SDA-All about

User avatar
malakh
Posts: 7162
Joined: 05/02/2016 22:11
Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/

#31151 Re: SDA-All about

Post by malakh »

ultima_palabra wrote:Gori od Mace su ovi mahalasi i citaci Expressa koji izrazavaju ibret i zgrozenost po internetu... evo kupit cu ti kartu pa prosetaj i ti po tepihu kad ti je to glavni problem u zivotu.
ne trebaš, kupio kartu i išao, samo me ne zapade crveni tepih. možda zato što mi je bitnije pogledati plodove našeg kulturnog stvaralaštva od kojekakvih hohštaplera kojima je najbitnije u životu tih 5 metara crvenog tepiha.

i naravno da normalan insan treba biti zgrožen kada vidi da se dokazana elitna prostituka šeta kao angelina jolie i naravno da mi je zbog toga kriv onaj koji je to i organizovao, jer je organizacionim mehanizmima mogao to i spriječiti.

u čemu je problem?

a vidiš meni su najgori oni koji pored očite bruke i sramote nađu opravdanje za istu... možda su to lične frustracije prema expressu haj ga znaj ili možda simpatije prema mjau mjau, pardon purivatri.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55633
Joined: 15/12/2008 16:53

#31152 Re: SDA-All about

Post by ultima_palabra »

Onda sljedeci put u box office staviti test na spolno prenosive bolesti i vozi misko.

Boli me kurac za Purivatru, ali isticati to kao neki drustveni problem moze samo ogranicen insan.
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#31153 Re: SDA-All about

Post by It_is_a_Leclerc »

Pa šta je trebalo ? Tjerati je vodenim topom ? WTF.

Koliko ja znam, mi još nemamo moralnu policiju koja bi okolo hvatala lake dame i hapsila.

A lijepo vam čovjek objasnio da kad kupite kartu za večernje projekcije, kad ima prijenos na tv-u (ili ih, kao većina, dobijete), onda fino se i vi prešetavati po crvenom tepihu, a poneko vas i uslika. Nema to baš neke veze s pozivnicima i tome slično.
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#31154 Re: SDA-All about

Post by JThomas »

a šta su holivudske zvijezde nego dokazane elitne prostitutke? samo se malo bolje uvalile od senade zvane maca...
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55633
Joined: 15/12/2008 16:53

#31155 Re: SDA-All about

Post by ultima_palabra »

Drzava duradi nesto...
User avatar
Matzan
Posts: 7008
Joined: 16/01/2015 13:25

#31156 Re: SDA-All about

Post by Matzan »

Ma, bilo je na crvenom tepihu maca i prije Mace.
I uvijek će ih biti.
Samo što su mediji takvi da trče za senzacijom (i diskrecijom).

Eno, onaj debilčić Tarik, samo na klixu oko 1.500 komentara.

Tako to danas fercera sa medijima i njihovim prosječnim konzumentima, tako da se oko toga ne treba previše zamarati.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55633
Joined: 15/12/2008 16:53

#31157 Re: SDA-All about

Post by ultima_palabra »

PM72 wrote:Trebalo bi tražiti da u svakom kantonu u Federaciji sa bošnjačkom većinom proberu neko mjesto ili kasabu i nazovu ga po Aliji.Alijino Trnovo ili Alijin Ilijaš u kantonu Sarajevo a za krajinu Alijin Vakuf ili Alijino Jajce...
Treba poceti od sela... Alijine Gacice ili Alijino Cuniste :mrgreen:
User avatar
JoseMujica
Posts: 27605
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: škripe oko Lištice
Grijem se na: Legitimnost
Vozim: Političko Sarajevo
Horoskop: Poskok

#31158 Re: SDA-All about

Post by JoseMujica »

ultima_palabra wrote:
PM72 wrote:Trebalo bi tražiti da u svakom kantonu u Federaciji sa bošnjačkom većinom proberu neko mjesto ili kasabu i nazovu ga po Aliji.Alijino Trnovo ili Alijin Ilijaš u kantonu Sarajevo a za krajinu Alijin Vakuf ili Alijino Jajce...
Treba poceti od sela... Alijine Gacice ili Alijino Cuniste :mrgreen:

već ima izvor koji je dobio ime po Aliji Izetbegoviću.....nekadašnje Pizdino vrelo na Treskavici (ispod Oblika)......nije se mlogo promjenilo :evil:
User avatar
drug_profi
Posts: 50579
Joined: 16/07/2012 16:00

#31159 Re: SDA-All about

Post by drug_profi »

Alijin Kakanj, za početak.
User avatar
Dozer
Posts: 28384
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#31160 Re: SDA-All about

Post by Dozer »

Ja ne mogu da vjerujem dokle ide imbecilnost SDA u kompletu, a pogotovo njihovih mladobalijskih jurisnika, poput ovog debilcica Tarika...

Majke mi, ovdje pod hitno treba aktivirati 20-30 PTSP-ovaca, i da se ova stoka pocne tamaniti...
I pacove, kad se prekomjerno namnoze, pocne se tamaniti. A ovi ne da su se namnozili, nego su odavno presli u epidemijsku fazu, i ozbiljno prijete trovanjem svega i svakoga normalnog (ako takvo / takvi ovdje uopste vise postoje...)...
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 40776
Joined: 21/05/2012 22:46

#31161 Re: SDA-All about

Post by AmiĐa_Idriz »

Postujem lik i djelo Alije kao i lik i djelo Josipa Broza.

Sta ja znam, ukica ko ulica, ali ne mogu da vjerujem kakav bahat pristup ovih zelenih mladica :-) cuj ti ono obecava nekome kako ce promjeniti ime ulice, ko da je Ulica Radovana Karadzica u najmanju ruku jbt :lol: :-)

Povraca mi se od omladine SDA, POVRACA! Mada kad bolje skontam povraca mi se opcenito na spomen te stranke u bilo kakvom kontekstu.
User avatar
Logovan
Posts: 94353
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#31162 Re: SDA-All about

Post by Logovan »

Opet se javio. Gledaj ti idiota, pa ne vjerujem.
KAKVO LICEMJERJE

Da sam znao da će moj današnji status izazvati ovakve reakcije, možda bih bio malo blaži. A možda i žešći.

Uglavnom, danas se po ko zna koji put pokazalo u kakvom licemjernom i dvoličnom društvu živimo. Moj današnji status može poslužiti i kao eksperiment, iako mi to nije bila namjera.

Neki dan, vijećnik SDP-a psuje Aliju i mrtve majke. Takav izljev mržnje odavno nisam vidio. I niko ništa. U mom statusu nema psovki, nema govora mržnje, nema poziva na linč, a opet postade udarna vijest.

Dakle, klasični dupli standardi: jedni mogu pozivati ma mržnju i psovati, a drugi ne smiju ni mišljenje svoje izraziti, iako ni trun mržnje u njemu nema. Ili: pravo na slobodu mišljenja imaju samo odabrani; ili: pravo na slobodu mišljenja imaju samo oni koji misle kako im se kaže!

Ovolika pompa oko mog statusa i MOG mišljenja, NE STRANAČKOG, pokazuje i u kakvom su nam stanju mediji. Nažalost, moj status je dobio više pažnje nego napad na majku Bošnjakinju u Kiseljaku. Napad iz mržnje!

Moj današnji status pokazao je još jednu stvar: kakva je omladina koja brani Tita/Titu - psuju majku, prijete i pišu sve moguće vrste gnusnih komentara, šire mržnju, prijete smrću (screen shot je napravljen, ne brinite). Ako je to Titino naslijedje, jadan Tito. Njihov govor, njihovo ponašanje, njihove riječi dovoljno govore.

Alija da je htio, mogao je da radi šta mu je volja. Nije. Žao mi je što je ovaj status izazvao pažnju koju ne zaslužuje, nije toliko važan, niti sam ja toliko važan. Ali, i to je pokazatelj bolesti društva - oni koji najviše govore kako imamo važnijih problema, najviše su komentarisali moj status.

Hvala Gospodaru, ja nisam sam. Mladi muslimani izdržali su torture, mučenja, Mustafu Busuladžića su strijeljali.

Mi nismo i nikada to nećemo raditi.
User avatar
Matzan
Posts: 7008
Joined: 16/01/2015 13:25

#31163 Re: SDA-All about

Post by Matzan »

FB bi se osevapio da mu banuje account.
nightvision
Posts: 3427
Joined: 04/02/2014 14:21

#31164 Re: SDA-All about

Post by nightvision »

Ja rekoh, i jos uvijek tvrdim, da je lik citao forum i neke nase skorasnje rasprave ovde pa se upalio ko shibica. :lol:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 40776
Joined: 21/05/2012 22:46

#31165 Re: SDA-All about

Post by AmiĐa_Idriz »

"Stovaoci ljevice i Tita su narkomani i klosari te najveci sljam naseg drustva, pusu drogu i slusaju Metalike."
PROSJEČNI EZDEA MOZAK
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#31166 Re: SDA-All about

Post by seln »

PM72 wrote:Trebalo bi tražiti da u svakom kantonu u Federaciji sa bošnjačkom većinom proberu neko mjesto ili kasabu i nazovu ga po Aliji.Alijino Trnovo ili Alijin Ilijaš u kantonu Sarajevo a za krajinu Alijin Vakuf ili Alijino Jajce...
Alijino Ravno. Nije bosnjacka vecina, ali je hommage vizinaru koji nas je vaktile upozorio sta nam se sprema.
megaman4
Posts: 4947
Joined: 08/08/2011 23:59

#31167 Re: SDA-All about

Post by megaman4 »

Logovan wrote:Opet se javio. Gledaj ti idiota, pa ne vjerujem.
KAKVO LICEMJERJE

Da sam znao da će moj današnji status izazvati ovakve reakcije, možda bih bio malo blaži. A možda i žešći.

Uglavnom, danas se po ko zna koji put pokazalo u kakvom licemjernom i dvoličnom društvu živimo. Moj današnji status može poslužiti i kao eksperiment, iako mi to nije bila namjera.

Neki dan, vijećnik SDP-a psuje Aliju i mrtve majke. Takav izljev mržnje odavno nisam vidio. I niko ništa. U mom statusu nema psovki, nema govora mržnje, nema poziva na linč, a opet postade udarna vijest.

Dakle, klasični dupli standardi: jedni mogu pozivati ma mržnju i psovati, a drugi ne smiju ni mišljenje svoje izraziti, iako ni trun mržnje u njemu nema. Ili: pravo na slobodu mišljenja imaju samo odabrani; ili: pravo na slobodu mišljenja imaju samo oni koji misle kako im se kaže!

Ovolika pompa oko mog statusa i MOG mišljenja, NE STRANAČKOG, pokazuje i u kakvom su nam stanju mediji. Nažalost, moj status je dobio više pažnje nego napad na majku Bošnjakinju u Kiseljaku. Napad iz mržnje!

Moj današnji status pokazao je još jednu stvar: kakva je omladina koja brani Tita/Titu - psuju majku, prijete i pišu sve moguće vrste gnusnih komentara, šire mržnju, prijete smrću (screen shot je napravljen, ne brinite). Ako je to Titino naslijedje, jadan Tito. Njihov govor, njihovo ponašanje, njihove riječi dovoljno govore.

Alija da je htio, mogao je da radi šta mu je volja. Nije. Žao mi je što je ovaj status izazvao pažnju koju ne zaslužuje, nije toliko važan, niti sam ja toliko važan. Ali, i to je pokazatelj bolesti društva - oni koji najviše govore kako imamo važnijih problema, najviše su komentarisali moj status.

Hvala Gospodaru, ja nisam sam. Mladi muslimani izdržali su torture, mučenja, Mustafu Busuladžića su strijeljali.

Mi nismo i nikada to nećemo raditi.
Ovaj gnjido koji se nije bio ni rodio u bivšoj državi našao komentarisati stvari koje uopšte nisu bitne sada, kada se država raspada.

Ovo je dokaz nervoze u redovima zelenih, koji se boje katastrof u 2018. Težak autogol je zabio Bakiru i SDA, ljubiga ga njegova SDA.
User avatar
Bosanski_kralj
Posts: 9222
Joined: 31/03/2007 00:07

#31168 Re: SDA-All about

Post by Bosanski_kralj »

AmiĐa_Idriz wrote:"Stovaoci ljevice i Tita su narkomani i klosari te najveci sljam naseg drustva, pusu drogu i slusaju Metalike."
PROSJEČNI EZDEA MOZAK
Ma Tito je i danas popularniji od bilo koga u Bosni, zato i nasrću ovoliko.
megaman4
Posts: 4947
Joined: 08/08/2011 23:59

#31169 Re: SDA-All about

Post by megaman4 »

Ma pustite malog retarda. :-)


Ovo zabrinjava. Amerikanci već opominju na šta će ovo izaći.

Zbog SDA, izgubit ćemo Ameriku kao političkog partnera.

https://www.klix.ba/vijesti/bih/americk ... /170818001
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 40776
Joined: 21/05/2012 22:46

#31170 Re: SDA-All about

Post by AmiĐa_Idriz »

megaman4 wrote:Ma pustite malog retarda. :-)


Ovo zabrinjava. Amerikanci već opominju na šta će ovo izaći.

Zbog SDA, izgubit ćemo Ameriku kao političkog partnera.

https://www.klix.ba/vijesti/bih/americk ... /170818001
Imal sta da necemo izgubiti zbog njih :-)
megaman4
Posts: 4947
Joined: 08/08/2011 23:59

#31171 Re: SDA-All about

Post by megaman4 »

AmiĐa_Idriz wrote:
megaman4 wrote:Ma pustite malog retarda. :-)


Ovo zabrinjava. Amerikanci već opominju na šta će ovo izaći.

Zbog SDA, izgubit ćemo Ameriku kao političkog partnera.

https://www.klix.ba/vijesti/bih/americk ... /170818001
Imal sta da necemo izgubiti zbog njih :-)
Već gubimo narod. To nam je najveća kazna. :(
User avatar
sinuhe
Posts: 11479
Joined: 03/06/2011 11:33

#31172 Re: SDA-All about

Post by sinuhe »

Osjetljivi na antisemitizam. Neko drugi bi jos i mogao proci :D
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37199
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#31173 Re: SDA-All about

Post by Alfons Kauders »

megaman4 wrote:
Logovan wrote:Opet se javio. Gledaj ti idiota, pa ne vjerujem.
KAKVO LICEMJERJE

Da sam znao da će moj današnji status izazvati ovakve reakcije, možda bih bio malo blaži. A možda i žešći.

Uglavnom, danas se po ko zna koji put pokazalo u kakvom licemjernom i dvoličnom društvu živimo. Moj današnji status može poslužiti i kao eksperiment, iako mi to nije bila namjera.

Neki dan, vijećnik SDP-a psuje Aliju i mrtve majke. Takav izljev mržnje odavno nisam vidio. I niko ništa. U mom statusu nema psovki, nema govora mržnje, nema poziva na linč, a opet postade udarna vijest.

Dakle, klasični dupli standardi: jedni mogu pozivati ma mržnju i psovati, a drugi ne smiju ni mišljenje svoje izraziti, iako ni trun mržnje u njemu nema. Ili: pravo na slobodu mišljenja imaju samo odabrani; ili: pravo na slobodu mišljenja imaju samo oni koji misle kako im se kaže!

Ovolika pompa oko mog statusa i MOG mišljenja, NE STRANAČKOG, pokazuje i u kakvom su nam stanju mediji. Nažalost, moj status je dobio više pažnje nego napad na majku Bošnjakinju u Kiseljaku. Napad iz mržnje!

Moj današnji status pokazao je još jednu stvar: kakva je omladina koja brani Tita/Titu - psuju majku, prijete i pišu sve moguće vrste gnusnih komentara, šire mržnju, prijete smrću (screen shot je napravljen, ne brinite). Ako je to Titino naslijedje, jadan Tito. Njihov govor, njihovo ponašanje, njihove riječi dovoljno govore.

Alija da je htio, mogao je da radi šta mu je volja. Nije. Žao mi je što je ovaj status izazvao pažnju koju ne zaslužuje, nije toliko važan, niti sam ja toliko važan. Ali, i to je pokazatelj bolesti društva - oni koji najviše govore kako imamo važnijih problema, najviše su komentarisali moj status.

Hvala Gospodaru, ja nisam sam. Mladi muslimani izdržali su torture, mučenja, Mustafu Busuladžića su strijeljali.

Mi nismo i nikada to nećemo raditi.
Ovaj gnjido koji se nije bio ni rodio u bivšoj državi našao komentarisati stvari koje uopšte nisu bitne sada, kada se država raspada.

Ovo je dokaz nervoze u redovima zelenih, koji se boje katastrof u 2018. Težak autogol je zabio Bakiru i SDA, ljubiga ga njegova SDA.
Nije, vec je ovo samo dio kampanje SDA. Kakvo crno licno misljenje i demanti stranke?!

Zahiragic je odradjivao ovaj posao dok nije unaprijedjen prije nekoliko mjeseci. Dautovic samo preuzima njegovu ulogu.

I ne, ovo nije nikakva greska u koracima SDA. Nisu idioti da rade protiv svojih interesa. SDA vrlo dobro zna da ce na ovim stvarima zadrzati vlast u Sarajevu.

Jos kad se ukljuce hodze... Ima da u Sarajevu osvoje barem 5,000 do 10,000 glasova cisto na konto Dautovica i Zahiragica. Ti u tome vidis "autogol" a ja vidim odlicnu predizbornu kampanju koja ce SDA osigurati jos 4 godine vlasti u Sarajevu.

I to komotno! :)
User avatar
drug_profi
Posts: 50579
Joined: 16/07/2012 16:00

#31174 Re: SDA-All about

Post by drug_profi »

Neka, ako bude tako, narod je zasluzio.
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#31175 Re: SDA-All about

Post by JThomas »

mučenici iz opštinskih vijeća, ministarstava i javnih preduzeća.
Post Reply