za ukidanje one druge ce ti se sam ukazati.
ja nisam naveo da je to razlog zatvaranja teme ;)
ja sam samo primjetio cinjenicu, naveo mogucu korelaciju ;), ali nikako uzrokcnoposljedicnu vezu ;)
Prenj
Posts: 7014
Joined: 20/07/2004 08:59

#108

Post by Prenj »

mIRCerka wrote:eto jeste, svi su se udruzili protiv islama i sda i ne znam ti koga..
jednu od administratorki tog portala, je gospon Premijer POZDRAVIO preko njenog direktora....
Nije valjda da su i njoj oci ko voda u plicaku?
Kick off
Posts: 245
Joined: 25/09/2005 14:40

#109

Post by Kick off »

Saian wrote:
Kick off wrote:
Prenj wrote:Moguce je da je ovo objasnjenje iznenadne posjete delegacije Komunisticke Partije Kine BiH i njihovog sastanka sa SDA.

Prenosili su im know-how :D
:D Da nije mozda sa SDP-ovcima starim komunjarama.... :D




Saian wrote: centralni dnevnik, prije nekih lazhem recimo godinu dana, premijer kantona, na konkretna pitanja novinarke ne znajuci da ga kamera snima i ignorirajuci sta ga jedna profesionalka pita (jer to je obavljanje novinarskog posla), govori "Jel vam ko reko da su vam ochi ko voda u plichaku..."
:D Smeker zesci :D Imas takvih svugdje.. mozemo ga nazvati nemoralnim, ljakse itdmada to ne znaci da ne obavlja svoj posao profesionalno...
pa gdje sam ja onda pogrijeshio kad sam ga nazvao papak :)
nisam bio upoznat sa ovim.. ali moze i folirant, zavodnik,*ebac :lol: :D
Prenj
Posts: 7014
Joined: 20/07/2004 08:59

#110

Post by Prenj »

Sarafcina wrote:
Prenj wrote:
Sarafcina wrote:ma X stranice su politicki malo crvene :D
evo vidi ;) i ovdje je zatvorena tema ;) sa normalnim imenom ;)
a ostavljena ova sa josuvijekneznamotacnim imenom ;)
a ko ima kasiku ;) povremeno i promijesa lonac. bosanski . :D
Opet teorija zavjere ...
Pogledaj koja je od ove dvije teme starija i razlog za ukidanje one druge ce ti se sam ukazati.
ja nisam naveo da je to razlog zatvaranja teme ;)
ja sam samo primjetio cinjenicu, naveo mogucu korelaciju ;), ali nikako uzrokcnoposljedicnu vezu ;)
Ima li u svijetu jos nekih boja, osim SDA zelene i SDP crvene?
Prenj
Posts: 7014
Joined: 20/07/2004 08:59

#111

Post by Prenj »

Kick off wrote: ...
nisam bio upoznat sa ovim.. ali moze i folirant, zavodnik,*ebac :lol: :D
Novinarka je namjeravala napraviti intervju sa Predsjednikom Kantona, ne sa Salkom *ebacem
User avatar
hrasno38
Posts: 31502
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#112

Post by hrasno38 »

Prenj wrote:
Sarafcina wrote:
Prenj wrote: Opet teorija zavjere ...
Pogledaj koja je od ove dvije teme starija i razlog za ukidanje one druge ce ti se sam ukazati.
ja nisam naveo da je to razlog zatvaranja teme ;)
ja sam samo primjetio cinjenicu, naveo mogucu korelaciju ;), ali nikako uzrokcnoposljedicnu vezu ;)
Ima li u svijetu jos nekih boja, osim SDA zelene i SDP crvene?
Ima PLAVA ZELJINA :))
Sarafcina
Posts: 2258
Joined: 19/09/2005 00:59

#113

Post by Sarafcina »

Prenj wrote:
Sarafcina wrote:
Prenj wrote: Opet teorija zavjere ...
Pogledaj koja je od ove dvije teme starija i razlog za ukidanje one druge ce ti se sam ukazati.
ja nisam naveo da je to razlog zatvaranja teme ;)
ja sam samo primjetio cinjenicu, naveo mogucu korelaciju ;), ali nikako uzrokcnoposljedicnu vezu ;)
Ima li u svijetu jos nekih boja, osim SDA zelene i SDP crvene?
Ima
crna ;) ima bijela :)
ima roza (to nisam smio, neko bi se ljutio ;))
ima zuta ;) ima boja breskve :D

eto probaj ti ;) jos neku ;) meni i dalje vuce na crvenu ;), ali da ne kvarimo temu o Salki (jos ga neko nazva *ebac :D ),
Sarafcina
Posts: 2258
Joined: 19/09/2005 00:59

#114

Post by Sarafcina »

Prenj wrote:
Kick off wrote: ...
nisam bio upoznat sa ovim.. ali moze i folirant, zavodnik,*ebac :lol: :D
Novinarka je namjeravala napraviti intervju sa Predsjednikom Kantona, ne sa Salkom *ebacem

Dobro je ona prosla :D
sta bi bilo da je pomislio da je intervju za plejboj :D
ili gluho bilo XXL :D
dripac
Posts: 374
Joined: 05/10/2005 09:22

#115

Post by dripac »

Kick off wrote:
Prenj wrote:
Kick off wrote: ja zasita ne znam kako se to ukida. i nemas ti meni sta garantovati .. interesuju me samo cinjenice .. jerkao sto rekoh iznad, nista konkretno jos uvijek nisam procitao.. ako se dokaze da je prijetnja ili slicno treba ga objesit :D
nisam njegov savjetnik.. prvi put cujem za tipa.
Ne ocekujes valjda da ce se administratori gorazde-x pojaviti sa kopijom prepiske ili video zapisom?
Kako onda osudjivati bilo koga ako nemas dokaze.Mislim ja bih dao svoje misljenje/kritiku tek kada bih cuo obje strane.. ili dokaze..
O cemu uopste pricas ti. Odakle njemu pravo da zabranjuje ili vrsi pritisak na rad jednog portala zato sto se posjetioci ne izjasnjavaju pozitivno o njemu. Pogledaj koliko je sajtova koji o Bush ne pricaju blagonaklono, ili cak sta vise porede ga sa majmunom, i sad bi on trebao da zbaranjuje takve sajtove. Pricas gluposti.
Sarafcina
Posts: 2258
Joined: 19/09/2005 00:59

#116

Post by Sarafcina »

dripac wrote:
Kick off wrote:
Prenj wrote: Ne ocekujes valjda da ce se administratori gorazde-x pojaviti sa kopijom prepiske ili video zapisom?
Kako onda osudjivati bilo koga ako nemas dokaze.Mislim ja bih dao svoje misljenje/kritiku tek kada bih cuo obje strane.. ili dokaze..
O cemu uopste pricas ti. Odakle njemu pravo da zabranjuje ili vrsi pritisak na rad jednog portala zato sto se posjetioci ne izjasnjavaju pozitivno prema njemu. Pogledaj koliko je sajtova koji o Bush ne pricaju blagonaklono, ili cak sta vise porede ga sa majmunom, i sad bi on trebao da zbaranjuje takve sajtove. Pricas gluposti.

ako bi vec htjeli da budemo picajzle ;)
Salko i nije vrsio pritisak ;)

to mu nikad niko nije dokazao ;) niti ce ;)

mozda oni recimo vrse pritisak na njega da im dadne para za sajt ;) (vjerovali ili ne i to se znalo desiti ponegdje :D :oops: )


stoga ... nek ljudi prodaju sajt nekome u Sa ili USA ;)
i ostave anonimusima da pisu :D.... tada mnogi oplacu :D ;)
Propast1
Posts: 444
Joined: 24/02/2005 09:39

#117

Post by Propast1 »

Ovo će se morati riješiti. Zao mi je sto nema nikoga sa goražde-x da nam javno posvjedoci sta se sve desavalo. Vjerujem da bi mnogi od nas ostali zgrozeni. Mislim da je sad bitno da mi pokusamo uraditi nesta da ovakvo ponasanje sprijecimo, a ne da se paznju posvecujemo jel ili nije nesta drugo u pitanju.,,,,, Kao sto bi rekli pametni ljudi: Ako smo dovoljno glasni sigurno će nas morati slusati.... Zna li ko kakvog novinara?

Sad mi pade na pamet sto smo mi diskutovali prije par dana. Mi u Bosni i Hercegovini nemamo nikakva prava. Ama bas nikakva. Sve sto imamo je prica dok neko nesta ne pocne da uradi i vidi da je to samo prica i da prava nikakvih nemas. A ovaj primjer s goražde-x jasno pokazuje kolika mi prava imamo uopste. Na dnevniku cete 100 puta cuti kako drzava nesta radi ali te osobe kojima je drzava pomogla nikad u zivotu niste sreli (izuzev onih koji su u drzavnom aparatu uključijući podanike političkih partija). Kakva prava kakva demokratija.... ovi nas svi brutalno zloupotrebljavaju ali sve je to fino uglađeno pa niko nista i nevidi. Znate li nekog koga je drzava pomogla? Ikog? Ono programi pare daju, stranci demokratija zakoni... Ma kome je od vas neki zakon pomogao???? Ili program? Nikome..... jer ovi sto vladaju nas samo zloupotrebljavaju, a ko hoce nesta da promjeni (ko gorazde-x) kad tad nestane s scene.... Poznato??
Kick off
Posts: 245
Joined: 25/09/2005 14:40

#118

Post by Kick off »

dripac wrote:
Kick off wrote:
Prenj wrote: Ne ocekujes valjda da ce se administratori gorazde-x pojaviti sa kopijom prepiske ili video zapisom?
Kako onda osudjivati bilo koga ako nemas dokaze.Mislim ja bih dao svoje misljenje/kritiku tek kada bih cuo obje strane.. ili dokaze..
O cemu uopste pricas ti. Odakle njemu pravo da zabranjuje ili vrsi pritisak na rad jednog portala zato sto se posjetioci ne izjasnjavaju pozitivno o njemu. Pogledaj koliko je sajtova koji o Bush ne pricaju blagonaklono, ili cak sta vise porede ga sa majmunom, i sad bi on trebao da zbaranjuje takve sajtove. Pricas gluposti.
O cemu pricam? Ocigledno da nisi procitao i da ne znas.Gdje sam ja napisao da on ima pravo zabraniti rad nekog site-a?
Evo citirat cu samog sebe:D
Kick off wrote:ja zasita ne znam kako se to ukida. i nemas ti meni sta garantovati .. interesuju me samo cinjenice .. jerkao sto rekoh iznad, nista konkretno jos uvijek nisam procitao.. ako se dokaze da je prijetnja ili slicno treba ga objesit :D
nisam njegov savjetnik.. prvi put cujem za tipa.
Kick off wrote:Kako onda osudjivati bilo koga ako nemas dokaze.Mislim ja bih dao svoje misljenje/kritiku tek kada bih cuo obje strane.. ili dokaze..
Kick off
Posts: 245
Joined: 25/09/2005 14:40

#119

Post by Kick off »

Propast1 wrote:Ovo će se morati riješiti. Zao mi je sto nema nikoga sa goražde-x da nam javno posvjedoci sta se sve desavalo. Vjerujem da bi mnogi od nas ostali zgrozeni. Mislim da je sad bitno da mi pokusamo uraditi nesta da ovakvo ponasanje sprijecimo, a ne da se paznju posvecujemo jel ili nije nesta drugo u pitanju.,,,,, Kao sto bi rekli pametni ljudi: Ako smo dovoljno glasni sigurno će nas morati slusati.... Zna li ko kakvog novinara?

Sad mi pade na pamet sto smo mi diskutovali prije par dana. Mi u Bosni i Hercegovini nemamo nikakva prava. Ama bas nikakva. Sve sto imamo je prica dok neko nesta ne pocne da uradi i vidi da je to samo prica i da prava nikakvih nemas. A ovaj primjer s goražde-x jasno pokazuje kolika mi prava imamo uopste. Na dnevniku cete 100 puta cuti kako drzava nesta radi ali te osobe kojima je drzava pomogla nikad u zivotu niste sreli (izuzev onih koji su u drzavnom aparatu uključijući podanike političkih partija). Kakva prava kakva demokratija.... ovi nas svi brutalno zloupotrebljavaju ali sve je to fino uglađeno pa niko nista i nevidi. Znate li nekog koga je drzava pomogla? Ikog? Ono programi pare daju, stranci demokratija zakoni... Ma kome je od vas neki zakon pomogao???? Ili program? Nikome..... jer ovi sto vladaju nas samo zloupotrebljavaju, a ko hoce nesta da promjeni (ko gorazde-x) kad tad nestane s scene.... Poznato??
Jedan prijateljski savjet... Radi ovih stvari se ide na SUD. Obrati se advokatu.. I kao sto si sam napisao, obavijesti novinare... Ovako se to radi u svim demokratskim drzavama. Naravno, samo ako imas dokaze.
Propast1
Posts: 444
Joined: 24/02/2005 09:39

#120

Post by Propast1 »

Kick off wrote:
Propast1 wrote:Ovo će se morati riješiti. Zao mi je sto nema nikoga sa goražde-x da nam javno posvjedoci sta se sve desavalo. Vjerujem da bi mnogi od nas ostali zgrozeni. Mislim da je sad bitno da mi pokusamo uraditi nesta da ovakvo ponasanje sprijecimo, a ne da se paznju posvecujemo jel ili nije nesta drugo u pitanju.,,,,, Kao sto bi rekli pametni ljudi: Ako smo dovoljno glasni sigurno će nas morati slusati.... Zna li ko kakvog novinara?

Sad mi pade na pamet sto smo mi diskutovali prije par dana. Mi u Bosni i Hercegovini nemamo nikakva prava. Ama bas nikakva. Sve sto imamo je prica dok neko nesta ne pocne da uradi i vidi da je to samo prica i da prava nikakvih nemas. A ovaj primjer s goražde-x jasno pokazuje kolika mi prava imamo uopste. Na dnevniku cete 100 puta cuti kako drzava nesta radi ali te osobe kojima je drzava pomogla nikad u zivotu niste sreli (izuzev onih koji su u drzavnom aparatu uključijući podanike političkih partija). Kakva prava kakva demokratija.... ovi nas svi brutalno zloupotrebljavaju ali sve je to fino uglađeno pa niko nista i nevidi. Znate li nekog koga je drzava pomogla? Ikog? Ono programi pare daju, stranci demokratija zakoni... Ma kome je od vas neki zakon pomogao???? Ili program? Nikome..... jer ovi sto vladaju nas samo zloupotrebljavaju, a ko hoce nesta da promjeni (ko gorazde-x) kad tad nestane s scene.... Poznato??
Jedan prijateljski savjet... Radi ovih stvari se ide na SUD. Obrati se advokatu.. I kao sto si sam napisao, obavijesti novinare... Ovako se to radi u svim demokratskim drzavama. Naravno, samo ako imas dokaze.
Ma samo radi informacije, ja nemam nikakve veze sa gorazde-x niti sa SDA. Samo komentarisem nastalu situaciju i dajem svoje misljenje. A to za sud, izgleda da odavno nisi bio na sudu... kakvi dokazi... pa ovo je 21 stoljece i ljudi svi dobro znaju sta su dokazi a sta nisu. Ko danas ostavlja dokaze? Proslo je to vrijeme davno..... Ovo je sad mrak
Dzani
Posts: 27
Joined: 25/10/2004 02:10
Location: Sarajevo

#121 izdegeneciti

Post by Dzani »

treba malo te ljude namlatiti ali nema ko
gz-x admin
Posts: 1
Joined: 18/10/2005 22:34

#122

Post by gz-x admin »

Drago mi je da je gorazde-x dobio podforum ovdje! Hvala na gostoprimstvu :)

Vidim da ste vec prilicno shvatili o cemu se radi, naime da je premijer vlasnicima gz-x prijetio tuzbom. Pritisak s njegove i s drugih strana nam je za sad onemogucio rad.
Mi zelimo imati otvorenu stranicu gdje ljudi iz svih krajeva svijeta dolaze da procitaju nesto novo i aktuelno o Gorazdu, a usput da se malo ispricaju s ostalim posjeticima stranice. Ne zelimo se ni s kim svadjati, ali zelimo da se sloboda govora stvarno primjenjuje.

Nadamo se da ce se sve rijestiti na miran nacin, ali to ne znaci da cemo sutjeti i trpiti nepravdu.

Hvala svima na podrsci! Pomocu vas cemo sve prebroditi :)

Pozdrav od administracije.
Orion
Posts: 42
Joined: 31/05/2005 21:50

#123

Post by Orion »

strasno je to sto se desava po malim sredinama gdje ti politicki mocnici misle da su nedodirljivi.

for any legal assistance, feel free to contact me @ [email protected]

ta tuzba, ukoliko ikada i bude podnesena, zasluzuje kontratuzbu...

;)

drzim vam palceve
Sarafcina
Posts: 2258
Joined: 19/09/2005 00:59

#124

Post by Sarafcina »

gz-x admin wrote:Drago mi je da je gorazde-x dobio podforum ovdje! Hvala na gostoprimstvu :)

Vidim da ste vec prilicno shvatili o cemu se radi, naime da je premijer vlasnicima gz-x prijetio tuzbom. Pritisak s njegove i s drugih strana nam je za sad onemogucio rad.
Mi zelimo imati otvorenu stranicu gdje ljudi iz svih krajeva svijeta dolaze da procitaju nesto novo i aktuelno o Gorazdu, a usput da se malo ispricaju s ostalim posjeticima stranice. Ne zelimo se ni s kim svadjati, ali zelimo da se sloboda govora stvarno primjenjuje.

Nadamo se da ce se sve rijestiti na miran nacin, ali to ne znaci da cemo sutjeti i trpiti nepravdu.

Hvala svima na podrsci! Pomocu vas cemo sve prebroditi :)

Pozdrav od administracije.

Dadni administraciju ;) zvanicno nekome do koga Salko ni u snu ne moze doci ;)
i ostavi da ljudi anonimno mogu pisati. ;)
i kada to dadnes ;) stari login i pasword objavi negdje javno :D
a oni onda nek kontaju ko administrira :D

znam jos nekoliko takvih slucajeva ;) nazalost sve su stranice ugasene :(
Propast1
Posts: 444
Joined: 24/02/2005 09:39

#125

Post by Propast1 »

Gledam na lokalnim vijestima u Gorazdu... Posvadjali se nesta Premijer kantona i predsjednik demobilisanih boraca u Gorazdu...

Nisam upucen od ranije (jer se u prilogu navodile informacije od ranije koje neznam) ali sinoc cujem da ce Udruženje (ili njihov predsjednik) odgovoriti sa kontra-tuzbom na tuzbu Premijera kantona... Odmah sam se nasmijo i mislim eto ovo ono tuzba vako tuzba nako..... kad jedna vijest poslije puno vise interesantnija.....

Kao dosla neka obavjest iz Izborne komisije za nacelnika opcine Gorazde da je Izborna komisija primila dopis od gospodina Predsjednika demobiliziranih boraca nesta u tom smislu da je to kao prijava kojom se trazi da Izborna komisija smijeni i Nacelnika opcine. Hm i nakon toga ovaj predsjednik odmah odrzi press konferenciju na kojoj javno kaze da on nikada nije pisao izbornoj komisiji i da je to neko napisao, potpisao i poslao umjesto njega (ovo je nesta kao praksa ovde da se tako te stvari podmecu svima medijima, institucijama .. heheh a ja o tome niko nista nezna u ovoj Bosni joj joj). E sad kako je taj neko ko je to falsifikovao valjda pomislio da je vrag odnio salu i da je svima u gradu jasno da ovaj predsjednik nema nista protiv nacelnika opcine, prije neki dan (kasnije ce se ispostaviti da je i to falsifikovano) dodje dopis načelniku opcine od izborne komisije da oni nikada nisu zaprimili taj dopis od ovog gosp. predsjednika. I sada nacelnik ubjedjen da treba istraziti ko to falsifikuje i krivotvori dokumente preda slucaj kantonalnom tuziocu... i to sve se objavi sinoc na televiziji.....

I sad je glavna tema ko je falsifikator.... Sta mislite bi li ovo bila dobra prica za novu temu na ovom forumu? da raja pogadja ko bi mogao biti a da oni koji znaju jos detalja dadnu dodatna objasnjenja.... Vjerujem da bi se svasta doznalo.... o svemu i svacemu
Post Reply