Safet Sušić - Pape

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
User avatar
JoseMujica
Posts: 27418
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: škripe oko Lištice
Grijem se na: Legitimnost
Vozim: Političko Sarajevo
Horoskop: Poskok

#1 Safet Sušić - Pape

Post by JoseMujica »

Da li ćemo ubro imati priliku da pratimo nove avanture našeg najuspješnijeg selektora ikada Safeta Saje Sušića Papeta :D
Posao blizu realizacije
Razgovori obavljeni, Sušić pronašao novi posao?

Safet Sušić će vjerovatno naredni posao imati kao selektor Alžira, javljaju tamošnji mediji.

Proslavljeni bh. fudbaler je bez posla otkako je u januaru dobio otkaz u Evianu, a u posljednje vrijeme sve više se piše o tome da će na kormilu reprezentacije Alžira naslijediti Christiana Gourcuffa. Nedavno je Sušić izjavio da ne bi imao ništa protiv preuzimanja Alžira, a navodno najuspješniji selektor u historiji naše reprezentacije je već obavio razgovore sa čelnicima alžirske reprezentacije i posao je blizu realizacije.

Alžir poslije tri pobjede i remija zauzima prvu poziciju u kvalifikacionoj grupi za Afrički kup nacija i još samo jedna pobjeda je potrebna za plasman na kontinentalni šampionat. Također, popularno zvane 'Pustinjske lisice' će nastupiti i u završnoj fazi kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo u Rusiji.

Ukoliko Sušić postane selektor Alžira, to će mu ujedno biti deseti posao u dosadašnjoj trenerskoj karijeri. Prethodno je vodio Evian, Ankaraspor, Rizespor, Ankaragucu, Konyaspor, Istanbulspor, Hilal, Cannes i BiH.
SSemir
Posts: 4560
Joined: 26/02/2009 08:42

#2 Re: Safet Sušić - Pape

Post by SSemir »

i onda reci da nisi opterecen likom i djelom susica. i onda reci da imas zivot svoj.


nekima je safet susic smisao zivota.
User avatar
luckylaka
Posts: 22285
Joined: 15/01/2010 06:28

#3 Re: Safet Sušić - Pape

Post by luckylaka »

Alžirci su interes za Sušićem iskazali zbog činjenice da je jedini dosadašnji selektor koji je BiH uspio odvesti na jedno veliko takmičenje, a isto tako imali su ranije dobro iskustvo i sa bh. stručnjakom Vahidom Halilhodžićem.
"Ko ne bi želio da trenira reprezentaciju kao što je Alžir? Ipak, još uvijek nije bilo konkretnih razgovora i ne znam ko je uopšte predložio moje ime", izjavio je legendarni Safet Sušić i potom nastavio: "Ja sam slobodan već nekoliko mjeseci i od tada postoji mnogo stvari koje su mi interesantne. Ne želim da govorim o reprezentaciji Alžira mnogo, jer do sada nije bilo razgovora, ali znam da je Halilhodžić napravio tamo dobar posao. Također, Alžirci u svojim redovima imaju i sjajne fudbalere", istakao je. Sušić ističe da je pratio Alžir na Svjetskom prvenstvu u Brazilu.

Temu zakljucati,nidje veze sa naslovom
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 40543
Joined: 21/05/2012 22:46

#4 Re: Safet Sušić - Pape

Post by AmiĐa_Idriz »

I opet...
User avatar
DonEmir
Posts: 612
Joined: 31/07/2015 00:51
Location: Bihac

#5 Re: Safet Sušić - Pape

Post by DonEmir »

Nema veze sto ga je curica otresla, obuko je i on suknjicu :lol:
Paul F.
Posts: 3424
Joined: 05/02/2011 03:40
Location: Gdje vlast odluči
Contact:

#6 Re: Safet Sušić - Pape

Post by Paul F. »

Ma on je i sa Evijanom znanje pokazo. Ostavio ih na sredini tabele a juče u zoni ispadanja. Ne pratim detaljno al sinoć su dobili Brest i izašli iz zone ispadanja. Na njihovom forumu je već duže vrijeme priča kako su oni prije nekoliko godina pustili Brest da ih pobjedi jer je to Brestu trebalo pa bi bio red da se vrati usluga. Izgleda da se baš to i dogodilo sinoć.
User avatar
Point.
Posts: 27506
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#7 Re: Safet Sušić - Pape

Post by Point. »

Ma super je pokazao znanje. Sredina tabela sa timom koja je trebao biti u vrhu. Zbog znanja je vjerovatno dobio nogu.
Paul F.
Posts: 3424
Joined: 05/02/2011 03:40
Location: Gdje vlast odluči
Contact:

#8 Re: Safet Sušić - Pape

Post by Paul F. »

Ti po običaju ništa ne kontaš Čak ne možeš skontat da me tvoje "mišljenje" ne zanima. Ne moš skontat da nije dobio nogu nego je bio sporazumni raskid ugovora. Ne moš skontat da je klub pao kurcu za uši nakon njegovog odlaska.
User avatar
Point.
Posts: 27506
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#9 Re: Safet Sušić - Pape

Post by Point. »

Cuj "sporazumni raskid ugovora". :lol: Haj ako ce ti biti lakse. To je taj moderni jezik, obicno se to kaze otkaz, noga, fajronat.
Zamisli, pokazao je toliko znanje da je klub odlucio da "sporazumno raskine ugovor" u sred sezone. Koja logika. Mora da u Evianu nisu bili spremni za ogromnu kolicinu znanja gospodina Susica.
User avatar
DonEmir
Posts: 612
Joined: 31/07/2015 00:51
Location: Bihac

#10 Re: Safet Sušić - Pape

Post by DonEmir »

Paul F. wrote:Ma on je i sa Evijanom znanje pokazo. Ostavio ih na sredini tabele a juče u zoni ispadanja. Ne pratim detaljno al sinoć su dobili Brest i izašli iz zone ispadanja. Na njihovom forumu je već duže vrijeme priča kako su oni prije nekoliko godina pustili Brest da ih pobjedi jer je to Brestu trebalo pa bi bio red da se vrati usluga. Izgleda da se baš to i dogodilo sinoć.
Koga Susic uhaka, ne oporavlja se lahko.
Paul F.
Posts: 3424
Joined: 05/02/2011 03:40
Location: Gdje vlast odluči
Contact:

#11 Re: Safet Sušić - Pape

Post by Paul F. »

Jah, eto Safet igračima noge lomi a to teško zarasta. Pa sama činjenica što se taki ko ti slomiše da ga ocrne govori upravo Safetu u prilog.
User avatar
Artest
Posts: 3942
Joined: 12/05/2012 17:04

#12 Re: Safet Sušić - Pape

Post by Artest »

Nadam se da ce Sajke cim prije dobit novi angazman. Bez njeg nema price :oops:
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#13 Re: Safet Sušić - Pape

Post by insomnia78 »

Eno, macnu Evian Bresta u gostima 0-2 :-D
User avatar
commendatore
Posts: 6044
Joined: 26/03/2016 10:24
Location: Niodaklevačka VukojeBIHа

#14 Re: Safet Sušić - Pape

Post by commendatore »

tacno se nekad zapitam da li se narodno ponasamo isto silovana i maltretirana djeca - pa fasujemo Štokholmski sindrom - da izdizemo svoje tlacitelje i zlostavljace pa im svako malo poklanjamo neku paznju - i onda shvatim koliki nas kompleksi nize vrijednosti pucaju pa da i za ovakvu seosku varalicu i jednu veliku ojebinu - ponovo otvaramo jebenu temu :oops: :lol:
Crvena Tifoza
Posts: 10455
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#15 Re: Safet Sušić - Pape

Post by Crvena Tifoza »

Opet tema da pojedinci liječe komplekse i istresaju gaće. :roll:
Paul F.
Posts: 3424
Joined: 05/02/2011 03:40
Location: Gdje vlast odluči
Contact:

#16 Re: Safet Sušić - Pape

Post by Paul F. »

insomnia78 wrote:Eno, macnu Evian Bresta u gostima 0-2 :-D
Neki Evijanovi navijači misle da je namješteno. Nego, navijači sve manje dolaze na stadion pa je uprava spustila cijene ulaznica na 2 eura.
https://etgbilletterie.com/
User avatar
bingov buraz
Posts: 11329
Joined: 14/04/2009 20:23

#17 Re: Safet Sušić - Pape

Post by bingov buraz »

Point. wrote:Cuj "sporazumni raskid ugovora". :lol:
Nije se ni njemu vise treniralo :mrgreen:
User avatar
spree
Posts: 7856
Joined: 04/04/2009 02:10
Location: oʌǝɾɐɹɐs

#18 Re: Safet Sušić - Pape

Post by spree »

neka teme. najbolje teme na forumu evo vec par godina :D . pape ne odustaje od namjere da sjebe jos par ekipa. samo tesko naci levate. jel igdje redio ko trener, a da nije otjeran?
User avatar
luckylaka
Posts: 22285
Joined: 15/01/2010 06:28

#19 Re: Safet Sušić - Pape

Post by luckylaka »

Crvena Tifoza wrote:Opet tema da pojedinci liječe komplekse i istresaju gaće. :roll:
:thumbup:
User avatar
House
Posts: 46560
Joined: 17/03/2010 15:36

#20 Re: Safet Sušić - Pape

Post by House »

laka je tu :lol: :lol: :D

safete klocu, napuši nam se kur... zbog tebe euro gledam na tv-u jbt :-?
User avatar
luckylaka
Posts: 22285
Joined: 15/01/2010 06:28

#21 Re: Safet Sušić - Pape

Post by luckylaka »

House wrote:laka je tu :lol: :lol: :D

safete klocu, napuši nam se kur... zbog tebe euro gledam na tv-u jbt :-?
Ima jos jedan slican sto se na brasno smije ,da vas upoznam.Inace kada bi ja napisao ,,Mesha napusi se q..a zbog tebe nismo na euro propao bi u zemlji ili se vise nikada ne bi pojavio na ovom forumu.Valjda je to do odgoja,sta ja znam.Meni Mesha,Pape,Vaha,Svabo,Husref,Hase...su vise od igraca,trenera,selektora...ljudi,ljudine,idoli,legende.Ali kako kome.
Last edited by luckylaka on 03/05/2016 02:30, edited 1 time in total.
User avatar
House
Posts: 46560
Joined: 17/03/2010 15:36

#22 Re: Safet Sušić - Pape

Post by House »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

gasi temu tako ti allaha


evo Hin!!! :lol: uzivaj u americi ba :wink: jebes safeta i tinkija


btw.gotivim laku kao brata,ali mojne više safeta plizzzzz :D
Last edited by House on 03/05/2016 02:34, edited 1 time in total.
User avatar
House
Posts: 46560
Joined: 17/03/2010 15:36

#23 Re: Safet Sušić - Pape

Post by House »

Image
Paul F.
Posts: 3424
Joined: 05/02/2011 03:40
Location: Gdje vlast odluči
Contact:

#24 Re: Safet Sušić - Pape

Post by Paul F. »

commendatore wrote:tacno se nekad zapitam da li se narodno ponasamo isto silovana i maltretirana djeca - pa fasujemo Štokholmski sindrom - da izdizemo svoje tlacitelje i zlostavljace pa im svako malo poklanjamo neku paznju - i onda shvatim koliki nas kompleksi nize vrijednosti pucaju pa da i za ovakvu seosku varalicu i jednu veliku ojebinu - ponovo otvaramo jebenu temu :oops: :lol:
A ja se zapitam kako to da baš kad najveća fudbalska legenda dođe na kormilo repke i napravi najbolji rezultat u historiji, baš tada počnu i najveće pljuvačine.
User avatar
House
Posts: 46560
Joined: 17/03/2010 15:36

#25 Re: Safet Sušić - Pape

Post by House »

mala voli audi,mala voli bmw,mala voli dolare,mala voli evre...penje se na stolove,voli separeee,nemoj biti siguran da mala voli tebe

:lol: :lol: :lol: lock!
Post Reply