Sarajevski derbi

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
Nadzorna_ploca
Posts: 11043
Joined: 05/12/2013 16:06

#24076 Re: Sarajevski derbi

Post by Nadzorna_ploca »

LSD wrote:
Nadzorna_ploca wrote:Necemo opet doci.:nargila: :mrgreen:
I ne morate, nece klub propasti zbog 700 karata :P
A tek Vincent nece. :D
User avatar
LSD
Posts: 27296
Joined: 24/07/2007 08:26

#24077 Re: Sarajevski derbi

Post by LSD »

Leško, Tomice

Slijedeci put vam je 5%, cca 650 karata i to je to. Kapak.

A vi normalno žalite Amidži, Kenu, Sabrini ili kome vec, nije ni to problem :nargila:
User avatar
avetinja
Posts: 31428
Joined: 19/07/2014 13:31

#24078 Re: Sarajevski derbi

Post by avetinja »

Nikakvi prigovori. 5% sada, 5% sljedeći derbi, pa tako u nedogled.
Nadzorna_ploca
Posts: 11043
Joined: 05/12/2013 16:06

#24079 Re: Sarajevski derbi

Post by Nadzorna_ploca »

Tako je ave. Samo dosljedno. :thumbup:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#24080 Re: Sarajevski derbi

Post by Tomahawk11 »

Opet on sljedeci put....ima tri godine kako nisam dosao na Grbavicu....zadnji put izasao u 25. minuti....nema sljedeceg puta dok ne bude kako treba....jbg, sta da se radi, ipak je gostovanje u pitanju :mrgreen:
Malo tuzno, obzirom da je u istom gradu, ali ko te pita.
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#24081 Re: Sarajevski derbi

Post by leškarenje »

avetinja wrote:Nikakvi prigovori. 5% sada, 5% sljedeći derbi, pa tako u nedogled.
nista novo,vi tako radite godinama....mi smo naviknuti,samo ce vama biti neobicno u toru :thumbup:
User avatar
LSD
Posts: 27296
Joined: 24/07/2007 08:26

#24082 Re: Sarajevski derbi

Post by LSD »

Nadzorna_ploca wrote:Tako je ave. Samo dosljedno. :thumbup:
I samo po zakonu :P :thumbup:
Melbourne_Australia
Posts: 2577
Joined: 06/11/2012 14:20

#24083 Re: Sarajevski derbi

Post by Melbourne_Australia »

Ako cemo realno...Puno vise gube maleni u ovom slucaju nego mi.....Prvo sto lavor ce da izgleda prazan i jadan...Drugo mi Grbavicu uvjek mozemo napuniti za derbi bez njih...Tako da je do sad atmosfera na kosevu sa 12 milja ljudi bila jadna a sad ce pogotovu da bude jadnija.....Oni ce dobiti 700 karata za iduci derbi na Grbavici i adios....Ja samo ne mogu da vjerujem da su maleni toliko paglu da su htijeli pola sjevera na Grbavici ....Nek mi iko imenuje i jedan klub koji ce svoje navijace zakinuti za komfor i prostor zbog gostujucih....Uglavnom mali klub i mali navijaci...Boli ce ih jos vise proslava titule na lavoru kao i zuban dan :izet: :izet:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#24084 Re: Sarajevski derbi

Post by Tomahawk11 »

Ne gubimo.
Nije nam bitno.
Bitno je da se ispostuje.
Samo vi dajte 700.
Ne mozete.
Niste ni zadnji derbi napunili.
User avatar
avetinja
Posts: 31428
Joined: 19/07/2014 13:31

#24085 Re: Sarajevski derbi

Post by avetinja »

leškarenje wrote:
avetinja wrote:Nikakvi prigovori. 5% sada, 5% sljedeći derbi, pa tako u nedogled.
nista novo,vi tako radite godinama....mi smo naviknuti,samo ce vama biti neobicno u toru :thumbup:
Nismo ovce da budemo u toru.

Mi smo vam dali 8% i sa tampon zonama 18% to iznosi 26%. Nije samo Željo kriv za takvu situaciju, ali u redu je.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#24086 Re: Sarajevski derbi

Post by Tomahawk11 »

I ta prica o tampon zonama je nigdje veze.
Koliko mjesta, a tampon zona je problem domacina, nikako gosta.
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#24087 Re: Sarajevski derbi

Post by leškarenje »

Melbourne_Australia wrote:Ako cemo realno...Puno vise gube maleni u ovom slucaju nego mi.....Prvo sto lavor ce da izgleda prazan i jadan...Drugo mi Grbavicu uvjek mozemo napuniti za derbi bez njih...Tako da je do sad atmosfera na kosevu sa 12 milja ljudi bila jadna a sad ce pogotovu da bude jadnija.....Oni ce dobiti 700 karata za iduci derbi na Grbavici i adios....Ja samo ne mogu da vjerujem da su maleni toliko paglu da su htijeli pola sjevera na Grbavici ....Nek mi iko imenuje i jedan klub koji ce svoje navijace zakinuti za komfor i prostor zbog gostujucih....Uglavnom mali klub i mali navijaci...Boli ce ih jos vise proslava titule na lavoru kao i zuban dan :izet: :izet:
Kako god bice nas vise svaki put nego vas na krmetnjaku....i imacemo vecu zaradu opet nego vi dole kako god okrenes :thumbup:
User avatar
avetinja
Posts: 31428
Joined: 19/07/2014 13:31

#24088 Re: Sarajevski derbi

Post by avetinja »

Tomahawk11 wrote:I ta prica o tampon zonama je nigdje veze.
Koliko mjesta, a tampon zona je problem domacina, nikako gosta.
Nismo mi mogli reći MUP-u da ne prihvatamo takve tampon zone. Tampon zone je odredio MUP, a mi broj karata. Da smo dali 400 više, onda za naše navijače ne bi ni hiljadu bilo štampano za sjever. U redu je. Tu temu smo apsolvirali. Idemo dalje sa 5% i to je to.
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#24089 Re: Sarajevski derbi

Post by leškarenje »

avetinja wrote:
leškarenje wrote:
avetinja wrote:Nikakvi prigovori. 5% sada, 5% sljedeći derbi, pa tako u nedogled.
nista novo,vi tako radite godinama....mi smo naviknuti,samo ce vama biti neobicno u toru :thumbup:
Nismo ovce da budemo u toru.

Mi smo vam dali 8% i sa tampon zonama 18% to iznosi 26%. Nije samo Željo kriv za takvu situaciju, ali u redu je.
De bolan ne budi licemjer....sta bolan nas boli cuna za tampon zonom,vas problem :thumbup: imacete i vi 10 milja sa tampon zonom kad vec tako rezonujes :D
Melbourne_Australia
Posts: 2577
Joined: 06/11/2012 14:20

#24090 Re: Sarajevski derbi

Post by Melbourne_Australia »

leškarenje wrote:
Melbourne_Australia wrote:Ako cemo realno...Puno vise gube maleni u ovom slucaju nego mi.....Prvo sto lavor ce da izgleda prazan i jadan...Drugo mi Grbavicu uvjek mozemo napuniti za derbi bez njih...Tako da je do sad atmosfera na kosevu sa 12 milja ljudi bila jadna a sad ce pogotovu da bude jadnija.....Oni ce dobiti 700 karata za iduci derbi na Grbavici i adios....Ja samo ne mogu da vjerujem da su maleni toliko paglu da su htijeli pola sjevera na Grbavici ....Nek mi iko imenuje i jedan klub koji ce svoje navijace zakinuti za komfor i prostor zbog gostujucih....Uglavnom mali klub i mali navijaci...Boli ce ih jos vise proslava titule na lavoru kao i zuban dan :izet: :izet:
Kako god bice nas vise svaki put nego vas na krmetnjaku....i imacemo vecu zaradu opet nego vi dole kako god okrenes :thumbup:


:lol: :lol:

Na lavoru zadnjih par derbija bude po 10 ili 11 max 12 milja...A to je sa nasih jedno 5 ili 6 milja....I vas da bude 12 milja :lol: :lol: pa ne moze vas biti ni da placate raju da dodje..A pogotovu sto ce te biti silovani u Sirokom i raja depresivna :lol: A plus nece raja doci da gledaju slavlje na lavoru od najtrofejnijeg klubau drzavi :thumbup: :thumbup:
User avatar
avetinja
Posts: 31428
Joined: 19/07/2014 13:31

#24091 Re: Sarajevski derbi

Post by avetinja »

leškarenje wrote:De bolan ne budi licemjer....sta bolan nas boli cuna za tampon zonom,vas problem :thumbup: imacete i vi 10 milja sa tampon zonom kad vec tako rezonujes :D
Zašto sam licemjer?

Nije naš problem nego uslov MUP-a. Organizator nije iznad policije.

5% za 5% i svi sretni.
User avatar
bleee_sa
Posts: 42310
Joined: 05/10/2014 22:35
Location: Ispod sunca zlatnoga

#24092 Re: Sarajevski derbi

Post by bleee_sa »

Da vas dođe 10 hiljada...
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#24093 Re: Sarajevski derbi

Post by leškarenje »

Melbourne_Australia wrote:
leškarenje wrote:
Melbourne_Australia wrote:Ako cemo realno...Puno vise gube maleni u ovom slucaju nego mi.....Prvo sto lavor ce da izgleda prazan i jadan...Drugo mi Grbavicu uvjek mozemo napuniti za derbi bez njih...Tako da je do sad atmosfera na kosevu sa 12 milja ljudi bila jadna a sad ce pogotovu da bude jadnija.....Oni ce dobiti 700 karata za iduci derbi na Grbavici i adios....Ja samo ne mogu da vjerujem da su maleni toliko paglu da su htijeli pola sjevera na Grbavici ....Nek mi iko imenuje i jedan klub koji ce svoje navijace zakinuti za komfor i prostor zbog gostujucih....Uglavnom mali klub i mali navijaci...Boli ce ih jos vise proslava titule na lavoru kao i zuban dan :izet: :izet:
Kako god bice nas vise svaki put nego vas na krmetnjaku....i imacemo vecu zaradu opet nego vi dole kako god okrenes :thumbup:


:lol: :lol:

Na lavoru zadnjih par derbija bude po 10 ili 11 max 12 milja...A to je sa nasih jedno 5 ili 6 milja....I vas da bude 12 milja :lol: :lol: pa ne moze vas biti ni da placate raju da dodje..A pogotovu sto ce te biti silovani u Sirokom i raja depresivna :lol: A plus nece raja doci da gledaju slavlje na lavoru od najtrofejnijeg klubau drzavi :thumbup: :thumbup:
Cega ba 10 milja....vas zadnji derbi nije bilo ni toliko :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#24094 Re: Sarajevski derbi

Post by Tomahawk11 »

avetinja wrote:
Tomahawk11 wrote:I ta prica o tampon zonama je nigdje veze.
Koliko mjesta, a tampon zona je problem domacina, nikako gosta.
Nismo mi mogli reći MUP-u da ne prihvatamo takve tampon zone. Tampon zone je odredio MUP, a mi broj karata. Da smo dali 400 više, onda za naše navijače ne bi ni hiljadu bilo štampano za sjever. U redu je. Tu temu smo apsolvirali. Idemo dalje sa 5% i to je to.
Sve u redu....samo vi na Kosevu dobijate 20% cistih (cak i vise, ali eto nek bude)....nista tampon zone i to....13 500 * 0,2 = 2 700...je li onda fino vaditi se na MUP, ovo ono...pa otvorena je istocna tribina, valjda je to vise mjesta, ali jok, hajmo komsiji opet ponuditi milostinju....nije fino i posteno.
Last edited by Tomahawk11 on 15/05/2017 18:36, edited 1 time in total.
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#24095 Re: Sarajevski derbi

Post by leškarenje »

avetinja wrote:
leškarenje wrote:De bolan ne budi licemjer....sta bolan nas boli cuna za tampon zonom,vas problem :thumbup: imacete i vi 10 milja sa tampon zonom kad vec tako rezonujes :D
Zašto sam licemjer?

Nije naš problem nego uslov MUP-a. Organizator nije iznad policije.

5% za 5% i svi sretni.
Eto ja sam....sta ba ubrajas tampon zonu kao da smo mi dobili te karte ?
Sarlo Akrobata
Posts: 504
Joined: 09/05/2017 15:02

#24096 Re: Sarajevski derbi

Post by Sarlo Akrobata »

Melburn i njegovi biseri :-)
User avatar
relativno84
Posts: 15333
Joined: 26/10/2012 16:49
Location: mahala

#24097 Re: Sarajevski derbi

Post by relativno84 »

Jbte najebenu price, prosli derbi samo se kenjalo o kartama, evo i sad. Igra i rezultat su u drugom planu :-)
User avatar
avetinja
Posts: 31428
Joined: 19/07/2014 13:31

#24098 Re: Sarajevski derbi

Post by avetinja »

Tomahawk11 wrote:
avetinja wrote:
Tomahawk11 wrote:I ta prica o tampon zonama je nigdje veze.
Koliko mjesta, a tampon zona je problem domacina, nikako gosta.
Nismo mi mogli reći MUP-u da ne prihvatamo takve tampon zone. Tampon zone je odredio MUP, a mi broj karata. Da smo dali 400 više, onda za naše navijače ne bi ni hiljadu bilo štampano za sjever. U redu je. Tu temu smo apsolvirali. Idemo dalje sa 5% i to je to.
Sve u redu....samo vi na Kosevu dobijate 20% cistih....nista tampon zone i to....13 500 * 0,2 = 2 700...je li onda fino vaditi se na MUP, ovo ono...pa otvorena je istocna tribina, valjda je to vise mjesta, ali jok, hajmo komsiji opet ponuditi milostinju....nije fino i posteno.
Imamo obavezu prema navijačima sa godišnjom kartom. Nije to vadiona na MUP, nego realna situacija. 18% kapaciteta je otpalo na tampon zone, koje po meni uopšte nisu trebale biti tolike. Nismo mi krivi što nam je stadion kapaciteta 13 499, pa ne može primiti isti broj gledalaca kao Koševo. Bilo kako bilo, neće derbi još dugo biti onaj stari, ako se nekako ne dogovore.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#24099 Re: Sarajevski derbi

Post by Tomahawk11 »

Pa igre svakako nece biti, to vec znamo.
Vama treba bod, nama...pitanje je u kakvom ce se stanju vratiti iz Sirokog.
Izgubimo li, umor, kako naci ikakav motiv cak i za prestiz odigrati...
Ako dobijemo, mozda nas malo euforija digne, al opet, malo je od srijede do subote, a nasi igraci spremni :roll:
User avatar
avetinja
Posts: 31428
Joined: 19/07/2014 13:31

#24100 Re: Sarajevski derbi

Post by avetinja »

leškarenje wrote:
avetinja wrote:
leškarenje wrote:De bolan ne budi licemjer....sta bolan nas boli cuna za tampon zonom,vas problem :thumbup: imacete i vi 10 milja sa tampon zonom kad vec tako rezonujes :D
Zašto sam licemjer?

Nije naš problem nego uslov MUP-a. Organizator nije iznad policije.

5% za 5% i svi sretni.
Eto ja sam....sta ba ubrajas tampon zonu kao da smo mi dobili te karte ?
Tampon zone sam spomenuo jer su one glavni razlog što niste dobili 1500 karata. Ne znam zašto je MUP-u bio potreban toliki razmak.
Post Reply