Safet Sušić - Pape

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
User avatar
JoseMujica
Posts: 27606
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: škripe oko Lištice
Grijem se na: Legitimnost
Vozim: Političko Sarajevo
Horoskop: Poskok

#176 Re: Safet Sušić - Pape

Post by JoseMujica »

imam samo nešto da kažem...nije bio ofsajd
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#177 Re: Safet Sušić - Pape

Post by leškarenje »

Bod kod Trabzona u gostima :thumbup:
User avatar
luckylaka
Posts: 22488
Joined: 15/01/2010 06:28

#178 Re: Safet Sušić - Pape

Post by luckylaka »

leškarenje wrote:Bod kod Trabzona u gostima :thumbup:
Kako prodjose zadnje kolo :D
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#179 Re: Safet Sušić - Pape

Post by leškarenje »

luckylaka wrote:
leškarenje wrote:Bod kod Trabzona u gostima :thumbup:
Kako prodjose zadnje kolo :D
Ovo je proslo :D a tek sad vidim da su danas nabusili Adanu :izet:
User avatar
JoseMujica
Posts: 27606
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: škripe oko Lištice
Grijem se na: Legitimnost
Vozim: Političko Sarajevo
Horoskop: Poskok

#180 Re: Safet Sušić - Pape

Post by JoseMujica »

Pape je na klupi ovog kluba ostvario dvije pobjede i remi. I sam Sušić u razgovoru za Avaz.ba kaže da je bilo objektivno da njegova ekipa dobije oba meča kući, ali nije očekivao s ovakvim rezultatima.

Alanyaspor je u subotu s 4:1 pobijedio Adanuspor, prije toga su donijeli bod s teškog gostovanja iz Trabzona (0:0) te nadigrao Genclerbirligi s 3:0.
deri Pape :thumbup:
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 11046
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#181 Re: Safet Sušić - Pape

Post by Tito_i_Partija »

Bolje mu lijeze Turska liga od Francuske. :D
User avatar
Logovan
Posts: 94383
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#182 Re: Safet Sušić - Pape

Post by Logovan »

Pape :izet: :izet: :izet:
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 11046
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#183 Re: Safet Sušić - Pape

Post by Tito_i_Partija »

https://www.klix.ba/sport/nogomet/safet ... /170319062

Nista od ispadanja ove sezone, dusmani na aparatima. Bravo Papkeeeeeeeeee! :thumbup: :izet: :bih:
User avatar
luckylaka
Posts: 22488
Joined: 15/01/2010 06:28

#184 Re: Safet Sušić - Pape

Post by luckylaka »

Tito_i_Partija wrote:https://www.klix.ba/sport/nogomet/safet ... /170319062

Nista od ispadanja ove sezone, dusmani na aparatima. Bravo Papkeeeeeeeeee! :thumbup: :izet: :bih:
Kako prodjose Safetovi danas
User avatar
Logovan
Posts: 94383
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#185 Re: Safet Sušić - Pape

Post by Logovan »

Tito_i_Partija wrote:dusmani na aparatima. Bravo Papkeeeeeeeeee! :thumbup: :izet: :bih:
Ono kad sam za sebe govoriš da si na aparatima.
condy
Posts: 7814
Joined: 22/09/2011 14:34

#186 Re: Safet Sušić - Pape

Post by condy »

Kad vidim kako Pape slavi, posjeti me na neka stara vremena sa reprezentacijom :)
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 40805
Joined: 21/05/2012 22:46

#187 Re: Safet Sušić - Pape

Post by AmiĐa_Idriz »

8 bodova iznad zone ispadanja :izet:
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 11046
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#188 Re: Safet Sušić - Pape

Post by Tito_i_Partija »

Logovan wrote:
Tito_i_Partija wrote:dusmani na aparatima. Bravo Papkeeeeeeeeee! :thumbup: :izet: :bih:
Ono kad sam za sebe govoriš da si na aparatima.
Ma znam da ti je krivo, al' Papke ove sezone ne ispada. U inat tebi i takvima k'o sto si ti. Naprijed Papkeeeeeee! :thumbup: :izet: :bih:
User avatar
Muhamed Đakmić
Posts: 14652
Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:

#189 Re: Safet Sušić - Pape

Post by Muhamed Đakmić »

Ja fakat ne kontam potrebe za ovakvim temama.

Ako se otvara tema da bi se ispišavalo po njemu, super.

Samo, kakav god je, još uvijek je jedini selektor koji nas je odveo na Svjetsko prvenstvo, a Meša zasad djeluje daleko od toga. Koliko su nam dobri drugi treneri, neću ni da spominjem. Ne može niko dobiti klub ni u drugoj ligi Turske.
User avatar
Point.
Posts: 27789
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#190 Re: Safet Sušić - Pape

Post by Point. »

Muhamed Đakmić wrote:Ja fakat ne kontam potrebe za ovakvim temama.

Ako se otvara tema da bi se ispišavalo po njemu, super.

Samo, kakav god je, još uvijek je jedini selektor koji nas je odveo na Svjetsko prvenstvo, a Meša zasad djeluje daleko od toga. Koliko su nam dobri drugi treneri, neću ni da spominjem. Ne može niko dobiti klub ni u drugoj ligi Turske.
Pa Hadzija je u Ligue 2, Vaha u Japanu, Petkovic selektor Svicarske. :)
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#191 Re: Safet Sušić - Pape

Post by Tomahawk11 »

Point. wrote: Pa Hadzija je u Ligue 2, Vaha u Japanu, Petkovic selektor Svicarske. :)
Hadzibegic vodio kratko reprezentaciju, ova dvojica nisu i vjerovatno nece.
U kontekstu Đakmićevog posta, priznaćeš, Sušić ipak najbolje stoji.
User avatar
Point.
Posts: 27789
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#192 Re: Safet Sušić - Pape

Post by Point. »

Tomahawk11 wrote:
Point. wrote: Pa Hadzija je u Ligue 2, Vaha u Japanu, Petkovic selektor Svicarske. :)
Hadzibegic vodio kratko reprezentaciju, ova dvojica nisu i vjerovatno nece.
U kontekstu Đakmićevog posta, priznaćeš, Sušić ipak najbolje stoji.
Ma nisam ih usporedjivao sa Papetom nego sam konstatovao na njegovu recenicu da nam drugi nasi treneri ne mogu dobaciti ni do druge turske lige.
User avatar
Muhamed Đakmić
Posts: 14652
Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:

#193 Re: Safet Sušić - Pape

Post by Muhamed Đakmić »

Ma dobro, nisam mislio na standardne Vahu, Dušana Bajevića i Petkovića, ostali su smiješni. I nikako mi Sušić nije u tom smislu za ismijavanje.
User avatar
spree
Posts: 7881
Joined: 04/04/2009 02:10
Location: oʌǝɾɐɹɐs

#194 Re: Safet Sušić - Pape

Post by spree »

realno pape je kriza trener i nikada mu halaliti necu sto je usrao tonu stvari, ali opet je nas i drago mi je da mu dobro ide. sto se mene tice nek postane prvak turske, ali deleko mu kuca bila od reprezentacije.
User avatar
Point.
Posts: 27789
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#195 Re: Safet Sušić - Pape

Post by Point. »

spree wrote:realno pape je kriza trener i nikada mu halaliti necu sto je usrao tonu stvari, ali opet je nas i drago mi je da mu dobro ide. sto se mene tice nek postane prvak turske, ali deleko mu kuca bila od reprezentacije.
Tako nekako i ja razmisljam.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#196 Re: Safet Sušić - Pape

Post by Tomahawk11 »

Pa dobro, mislim da je on zavrsio sa reprezentacijom, pa bi trebali i mi da podvucemo crtu, jel.
Ohladio sam se i ja kad sam vidio postavu kontra Nigerije, al bilo proslo.
Sad covjek trenira ekipu prve turske lige i fino je poceo, doveo igraca koji je mlad i koji redovno daje golove.
User avatar
cyprus
Posts: 39275
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#197 Re: Safet Sušić - Pape

Post by cyprus »

Point. wrote:
spree wrote:realno pape je kriza trener i nikada mu halaliti necu sto je usrao tonu stvari, ali opet je nas i drago mi je da mu dobro ide. sto se mene tice nek postane prvak turske, ali deleko mu kuca bila od reprezentacije.
Tako nekako i ja razmisljam.
Jebemu mater, niste mi jasni... Dosad smo imali 10-tak propalih ciklusa, i samo jedan uspješan... I opet taj jedan jedini svijetli nije ono po čemu pamtite čovjeka, nego po onome što je zajebo :-) To je kao da navijači Lestera Ranijera zapamte po ovoj, a ne onoj prošloj sezoni...

Bez obzira na sve očigledne limite, greške i nonsense koje je imao, ja ću Papeta kako je i normalno prvenstveno pamtiti po odlasku u Brazil... Ona noć nakon pobjede u Litvaniji mi je jedna od najdražih u životu... I zato veliko hvala i Papetu između ostalog... Da ništa drugog, zbog tog osjećaja one noći, halal mu za sve drugo od mene...

:)
User avatar
spree
Posts: 7881
Joined: 04/04/2009 02:10
Location: oʌǝɾɐɹɐs

#198 Re: Safet Sušić - Pape

Post by spree »

cyprus wrote:
Jebemu mater, niste mi jasni... Dosad smo imali 10-tak propalih ciklusa, i samo jedan uspješan... I opet taj jedan jedini svijetli nije ono po čemu pamtite čovjeka, nego po onome što je zajebo :-) To je kao da navijači Lestera Ranijera zapamte po ovoj, a ne onoj prošloj sezoni...

Bez obzira na sve očigledne limite, greške i nonsense koje je imao, ja ću Papeta kako je i normalno prvenstveno pamtiti po odlasku u Brazil... Ona noć nakon pobjede u Litvaniji mi je jedna od najdražih u životu... I zato veliko hvala i Papetu između ostalog... Da ništa drugog, zbog tog osjećaja one noći, halal mu za sve drugo od mene...

:)
ne mogu jer mi uvijek u glavi misao sta samo mogli uraditi. previse banalnih gresaka, gluposti, nepotizma, tvrdoglavosti, neke zajedljivosti itd. jbg da je ono nesto nehoticno pogrijesio, pa hajde. ovako nikako ne mogu zaboraviti i vjecno ce me proganjati misao sta da je bio neki drugi trener. cak ni ona noc poslije litvanije ne moze to izbrisati, a i meni je jedna od najboljih u zivotu.
User avatar
Point.
Posts: 27789
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#199 Re: Safet Sušić - Pape

Post by Point. »

cyprus wrote:
Point. wrote:
spree wrote:realno pape je kriza trener i nikada mu halaliti necu sto je usrao tonu stvari, ali opet je nas i drago mi je da mu dobro ide. sto se mene tice nek postane prvak turske, ali deleko mu kuca bila od reprezentacije.
Tako nekako i ja razmisljam.
Jebemu mater, niste mi jasni... Dosad smo imali 10-tak propalih ciklusa, i samo jedan uspješan... I opet taj jedan jedini svijetli nije ono po čemu pamtite čovjeka, nego po onome što je zajebo :-) To je kao da navijači Lestera Ranijera zapamte po ovoj, a ne onoj prošloj sezoni...

Bez obzira na sve očigledne limite, greške i nonsense koje je imao, ja ću Papeta kako je i normalno prvenstveno pamtiti po odlasku u Brazil... Ona noć nakon pobjede u Litvaniji mi je jedna od najdražih u životu... I zato veliko hvala i Papetu između ostalog... Da ništa drugog, zbog tog osjećaja one noći, halal mu za sve drugo od mene...

:)
Kao sto rece momak iznad, previse se skupilo sranja u ciklusu za poslije Brazila, ostao je taj gorak ukus koji je nekako tesko saprati. I meni je ta noc u Viliniusu definitivno jedna od najdrazih i hvala mu za to zaista, ali ostaje ono ali....mogli smo mnogo vise.
User avatar
vicious
Posts: 6869
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#200 Re: Safet Sušić - Pape

Post by vicious »

cyprus wrote:
Point. wrote:
spree wrote:realno pape je kriza trener i nikada mu halaliti necu sto je usrao tonu stvari, ali opet je nas i drago mi je da mu dobro ide. sto se mene tice nek postane prvak turske, ali deleko mu kuca bila od reprezentacije.
Tako nekako i ja razmisljam.
Jebemu mater, niste mi jasni... Dosad smo imali 10-tak propalih ciklusa, i samo jedan uspješan... I opet taj jedan jedini svijetli nije ono po čemu pamtite čovjeka, nego po onome što je zajebo :-) To je kao da navijači Lestera Ranijera zapamte po ovoj, a ne onoj prošloj sezoni...

Bez obzira na sve očigledne limite, greške i nonsense koje je imao, ja ću Papeta kako je i normalno prvenstveno pamtiti po odlasku u Brazil... Ona noć nakon pobjede u Litvaniji mi je jedna od najdražih u životu... I zato veliko hvala i Papetu između ostalog... Da ništa drugog, zbog tog osjećaja one noći, halal mu za sve drugo od mene...

:)
Tako je cypruse, aferim :thumbup:
Ako ništa treba iskazati bar malo poštovanja prema čovjeku koji nas je odveo na SP (a i najboljem igraču BiH ikad). :D
Post Reply