Savo Milošević - nekadašnji selektor reprezentacije BiH

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

User avatar
Haris.ba
Posts: 24900
Joined: 08/09/2005 20:08

#451 Re: Savo Milošević - selektor reprezentacije BiH

Post by Haris.ba »

ljubijankic wrote: 22/03/2024 13:27 Iskreno se nadam da Savo ostaje da dokrajči Vicinu prciju
Vicina pozicija niti sistem ne zavisi od rezultata.
User avatar
Point.
Posts: 27805
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#452 Re: Savo Milošević - selektor reprezentacije BiH

Post by Point. »

Arminovski wrote: 22/03/2024 12:28 Meni onako iz ćoška gledano kao naivcu za fudbal je ono izgledalo puno bolje nego prije. Ima dan i iza Dzeke. Vidio sam kako se bore i to mi najviše znači. Kad imaš to onda imaš i jedan veliki problem manje.

Bi li selektora mijenjao? Dao bi mu vremena da posloži još kockica. Timu treba kontinuitet. Ako se ne varam ista je bila priča i za Peteva pa ispa da je bio puno bolji. Možda Savo vremenom poraste u toj ulozi. Jesu li mu izmjene bile čudne? Jesu, čak i ja to vidim. Pjanić kad se trebamo braniti? Ne razumijem kako ga nije niko prozvao zbog toga. Sigurno takvo nešto ponoviti neće, ostao ili ne.
Kakav bolan kontinuitet sa likom kojem Portugal utrpa 5 u sred Zenica, mrtva Slovačka te ubije u pojam u Zenici a veliki Lux ti smustafi 4 gola.

Treba kontinuitet, ali sa nekim ko zna. Ovaj glavonja je dokazao da ne umije.
svi u napad
Posts: 1872
Joined: 14/10/2012 14:40

#453 Re: Savo Milošević - selektor reprezentacije BiH

Post by svi u napad »

Poslije Hadzije najlosiji selktor u istoriji. Sto prije mu vidimo ledja bolje za nas.
User avatar
nota1969
Posts: 922
Joined: 27/02/2022 09:05

#454 Re: Savo Milošević - selektor reprezentacije BiH

Post by nota1969 »

dječak sa šibicama wrote: 22/03/2024 11:47 Kad dodje Vaha, Civic ce postati igrac za Rael Madrid

Nema od Vahidina nista, on je cash-man. Ko plati, klati.
aha,a ovi debili su volontirali
Crvena Tifoza
Posts: 10633
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#455 Re: Savo Milošević - selektor reprezentacije BiH

Post by Crvena Tifoza »

nota1969 wrote: 22/03/2024 17:02
dječak sa šibicama wrote: 22/03/2024 11:47 Kad dodje Vaha, Civic ce postati igrac za Rael Madrid

Nema od Vahidina nista, on je cash-man. Ko plati, klati.
aha,a ovi debili su volontirali
Sve dok budemo dovodili ove pokušaje od selektora, mi ćemo završiti samo sa pokušajima da se negdje plasiramo.
Onog momenta kad savez odluči da plati normalnog selektora mi ćemo opet otići na neko takmičenje.
User avatar
Thorgerson
Posts: 8549
Joined: 15/04/2015 11:26

#456 Re: Savo Milošević - selektor reprezentacije BiH

Post by Thorgerson »

Ja sam konto da nakon Hadzibegic tesko neko moze biti tako bezobrazan.

Ali ovaj se pokazao kao jos gori

Ponize nas svi redom.
Izgubimo i mjesto za baraz.
Sjebe i zadnju sansu koju nam je Petev ostavio.

I lik NE POMISLJA da da otkaz.
Pa wtf.
User avatar
nota1969
Posts: 922
Joined: 27/02/2022 09:05

#457 Re: Savo Milošević - selektor reprezentacije BiH

Post by nota1969 »

Crvena Tifoza wrote: 22/03/2024 19:21
nota1969 wrote: 22/03/2024 17:02
dječak sa šibicama wrote: 22/03/2024 11:47 Kad dodje Vaha, Civic ce postati igrac za Rael Madrid

Nema od Vahidina nista, on je cash-man. Ko plati, klati.
aha,a ovi debili su volontirali
Sve dok budemo dovodili ove pokušaje od selektora, mi ćemo završiti samo sa pokušajima da se negdje plasiramo.
Onog momenta kad savez odluči da plati normalnog selektora mi ćemo opet otići na neko takmičenje.
naravno,a koliko se na plate i raskide sa ovim debilima potrošilo
mogao se Ancelotti dovesti a ne Vaha
iako mislim da se on nebi dao zjbvt od ovih kretena u savezu
User avatar
Arminovski
Posts: 1236
Joined: 30/09/2005 19:05
Location: Norma cluster

#458 Re: Savo Milošević - selektor reprezentacije BiH

Post by Arminovski »

Nemojte me previše napadat :) što imam mišljenje. Imam na to pravo. Rekao sam u početku da mi nije namjera da budem forumski trener. Nisam rekao ni da podržavam Savu, što su neki tako protumačili niti da sam zadovoljan tim što sam vidio do sad. Rekao sam samo da li je pametno tražiti novog 101. novog selektora sada, opet. Šta misle igrači? To će neko drugi odlučiti, ja i da imam neku ekspertizu opet ne znam sve šta se događa iza zatvorenih vrata da nešto zahtijevam. Na meni je da volim BiH i svakoga ko joj želi dobro i hoću da vidim dobre stvari u nama čak i kad nam ne ide. Pljuvati neću nikad. Pozz.
User avatar
JoseMujica
Posts: 27608
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: škripe oko Lištice
Grijem se na: Legitimnost
Vozim: Političko Sarajevo
Horoskop: Poskok

#459 Re: Savo Milošević - selektor reprezentacije BiH

Post by JoseMujica »

od lohotinja koje vode firmu možete samo očekivati da će naći radnika koji je lohotinja ko i oni

nama treba neki mlad švabski trener koji se dokazuje....i dat mu odriješene ruke da gradi tim
User avatar
teskeredzic_22
Posts: 19559
Joined: 12/07/2021 15:41
Location: Nije patriotizam kada zakačiš zastavu na profil već kad baciš smeće u kontejner !

#460 Re: Savo Milošević - selektor reprezentacije BiH

Post by teskeredzic_22 »

JoseMujica wrote: 22/03/2024 21:16 od lohotinja koje vode firmu možete samo očekivati da će naći radnika koji je lohotinja ko i oni

nama treba neki mlad švabski trener koji se dokazuje....i dat mu odriješene ruke da gradi tim
Ili selektorska komisija Toplak - Osim :D

Šalu na stranu , neko poput onih kombinovanih Šveđana bi bio dobar.
User avatar
billy organ
Posts: 1448
Joined: 04/07/2021 19:19

#461 Re: Savo Milošević - selektor reprezentacije BiH

Post by billy organ »

JoseMujica wrote: 22/03/2024 21:16 od lohotinja koje vode firmu možete samo očekivati da će naći radnika koji je lohotinja ko i oni

nama treba neki mlad švabski trener koji se dokazuje....i dat mu odriješene ruke da gradi tim
A i taj bi pobjego nakon dvije utakmice kad bi skonto gdje je dosao. Zamisli dodje tako neko jako stranoi ime, vidi da reprezentacija trenira na livadi u Hrasnici, nakon toga odlazi kod Brajlovica na cevape da bi vecer zacinili u cajkaskim birtijama.
svi u napad
Posts: 1872
Joined: 14/10/2012 14:40

#462 Re: Savo Milošević - selektor reprezentacije BiH

Post by svi u napad »

Prije svega taj strani trener ne bi dozvolio da se ide kod Seje Brajlovica i uveo bi red i disciplinu. No mi samo mozemo mastati o stranom treneru. Vico i ostatak govana u Savezu ce ostaviti Savu jer covjek radi odlican posao zanjih (rusenje svega u BiH fudbalu) a zna i lijepo pricati sto je vrlo bitno kako bi izmanipulisao merhametlije. Evo sinoc kaze da on snosi odgovornost i to bi znacilo da ce dati otkaz (naravno nasi novinarcici ga ne upitase nista u vezi toga). Niko da ga upita zasto mali Huseinbasic ne udje u igru ni 10 minuta. Kakvo smijesno obrazlozenje dade u vezi Tahirovica i niko ga ne upita za nepoziv Stevanovica.
Dakle Petev te dovede u Aligu nacija i dobije otkaz. Kodro dobije otkaz nakon 2 tekme a ovaj ima najlosiji skor od svih trenera (cak i najlosiji od svih Faruk Hadzibegic ima bolji rezultat od njega) i ovdje ga merhametlije brane. Vidjet ce te da ce ostati sa obrazlozenjem da smo odigrali super protiv Ukrajine i da ce on podmladiti ekipu.
Ovdje se cak brani i Miske navodeci kako je on doveo 5-6 igraca u repku. Tugo moja kakvo razmisljanje pojedinci imaju. Sve te igrace su doveli njihovi roditelji koji su im utuvili u glavu da su Bosanci i da trebaju igrati za Bosnu. Da li je Miske doveo nekog uspjesnog bosanskog Srbina ili Hrvata? Sto je dozvolio da Sucic ode u Hrvatsku? Sto nije vratio Vladana u repku i koje kriv sto momak nikad nije dobio sansu iako se redovno odazivao. Eno i sinoc unistivaci naseg fudbala ne dadose minuta Huseinbasicu i tako ga vezu za sva vremena nego propalom Pjanicu jos jedna sansa da pokaze kako ne moze ni 5 minuta trcati.
Otjerati Savu sto prije a naravno raditi da Vico i ostatak govana takodjer dobiju nogu. Neku noc gledam intervju sa g. Pasicem i prosto ne mogu da vjerujem da takav covjek igracina i intelektualac nema mjesta u Savezu niti u svom Sarajevu. Zaista pretuzno Al zato tata Rascic stavi svog sina za selektora mladjih kategorija. Ko su pomocnici selektora? Ni najuza rodbina ih ne zna.
Dakle sve otjerati i zapoceti generalni remont sto prije to bolje. Zivjeli.
User avatar
billy organ
Posts: 1448
Joined: 04/07/2021 19:19

#463 Re: Savo Milošević - selektor reprezentacije BiH

Post by billy organ »

svi u napad wrote: 22/03/2024 22:39 Prije svega taj strani trener ne bi dozvolio da se ide kod Seje Brajlovica i uveo bi red i disciplinu. No mi samo mozemo mastati o stranom treneru. Vico i ostatak govana u Savezu ce ostaviti Savu jer covjek radi odlican posao zanjih (rusenje svega u BiH fudbalu) a zna i lijepo pricati sto je vrlo bitno kako bi izmanipulisao merhametlije. Evo sinoc kaze da on snosi odgovornost i to bi znacilo da ce dati otkaz (naravno nasi novinarcici ga ne upitase nista u vezi toga). Niko da ga upita zasto mali Huseinbasic ne udje u igru ni 10 minuta. Kakvo smijesno obrazlozenje dade u vezi Tahirovica i niko ga ne upita za nepoziv Stevanovica.
Dakle Petev te dovede u Aligu nacija i dobije otkaz. Kodro dobije otkaz nakon 2 tekme a ovaj ima najlosiji skor od svih trenera (cak i najlosiji od svih Faruk Hadzibegic ima bolji rezultat od njega) i ovdje ga merhametlije brane. Vidjet ce te da ce ostati sa obrazlozenjem da smo odigrali super protiv Ukrajine i da ce on podmladiti ekipu.
Ovdje se cak brani i Miske navodeci kako je on doveo 5-6 igraca u repku. Tugo moja kakvo razmisljanje pojedinci imaju. Sve te igrace su doveli njihovi roditelji koji su im utuvili u glavu da su Bosanci i da trebaju igrati za Bosnu. Da li je Miske doveo nekog uspjesnog bosanskog Srbina ili Hrvata? Sto je dozvolio da Sucic ode u Hrvatsku? Sto nije vratio Vladana u repku i koje kriv sto momak nikad nije dobio sansu iako se redovno odazivao. Eno i sinoc unistivaci naseg fudbala ne dadose minuta Huseinbasicu i tako ga vezu za sva vremena nego propalom Pjanicu jos jedna sansa da pokaze kako ne moze ni 5 minuta trcati.
Otjerati Savu sto prije a naravno raditi da Vico i ostatak govana takodjer dobiju nogu. Neku noc gledam intervju sa g. Pasicem i prosto ne mogu da vjerujem da takav covjek igracina i intelektualac nema mjesta u Savezu niti u svom Sarajevu. Zaista pretuzno Al zato tata Rascic stavi svog sina za selektora mladjih kategorija. Ko su pomocnici selektora? Ni najuza rodbina ih ne zna.
Dakle sve otjerati i zapoceti generalni remont sto prije to bolje. Zivjeli.
Sve to stoji ali uvijek dolazimo na ono o cemu je Lulic govorio. Zamisli da dodje strani trener i da kaze momci veceras nema Brajlovica i narodnjaka. Mislis da se pola reprezentacije ne bi pobunilo. Proradio bi odmah onaj inat: dje ce on meni govorit sta cu ja radit, papak svapski. E prvo poraditi na rjesavanju krkansko balkanskog mentaliteta u glavi pa tek onda rjesavat probleme u savezu. Kad se moze u klubovima za koje igraju moze i u reprezentaciji.
svi u napad
Posts: 1872
Joined: 14/10/2012 14:40

#464 Re: Savo Milošević - selektor reprezentacije BiH

Post by svi u napad »

Ovi mladi igraci ne bi imali problema oko toga jer je vecina rodjena vani i igraju vani te znaju za red i disciplinu.
User avatar
billy organ
Posts: 1448
Joined: 04/07/2021 19:19

#465 Re: Savo Milošević - selektor reprezentacije BiH

Post by billy organ »

Vidjet cemo.
User avatar
Thorgerson
Posts: 8549
Joined: 15/04/2015 11:26

#466 Re: Savo Milošević - selektor reprezentacije BiH

Post by Thorgerson »

Arminovski wrote: 22/03/2024 21:10 Nemojte me previše napadat :) što imam mišljenje. Imam na to pravo. Rekao sam u početku da mi nije namjera da budem forumski trener. Nisam rekao ni da podržavam Savu, što su neki tako protumačili niti da sam zadovoljan tim što sam vidio do sad. Rekao sam samo da li je pametno tražiti novog 101. novog selektora sada, opet. Šta misle igrači? To će neko drugi odlučiti, ja i da imam neku ekspertizu opet ne znam sve šta se događa iza zatvorenih vrata da nešto zahtijevam. Na meni je da volim BiH i svakoga ko joj želi dobro i hoću da vidim dobre stvari u nama čak i kad nam ne ide. Pljuvati neću nikad. Pozz.
Kad smo vec krenuli onda moramo nastaviti tako. Ako se drzimo nekog standarda. Sto onda nismo Faruka ostavili? Kodru?

Savo mora ici jer ima najlosiji skor ikada. I kraj price. Da je 10.001 selektor.
User avatar
LSD
Posts: 27300
Joined: 24/07/2007 08:26

#467 Re: Savo Milošević - selektor reprezentacije BiH

Post by LSD »

Vico i Miske svjesno dovode trenerske tokmake za selektore, da ih mogu kasnije smijeniti. Posto znaju da ce ovi ne znaju i da ce zasrati kad-tad.
Prosinecki, Kodro, Hadzibegic, jasno je da su to trenerske neznalice i da nece napraviti nikakav pomak. To je za njih idealan materijal za selektora, kojeg mogu smijeniti u po kvalifikacija i dovesti nekog novog bekana. Obicno su to bivsi fudbaleri iz ondasnje Jugoslavije, jer znaju kako fudbalski nepismena javnost i nepismeni mediji traze - daj mi Safeta, daj mi Rukfasa ili Mesu, nekoga uz koga je svjetina odrasla, kojeg je idolizirala prije 30,40 godina i to je taj recept. Znaju oni vrlo dobro da i mediji veze nemaju, da nemaju nikakvu kriticku svijest, da su i tamo dinosaurusi koji misle da ce njihovi idoli Mesa i Rukfas nas negdje odvesti. To sto ovi nemaju pojma o trenerskom poslu, tim jos bolje. Usput su potrosili i Kodru.

Jednom su se zayebali sa Petevom, misleci da je i on ublehas, te doveli malo mlađeg, koji se nesto razumije u moderniji fudbal. Onda su skontali da bugar zna nesto o tom poslu i brze bolje ga smijenili - te doveli onu ojebinu Milosevica koji je u rangu Rukfasa, Kodre i ostalih ublehasa.
Nikad vise nece ponoviti takvu gresku, to je sigurno.
User avatar
Indigont
Posts: 453
Joined: 30/12/2010 15:07
Location: https://poslovice.org/
Contact:

#468 Re: Savo Milošević - selektor reprezentacije BiH

Post by Indigont »

Počeli smo mijenjati trenere svako tromjesečje.
last mohicans
Posts: 11995
Joined: 09/08/2012 23:19

#469 Re: Savo Milošević - selektor reprezentacije BiH

Post by last mohicans »

Lsd objasnio, to je to, ali ne dopire do malih mozgića, samo bih volio da i ove u mlađim kategorijama smjenjuju češće, koja skupina tokmaka tu obitava. Ali neće, tu su babini uhljebi, poso dobar, a para lahka. Ali zato su Samiru smijenili koja je podigla zenski fudbala na zavidnu mjeru, ali ne valja joj klub.
User avatar
LSD
Posts: 27300
Joined: 24/07/2007 08:26

#470 Re: Savo Milošević - selektor reprezentacije BiH

Post by LSD »

Upravni odbor NSBiH:

Vico Zeljković, Ivan Beus, Irfan Durić, Ivan Perić, Muhidin Raščić, Midhet Sarajčić, Dragan Soldo, Milorad Sofrenić, Muris Jabandžić, Ivo Ivkić, Fuad Čolpa, Milorad O. Lale, Azmir Husić, Miloš Brkić i Žarko Laketa.

Pogledajte ta cuvena sportska imena.
Evo, Ivan Beus, kriminalac i siva eminencija Saveza. Covicev covjek.
Ali raju boli qrc za njega, niti ih zanima ko je taj covjek. Nisu se nikad ni potrudili da saznaju. E to je to.

Dalje, Husic, Rascic, onaj Duric, Colpa stari uhljeb. Ljudi, to je ta bagra koja daje snagu Vici i kompaniji. Vico je kar.ina obicna, bezveznjakovic jedan, a pokvareni bosnjo mu daje snagu.
Pa onaj ko podrzava Savez u kojem sjedi takvi pokvarenjaci nije bas normalan, da se ne lazemo.
User avatar
billy organ
Posts: 1448
Joined: 04/07/2021 19:19

#471 Re: Savo Milošević - selektor reprezentacije BiH

Post by billy organ »

Kult obozavanja idola. Podsjetilo me na pricu kad je Lars Urlich govorio da su 80tih godina njihovi fanovi dovodili im djevojke da ih guze. To je taj nivo podanistva.
User avatar
Arminovski
Posts: 1236
Joined: 30/09/2005 19:05
Location: Norma cluster

#472 Re: Savo Milošević - selektor reprezentacije BiH

Post by Arminovski »

Thorgerson wrote: 22/03/2024 23:20
Arminovski wrote: 22/03/2024 21:10 Nemojte me previše napadat :) što imam mišljenje. Imam na to pravo. Rekao sam u početku da mi nije namjera da budem forumski trener. Nisam rekao ni da podržavam Savu, što su neki tako protumačili niti da sam zadovoljan tim što sam vidio do sad. Rekao sam samo da li je pametno tražiti novog 101. novog selektora sada, opet. Šta misle igrači? To će neko drugi odlučiti, ja i da imam neku ekspertizu opet ne znam sve šta se događa iza zatvorenih vrata da nešto zahtijevam. Na meni je da volim BiH i svakoga ko joj želi dobro i hoću da vidim dobre stvari u nama čak i kad nam ne ide. Pljuvati neću nikad. Pozz.
Kad smo vec krenuli onda moramo nastaviti tako. Ako se drzimo nekog standarda. Sto onda nismo Faruka ostavili? Kodru?

Savo mora ici jer ima najlosiji skor ikada. I kraj price. Da je 10.001 selektor.
Ja mislim da riba smrdi od glave i da novi selektor to neće promijeniti.
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40860
Joined: 29/06/2011 23:39

#473 Re: Savo Milošević - selektor reprezentacije BiH

Post by dječak sa šibicama »



uvazeni clan izvrsnog odbora FSNSBiH
User avatar
Point.
Posts: 27805
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#474 Re: Savo Milošević - selektor reprezentacije BiH

Post by Point. »

Ova selektorska ubleha još nije pronašla obraz i ponudila ostavku?
User avatar
MehmedPasaMoric
Posts: 2048
Joined: 14/06/2017 17:07

#475 Re: Savo Milošević - selektor reprezentacije BiH

Post by MehmedPasaMoric »

JoseMujica wrote: 22/03/2024 21:16 od lohotinja koje vode firmu možete samo očekivati da će naći radnika koji je lohotinja ko i oni

nama treba neki mlad švabski trener koji se dokazuje....i dat mu odriješene ruke da gradi tim
Nemoguce je bilo kome dati odrijesene ruke kad u toj Miki Maus selekciji iz zadnjeg sesira mora biti zadovoljen nacionalni kljuc
Post Reply