SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Kad god popizdite na vlast, sjetite se da i u opoziciji sjede ista takva govna...."

#13827 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by O'zone »

peepeep wrote:Image

Heroji otpora!
Black hawk down! Black hawk down!

Image
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#13828 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Tomahawk11 »

Ovo konobari cuvaju ulaz?
Ako im daje platu, ok.
User avatar
pecpec
Posts: 1494
Joined: 31/05/2017 14:54
Location: tu

#13829 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by pecpec »

hladan.preminger wrote:Image
Specijalni gost-borac Hadzibajric.
User avatar
Logovan
Posts: 94409
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#13830 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Logovan »

Pade Tesla. :skoljka: :D
User avatar
jazzer
Posts: 7216
Joined: 20/12/2004 14:44

#13831 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by jazzer »

hladan.preminger wrote:Image

Vidim i jednog gladiJAJAtora na ovoj slici :)
User avatar
karanana
Posts: 47256
Joined: 26/02/2004 00:00

#13832 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by karanana »

Zajebajite vi njega. On je dobar 370 samo na kiriji. A na ostalim stvarima vezanim za kafanu vjerovatno jos i visestruko od ovih 370.
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Kad god popizdite na vlast, sjetite se da i u opoziciji sjede ista takva govna...."

#13833 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by O'zone »

User avatar
pirpa
Posts: 3832
Joined: 22/02/2012 18:16

#13834 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by pirpa »

:thumbup: :thumbup: :lol: :lol: :lol:
Ripicipi
Posts: 4171
Joined: 11/01/2007 21:55
Location: BiH, a vi???

#13835 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Ripicipi »

User avatar
hrasno38
Posts: 31487
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#13836 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by hrasno38 »

Ripicipi wrote:Svadja Hadzibajrica i Stojnica :-)
http://source.ba/clanak/Alen/441584/Sva ... -li-me-cuo
Kapa dole Ibrahimu....nisi platio 4 mjeseca dovodjenja i prijatno mada mi nije jasno ako je ta politika kako ovi nisu platili 2016 i 2017 :? :? :?
User avatar
thekupus
Posts: 6813
Joined: 25/06/2011 22:38

#13837 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by thekupus »

Svi pitaju kako je mogao nakucati 370 000, kako se nije prije reagovalo. Pa da su ga delozirali na 50 000, onda bi bilo "sto se nije covjeku dala prilika". Ovako su sacekali da mu istekne ugovor, i mars napolje
User avatar
Logovan
Posts: 94409
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#13838 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Logovan »

Ripicipi wrote:Svadja Hadzibajrica i Stojnica :-)
http://source.ba/clanak/Alen/441584/Sva ... -li-me-cuo
Što volim kad neko pokaže zube ovim kabadahijama, idiotima, kockastim glavama pod steroidima, što misle da su oslobodili Sarajevo i tako tim osobama, tipa Stojnić. :thumbup: Koliko je u pravu Hadžibajrić dovoljno govore prijetnje.
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Kad god popizdite na vlast, sjetite se da i u opoziciji sjede ista takva govna...."

#13839 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by O'zone »

Nakon ovog intervjua meni se samo jedno vrzma po glavi

splinter
Posts: 7444
Joined: 08/10/2011 12:28

#13840 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by splinter »

Drago mi je što ima neko da debelom steroidnom nakvarcanom krmetu pokaže zube. :-D Nadam se da će ostati ustrajan do kraja. Puna podrška
User avatar
thekupus
Posts: 6813
Joined: 25/06/2011 22:38

#13841 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by thekupus »

Meni su dovoljna smjernica kome da se priklonim oni komentari Dade Stojnica na facebook stranici Opcine Stari Grad. Od bahatosti, preko pravopisnih gresaka, do razloga koje navodi kao izvor sukoba sa nacelnikom. Prvo prica o bastama, pa onda kao nije problem u placanju, vec sto su im zaracunali i galeriju kao dio lokala. Pita ga neka djevojka: "Pa jeste li Vi koristili tu galeriju, jeste li placali dio bez galerije?", a on ce: "Djevojko, mi se nismo na konkursu prijavili za galeriju, vec samo za lokal" :-) :-) Ona okrene pricu, pa im kao nacelnik iskljucivo zamjera sto su glasali za Skaku, mada su ga prije upozorili da ce tako uraditi (iako svi znamo kako su to odigrali, i kako su sve prevarili u zadnji tren).


Jucer mi prica drug kako su oni dosli do tih silnih prostora. Na aukciji se daju ponude, Dado ponudi preko 100 KM, a Denis ponudi recimo 35 KM za kvadrat. Ovi izmedju odustanu kad vide ovu gornju cijenu, a kad je osvoji, i Dado odustane, tako da prostor ide po Denisovoj ponudi. Smijesno

uglavnom, nadam se da ce i ostale prostore ovako izgubiti uskoro...
User avatar
NeKi_LiK
Posts: 946
Joined: 05/09/2002 00:00

#13842 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by NeKi_LiK »

Denis je sa zaradama kakve pravi mogao ispasti gospodin i plaćati ne 170 nego 200 kvadrata... sa druge strane Hadžibajrić ovo radi isključivo iz razloga jer nije dio tala, a za kerove koje je okupio oko sebe Denis i Dado su bečki dječaci...

Najtužnije u svemu je to što se ljudi sad stavljaju na stranu Denisa ili na stranu Hadzibajrića, a svaka od strana je puna mulja i govana da bi normalan insan samo želio da u životu nema potrebu da ima posla sa bilo kojim od njih...
User avatar
drug_profi
Posts: 50612
Joined: 16/07/2012 16:00

#13843 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by drug_profi »

NeKi_LiK wrote:Denis je sa zaradama kakve pravi mogao ispasti gospodin i plaćati ne 170 nego 200 kvadrata... sa druge strane Hadžibajrić ovo radi isključivo iz razloga jer nije dio tala, a za kerove koje je okupio oko sebe Denis i Dado su bečki dječaci...

Najtužnije u svemu je to što se ljudi sad stavljaju na stranu Denisa ili na stranu Hadzibajrića, a svaka od strana je puna mulja i govana da bi normalan insan samo želio da u životu nema potrebu da ima posla sa bilo kojim od njih...
Bravo. Malo ko je toga svjestan.
User avatar
ing-ecc
Posts: 18125
Joined: 31/03/2013 09:58

#13844 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by ing-ecc »

NeKi_LiK wrote:Denis je sa zaradama kakve pravi mogao ispasti gospodin i plaćati ne 170 nego 200 kvadrata... sa druge strane Hadžibajrić ovo radi isključivo iz razloga jer nije dio tala, a za kerove koje je okupio oko sebe Denis i Dado su bečki dječaci...

Najtužnije u svemu je to što se ljudi sad stavljaju na stranu Denisa ili na stranu Hadzibajrića, a svaka od strana je puna mulja i govana da bi normalan insan samo želio da u životu nema potrebu da ima posla sa bilo kojim od njih...
Uz pretpostavku da nijedna strana nije 'cista' :roll: opet bih dao (blagu) prednost 'legalnim opstiskim vlastima' spram ustaljenog gradskog kriminala. 8-)
User avatar
NeKi_LiK
Posts: 946
Joined: 05/09/2002 00:00

#13845 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by NeKi_LiK »

ing-ecc wrote:
NeKi_LiK wrote:Denis je sa zaradama kakve pravi mogao ispasti gospodin i plaćati ne 170 nego 200 kvadrata... sa druge strane Hadžibajrić ovo radi isključivo iz razloga jer nije dio tala, a za kerove koje je okupio oko sebe Denis i Dado su bečki dječaci...

Najtužnije u svemu je to što se ljudi sad stavljaju na stranu Denisa ili na stranu Hadzibajrića, a svaka od strana je puna mulja i govana da bi normalan insan samo želio da u životu nema potrebu da ima posla sa bilo kojim od njih...
Uz pretpostavku da nijedna strana nije 'cista' :roll: opet bih dao (blagu) prednost 'legalnim opstiskim vlastima' spram ustaljenog gradskog kriminala. 8-)
Drugim riječima lakše bi ti palo da te teroriše lik u odijelu nego lik u trenerci :)

Bijah nekad malo mlađi i malo neiskusniji i slično sam razmišljao... a onda sam na x primjera shvatio da su ovi prvi često okrutniji, beskrupulozniji i što me najviše pogađalo podliji....
User avatar
zateznistub
Posts: 15515
Joined: 29/07/2010 13:55
Location: Down Under

#13846 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by zateznistub »

O'zone wrote:Nakon ovog intervjua meni se samo jedno vrzma po glavi

Majke mi htjedoh ovo postaviti...
Jbs
User avatar
zateznistub
Posts: 15515
Joined: 29/07/2010 13:55
Location: Down Under

#13847 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by zateznistub »

NeKi_LiK wrote:Denis je sa zaradama kakve pravi mogao ispasti gospodin i plaćati ne 170 nego 200 kvadrata... sa druge strane Hadžibajrić ovo radi isključivo iz razloga jer nije dio tala, a za kerove koje je okupio oko sebe Denis i Dado su bečki dječaci...

Najtužnije u svemu je to što se ljudi sad stavljaju na stranu Denisa ili na stranu Hadzibajrića, a svaka od strana je puna mulja i govana da bi normalan insan samo želio da u životu nema potrebu da ima posla sa bilo kojim od njih...
:thumbup:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#13848 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Tomahawk11 »

Ne stavljam se ni na ciju stranu, sve je to ista banda, samo razlicita odijela.
Pukla tikva, pa sad ide ovako. Ne bi me zacudilo da sutra budu ko da nista nije bilo.
Pitanje je koliko je Denis spreman sad da se sagne.
User avatar
zateznistub
Posts: 15515
Joined: 29/07/2010 13:55
Location: Down Under

#13849 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by zateznistub »

Tomahawk11 wrote:Ne stavljam se ni na ciju stranu, sve je to ista banda, samo razlicita odijela.
Pukla tikva, pa sad ide ovako. Ne bi me zacudilo da sutra budu ko da nista nije bilo.
Pitanje je koliko je Denis spreman sad da se sagne.
Ovo je isto razlog i za ukidanje bašti po starom gradu. Tolike godine načelnik i od jednom se sjetio i ukidanja bašti i dugova... How yes no
User avatar
ing-ecc
Posts: 18125
Joined: 31/03/2013 09:58

#13850 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by ing-ecc »

NeKi_LiK wrote:
ing-ecc wrote:
NeKi_LiK wrote:Denis je sa zaradama kakve pravi mogao ispasti gospodin i plaćati ne 170 nego 200 kvadrata... sa druge strane Hadžibajrić ovo radi isključivo iz razloga jer nije dio tala, a za kerove koje je okupio oko sebe Denis i Dado su bečki dječaci...

Najtužnije u svemu je to što se ljudi sad stavljaju na stranu Denisa ili na stranu Hadzibajrića, a svaka od strana je puna mulja i govana da bi normalan insan samo želio da u životu nema potrebu da ima posla sa bilo kojim od njih...
Uz pretpostavku da nijedna strana nije 'cista' :roll: opet bih dao (blagu) prednost 'legalnim opstiskim vlastima' spram ustaljenog gradskog kriminala. 8-)
Drugim riječima lakše bi ti palo da te teroriše lik u odijelu nego lik u trenerci :)

Bijah nekad malo mlađi i malo neiskusniji i slično sam razmišljao... a onda sam na x primjera shvatio da su ovi prvi često okrutniji, beskrupulozniji i što me najviše pogađalo podliji....
Od ovog prvog terora jos i moze biti hajra (za sve nas) al od ovog drugog jok. :)
Post Reply