Sanela Prasovic Gadzo - kandidatkinja SBB-a

Sve o općim izborima, strankama, kandidatima...
julisiz es grant
Posts: 7469
Joined: 27/07/2008 23:34
Location: Oj Kupreško ravno poljce, što pozoba Crnogorce...

#51 Re: Sanela Prasovic Gadzo - kandidatkinja SBB-a

Post by julisiz es grant »

Nisam pratio njen predizborni angažman, šta nam obećavaju usne koje su se nekada sklapale oko Brankovićevog spolovila?
mokhac
Posts: 434
Joined: 02/06/2012 21:15

#52 Re: Sanela Prasovic Gadzo - kandidatkinja SBB-a

Post by mokhac »

DzejAr wrote:A smeta li ikome to sto je nasim parama radila kampanju za svoju 'buducu' stranku tako sto je u emisiji na javnom servisu promovirala SBB-ove kadrove?
Jos i gore. Ova zena je personifikacija jada i kaljuze kakvom su postali bh mediji. Voditeljica s govornom manom, prodaje po uzasno bezobraznoj cifri (igrom slucaja znam koliko je kostala jedna "epizoda") drzavnoj televiziji emisiju najjednostavnijeg i najjeftinijeg produkcijskog koncepta. Zar stvarno u toj kuci nije bilo zaposlenog novinara koji je sposoban praviti intervju? Zar se moralo njoj i njenim partnerima davati pare iz kuce koja koja ih ionako nema? Zar mislite da je to zato sto je ona neki aman-zaman novinar? Licemjerstvo, samozivost, bahatost, prepotentnost bez osnova... ovo SBB lice je cak i ok naspram ostalih sranja... nasa posla
kakavdanakneiskustvu
Posts: 59096
Joined: 03/08/2010 19:04

#53 Re: Sanela Prasovic Gadzo - kandidatkinja SBB-a

Post by kakavdanakneiskustvu »

asker wrote:
wewa wrote:
Neregistrirani wrote:Zaista?
Poenta teme o kandidatkinji na izborima su sifoni i je li milf? Jedan komentar nekog ko je gledao neki od intervjua. Ostatak komentari pacenika koji bi se usrali do grla da im ova gospodja pridje.
Kometarise li se ijedan kandidat, muskarac, na ovaj nacin, da se ocjenjue fizicki izgled?
Jebote, stvarno sam u pravu kad mislim da treba da izumremo.
Ne znam zasto ova tema nije obrisana ili zakljucana.
Bravo!
Jel' to ova neka sveta krava pa se ne smije pisat' o njoj? Kandidatkinja? Kao da smo jucer upoznali Sanelu :lol: .
Neko ce se sjetit' Sanele dok je bila Brankoviceva djevojka/svalerka dok je ovaj bio u punoj SDA moci sve po zakonu. Niko od forumasa nije kriv :roll: , gledali smo reality show na javnom servisu ni krivi ni duzni. Od nje sam prvi puta na tv-u cuo da se Bakirovo obecanje o 100 000 radnih mjesta ispunjava brze nego sto je obecano :-) . Djevojka ( :-) ) za sva vremena, epohe, vlasti. Nekad se desio zaokret pa napad na dojucerasnje miljenike i zagondzije.

Pun mi klinac likova koji uzurpiraju javni prostor/medije, vise ili manje pljucnu po politici i politicarima, pa se na kraju prikljuce Fahraonu. Sanela, Arapovici (pogotovo onaj celavac iz pastete je iskak'o kao CCI) itd. Fudbal je sport gdje 22 igraca ganjaju jednu loptu i na kraju pobjedi Njemacka. Politika je kurva, ubila je bomba, dzaba svi smo isti, svi smo ista govna.............................osim Fahre. Ma hajte molim vas :lol: .

Hoces u politiku? Budi spreman/spremna da te se komentarise. Guzovi, sise, frizura, kvaran zub.

I da, odron od trebe.
:thumbup:
User avatar
Dasi
Posts: 2227
Joined: 27/05/2006 01:06

#54 Re: Sanela Prasovic Gadzo - kandidatkinja SBB-a

Post by Dasi »

hAZNADAR wrote:
_BataZiv_0809 wrote:
hAZNADAR wrote: Bez obzira sto je ona tuka a Memi ona Farma top - Sarajlije se ocigledno tope na svoje praaaave - kakvo god da su.
Al ti volis lupetat to je cudo.
A i ti se nakacit meni na vrat - cudo jedno. Ponovicu. Lakse je doci na TV, novine, internet,.... ako si u Sarajevu i k'tome Sarajlija sa vezama.
Da je Sanela skolovanija i pametnija u Zenici, Tuzli,.. niko nebi znao za nju. Ovako joj je kamera bliza. Isto ko onaj pjevac Koke kakvih imas po birtijama od Zivinica do Kalesije kolko hoces al nisu Rajvosa raja. Isto i sa Sanelom,... ne vidim niti jedan jedini valjan razlog zbog cega je poznata i zasluzila da je poznata. Nit privlacna, nit pametna i strucna(sto se vidi u nacinu kako obavlja interwiev),... ima li jos nesto?
Zna Fahro sta radi. Sanelom kupuje glasove domacih feminiskinja kojima je Sanela idol i olicenje neustrasivosti, dominacije. Sa Memom dobija odredjeni broj FGR-ovaca razocaranih u Damira. Jos da dobije i onog djavoljeg advokata Mjesecara sto pjeva born in the Sarajvo oh mama - uzeo bi pola Sarajeva.
Cuj Sanela i glasovi feministkinja :-) Memo papak i FGR glasovi :-)
Pacenice priznaj koga ti je Sarajlija presamitio.
I kaze/pise se pikseli, pixla je pepeljara. :)
hAZNADAR
Posts: 11029
Joined: 09/01/2012 08:12

#55 Re: Sanela Prasovic Gadzo - kandidatkinja SBB-a

Post by hAZNADAR »

Dasi wrote:
Cuj Sanela i glasovi feministkinja :-) Memo papak i FGR glasovi :-)
Pacenice priznaj koga ti je Sarajlija presamitio.
I kaze/pise se pikseli, pixla je pepeljara. :)
Kao i obicno sami se jave na prepoznatljiv nacin,.. :roll: :lol:
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 67392
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#56 Re: Sanela Prasovic Gadzo - kandidatkinja SBB-a

Post by _BataZiv_0809 »

Memo glas FGR :skoljka: :-) ...mislio sam da sam sve vidio :-)
hAZNADAR
Posts: 11029
Joined: 09/01/2012 08:12

#57 Re: Sanela Prasovic Gadzo - kandidatkinja SBB-a

Post by hAZNADAR »

_BataZiv_0809 wrote:Memo glas FGR :skoljka: :-) ...mislio sam da sam sve vidio :-)
Ustvari, nisam bas siguran u to kad bolje razmislim. Cim spominje Alaha i da je Fahru sam Alah poslao - nebih bas rekao da su fgrovci odusevljeni time. Prije bih rekao da ce pridobiti nekoga od Z. haretove raje. I pokojeg neinformisanog fgrovca.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 67392
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#58 Re: Sanela Prasovic Gadzo - kandidatkinja SBB-a

Post by _BataZiv_0809 »

hAZNADAR wrote:
_BataZiv_0809 wrote:Memo glas FGR :skoljka: :-) ...mislio sam da sam sve vidio :-)
Ustvari, nisam bas siguran u to kad bolje razmislim. Cim spominje Alaha i da je Fahru sam Alah poslao - nebih bas rekao da su fgrovci odusevljeni time. Prije bih rekao da ce pridobiti nekoga od Z. haretove raje. I pokojeg neinformisanog fgrovca.
Eh to je vec nesto...
klosar pravi
Posts: 2720
Joined: 26/05/2018 12:00

#59 Re: Sanela Prasovic Gadzo - kandidatkinja SBB-a

Post by klosar pravi »

Bukvalno..

Možda ce mu reci ovako da ce glasati, a u privatnosti jedno veliko NE..
Al' vjerujem da ce se opet naci dovoljno da prođe.
User avatar
hadzinicasa
Posts: 13620
Joined: 08/11/2005 16:08
Location: u tranziciji

#60 Re: Sanela Prasovic Gadzo - kandidatkinja SBB-a

Post by hadzinicasa »

wewa wrote:Sanelu Prasovic ne cijenim ni kao osobu ni kao novinarku, ali to ne znaci da mogu presutjeti otvorenu mizoginiju i duple standarde.
vaj? mislim, zasto je ne cijenis, ne zasto ne mozes presutjeti otvorenu mizoginiju i duple standarde?
User avatar
hadzinicasa
Posts: 13620
Joined: 08/11/2005 16:08
Location: u tranziciji

#61 Re: Sanela Prasovic Gadzo - kandidatkinja SBB-a

Post by hadzinicasa »

_BataZiv_0809 wrote:
hAZNADAR wrote:
_BataZiv_0809 wrote:Memo glas FGR :skoljka: :-) ...mislio sam da sam sve vidio :-)
Ustvari, nisam bas siguran u to kad bolje razmislim. Cim spominje Alaha i da je Fahru sam Alah poslao - nebih bas rekao da su fgrovci odusevljeni time. Prije bih rekao da ce pridobiti nekoga od Z. haretove raje. I pokojeg neinformisanog fgrovca.
Eh to je vec nesto...
Memu pusti otac prosle sedmice te cuh zadesivsi se u sobi ....
Boze ti mene sacuvaj sta je ono.
User avatar
wewa
Posts: 14767
Joined: 27/05/2010 15:20
Location: djah na brdu, djah u ravnici

#62 Re: Sanela Prasovic Gadzo - kandidatkinja SBB-a

Post by wewa »

hadzinicasa wrote:
wewa wrote:Sanelu Prasovic ne cijenim ni kao osobu ni kao novinarku, ali to ne znaci da mogu presutjeti otvorenu mizoginiju i duple standarde.
vaj? mislim, zasto je ne cijenis, ne zasto ne mozes presutjeti otvorenu mizoginiju i duple standarde?
zato sto mi djeluje kao oportunistkinja, zato sto mi se ne svidja njena politicka opcija.
dopustam da mi je ocjena povrsna, no za detaljisanje bih morala odvojiti vrijeme za pracenje medija u kojima je ima danas, sto nema sanse da se desi.
User avatar
omega369
Posts: 9572
Joined: 17/10/2012 22:28
Location: ... sta se desilo?

#63 Re: Sanela Prasovic Gadzo - kandidatkinja SBB-a

Post by omega369 »

Onaj trotoardzija izgleda bio u pravu za ovu profuknjacu :cry: :cry:
Ono, razumijem da mozes biti ogorcen na sda I sve sto oni rade.ok. ali da u scepi vidis spasenje :cry: :cry: bas poremecen moras biti. I dobro placen :wink:

Sve go sljam
User avatar
hadzinicasa
Posts: 13620
Joined: 08/11/2005 16:08
Location: u tranziciji

#64 Re: Sanela Prasovic Gadzo - kandidatkinja SBB-a

Post by hadzinicasa »

wewa wrote:
hadzinicasa wrote:
wewa wrote:Sanelu Prasovic ne cijenim ni kao osobu ni kao novinarku, ali to ne znaci da mogu presutjeti otvorenu mizoginiju i duple standarde.
vaj? mislim, zasto je ne cijenis, ne zasto ne mozes presutjeti otvorenu mizoginiju i duple standarde?
zato sto mi djeluje kao oportunistkinja, zato sto mi se ne svidja njena politicka opcija.
dopustam da mi je ocjena povrsna, no za detaljisanje bih morala odvojiti vrijeme za pracenje medija u kojima je ima danas, sto nema sanse da se desi.
ne znam. ja otkad znam za nju, nesto su je napadali, pa razvlacili na licnoj, mizoginijskoj osnovi, kako se samo to u nas umije (vidi pod: komentari na temi), pa tako nekako imam simpatije prema njoj i potrebu da je branim pri cemu ne Kazem da nema svojih aferima.
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#65 Re: Sanela Prasovic Gadzo - kandidatkinja SBB-a

Post by Banksy »

Dvije ratne reporterke, Arijana Saračević i Sanela Prašović, na BHT-u,

o brojnim aktuelnim temama u Bosni i Hercegovini, poput "zašto se mladi novinari plaše političara", te kako je "vlast izdala sve nas, svu tu našu borbu za istinu, za građansku BiH", ali i "ljude koji su dali živote za BiH..."

Par dana kasnije, Bakirov savjetnik Dženan Selimbegović (autor ceremonije 'otvaranja trotoara'), u stilu i rječnikom koji baš priliči SDA primitivcima objavljuje komentar, a koji onda, svi iz SDA redom pozdravljaju:

Image

itd.
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#66 Re: Sanela Prasovic Gadzo - kandidatkinja SBB-a

Post by JThomas »

a ne bi danas to napisao kad su odnosi između bakira i fahruda očito opet otoplili. to su telali i megafoni, oni svog mišljenja nemaju, pa ni najpogrešnijeg.
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#67 Re: Sanela Prasovic Gadzo - kandidatkinja SBB-a

Post by Banksy »

a da je tek na sda listama, bila bi heroina, svakako su im svi ili iz podruma ili iz minhena...
Haman2
Posts: 3998
Joined: 09/12/2016 20:04

#68 Re: Sanela Prasovic Gadzo - kandidatkinja SBB-a

Post by Haman2 »

Svi znamo za onu narodnu " o ukusima ne treba raspravljati". Za neke je lijepa za druge nije.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 59096
Joined: 03/08/2010 19:04

#69 Re: Sanela Prasovic Gadzo - kandidatkinja SBB-a

Post by kakavdanakneiskustvu »

Banksy wrote:a da je tek na sda listama, bila bi heroina, svakako su im svi ili iz podruma ili iz minhena...

pa i za fahrine pristalice je ona vjerovatno heroina,kao da su oni nesto drukciji od bakirovih pristalica
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#70 Re: Sanela Prasovic Gadzo - kandidatkinja SBB-a

Post by Banksy »

kakavdanakneiskustvu wrote:
Banksy wrote:a da je tek na sda listama, bila bi heroina, svakako su im svi ili iz podruma ili iz minhena...

pa i za fahrine pristalice je ona vjerovatno heroina,kao da su oni nesto drukciji od bakirovih pristalica
da bi komentirao post iznad, moraćeš pročitati nekoliko prethodnih postova, pa vidjeti kontekst, o čemu je razgovor i kako je tekao.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 59096
Joined: 03/08/2010 19:04

#71 Re: Sanela Prasovic Gadzo - kandidatkinja SBB-a

Post by kakavdanakneiskustvu »

ali jbg,ja ga ipak komentarisah
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#72 Re: Sanela Prasovic Gadzo - kandidatkinja SBB-a

Post by Banksy »

samo naprijed.
detroit-mercy
Posts: 16183
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#73 Re: Sanela Prasovic Gadzo - kandidatkinja SBB-a

Post by detroit-mercy »

Banksy wrote:a da je tek na sda listama, bila bi heroina, svakako su im svi ili iz podruma ili iz minhena...
Naravno da je bila SDA heroina dok je jahala onog "po zakonu".
Vjerovatno joj nije smetala paznja i sto uz to ide :mrgreen: (od torbica, do hotelcica pa nadalje) od prposnog "po zakonu" SDAovna.
Potrosena profuknjaca, sta to ona moze uraditi, kakve promjene donijeti, koju viziju podijeliti sa pukom.
Per aspera ad astra ili sto bi nas narod reko, preko kurca do zvijezda :mrgreen: .
julisiz es grant
Posts: 7469
Joined: 27/07/2008 23:34
Location: Oj Kupreško ravno poljce, što pozoba Crnogorce...

#74 Re: Sanela Prasovic Gadzo - kandidatkinja SBB-a

Post by julisiz es grant »

detroit-mercy wrote:
Banksy wrote:a da je tek na sda listama, bila bi heroina, svakako su im svi ili iz podruma ili iz minhena...
Naravno da je bila SDA heroina dok je jahala onog "po zakonu".
Vjerovatno joj nije smetala paznja i sto uz to ide :mrgreen: (od torbica, do hotelcica pa nadalje) od prposnog "po zakonu" SDAovna.
Potrosena profuknjaca, sta to ona moze uraditi, kakve promjene donijeti, koju viziju podijeliti sa pukom.
Per aspera ad astra ili sto bi nas narod reko, preko kurca do zvijezda :mrgreen: .
Kad je pokušala demantirati "aferu" i rekla "Nedžada Brankovića držim za prijatelja", Senad Avdić je u "Slobodnoj Bosni" prokomentarisao "očito ga je držala vrlo nisko" :D
detroit-mercy
Posts: 16183
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#75 Re: Sanela Prasovic Gadzo - kandidatkinja SBB-a

Post by detroit-mercy »

julisiz es grant wrote:
detroit-mercy wrote:
Banksy wrote:a da je tek na sda listama, bila bi heroina, svakako su im svi ili iz podruma ili iz minhena...
Naravno da je bila SDA heroina dok je jahala onog "po zakonu".
Vjerovatno joj nije smetala paznja i sto uz to ide :mrgreen: (od torbica, do hotelcica pa nadalje) od prposnog "po zakonu" SDAovna.
Potrosena profuknjaca, sta to ona moze uraditi, kakve promjene donijeti, koju viziju podijeliti sa pukom.
Per aspera ad astra ili sto bi nas narod reko, preko kurca do zvijezda :mrgreen: .
Kad je pokušala demantirati "aferu" i rekla "Nedžada Brankovića držim za prijatelja", Senad Avdić je u "Slobodnoj Bosni" prokomentarisao "očito ga je držala vrlo nisko" :D
Ne znam da li sad Tornjaka drzi nisko ili visoko :mrgreen: .
Mada je meni Tornjak Tito, pohandri sve trebe na politickoj sceni :mrgreen:
Locked