Safet Sušić - Pape

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
Banja Luka
Posts: 413
Joined: 06/10/2007 17:20

#351 Re: Safet Sušić - Pape

Post by Banja Luka »

Logovan wrote: Preuveličavaš. :wink:
Ovako se nijedan prije selektor nije kritikovao. Nijedan. Činjenica, prihvati.

Evo ti sada Baždarevića. Iste greške pravi kao i Pape, ali ne, treba Papetu skakati po glavi i pričati hiljadu puta ispričanu priču.
Cekaj, kako se zove ova tema? Da je Safet prihvatio otkaz bez pogovora kad je vidio da je u narednom kvalifikacionom ciklusu izgubio sve sanse za prolaz, umjesto sto je cijeloj javnosti objasnjavao koliko jos ima bodova u igri, da se nije prema reprezentaciji ponio ucjenjivacki, iako je za nase uslove bio predobro placen ja bih razmisljao otprilike, napravio je uspjeh, dozivio pad i ok, povukao se. Ljudski je grijesiti. Medjutim, ponio se kao hinja.

A sto se tice Mese, ja mislim da na njegovoj temi nisam napisao niti jedan post, jednostavno mu se vidi na faci na kojem je intelektualnom nivou, kad progovori to i potvrdi, ali ova tema je posvecena jednom drugom levatu. Ako je zamisljeno da mu se tu pisu hvalospjevi, onda ok. Mesa nije kriv sto je on takav, krivi su neki drugi ljudi sto su ga postavili i tu ga drze. Kao sto su krivi i sto njegovi pomocnici, ciji je maksimum igranje u prvoj ligi RS sada treniraju jednog Dzeku ili Pjanica.
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#352 Re: Safet Sušić - Pape

Post by leškarenje »

Bravo....

Mesa nije kriv što je tu,a Susic je kriv što je bio tu....ukratko ovako glasi tvoj post.

Čestitam,mora da si se ono bas potrudio da jednu rečenicu pretvoris u dubokouman post. Čestitke još jednom.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#353 Re: Safet Sušić - Pape

Post by Tomahawk11 »

Itsoktobealone wrote:Bio sam za otkaz Safetu al' svakim danom mi sve više i više smeta ta odluka.
Nije moglo više ni sa Safetom.
Ne može ni sa Mešom, ali savez ko savez.
Da se razumijemo, nije sebi Safet produžio ugovor, a nije se ni Meša sam zaposlio da bude selektor.
User avatar
jeza u ledja
Posts: 45290
Joined: 29/12/2005 01:20

#354 Re: Safet Sušić - Pape

Post by jeza u ledja »

Banja Luka wrote: A sto se tice Mese, ja mislim da na njegovoj temi nisam napisao niti jedan post, jednostavno mu se vidi na faci na kojem je intelektualnom nivou, kad progovori to i potvrdi, ali ova tema je posvecena jednom drugom levatu. Ako je zamisljeno da mu se tu pisu hvalospjevi, onda ok. Mesa nije kriv sto je on takav, krivi su neki drugi ljudi sto su ga postavili i tu ga drze. Kao sto su krivi i sto njegovi pomocnici, ciji je maksimum igranje u prvoj ligi RS sada treniraju jednog Dzeku ili Pjanica.
Vidi mu glave argument. :roll:

Kakvom intelektualnom nivou? Bazdarevic djeluje pametnije od Susica. No to nije mjerilo niti garant uspjeha. Ocigledno.
Al bitno je po ljudima srat, jel'e?
User avatar
luckylaka
Posts: 22520
Joined: 15/01/2010 06:28

#355 Re: Safet Sušić - Pape

Post by luckylaka »

jeza u ledja wrote:
Banja Luka wrote: A sto se tice Mese, ja mislim da na njegovoj temi nisam napisao niti jedan post, jednostavno mu se vidi na faci na kojem je intelektualnom nivou, kad progovori to i potvrdi, ali ova tema je posvecena jednom drugom levatu. Ako je zamisljeno da mu se tu pisu hvalospjevi, onda ok. Mesa nije kriv sto je on takav, krivi su neki drugi ljudi sto su ga postavili i tu ga drze. Kao sto su krivi i sto njegovi pomocnici, ciji je maksimum igranje u prvoj ligi RS sada treniraju jednog Dzeku ili Pjanica.
Vidi mu glave argument. :roll:

Kakvom intelektualnom nivou? Bazdarevic djeluje pametnije od Susica. No to nije mjerilo niti garant uspjeha. Ocigledno.
Al bitno je po ljudima srat, jel'e?
Ja zakljucka boze dragi.na osnovu cega si ovo zakljucio.Mesha i Pape su vrlo pametni,inteligentni ljudi cijenjeni u cijelom fudbalskom svijetu bez obzira na rezultate.Glupani su ovdje i jos ponekom forumu jer ih glupani,klocevi,govedje glavuse pokusavaju tako predstaviti.I naravno nisu jedini od tih polupismenih idiota ,jer ti panjevi ili ti klocevi slicno tako prozivaju i Svabu,Vahu,Haseta ...
Banja Luka
Posts: 413
Joined: 06/10/2007 17:20

#356 Re: Safet Sušić - Pape

Post by Banja Luka »

jeza u ledja wrote:
Banja Luka wrote: A sto se tice Mese, ja mislim da na njegovoj temi nisam napisao niti jedan post, jednostavno mu se vidi na faci na kojem je intelektualnom nivou, kad progovori to i potvrdi, ali ova tema je posvecena jednom drugom levatu. Ako je zamisljeno da mu se tu pisu hvalospjevi, onda ok. Mesa nije kriv sto je on takav, krivi su neki drugi ljudi sto su ga postavili i tu ga drze. Kao sto su krivi i sto njegovi pomocnici, ciji je maksimum igranje u prvoj ligi RS sada treniraju jednog Dzeku ili Pjanica.
Vidi mu glave argument. :roll:

Kakvom intelektualnom nivou? Bazdarevic djeluje pametnije od Susica. No to nije mjerilo niti garant uspjeha. Ocigledno.
Al bitno je po ljudima srat, jel'e?
Niti jedan niti drugi ne znaju sastaviti dvije proste recenice. Dobro i to je za nekoga intelektualni nivo...
User avatar
jeza u ledja
Posts: 45290
Joined: 29/12/2005 01:20

#357 Re: Safet Sušić - Pape

Post by jeza u ledja »

Banja Luka wrote: Niti jedan niti drugi ne znaju sastaviti dvije proste recenice. Dobro i to je za nekoga intelektualni nivo...
To nije tacno. Bazdarevic djeluje dosta elokventno. Imam osjecaj da pricas napamet?
No ni elokvencija nit inteligencija nisu nuzno preduslovi za sposobnost da napravis uspjeh.
luckylaka wrote: Ja zakljucka boze dragi.na osnovu cega si ovo zakljucio.
Na osnovu funkcionalnog sluha i vida.
User avatar
Dr. Kuca
Posts: 7735
Joined: 10/02/2012 20:07

#358 Re: Safet Sušić - Pape

Post by Dr. Kuca »

Pa to je bosnji najvaznije, da fino prica, da se zna ulizat.
Dead Man Walking
Posts: 6373
Joined: 28/05/2004 21:49

#359 Re: Safet Sušić - Pape

Post by Dead Man Walking »

Fakat ba, popustite vise covjeka. I ja sam bio za odlazak, i eto otiso je covjek davno, naredni angazman i cekanje istog pokazuje koliko vrijedi. Ipak, nasao ga je, radi, i dobro mu ide. Nek mu je sa srecom. :thumbup:
Banja Luka
Posts: 413
Joined: 06/10/2007 17:20

#360 Re: Safet Sušić - Pape

Post by Banja Luka »

Dr. Kuca wrote:Pa to je bosnji najvaznije, da fino prica, da se zna ulizat.
Jeste bitno da zna ponesto prozboriti, jer je to odraz inteligencije. A, ma koliko apsurdno zvucalo, cak i u fudbalu je inteligencija vazna. Posto je to bosnji nebitno, postoje vicevi o glupim Bosancima.
User avatar
House
Posts: 46748
Joined: 17/03/2010 15:36

#361 Re: Safet Sušić - Pape

Post by House »

ja mu nikad neću halaliti onu "taktiku" protiv nigerije, al nikad. amater
User avatar
luckylaka
Posts: 22520
Joined: 15/01/2010 06:28

#362 Re: Safet Sušić - Pape

Post by luckylaka »

Banja Luka wrote:
Dr. Kuca wrote:Pa to je bosnji najvaznije, da fino prica, da se zna ulizat.
Jeste bitno da zna ponesto prozboriti, jer je to odraz inteligencije. A, ma koliko apsurdno zvucalo, cak i u fudbalu je inteligencija vazna. Posto je to bosnji nebitno, postoje vicevi o glupim Bosancima.
I ja mislim da je ipak vaznije recimo na koferenciji za novinare upregnuti mozak i smisliti nesto pametno nego smisliti taktiku i odvesti reprezentaciju na svjetsko.Valjda tako rade svi svjetski selektoriLijepo se ponasati,obuci,progovoriti pa tek onda rezultat.Ustvari na ovoj temi dok vidis ko je postavio post znas sta ce otprilike napisati.Safet je kriv za sve .Zakljucaj temu
User avatar
luckylaka
Posts: 22520
Joined: 15/01/2010 06:28

#363 Re: Safet Sušić - Pape

Post by luckylaka »

House wrote:ja mu nikad neću halaliti onu "taktiku" protiv nigerije, al nikad. amater
Ovaj mu nece halaliti taktiku ,a hoce sudiji ponisten regularan gol koji nas je vodio dalje. :-)
User avatar
cyprus
Posts: 39275
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#364 Re: Safet Sušić - Pape

Post by cyprus »

Banja Luka wrote:
Dr. Kuca wrote:Pa to je bosnji najvaznije, da fino prica, da se zna ulizat.
Jeste bitno da zna ponesto prozboriti, jer je to odraz inteligencije...
Pa i nije baš nužno...
User avatar
jeza u ledja
Posts: 45290
Joined: 29/12/2005 01:20

#365 Re: Safet Sušić - Pape

Post by jeza u ledja »

Ja ne mislim cak ni da moras imati specijalnu inteligenciju da bi imao rezultate kao selektor. Nije faking nuklearna fizika u pitanju.
User avatar
House
Posts: 46748
Joined: 17/03/2010 15:36

#366 Re: Safet Sušić - Pape

Post by House »

Vrati se! :cry:
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#367 Re: Safet Sušić - Pape

Post by mO k3 »

House wrote:Vrati se! :cry:
:thumbup:
isto podjoh da napisem vrati nam se i izbaci pola ekipa ....
User avatar
Mali_Vuk
Posts: 6289
Joined: 26/09/2008 16:34

#368 Re: Safet Sušić - Pape

Post by Mali_Vuk »

Vala su obojica tarabe. Samo je razlika u trenutnoj formi i voljnom momentu igrača koji su im na raspolaganju. Nijedan od njih nije sposoban da zamaskira i premosti slabosti, ili da svojim nekim lucidnim potezima napravi prevagu. Zavisimo od par zvijezda, koje su se ili već ugasile ili se polako gase. I to je to.
Korisničkoime
Posts: 4828
Joined: 18/11/2010 00:26

#369 Re: Safet Sušić - Pape

Post by Korisničkoime »

luckylaka wrote:
House wrote:ja mu nikad neću halaliti onu "taktiku" protiv nigerije, al nikad. amater
Ovaj mu nece halaliti taktiku ,a hoce sudiji ponisten regularan gol koji nas je vodio dalje. :-)
Sto bi covjek rekao NIKAD ali NIKAD.
Sudija je samo izvlakusa.
User avatar
Logovan
Posts: 94415
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#370 Re: Safet Sušić - Pape

Post by Logovan »

E moj Pape, mnogi su te napadali, govorili da si gori od Baždarevića, ali shvatili su da su u krivi i sad se kaju i stavljaju te u isti rang sa dotičnim. :oops: Oprosti njihovom neznanju. :oops:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 40846
Joined: 21/05/2012 22:46

#371 Re: Safet Sušić - Pape

Post by AmiĐa_Idriz »

Neka hvala.
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#372 Re: Safet Sušić - Pape

Post by Grean »

Logovan wrote:E moj Pape, mnogi su te napadali, govorili da si gori od Baždarevića, ali shvatili su da su u krivi i sad se kaju i stavljaju te u isti rang sa dotičnim. :oops: Oprosti njihovom neznanju. :oops:
Ne moze Bazdarevic nikad na njegov nivo.

Susic je imao ofanzivnu igru, kreaciju, viziju u tim dijelu i u njegovo vrijeme smo igrali najljepsi fudbal ikada ali je padao na mnogo cemu drugom, pogotovo jer je zanemarivao defanzivu a o tvrdoglavosti da ne pricamo.

Bazdarevic nema ama bas nista, ni nazad ni naprijed, pogotovo ne naprijed,

Sve sto je uspio ispuniti je zelju svekolike bosanske javnosti da ekipa mora imati dva klasicna krila. Eh ta dva klasicna krila uz guranje dva spica su i sjebala tu igru koju smo imali.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 40846
Joined: 21/05/2012 22:46

#373 Re: Safet Sušić - Pape

Post by AmiĐa_Idriz »

Jesmo igrali bolji fudbal do Brazila - od Brazila pa na ovamo, odron.

Brat otisao Izraelu na noge u ultra vaznoj tekmi bez napadaca, Lula igrao spica :lol: stvarno su nam selektori ko iz kakvog skeca
User avatar
Logovan
Posts: 94415
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#374 Re: Safet Sušić - Pape

Post by Logovan »

Grean wrote:
Logovan wrote:E moj Pape, mnogi su te napadali, govorili da si gori od Baždarevića, ali shvatili su da su u krivi i sad se kaju i stavljaju te u isti rang sa dotičnim. :oops: Oprosti njihovom neznanju. :oops:
Ne moze Bazdarevic nikad na njegov nivo.

Susic je imao ofanzivnu igru, kreaciju, viziju u tim dijelu i u njegovo vrijeme smo igrali najljepsi fudbal ikada ali je padao na mnogo cemu drugom, pogotovo jer je zanemarivao defanzivu a o tvrdoglavosti da ne pricamo.

Bazdarevic nema ama bas nista, ni nazad ni naprijed, pogotovo ne naprijed,

Sve sto je uspio ispuniti je zelju svekolike bosanske javnosti da ekipa mora imati dva klasicna krila. Eh ta dva klasicna krila uz guranje dva spica su i sjebala tu igru koju smo imali.
Sa Sušićem je bila bolja igra, njegov početak u reprezentaciji i početak od Baždarevića se ne mogu porediti, ali realno gledajući obojica su tarabe.

Prvi jedno vrijeme nije imao napadača nikako, a drugi protiv Kipra nije imao rezervnog krila na klupi. Dno dna, majke mi.
Last edited by Logovan on 03/09/2017 00:32, edited 1 time in total.
User avatar
hrasno38
Posts: 31493
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#375 Re: Safet Sušić - Pape

Post by hrasno38 »

Uporedjivati Safetovu reprezentaciju sa Misketom i Spahicem i Mesinu bez njih je isto kao i uporedjivati Argentinu sa Mesijem iloi bez njega ili Portugal sa Ronaldom ili bez njega. I sto je najgore taj isti Pape je zasro i sa Misketom i zadnje kvalifikacije usro toliko da smo svi mislili da nema spasa ali Mesa ispravi krive Drine i odosmo do baraza. Izgubili smo od Irske koja je prosla prvi dio takmicenja i na EP i koje je u sljedecoj fazi domacin Francuska dobila jedav na jadevite jade na guzove 2:1! Drugi predstavnik iz nase grupe Wales je dosao do polufinala a Mesa ga je hladno kao i Izrael odero u kvalifikacijama. Sto u prevodu znaci da je pocistio Papetova govna.
Nije Mesa nikakv strucnjak ali Pape isto tako. Otisao je nma SP jer BiH nikad u istoriji nije igrala u laksoj grupi.
Post Reply