SDA 'UKINULA' www.gorazde-x.com

Svakodnevna dešavanja u Goraždu, Višegradu, Foči, Vlasenici, Han-Pijesku i ostalim mjestima regije.
Propast1
Posts: 444
Joined: 24/02/2005 09:39

#1 SDA 'UKINULA' www.gorazde-x.com

Post by Propast1 »

Samo da vidite kakve se stvari desavaju u Bosni i Hercegovini

Pogledajte link http://www.gorazde-x.com

Samo za ne upucene, gosp. Obhođaš je jedan od vodecih ljudi u SDA BiH i premijer u Gorazdu. Samo da se zna da se SDA brine za demokratsku, prosperitetnu, multietničku, evropsku, stabilnu, funkcionalnu, nediskriminatorsku i ne moze mi pasti na pamet kakvu jos drzavu.......

Pretvorice nas u roblje
Last edited by Propast1 on 19/10/2005 09:37, edited 1 time in total.
Prenj
Posts: 7014
Joined: 20/07/2004 08:59

#2 Re: SDA UKINULA www.gorazde-x.com

Post by Prenj »

Propast1 wrote:Samo da vidite kakve se stvari desavaju u Bosni i Hercegovini

Pogledajte link http://www.gorazde-x.com

Samo za ne upucene, gosp. Obhođaš je jedan od vodecih ljudi u SDA BiH i premijer u Gorazdu. Samo da se zna da se SDA brine za demokratsku, prosperitetnu, multietničku, evropsku, stabilnu, funkcionalnu, nediskriminatorsku i ne moze mi pasti na pamet kakvu jos drzavu.......

Pretvorice nas u roblje
Moze li jos detalja?
svila
Posts: 37
Joined: 25/08/2004 09:18

#3

Post by svila »

Izgleda da je raja davala komentare na vijesti o odluci Izborne komisije prema kojoj premijer treba otici sa ove funkcije, a koji se nisu svidjeli premijeru...Premijer je u vise navrata opominjao ljude iz gorazde-x, da paze, a oni su se ogradili jednom recenicom kojom objasnjavaju da oni ne odgovaraju za komentare posjetioca portala...Medjutim, premijer nije prestao sa pritiscima, koje ovi nisu mogli izdrzati (hajde znaj sta je tu sve bilo) i ljudi odluce da prestanu sa radom...

http://www.gorazde-x.com/
Prenj
Posts: 7014
Joined: 20/07/2004 08:59

#4

Post by Prenj »

svila wrote:Izgleda da je raja davala komentare na vijesti o odluci Izborne komisije prema kojoj premijer treba otici sa ove funkcije, a koji se nisu svidjeli premijeru...Premijer je u vise navrata opominjao ljude iz gorazde-x, da paze, a oni su se ogradili jednom recenicom kojom objasnjavaju da oni ne odgovaraju za komentare posjetioca portala...Medjutim, premijer nije prestao sa pritiscima, koje ovi nisu mogli izdrzati (hajde znaj sta je tu sve bilo) i ljudi odluce da prestanu sa radom...

http://www.gorazde-x.com/
Da li je sada 2005. ili 1946. godina?
Zar nisu vec odavno demokratija, sloboda, slobodni mediji zamijenili jednoumlje i cenzuru?

Ili to za lokalne SDA serife nije nikada vrijedilo?
User avatar
Bosanac sa dna kace
Posts: 9910
Joined: 27/06/2005 20:21
Location: ponutrače

#5

Post by Bosanac sa dna kace »

A koji sve pritisci??? kako???? to je ipak virutleno sve...
User avatar
flora.sa
Posts: 3954
Joined: 07/05/2005 23:44
Location: sarajevo-x.com

#6

Post by flora.sa »

je li to onaj isti kreten iz afere od ljetos (mislim da jeste), koji je novinarki rekao da "ima oči kao more u plićaku", ili tako nešto??? :roll: :(

divno...Goražde je divono mjesto za život :roll: :( ...kad ima takvog premijera...
Elko
Posts: 103
Joined: 28/03/2005 13:47

#7

Post by Elko »

ma jednostavno se prebace na server u eku polineziju i gotovo, sto moraju imati servere u bosni ......

:-) :-)
User avatar
hrasno38
Posts: 31504
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#8

Post by hrasno38 »

Samo jos jedan odgovor kako to izgleda kad se papak docepa vlasti i kako to izgleda demokratija nacionalnih stranaka:))) FUJ!
Propast1
Posts: 444
Joined: 24/02/2005 09:39

#9

Post by Propast1 »

Pravo je to nezgodno. Mi sve mislimo da je to zezancija, ali ljudi su imali pravo problema čim su stranicu morali zatvoriti. A pogotovo ovo sta su napisali mozete slobodno tumaciti kao kad bi 1970 tih (da je internet bio tada) napisao Titu se možete zahvaliti bla bla...

A oni prijete svim i svacim. Sve sto mozes zamisliti mozes ocekivati da te strefi kad ti oni prijete. Nikad neznas od policajca koji te moze kazniti za za bezveze sitnicu 100 puta na mjesec, do tvog posla, posla tvojih u porodici, posla u privatnoj firmi gdje radis, bilo sta.... nemoze ti nista jedino ako si bijeda zivis a ne radis ne jedes niti imas ikakve veze sa drzavom. A ako je imas po bilo kom osnovu mozes ...ebati.


haj
Prenj
Posts: 7014
Joined: 20/07/2004 08:59

#10

Post by Prenj »

A da iskopirate sve te diskusije privremeno ovdje, tek toliko da tip skonta da se internet i ne moze tako lako usutkati?
User avatar
hrasno38
Posts: 31504
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#11

Post by hrasno38 »

meni se cini da je to jos jedna dobra tema za emisju 60 minuta :))))
User avatar
flora.sa
Posts: 3954
Joined: 07/05/2005 23:44
Location: sarajevo-x.com

#12

Post by flora.sa »

a da mi sa sa-x, učinimo nešto-obabijestimo neko sredstvo informiranja, da je njima zabranjen rad, samo zato što se kantonalnom Premijeru ne dopada ono što se piše na forumu????

Postoji li takva mogućnost???
User avatar
Bosanac sa dna kace
Posts: 9910
Joined: 27/06/2005 20:21
Location: ponutrače

#13

Post by Bosanac sa dna kace »

Prenj wrote:A da iskopirate sve te diskusije privremeno ovdje, tek toliko da tip skonta da se internet i ne moze tako lako usutkati?
pa dobro valjda bi administracija ove web stranice mogla izac u susret pa napravila kakav slican kutak na pocetnoj tipa privremeno gorazde-x ili nesto slicno, i na forumu isto....????????????????
User avatar
Saian
Posts: 15353
Joined: 08/04/2004 21:50

#14

Post by Saian »

hrasno38 wrote:meni se cini da je to jos jedna dobra tema za emisju 60 minuta :))))
bio je taj papak, vec jednom na tv-u zbog ovog sto je flora.sa rekla vec, tako da sam ga imao priliku vidjeti, papak je understatement :D :D :D pravi dziber onaj :D
User avatar
Saian
Posts: 15353
Joined: 08/04/2004 21:50

#15

Post by Saian »

jel mu valja onaj mail, da ga pretplatimo na neki gay sado-mazo chasopis :D :D :D
Last edited by Saian on 18/10/2005 10:11, edited 1 time in total.
Prenj
Posts: 7014
Joined: 20/07/2004 08:59

#16

Post by Prenj »

Bosanac sa dna kace wrote:
Prenj wrote:A da iskopirate sve te diskusije privremeno ovdje, tek toliko da tip skonta da se internet i ne moze tako lako usutkati?
pa dobro valjda bi administracija ove web stranice mogla izac u susret pa napravila kakav slican kutak na pocetnoj tipa privremeno gorazde-x ili nesto slicno, i na forumu isto....????????????????
Moderatori?
Moze li podforum za Gorazde-x?
Samo dok se gorazdanski Dzugasvili ne skloni sa funkcije i gorazde-x nastavi sa radom ...

E, demokratijo nasa ... Vaznija im je fotelja od svega :x
User avatar
hrasno38
Posts: 31504
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#17

Post by hrasno38 »

PBS BiH

IZBORNA KOMISIJA BiH UTVRDILA DA SALKO
OBHOĐAŠ, NEDŽAD POLIĆ, IZET BAŠIĆ I ABDULAH DELIBAŠIĆ KRŠE ODREDBE IZBORNOG ZAKONA
Sarajevo, 22.09.2005. - Izborna komisija Bosne i Hercegovine utvrdila je da premijer Bosansko-podrinjskog kantona Salko Obhođaš, premijer Zeničko-dobojskog kantona Nedžad Polić, zastupnik u Skupštini Bosansko-podrinjskog kantona Izet Bašić i zastupnik u Skupštini Zeničko-dobojskog kantona Abdulah Delibašić krše odredbe Izbornog zakona Bosne i Hercegovine. Odredbama Izbornog zakona je, između ostalog, propisano da se nijedna osoba koja je djelovala u suprotnosti sa Pravilima i propisima Privremene izborne komisije ne može kandidovati na izborima, obavljati mandat na koji je izabrana niti obavljati imenovanu dužnost, saopćila je Izborna komisija.

Papak je ocito malo nervozan ode mu vlast iz ruku a djes papku uzeti vlast a pri tome jos ga prozivati na nekom internet forumu.
_BosanaC
Posts: 8428
Joined: 16/08/2005 14:02
Location: Sarajevo
Contact:

#18

Post by _BosanaC »

Nego da sklepam na brzinu kakav mail bomber? :D
Prenj
Posts: 7014
Joined: 20/07/2004 08:59

#19

Post by Prenj »

flora.sa wrote:a da mi sa sa-x, učinimo nešto-obabijestimo neko sredstvo informiranja, da je njima zabranjen rad, samo zato što se kantonalnom Premijeru ne dopada ono što se piše na forumu????

Postoji li takva mogućnost???
Sredstva informiranja redovno citaju i dzone ovaj forum, ne vjerujem ni da ce im ovo promaci.
User avatar
Saian
Posts: 15353
Joined: 08/04/2004 21:50

#20

Post by Saian »

Prenj wrote:
Bosanac sa dna kace wrote:
Prenj wrote:A da iskopirate sve te diskusije privremeno ovdje, tek toliko da tip skonta da se internet i ne moze tako lako usutkati?
pa dobro valjda bi administracija ove web stranice mogla izac u susret pa napravila kakav slican kutak na pocetnoj tipa privremeno gorazde-x ili nesto slicno, i na forumu isto....????????????????
Moderatori?
Moze li podforum za Gorazde-x?
Samo dok se gorazdanski Dzugasvili ne skloni sa funkcije i gorazde-x nastavi sa radom ...

E, demokratijo nasa ... Vaznija im je fotelja od svega :x
Mogli biste im otvoriti podforum ovdje, da vidi Salko ruralac sta je "misli globalno djeluj lokalno" cuj zabranio portal, dze si Mobutu Sese Seko :roll:
User avatar
Mahalac
Posts: 2748
Joined: 19/11/2002 00:00
Location: Anarhija all over...

#21

Post by Mahalac »

More ga Memo :-)
rajvosa
Posts: 738
Joined: 06/10/2002 00:00

#22

Post by rajvosa »

To nije cudno.........

Nego kako bi bilo da MI ukinemo SDA...............

Dosta je bilo njihovih "demokratskih akcija"...........
User avatar
Bosanac sa dna kace
Posts: 9910
Joined: 27/06/2005 20:21
Location: ponutrače

#23

Post by Bosanac sa dna kace »

rajvosa wrote:To nije cudno.........

Nego kako bi bilo da MI ukinemo SDA...............

Dosta je bilo njihovih "demokratskih akcija"...........
Sve se pitam sta bi bilo kad bi bilo! :D
Bobi
Forum administrator
Posts: 32207
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#24

Post by Bobi »

Evo Salke magistra ... :-)
Image
gavrilo
Posts: 5381
Joined: 15/10/2004 18:37
Location: Zürich

#25

Post by gavrilo »

ja sam za demonstracije Image
Post Reply