SDA-All about

Nadzorna_ploca
Posts: 11043
Joined: 05/12/2013 16:06

#31126 Re: SDA-All about

Post by Nadzorna_ploca »

Mene sad sramota sto imam muslimansko ime zbog ovog retardiranog debila.
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17400
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#31127 Re: SDA-All about

Post by beni-bu-man »

Nadzorna_ploca wrote:Mene sad sramota sto imam muslimansko ime zbog ovog retardiranog debila.
Ma kakav on i musliman
User avatar
House
Posts: 46748
Joined: 17/03/2010 15:36

#31128 Re: SDA-All about

Post by House »

kakav debil :lol: :lol:
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17400
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#31129 Re: SDA-All about

Post by beni-bu-man »

House wrote:kakav debil :lol: :lol:
hmmmm..... debil ima vise inteligencije nego on :D
User avatar
Matzan
Posts: 7008
Joined: 16/01/2015 13:25

#31130 Re: SDA-All about

Post by Matzan »

A, da Titovu preimenuju u ul. Bakira Izetbegovića?
Čovjek cijeli rat proveo u toj ulici. :mrgreen:
User avatar
zateznistub
Posts: 15515
Joined: 29/07/2010 13:55
Location: Down Under

#31131 Re: SDA-All about

Post by zateznistub »

SDA mladeŽ :lol:
Ono bi mjenjalo titinu ulicu...
User avatar
JoseMujica
Posts: 27606
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: škripe oko Lištice
Grijem se na: Legitimnost
Vozim: Političko Sarajevo
Horoskop: Poskok

#31132 Re: SDA-All about

Post by JoseMujica »

Matzan wrote:A, da Titovu preimenuju u ul. Bakira Izetbegovića?
Čovjek cijeli rat proveo u toj ulici. :mrgreen:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

treba otkriti spomen ploču na Čeki :evil:
Nadzorna_ploca
Posts: 11043
Joined: 05/12/2013 16:06

#31133 Re: SDA-All about

Post by Nadzorna_ploca »

beni-bu-man wrote:
Nadzorna_ploca wrote:Mene sad sramota sto imam muslimansko ime zbog ovog retardiranog debila.
Ma kakav on i musliman
Zato i kazem.
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#31134 Re: SDA-All about

Post by It_is_a_Leclerc »

Vidim, opet ste duhoviti i smijete se.

Ovako smo se, prije par mjeseci, iz glasa smijali notornom Mljacku ZahiragiČu koji je, božijom i voljom zločinačke organizacije SDA, dobio posao u Zavodu zdravstvenog osiguranja gdje će, bože zdravlja i solidnog izbornog rezultata, doguratii, evo već ga vidim, do pozicije predsjednika nadzornog odbora.

Ovaj ugroženi tutlek, ovako polupismen, neelokventan, i generalno nepismen, ovakvim medijskim eskpadama sam sebe nanosi na radar zločinačkoj organizaciji da ga uhljebe u neko javno preduzeće. Pa kad Dautović Tarik zasjedne u fotelju, npr. Upravnog odbora Veterinarske stanice, ili Nadzornog odbora Fabrike duhana Sarajevo, mislim da će mu baš malo, gotovo nikako smetati to što ga neko na nekom forumu ismijava i vrijeđa.

Sve dok ne shvatite da ovakva razmišljanja nisu eksces i nisu rijetkost, već dominantni mainstream koji se propagira i promoviše kao patriotizam u SDA, i sve dok ne shvatite da su ovakvi, poput Tarika Dautovića, spremni da urade najgroznije stvari u političkom smislu da uzjašu na budžet, bojim se da SDA neće spasti s vlasti.

Budućnost BiH sa alijopokloništvom, turkofilijom, jugofobijom i islamizmom u SDA izgleda baš onako lijepo i svijetlo.
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45504
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#31135 Re: SDA-All about

Post by Chmoljo »

sunceKOtepsija wrote: s obzirom da je "administracija po svemu sudeci vecv zauzela stav-suzdrzacu se od odgovora-na isti nacin na koji sam se, špravilno pretpostavljajuci ishod- suzdrzao od prijavljivanja neprimjerenih postova.
Zelim svima jos uspjesniju raspravu, s jos vecim obiljem argumenata i potkrepljenih stavova
Uzivajte jer i ovo je Bosna i Hercegovina :bih:
:lol:

sve puno argumenata, kao i Tarikovo baljezganje...
megaman4
Posts: 4947
Joined: 08/08/2011 23:59

#31136 Re: SDA-All about

Post by megaman4 »

Nadzorna_ploca wrote:Mene sad sramota sto imam muslimansko ime zbog ovog retardiranog debila.
Ovaj debil nema veze sa muslimanima. Ovo su ti najveci licemjeri a Bog takve ne voli.

Da ga pritisnes, usrao bih se u gace. Ovaj laje preko fb a da udje u ozbiljnu debatu nikada se ne bi pojavio medju narod.
Nadzorna_ploca
Posts: 11043
Joined: 05/12/2013 16:06

#31137 Re: SDA-All about

Post by Nadzorna_ploca »

Pa recimo da spominje Bozije ime a samim tim uzima golem zalogaj u usta koji mozda ne moze sazvakati.. to kakav je on to ne znam..ali je prilicno jasno svima. Poltron.
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45504
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#31138 Re: SDA-All about

Post by Chmoljo »

JoseMujica wrote:
Logovan wrote:
JoseMujica wrote: a niko ne pita đe poso, đe su pare, đe voda itd.
Pita narod, a stranke će se baviti Titom, Alijom, Pelješkim mostom, raznim tužbama, itd. :oops:
maj ..vazda su ublehe lakše od rada


inače
Alija Izetbegovic o Titu; "Vi znate,mi ovdje ni ulicu koja se zove po njegovom imenu nismo nikad predili,mada smo to mogli da uradimo.Prosli smo kroz vrlo tezak period kada je bilo takvih zahtjeva.Mi to nismo dali.Nisam ni ja dao.Jednostavno,ne smatram da historija pocinje od nas."(OBN, "Telering",23.07.1998.god.)
joj jesi i ti... to se ostavi za kraj... koga boli kurac šta je Alija radio. bitno ga je šuknuti tamo njima... ako nemam kome šuknuti, mogo bi neko stvarno upitati oko tih tendera...
Izvjesne simpatije prema tom čovjeku nisam nikada krio. Istina je da mi se nije sviđala njegova ideologija, pa ni način života, njegovi Brijoni, vile, lovačke kuće itd., ali osjećao sam, i mislim da ne griješim, da on nije bio loš čovjek. Jednostavno, nije bio zloća, kako bi to narod rekao. Bio je komunist, ali nije bio boljševik. U jedan idejno pogrješan sistem unosio je nešto ljudskog i podnošljivog. Kažu da je volio život, a ja iz toga zaključujem da nije mrzio ljude, jer to je povezano. Na drugoj strani, imate askete koji to nisu iz uvjerenja nego zbog nekih ličnih frustracija. Oni ne znaju ili ne mogu da žive, pa ne daju ni drugima.
Oni koji bolje poznaju Tita kažu da nije bio velik strateg, ali niko ne osporava da je bio veliki političar, vjerovatno jedan od najvećih na ovim prostorima u dvadesetom vijeku. Možda ova ocjena stoji u opreci sa činjenicom da se Jugoslavija nakon njega raspala, ali ja ne mislim da je on kriv za to. Srpska hegemonija, koja je genetski bila ugrađena u same osnove Jugoslavije, nosila je klicu raspada. Tito se iskreno borio protiv te hegemonije, ali tu bitku nije dobio, tu bitku je, nažalost, izgubio. Ipak, ono što je valjalo u Jugoslaviji, poticalo je dobrim dijelom od njegove ličnosti; ono što nije valjalo poticalo je od njegove ideologije ili je, jednostavno, bilo naslijeđeno.
User avatar
House
Posts: 46748
Joined: 17/03/2010 15:36

#31139 Re: SDA-All about

Post by House »

pa ka'e
I Allaha mi

:lol: :lol:
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#31140 Re: SDA-All about

Post by General War »

Nadzorna_ploca wrote:Mene sad sramota sto imam muslimansko ime zbog ovog retardiranog debila.
Sto bi tebe trebalo biti stid icega, ovaj idiot ja sam za sebe i onih koji su mu dali mjesto u medijima ili stranci.
megaman4
Posts: 4947
Joined: 08/08/2011 23:59

#31141 Re: SDA-All about

Post by megaman4 »

Nadzorna_ploca wrote:Pa recimo da spominje Bozije ime a samim tim uzima golem zalogaj u usta koji mozda ne moze sazvakati.. to kakav je on to ne znam..ali je prilicno jasno svima. Poltron.
Osovina Zahiragic-Muzur-Dautovic su poltroni koji pricaju svasta, jer im je obecano radno mjesto na drzavnoj sisi. To vam je svima jasno.

Ovakvi bi krepali ogladi kada bi otisli na zapad da rade zato sto su nesposobni. Njihov je domet Ilidza-Bascarsija kao sto sam rekao. Nikada ljudi od njih.
PM72
Posts: 17796
Joined: 30/04/2012 16:54

#31142 Re: SDA-All about

Post by PM72 »

Trebalo bi tražiti da u svakom kantonu u Federaciji sa bošnjačkom većinom proberu neko mjesto ili kasabu i nazovu ga po Aliji.Alijino Trnovo ili Alijin Ilijaš u kantonu Sarajevo a za krajinu Alijin Vakuf ili Alijino Jajce...
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55689
Joined: 15/12/2008 16:53

#31143 Re: SDA-All about

Post by ultima_palabra »

It_is_a_Leclerc wrote:Vidim, opet ste duhoviti i smijete se.

Ovako smo se, prije par mjeseci, iz glasa smijali notornom Mljacku ZahiragiČu koji je, božijom i voljom zločinačke organizacije SDA, dobio posao u Zavodu zdravstvenog osiguranja gdje će, bože zdravlja i solidnog izbornog rezultata, doguratii, evo već ga vidim, do pozicije predsjednika nadzornog odbora.

Ovaj ugroženi tutlek, ovako polupismen, neelokventan, i generalno nepismen, ovakvim medijskim eskpadama sam sebe nanosi na radar zločinačkoj organizaciji da ga uhljebe u neko javno preduzeće. Pa kad Dautović Tarik zasjedne u fotelju, npr. Upravnog odbora Veterinarske stanice, ili Nadzornog odbora Fabrike duhana Sarajevo, mislim da će mu baš malo, gotovo nikako smetati to što ga neko na nekom forumu ismijava i vrijeđa.

Sve dok ne shvatite da ovakva razmišljanja nisu eksces i nisu rijetkost, već dominantni mainstream koji se propagira i promoviše kao patriotizam u SDA, i sve dok ne shvatite da su ovakvi, poput Tarika Dautovića, spremni da urade najgroznije stvari u političkom smislu da uzjašu na budžet, bojim se da SDA neće spasti s vlasti.

Budućnost BiH sa alijopokloništvom, turkofilijom, jugofobijom i islamizmom u SDA izgleda baš onako lijepo i svijetlo.
Bas ce sjesti u FDS, British American Tobacco inace ganja ovakve kadrove...
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#31144 Re: SDA-All about

Post by It_is_a_Leclerc »

megaman4 wrote:
Nadzorna_ploca wrote:Pa recimo da spominje Bozije ime a samim tim uzima golem zalogaj u usta koji mozda ne moze sazvakati.. to kakav je on to ne znam..ali je prilicno jasno svima. Poltron.
Osovina Zahiragic-Muzur-Dautovic su poltroni koji pricaju svasta, jer im je obecano radno mjesto na drzavnoj sisi. To vam je svima jasno.

Ovakvi bi krepali ogladi kada bi otisli na zapad da rade zato sto su nesposobni. Njihov je domet Ilidza-Bascarsija kao sto sam rekao. Nikada ljudi od njih.
Što vrhuška SDA misli, ali joj se ne isplati reći ili predložiti, reći će Mljacko i ovakvi nesretnici.
megaman4
Posts: 4947
Joined: 08/08/2011 23:59

#31145 Re: SDA-All about

Post by megaman4 »

It_is_a_Leclerc wrote:
megaman4 wrote:
Nadzorna_ploca wrote:Pa recimo da spominje Bozije ime a samim tim uzima golem zalogaj u usta koji mozda ne moze sazvakati.. to kakav je on to ne znam..ali je prilicno jasno svima. Poltron.
Osovina Zahiragic-Muzur-Dautovic su poltroni koji pricaju svasta, jer im je obecano radno mjesto na drzavnoj sisi. To vam je svima jasno.

Ovakvi bi krepali ogladi kada bi otisli na zapad da rade zato sto su nesposobni. Njihov je domet Ilidza-Bascarsija kao sto sam rekao. Nikada ljudi od njih.
Što vrhuška SDA misli, ali joj se ne isplati reći ili predložiti, reći će Mljacko i ovakvi nesretnici.
A ovakvi ne znaju da ce biti nogirani kada vise ne budu trebali SDA je li tako?
User avatar
malakh
Posts: 7182
Joined: 05/02/2016 22:11
Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/

#31146 Re: SDA-All about

Post by malakh »

'84. imadosmo olimpijadu, a 2017. macu diskreciju na crvenom tepihu.

nešto ne viđoh ovu sda mladež ( :lol: ) da prokomentarisaše svog stranačkog kolegu purivatru koji je to dopustio.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55689
Joined: 15/12/2008 16:53

#31147 Re: SDA-All about

Post by ultima_palabra »

malakh wrote:'84. imadosmo olimpijadu, a 2017. macu diskreciju na crvenom tepihu.

nešto ne viđoh ovu sda mladež ( :lol: ) da prokomentarisaše svog stranačkog kolegu purivatru koji je to dopustio.
Sta ima on dopustati? Svako ko je platio kartu za Narodno pozoriste je prosetao crvenim tepihom.
User avatar
malakh
Posts: 7182
Joined: 05/02/2016 22:11
Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/

#31148 Re: SDA-All about

Post by malakh »

ultima_palabra wrote:
malakh wrote:'84. imadosmo olimpijadu, a 2017. macu diskreciju na crvenom tepihu.

nešto ne viđoh ovu sda mladež ( :lol: ) da prokomentarisaše svog stranačkog kolegu purivatru koji je to dopustio.
Sta ima on dopustati? Svako ko je platio kartu za Narodno pozoriste je prosetao crvenim tepihom.
i ti pod ruku sa macom diskrecijom. :lol:
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55689
Joined: 15/12/2008 16:53

#31149 Re: SDA-All about

Post by ultima_palabra »

Gori od Mace su ovi mahalasi i citaci Expressa koji izrazavaju ibret i zgrozenost po internetu... evo kupit cu ti kartu pa prosetaj i ti po tepihu kad ti je to glavni problem u zivotu.
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17400
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#31150 Re: SDA-All about

Post by beni-bu-man »

malakh wrote:
ultima_palabra wrote:
malakh wrote:'84. imadosmo olimpijadu, a 2017. macu diskreciju na crvenom tepihu.

nešto ne viđoh ovu sda mladež ( :lol: ) da prokomentarisaše svog stranačkog kolegu purivatru koji je to dopustio.
Sta ima on dopustati? Svako ko je platio kartu za Narodno pozoriste je prosetao crvenim tepihom.
i ti pod ruku sa macom diskrecijom. :lol:
ma kakvu ruku, samo za sisu :D
Post Reply