SDA-All about

User avatar
Sanjarko
Posts: 23276
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#31276 Re: SDA-All about

Post by Sanjarko »

Bakir Izetbegović je prošlog vikenda u Cazinu, gdje je bio povodom obilježavanja godišnjice osnivanja jedne od brigada Armije BiH, izjavio da su Srbi i Hrvati u BiH izmišljene nacije, čiji su pripadnici spletom okolnosti nastali od Bošnjana.

Izetbegović je u tom govoru poručio da “bosanske patriote poštuju sve i svakoga ko je gradio i branio Bosnu i Hercegovinu”.

“Naši su i Iliri i Kelti i Slaveni i Japodi, i srednjovjekovni kraljevi su naši. Poštujemo i ono što su Osmanlije i Austrougarska učinili za ovu zemlju. Jugoslavija je bila naša i partizani su naši, dakle svako ko je gradio i branio ovu zemlju. Prije se u Bosni niko drugačije i nije zvao nego Bošnjanin. Danas je to drugačije i mi to prihvatamo. Neka se svako zove kako hoće i neka se Bogu moli onako kako ga je njegova majka naučila. Mi poštujemo i crkve i džamije i sinagoge, svačije nošnje, običaje i vjeru i bolilo nas je rušenje svakog mosta, svake bogomolje, a najviše nas je bolilo rušenje odnosa među narodima koji nose isti genetski kod. Naravno da ne počinje istorija s nama ali vi, ovi ljudi ovdje ste iznijeli najvažniji dio te historije”, naglasio je Izetbegović.

http://www.6yka.com/novost/128038/izetb ... d-bosnjana
http://--- no links ---/vijesti/regija/bak ... a-1053986/
______________________________________________________________________________________________________________

Ovo vise nije Ludo, ovo je Patoloska Mrznja i Sljepilo i Srbe i Hrvate uvlace u to. Ja nisam Normalan, Ja sam Lud, ali da patoloski nekog mrzim i da sam patoloski slijep, ne znam bas da sam. Sta je ovdje Bakir Izetbegovic lose rekao i gdje je rekao da su Srbi i Hrvati od Boshnjaka nastali. Ovo vise nije ludilo, ovo je preslo ludilo, u patolosku mrznju i sljepilo, ali ja sam Lud i presao ludilo, u patolosku mrznju i sljepilo. Srpski i Hrvatski mediji, stranice i forumi bruje danima o ovome. Ovo je dno dna. Doslo do toga da Ja moram Bakira da branim.

:jbt:
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37199
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#31277 Re: SDA-All about

Post by Alfons Kauders »

Ko ih jebe kad su nepismeni.
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45504
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#31278 Re: SDA-All about

Post by Chmoljo »

ej raja, samo da znate, u suficitu smo.




:lol:
Novak20
Posts: 13969
Joined: 11/02/2014 18:55
Location: Taboo(t) teme i brisani postovi

#31279 Re: SDA-All about

Post by Novak20 »

Chmoljo wrote:ej raja, samo da znate, u suficitu smo.

:lol:
:thumbup:

Eto para za autocestu.
User avatar
Dr. Kuca
Posts: 7735
Joined: 10/02/2012 20:07

#31280 Re: SDA-All about

Post by Dr. Kuca »

A lazete me :lol: :lol: bit ce ovdje svicarska samo malo volje i vjere.
User avatar
tranquil
Posts: 6638
Joined: 11/08/2007 00:55
Location: Mare Tranquillitatis

#31281 Re: SDA-All about

Post by tranquil »

:violina: :kontrabas: :serbo:
:pijani:
User avatar
jazzer
Posts: 7212
Joined: 20/12/2004 14:44

#31282 Re: SDA-All about

Post by jazzer »

Chmoljo wrote:ej raja, samo da znate, u suficitu smo.




:lol:
Sutra se zaduzujem za 100 milja..plata ce mi sada ici gore pa ni rata od jedno 1000 nece biti problem :)
User avatar
jazzer
Posts: 7212
Joined: 20/12/2004 14:44

#31283 Re: SDA-All about

Post by jazzer »

Odmah mi zinula guzica na pare pa ne stigoh reci ''Fadile, oprosti sto sam sumnjao u agendu
i ekonomske pokazatelje, hvala tebi i tvojoj Vladi na reformama'' :) .
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45504
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#31284 Re: SDA-All about

Post by Chmoljo »

jazzer wrote:
Chmoljo wrote:ej raja, samo da znate, u suficitu smo.




:lol:
Sutra se zaduzujem za 100 milja..plata ce mi sada ici gore pa ni rata od jedno 1000 nece biti problem :)
Ma bezveze smo pljuvali po Fadilu, a covjek nam fino dokazao kako se moze ustediti kad se ne jede.
zippoo87
Posts: 15622
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#31285 Re: SDA-All about

Post by zippoo87 »

je li i Fadil stedi kao Sebija :D
Fadil stedi tako sto ne ulozi marku u razvoj BILO CEGA...pa onda te pare sto bi se u nesto ulozile,ostanu i eto imaginarnog suficita...a najsmjesnije je sto su ovo pokazatelji tek za 6-7 mjeseci 2017. , vidjeti cemo da li ce ostati suficit i na kraju godine

plus ,sto je ovo sve laz...upumpali u budzet 60 miliona dolara klirinskog duga i jos se kao ku*ce da imaju suficit

SDA je gora od hitlera i njegovih sljedbenika
SimkeA
Posts: 355
Joined: 10/12/2010 19:26

#31286 Re: SDA-All about

Post by SimkeA »

zippoo87 wrote: SDA je gora od hitlera i njegovih sljedbenika
To je fakat kleveta.
U stvarnosti, za nepune dvije godine na KCUS su ostvarene ustede od preko 80 miliona KM, zaposleno je preko 40.000 ljudi, a FBiH prvi put ostvarila suficit i to odmah pa rekordan iznos od preko 60 miliona KM. Pored toga, zabiljezen je enorman broj turista, pogotvo iz bratskih zemalja. Mi u stvarnosti svjedocimo novom privrednom cudu, kakvo je vidjeno samo u Zapadnoj Njemackoj krajem 50-tih i pocetkom 60-tih godina proslog stoljeca.
statixx
Posts: 8801
Joined: 15/12/2011 14:40
Location: Sarajevo

#31287 Re: SDA-All about

Post by statixx »

Sve ce se to spiskati u predizbornoj kampanji.
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37199
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#31288 Re: SDA-All about

Post by Alfons Kauders »

zippoo87 wrote:je li i Fadil stedi kao Sebija :D
Fadil stedi tako sto ne ulozi marku u razvoj BILO CEGA...pa onda te pare sto bi se u nesto ulozile,ostanu i eto imaginarnog suficita...a najsmjesnije je sto su ovo pokazatelji tek za 6-7 mjeseci 2017. , vidjeti cemo da li ce ostati suficit i na kraju godine

plus ,sto je ovo sve laz...upumpali u budzet 60 miliona dolara klirinskog duga i jos se kao ku*ce da imaju suficit

SDA je gora od hitlera i njegovih sljedbenika
- 60 miliona iz Rusije
- ljetna turisticka sezona
- dijaspora u BiH vec dva mjeseca

Inace, ove stvari se u pravilu prate kvartalno, a ne za sedam i po mjeseci koji vlasti najvise odgovaraju. :)
User avatar
SmokingMan
Posts: 18698
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: I am back!

#31289 Re: SDA-All about

Post by SmokingMan »

On....u bošnjaka.Ko mu smije pokazati srednji prst,a nedo' Bog dragi skinuti hlače i pokazati ti mu penis.Za ovo drugo bi možda dobio i zatvora,ovako se možete zadovoljiti samo prekršajnom prijavom. :D

Image
zippoo87
Posts: 15622
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#31290 Re: SDA-All about

Post by zippoo87 »

SimkeA wrote:
zippoo87 wrote: SDA je gora od hitlera i njegovih sljedbenika
To je fakat kleveta.
U stvarnosti, za nepune dvije godine na KCUS su ostvarene ustede od preko 80 miliona KM, zaposleno je preko 40.000 ljudi, a FBiH prvi put ostvarila suficit i to odmah pa rekordan iznos od preko 60 miliona KM. Pored toga, zabiljezen je enorman broj turista, pogotvo iz bratskih zemalja. Mi u stvarnosti svjedocimo novom privrednom cudu, kakvo je vidjeno samo u Zapadnoj Njemackoj krajem 50-tih i pocetkom 60-tih godina proslog stoljeca.
hahahha nasmija me
rekoh ja da su SDA sljedbenici gori od Hitlerovih sljedbenika :D

aj zivota ti ne trolaj temu ili idi na neki forum gdje ljudi ne znaju nista o SDA ,ovdje znaju skoro sve :D
User avatar
zateznistub
Posts: 15515
Joined: 29/07/2010 13:55
Location: Down Under

#31291 Re: SDA-All about

Post by zateznistub »

SimkeA wrote:
zippoo87 wrote: SDA je gora od hitlera i njegovih sljedbenika
To je fakat kleveta.
U stvarnosti, za nepune dvije godine na KCUS su ostvarene ustede od preko 80 miliona KM, zaposleno je preko 40.000 ljudi, a FBiH prvi put ostvarila suficit i to odmah pa rekordan iznos od preko 60 miliona KM. Pored toga, zabiljezen je enorman broj turista, pogotvo iz bratskih zemalja. Mi u stvarnosti svjedocimo novom privrednom cudu, kakvo je vidjeno samo u Zapadnoj Njemackoj krajem 50-tih i pocetkom 60-tih godina proslog stoljeca.
#velahavle
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#31292 Re: SDA-All about

Post by JThomas »

.
User avatar
Ned071
Posts: 6435
Joined: 27/01/2014 15:32

#31293 Re: SDA-All about

Post by Ned071 »

SmokingMan wrote:On....u bošnjaka.Ko mu smije pokazati srednji prst,a nedo' Bog dragi skinuti hlače i pokazati ti mu penis.Za ovo drugo bi možda dobio i zatvora,ovako se možete zadovoljiti samo prekršajnom prijavom. :D

Image
i bas kad je amerikanka pokazala prst nadju se reporteri avaza na licinom mjestu...
User avatar
SmokingMan
Posts: 18698
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: I am back!

#31294 Re: SDA-All about

Post by SmokingMan »

Uvijek.Bilo kuda Avaz svuda.... :mastakazes:
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37199
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#31295 Re: SDA-All about

Post by Alfons Kauders »

S kakvim cu merakom glasati za SDA na izborima, to je cudo jedno.

Samo da mi je da pocnu da tuku i ubijaju ljude. Hapsenje manje vise, ali eto dobar pocetak. :thumbup:
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#31296 Re: SDA-All about

Post by seln »

Alfons Kauders wrote:S kakvim cu merakom glasati za SDA na izborima, to je cudo jedno.

Samo da mi je da pocnu da tuku i ubijaju ljude. Hapsenje manje vise, ali eto dobar pocetak. :thumbup:
+1
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37199
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#31297 Re: SDA-All about

Post by Alfons Kauders »

seln wrote:
Alfons Kauders wrote:S kakvim cu merakom glasati za SDA na izborima, to je cudo jedno.

Samo da mi je da pocnu da tuku i ubijaju ljude. Hapsenje manje vise, ali eto dobar pocetak. :thumbup:
+1
Svega mi, jedva cekam da bas pocnu mlatiti narod na svakom koraku. Da svaki dan osvane neko hapsenje, ili neko policijsko premlacivanje kao juce i danas.

Narod to zasluzuje. Zasluzuje i puno gore, ali eto, ja sam humanist. :)
User avatar
Roccohljup
Posts: 6995
Joined: 19/02/2014 18:04

#31298 Re: SDA-All about

Post by Roccohljup »

Alfons Kauders wrote:
seln wrote:
Alfons Kauders wrote:S kakvim cu merakom glasati za SDA na izborima, to je cudo jedno.

Samo da mi je da pocnu da tuku i ubijaju ljude. Hapsenje manje vise, ali eto dobar pocetak. :thumbup:
+1
Svega mi, jedva cekam da bas pocnu mlatiti narod na svakom koraku. Da svaki dan osvane neko hapsenje, ili neko policijsko premlacivanje kao juce i danas.

Narod to zasluzuje. Zasluzuje i puno gore, ali eto, ja sam humanist. :)
narod zaslužuje ovu vlast narednih 50 generacija :) Ja nisam tako human :)
User avatar
bersK
Posts: 2519
Joined: 11/09/2014 21:30

#31299 Re: SDA-All about

Post by bersK »

User avatar
Jimmy McNulty
Čiča Gliša
Posts: 6520
Joined: 11/04/2012 11:32

#31300 Re: SDA-All about

Post by Jimmy McNulty »

seln wrote:
Alfons Kauders wrote:S kakvim cu merakom glasati za SDA na izborima, to je cudo jedno.

Samo da mi je da pocnu da tuku i ubijaju ljude. Hapsenje manje vise, ali eto dobar pocetak. :thumbup:
+1
I ja isto, sa merakom glasam za SDA 2018 na svim mogućim i nemogućim nivoima.
Počet ću nagovarat svakog koga znam da uradi isto.

:bih:
Post Reply