Sa kakvim muskarcem nikada ne biste mogle biti?

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
vinja
Posts: 245
Joined: 15/10/2007 15:26
Location: Mostar

#301

Post by vinja »

danas wrote:
mamica 31 wrote:
teletrader wrote: Sta se ti javljas idi cisti snijeg dok vam nije novi pao...

:D
Hosh' da ti se cho'ek oklizne i sta istegne ili slomi pa te nece moci voditi u shopping..:D
Onda ces sve morati narucivati iz kataloga,a znas da ti nikada nista ne stoji kao na slikama onih manekenki..
ja cekam da coek dodje sa posla, pa nek on ocisti :D
ja sam bolan dama :oops: :D a u shopping idem sama, jer mrzim da mi musko prevrce ocima, dok ja prevrcem po policama :D
nema mi nista gore kad musko podje kukat kako mu smeta guzva i kako mu svaki par cizama izgleda skoro pa isto :oops:
koja to hoce da on ide sa njom u shopping :shock: :shock: :? :lol: :lol: :lol:

koji ce mi ON kua :lol: nemam preca posla nego slusat kako mi govori -- ali ti vec imas crne cipele :x :D a ako vec mora, njega ostavis u apple store ili u bang & olufsen, i pokupis ga poslije 4 sata :lol:
ja mom kazem - ali ja vec imam troje crne cipele, a on kaze, ali vidi kako su super, ako nes' ti ja cu ti ih kupiti...sta da radim... :-)
nego, moj jednostavno obozava da se ja sva upicmanim, a njegov ukus je najjednostavnije zadovoljiti tako sto ce on to odabrati...covjek voli ici u shoping, da vidite kako sebi bira stvari - ja njega tjeram iz radnje...

Sa tim tvojim ni ja ne bih isla u shoping. Samo bi mi se posr'o u ceif...
seansarah
Posts: 45
Joined: 29/06/2007 11:14

#302

Post by seansarah »

A joj divnih muskaraca, gdje ste to nasli?

Moj je jako romantican...kad upalim svijece kod kuce i napravim finu atmosferu kad dodze kuci on me pita: " Jel to neko umro? "

Inace meni ne treba muskarac za shopping, niti za razglabanje i pricu neku, nemora razumjeti uvijek moje osjecaje (jer nemoze ipak su razliciti musko i zensko), ne trazim nista jer sve sama mogu ostvariti. Mora biti ponajprije prijatelj, dobar otac svojoj djeci i ljubavnik za 10 :D
User avatar
black
Posts: 17150
Joined: 19/06/2004 16:00
Location: ispod tresnje

#303

Post by black »

koja razmazena shmizla...
mamica papucarka
Posts: 8025
Joined: 31/10/2004 16:03
Location: negdje

#304

Post by mamica papucarka »

seansarah wrote:A joj divnih muskaraca, gdje ste to nasli?

Moj je jako romantican...kad upalim svijece kod kuce i napravim finu atmosferu kad dodze kuci on me pita: " Jel to neko umro? "

Inace meni ne treba muskarac za shopping, niti za razglabanje i pricu neku, nemora razumjeti uvijek moje osjecaje (jer nemoze ipak su razliciti musko i zensko), ne trazim nista jer sve sama mogu ostvariti. Mora biti ponajprije prijatelj, dobar otac svojoj djeci i ljubavnik za 10 :D
podapisujem :Dosim ove preve recenice :D
User avatar
horns&drums
Posts: 15667
Joined: 16/03/2004 16:24
Location: Quaff a cup to the dead already and hooray for the next to die

#305

Post by horns&drums »

Sa kakvim muskarcem nikada ne biste mogle biti?
Ili mozda imate drukciji ukus? :D:D

Image


Image
mamica papucarka
Posts: 8025
Joined: 31/10/2004 16:03
Location: negdje

#306

Post by mamica papucarka »

black wrote:koja razmazena shmizla...
dobra je :lol: imam jednu jaranicu ista ona, a nije Hercegovka :D
a ja opet ne mogu muiskarce koji biraju odjecu ko zene. Satima :roll:
vinja
Posts: 245
Joined: 15/10/2007 15:26
Location: Mostar

#307

Post by vinja »

I, mozete pricati koliko hocete o pederluku, papanluku, beskicmenjacima...je l' to neodlazak u shoping velika potvrda muzevnosti? TO ga cini muskom?! fuj. Nesto puuuuno zajebanije mog cini muskim, i to toliko da njegova muskost ne dolazi u pitanje odlaskom u radnju...hehehe...koliko malo treba da se ovdje necija "muskost" poljulja...odlazak u shoping...ljudiiiii, nije valjda da ste toliki "muskarci"...
Imala sam ja jednog takvog...shabloniziranog..."ne, to muski ne rade...ne vole...pederski je..." Nikada nije u radnju usao sa mnom, kao nije kont'o razliku izmedju ove i one suknje ( meni to zvuci a litl bit retardirano...)...i na kraju se ispostavi da je takav pichich u dusi, fuj, fuj, fuj. Te sto se drze shablona...tih se ja bojim, burazeru...znas ono...sta ce raja rec' ako me vidi...e, to su pichichi za mene...ko nema "muda" zivjeti kako hoce i raditi sta hoce, nego je zvjezda vodilja - shablon... e, .ebo tak'o "musko"...
Ivanche
Posts: 349
Joined: 01/10/2007 11:29

#308

Post by Ivanche »

gdje ih nadje mame ti...nista od mog rucka danas
*mima*

#309

Post by *mima* »

Vinja...........jeli ovo tvoja ispovjedaonica?
User avatar
horns&drums
Posts: 15667
Joined: 16/03/2004 16:24
Location: Quaff a cup to the dead already and hooray for the next to die

#310

Post by horns&drums »

Ivanche wrote:gdje ih nadje mame ti...nista od mog rucka danas
Evo da popravimo apetit :D:D:D

Image
vinja
Posts: 245
Joined: 15/10/2007 15:26
Location: Mostar

#311

Post by vinja »

black wrote:koja razmazena shmizla...
:D jesam, jesam!!! i uzivam u tome!!! :D
Ivanche
Posts: 349
Joined: 01/10/2007 11:29

#312

Post by Ivanche »

horns&drums wrote:
Ivanche wrote:gdje ih nadje mame ti...nista od mog rucka danas
Evo da popravimo apetit :D:D:D

Image
Ma ti ces meni srediti liniju ko niko :D cak me i u anoreksiju ubaciti...ebem tiiiii
User avatar
horns&drums
Posts: 15667
Joined: 16/03/2004 16:24
Location: Quaff a cup to the dead already and hooray for the next to die

#313

Post by horns&drums »

Anorexija, bulimija, sve to meni isto :lol: :lol:
User avatar
van Basten
Posts: 7534
Joined: 21/09/2006 02:59

#314

Post by van Basten »

seansarah wrote:A joj divnih muskaraca, gdje ste to nasli?

Moj je jako romantican...kad upalim svijece kod kuce i napravim finu atmosferu kad dodze kuci on me pita: " Jel to neko umro? "

Inace meni ne treba muskarac za shopping, niti za razglabanje i pricu neku, nemora razumjeti uvijek moje osjecaje (jer nemoze ipak su razliciti musko i zensko), ne trazim nista jer sve sama mogu ostvariti. Mora biti ponajprije prijatelj, dobar otac svojoj djeci i ljubavnik za 10 :D
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
be highirly
Posts: 469
Joined: 02/09/2007 10:37

#315

Post by be highirly »

anais_nin wrote:beskicmenjake i papke nalazim neprivlacnim, ali kad se sve sabere i oduzme jedino sto sigurno znam je da ne bih mogla biti s nekim koga ne smatram dobrim covjekom....

kako bioloski sat otkucava vrijeme tako i kriteriji lagano opadaju :D ...

nego jebo musko ako ne voli janjetinu i futbal :D a voli ici sa naze u shopping :P
shin
Posts: 7092
Joined: 19/09/2005 10:52

#316

Post by shin »

Ivanche wrote:
horns&drums wrote:
Ivanche wrote:gdje ih nadje mame ti...nista od mog rucka danas
Evo da popravimo apetit :D:D:D

Image
Ma ti ces meni srediti liniju ko niko :D cak me i u anoreksiju ubaciti...ebem tiiiii
Vidi mu jaja obrijanih :lol: :lol: :lol:
Ivanche
Posts: 349
Joined: 01/10/2007 11:29

#317

Post by Ivanche »

shin wrote:
Ivanche wrote:
horns&drums wrote: Evo da popravimo apetit :D:D:D

Image
Ma ti ces meni srediti liniju ko niko :D cak me i u anoreksiju ubaciti...ebem tiiiii
Vidi mu jaja obrijanih :lol: :lol: :lol:
vidi ti .... :lol: :lol:
User avatar
ja_cura_
Posts: 941
Joined: 14/03/2007 10:10
Location: Sarajevo

#318

Post by ja_cura_ »

:lol: :lol: :lol:
teletrader
Posts: 801
Joined: 29/12/2005 14:40

#319

Post by teletrader »

anais_nin wrote:
teletrader wrote: PMSovi i slicni Kapelski Kresovi..
:-)
Ne znam mozhda ja kao skolovani automaticar sve posmatram kroz onu "A+B=C" bez kvadratnih korijena i sl. komplikacija,ali ako bih primjetio da si natakarena,ja bih te zaista pitao da li imas tehnickih problema (da potvrdim svoje sumnje jer je sasvim moguce da sam ja nesto rekao/ucinio) i ako bi potvrdno odgovorila,otisao bih u svoju sobu i citao Alan Fordove dok te ne prodje kriza.. :)
Bezuslovna pazhnja je nesto jako lijepo i fino,ali onda ako je previse pazhnje neki ispadnu mekusci,ako je premalo,prebacuje nam se da smo "Homo Balcanicusi"...gdje je tu kraj?
sve zavisi od zene....ja kad imam tehnickih problema raspilavim se i trazim njeznost, nisam nadrkana nego samo osjetljiva....da mi tako okrenes ledja i odes citati alan fordove, ne bi se fino proveli ni ti ni alan fordovi :D
Ali draga Anais radi se o najboljih prvih 100 epizoda.. :) Sve brizhno sakupljane za vrijeme ljetnih raspusta prije agresije na dragu nam Hercegovinu i Bosnu..
Zamisli da udjes u sobu (pod tehnickim problemima),raspilavljena,zheljna njezhnosti i razumjevanja..
A ja gledam zadnjih 20 minuta "Aliens 2" na PCu :D
seansarah
Posts: 45
Joined: 29/06/2007 11:14

#320

Post by seansarah »

vinja wrote:I, mozete pricati koliko hocete o pederluku, papanluku, beskicmenjacima...je l' to neodlazak u shoping velika potvrda muzevnosti? TO ga cini muskom?! fuj. Nesto puuuuno zajebanije mog cini muskim, i to toliko da njegova muskost ne dolazi u pitanje odlaskom u radnju...hehehe...koliko malo treba da se ovdje necija "muskost" poljulja...odlazak u shoping...ljudiiiii, nije valjda da ste toliki "muskarci"...
Imala sam ja jednog takvog...shabloniziranog..."ne, to muski ne rade...ne vole...pederski je..." Nikada nije u radnju usao sa mnom, kao nije kont'o razliku izmedju ove i one suknje ( meni to zvuci a litl bit retardirano...)...i na kraju se ispostavi da je takav pichich u dusi, fuj, fuj, fuj. Te sto se drze shablona...tih se ja bojim, burazeru...znas ono...sta ce raja rec' ako me vidi...e, to su pichichi za mene...ko nema "muda" zivjeti kako hoce i raditi sta hoce, nego je zvjezda vodilja - shablon... e, .ebo tak'o "musko"...
jel to neko reko da ti je muz papucar? nisam nigdje procitala!
moj muz ide da mi kupi zensku higijenu bez problema ako ga zamolim, znaci njega boli briga sta ce ko misliti...i opet necu da ga vodim po trgovinama. sta molim te meni neko treba za shopping...pogotovo kad neko ide samnom eto samo da se ja nebi mozda ljutila ako vise voli gledati TV ili sjediti u kaficu dok zavrsim... dam mu Nintendo DS u ruke, novine, folovi, ....on sretan, ja sretna!

ma mi zene hocemo muskarca, neka prica ko god sta hoce....razumjevanje, diskutiranje, analiziranje, shopping....pa netreba mi onda muz....imam najbolju prijateljicu!
teletrader
Posts: 801
Joined: 29/12/2005 14:40

#321

Post by teletrader »

vinja wrote:
danas wrote:
mamica 31 wrote: ja cekam da coek dodje sa posla, pa nek on ocisti :D
ja sam bolan dama :oops: :D a u shopping idem sama, jer mrzim da mi musko prevrce ocima, dok ja prevrcem po policama :D
nema mi nista gore kad musko podje kukat kako mu smeta guzva i kako mu svaki par cizama izgleda skoro pa isto :oops:
koja to hoce da on ide sa njom u shopping :shock: :shock: :? :lol: :lol: :lol:

koji ce mi ON kua :lol: nemam preca posla nego slusat kako mi govori -- ali ti vec imas crne cipele :x :D a ako vec mora, njega ostavis u apple store ili u bang & olufsen, i pokupis ga poslije 4 sata :lol:
ja mom kazem - ali ja vec imam troje crne cipele, a on kaze, ali vidi kako su super, ako nes' ti ja cu ti ih kupiti...sta da radim... :-)
nego, moj jednostavno obozava da se ja sva upicmanim, a njegov ukus je najjednostavnije zadovoljiti tako sto ce on to odabrati...covjek voli ici u shoping, da vidite kako sebi bira stvari - ja njega tjeram iz radnje...

Sa tim tvojim ni ja ne bih isla u shoping. Samo bi mi se posr'o u ceif...
E kad su cizme u pitanju tad bih i ja u shopping,pod uslovom da ja biram :)
I placam..
Ovo za PMS moram procitati jos jedno 20tak puta,mozhda skontam sta je pisac htio da kazhe :)
mamica papucarka
Posts: 8025
Joined: 31/10/2004 16:03
Location: negdje

#322

Post by mamica papucarka »

teletrader wrote:
vinja wrote:
danas wrote: koja to hoce da on ide sa njom u shopping :shock: :shock: :? :lol: :lol: :lol:

koji ce mi ON kua :lol: nemam preca posla nego slusat kako mi govori -- ali ti vec imas crne cipele :x :D a ako vec mora, njega ostavis u apple store ili u bang & olufsen, i pokupis ga poslije 4 sata :lol:
ja mom kazem - ali ja vec imam troje crne cipele, a on kaze, ali vidi kako su super, ako nes' ti ja cu ti ih kupiti...sta da radim... :-)
nego, moj jednostavno obozava da se ja sva upicmanim, a njegov ukus je najjednostavnije zadovoljiti tako sto ce on to odabrati...covjek voli ici u shoping, da vidite kako sebi bira stvari - ja njega tjeram iz radnje...

Sa tim tvojim ni ja ne bih isla u shoping. Samo bi mi se posr'o u ceif...
E kad su cizme u pitanju tad bih i ja u shopping,pod uslovom da ja biram :)
I placam..
Ovo za PMS moram procitati jos jedno 20tak puta,mozhda skontam sta je pisac htio da kazhe :)
jest ti fazon :lol:
vinja
Posts: 245
Joined: 15/10/2007 15:26
Location: Mostar

#323

Post by vinja »

seansarah wrote: jel to neko reko da ti je muz papucar? nisam nigdje procitala!
moj muz ide da mi kupi zensku higijenu bez problema ako ga zamolim, znaci njega boli briga sta ce ko misliti...i opet necu da ga vodim po trgovinama. sta molim te meni neko treba za shopping...pogotovo kad neko ide samnom eto samo da se ja nebi mozda ljutila ako vise voli gledati TV ili sjediti u kaficu dok zavrsim... dam mu Nintendo DS u ruke, novine, folovi, ....on sretan, ja sretna!

ma mi zene hocemo muskarca, neka prica ko god sta hoce....razumjevanje, diskutiranje, analiziranje, shopping....pa netreba mi onda muz....imam najbolju prijateljicu!

prvo, nije mi muz...
nisam rekla da ga ja vodim...on voli ici sa mnom i birati mi haljinice i stiklice...covjek to voli, uziva u tome. A uzivam i ja. I eto.
Za zadnji pasos ti mogu samo jedno reci - a to je da svako od nas trazi nesto drugo...ne bi postojala ova tema da trazimo sve isto...jednostavno nam se iste stvari (ne) bi svidjale... meni je super, super sto sa mojim mogu o svemu pricati, sto mozemo normala skupa gledati tekmu, sto volimo masu istih stvari i uzivamo bilo sta raditi skupa...i nakon toliko godina...meni u muskicu treba potpuna osoba koja mi je i ljubavnik i frend, koji ce me maziti i paziti i sa kojim se mogu do krvi posvadjati...ja to htjela u jednoj osobi - ja nasla :)
Ako tebi nije fora "razumjevanje, diskutiranje, analiziranje, shopping....", meni je to ok, bitno da si sretna, da si nasla sto si trazila, zar ne? Ja, npr. ne bih mogla biti sa nekim ako ne bi bilo "razumijevanja, diskutiranja, analiziranja..." (shoping mi nije toliko vazan :P ). Ja bih umrla od dosade sa takvim. Ali, svi smo mi jako razliciti, poenta ove teme...
mamica papucarka
Posts: 8025
Joined: 31/10/2004 16:03
Location: negdje

#324

Post by mamica papucarka »

vinja wrote:
seansarah wrote: jel to neko reko da ti je muz papucar? nisam nigdje procitala!
moj muz ide da mi kupi zensku higijenu bez problema ako ga zamolim, znaci njega boli briga sta ce ko misliti...i opet necu da ga vodim po trgovinama. sta molim te meni neko treba za shopping...pogotovo kad neko ide samnom eto samo da se ja nebi mozda ljutila ako vise voli gledati TV ili sjediti u kaficu dok zavrsim... dam mu Nintendo DS u ruke, novine, folovi, ....on sretan, ja sretna!

ma mi zene hocemo muskarca, neka prica ko god sta hoce....razumjevanje, diskutiranje, analiziranje, shopping....pa netreba mi onda muz....imam najbolju prijateljicu!

prvo, nije mi muz...
nisam rekla da ga ja vodim...on voli ici sa mnom i birati mi haljinice i stiklice...covjek to voli, uziva u tome. A uzivam i ja. I eto.
Za zadnji pasos ti mogu samo jedno reci - a to je da svako od nas trazi nesto drugo...ne bi postojala ova tema da trazimo sve isto...jednostavno nam se iste stvari (ne) bi svidjale... meni je super, super sto sa mojim mogu o svemu pricati, sto mozemo normala skupa gledati tekmu, sto volimo masu istih stvari i uzivamo bilo sta raditi skupa...i nakon toliko godina...meni u muskicu treba potpuna osoba koja mi je i ljubavnik i frend, koji ce me maziti i paziti i sa kojim se mogu do krvi posvadjati...ja to htjela u jednoj osobi - ja nasla :)
Ako tebi nije fora "razumjevanje, diskutiranje, analiziranje, shopping....", meni je to ok, bitno da si sretna, da si nasla sto si trazila, zar ne? Ja, npr. ne bih mogla biti sa nekim ako ne bi bilo "razumijevanja, diskutiranja, analiziranja..." (shoping mi nije toliko vazan :P ). Ja bih umrla od dosade sa takvim. Ali, svi smo mi jako razliciti, poenta ove teme...
cek, cek....
Ti uzivas u tome sto on uziva ugacajuci tebi :D
Legendo :lol: Jesam li dobro skontala :oops:
User avatar
danas
Posts: 18796
Joined: 11/03/2005 19:40
Location: 10th circle...

#325

Post by danas »

seansarah wrote:A joj divnih muskaraca, gdje ste to nasli?

Moj je jako romantican...kad upalim svijece kod kuce i napravim finu atmosferu kad dodze kuci on me pita: " Jel to neko umro? "

Inace meni ne treba muskarac za shopping, niti za razglabanje i pricu neku, nemora razumjeti uvijek moje osjecaje (jer nemoze ipak su razliciti musko i zensko), ne trazim nista jer sve sama mogu ostvariti. Mora biti ponajprije prijatelj, dobar otac svojoj djeci i ljubavnik za 10 :D
otprilike tako... :)

moj je jednom dosao kuci sa ogromnim buketom cvijeca -- ja reko, sta si sad zagovno pa se vadis :D :D srecom, ispostavilo se da su imali neki prijem na poslu, pa im rekli da uzmu aranzmane i ponesu kuci jer bi propalo... koje fuckin' olaksanje :lol: :lol:
Post Reply