Sa kakvim muskarcem nikada ne biste mogle biti?

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
black
Posts: 17174
Joined: 19/06/2004 16:00
Location: ispod tresnje

#276

Post by black »

Lucy01 wrote:
black wrote:
jeste u predjelu grudnog kosha :oops: :D (chudo nije odavno to naglasila) :P
A zena, jelTe, ne moze biti nigdje drugo grandiozna, ako je tu grandiozna :D
svaka zena je bespomocna dok joj se ne osusi lak na noktima :D :P
User avatar
Saian
Posts: 15351
Joined: 08/04/2004 21:50

#277

Post by Saian »

Lucy01 wrote:
black wrote:
jeste u predjelu grudnog kosha :oops: :D (chudo nije odavno to naglasila) :P
A zena, jelTe, ne moze biti nigdje drugo grandiozna, ako je tu grandiozna :D
bleki, ako sad priznash da si shoven mozhes na Tajland bRez beda :D :D :D
User avatar
lady midnight
Posts: 2624
Joined: 24/04/2007 16:06
Location: iznad oblaka

#278

Post by lady midnight »

black wrote:a dje ste vi u svemu tome :oops: :D :P
a ko smo to "mi" :oops: :D

mi recimo lichno (pluralis majestatis) smo (nazhalost) znale biti tu kad je gorilo na stvarima koje se ovdje spomenushe, pa znamo o chemu prichamo ;)
isto tako mi (ovo se vec odnosi i na druge aktivne ladies na ovoj temi) mozhda ne bi ni rezonovale ovako da sebi na osnovu zrelog zhivotnog doba (hebo one dvije godine koje konstantno tapkaju u mjestu :P:D) ne umishljamo da ipak malo bolje poznajemo ljude od nakvih teenie balavaca koji bi shirili svoje horizonte time shto gaze po svemu shto je dobro i vrijedno poshtovanja.
a valjda smo iz istih razloga i davno prestale vjerovati u to da postoje savrsheni ljudi, ukljuchujuci i nas same (izuzimam karabaju, on je bezbeli savrshen :D), pa i ne trazhimo savrshenstvo (ako uopce trazhimo ishta, je li :D) nego chisto onakve osobe koje ce biti to shto jesu i koje ce nas prihvatiti takvima kakve jesmo, ukljuchujuci i slabosti i mane - ali bez pretvaranja, varanja, kuliranja, glumazhe, poliranja vlastitog ega kroz vrijedjanje i povrijedjivanje trecih lica, itd. itd. pa ako se kockice slozhe (recimo kod sitnica, shto je jako bitno :D:D) - super stvar. ako ne - dobro i onda, ali valja sebe pogledati u ogledalo i josh biti u stanju ugledati neshto shto se zove obraz. ;)
eto, tu negdje smi mi :)
FFK as Lucy01
Posts: 3336
Joined: 20/04/2005 17:57
Location: USA

#279

Post by FFK as Lucy01 »

black wrote:
svaka zena je bespomocna dok joj se ne osusi lak na noktima :D :P
Ja svoje ne lakiram...nemam kad od kopanja kOmpirova :D

Sai, uzmi kokice i budi napet :D
User avatar
danas
Posts: 18796
Joined: 11/03/2005 19:40
Location: 10th circle...

#280

Post by danas »

black wrote:
Lucy01 wrote:
black wrote:
jeste u predjelu grudnog kosha :oops: :D (chudo nije odavno to naglasila) :P
A zena, jelTe, ne moze biti nigdje drugo grandiozna, ako je tu grandiozna :D
svaka zena je bespomocna dok joj se ne osusi lak na noktima :D :P
ma kakvi :D
dok je lak jos vlazan ona hemija bolan pece... ubilo se za ekstra efekta kad mu rip a new one :oops: :D
User avatar
Saian
Posts: 15351
Joined: 08/04/2004 21:50

#281

Post by Saian »

Lucy01 wrote: Sai, uzmi kokice i budi napet :D
evo ko na tuti :D :D :D
User avatar
karabaja-x
Posts: 2051
Joined: 02/02/2007 04:54
Location: mangala mangala (ako ste a big fish in a small pond, morate adoptirat a low key profile)

#282

Post by karabaja-x »

Arslan wrote:
karabaja-x wrote:
Arslan wrote: i izgleda onog, hvali se glavo kad vec niko nece da te pohvali..
a i one, idem cestom ispala mi cuna, niko o njoj ne vodi racuna
vazno je da si ti primjetio da je ispala..
a sto je jos vaznije, jebe mi se za to
User avatar
black
Posts: 17174
Joined: 19/06/2004 16:00
Location: ispod tresnje

#283

Post by black »

lady midnight wrote:
black wrote:a dje ste vi u svemu tome :oops: :D :P
a ko smo to "mi" :oops: :D

mi recimo lichno (pluralis majestatis) smo (nazhalost) znale biti tu kad je gorilo na stvarima koje se ovdje spomenushe, pa znamo o chemu prichamo ;)
isto tako mi (ovo se vec odnosi i na druge aktivne ladies na ovoj temi) mozhda ne bi ni rezonovale ovako da sebi na osnovu zrelog zhivotnog doba (hebo one dvije godine koje konstantno tapkaju u mjestu :P:D) ne umishljamo da ipak malo bolje poznajemo ljude od nakvih teenie balavaca koji bi shirili svoje horizonte time shto gaze po svemu shto je dobro i vrijedno poshtovanja.
a valjda smo iz istih razloga i davno prestale vjerovati u to da postoje savrsheni ljudi, ukljuchujuci i nas same (izuzimam karabaju, on je bezbeli savrshen :D), pa i ne trazhimo savrshenstvo (ako uopce trazhimo ishta, je li :D) nego chisto onakve osobe koje ce biti to shto jesu i koje ce nas prihvatiti takvima kakve jesmo, ukljuchujuci i slabosti i mane - ali bez pretvaranja, varanja, kuliranja, glumazhe, poliranja vlastitog ega kroz vrijedjanje i povrijedjivanje trecih lica, itd. itd. pa ako se kockice slozhe (recimo kod sitnica, shto je jako bitno :D:D) - super stvar. ako ne - dobro i onda, ali valja sebe pogledati u ogledalo i josh biti u stanju ugledati neshto shto se zove obraz. ;)
eto, tu negdje smi mi :)
znao sam ja da ces ti na moju neozbiljnost odgovoriti ozbiljno :P
i naravno slazem se...voliti necije mane isto koliko i vrline ;) :D
User avatar
danas
Posts: 18796
Joined: 11/03/2005 19:40
Location: 10th circle...

#284

Post by danas »

black wrote: i naravno slazem se...voliti necije mane isto koliko i vrline ;) :D
kao npr. :oops: :D :D
User avatar
lady midnight
Posts: 2624
Joined: 24/04/2007 16:06
Location: iznad oblaka

#285

Post by lady midnight »

black wrote:
znao sam ja da ces ti na moju neozbiljnost odgovoriti ozbiljno :P
i naravno slazem se...voliti necije mane isto koliko i vrline ;) :D
e pa kad si znao, onda si sam to trazhio :P:D
neozbiljnost je inache vrlina plaho dostojna simpatija :D:D:D
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#286

Post by anais_nin »

danas wrote:
karabaja-x wrote:ne samo da nisam los, cakstavise, ja sam fenomenalan, maltene fantastican
samo te jebe taj jebenhausen... :oops: :D
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

to nije nista sta ce tek da ga *ebe :oops:
User avatar
danas
Posts: 18796
Joined: 11/03/2005 19:40
Location: 10th circle...

#287

Post by danas »

anais_nin wrote:
danas wrote:
karabaja-x wrote:ne samo da nisam los, cakstavise, ja sam fenomenalan, maltene fantastican
samo te jebe taj jebenhausen... :oops: :D
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

to nije nista sta ce tek da ga *ebe :oops:
sa vazeljin ili bez? :oops: :D
User avatar
karabaja-x
Posts: 2051
Joined: 02/02/2007 04:54
Location: mangala mangala (ako ste a big fish in a small pond, morate adoptirat a low key profile)

#288

Post by karabaja-x »

anais_nin wrote:
danas wrote:
karabaja-x wrote:ne samo da nisam los, cakstavise, ja sam fenomenalan, maltene fantastican
samo te jebe taj jebenhausen... :oops: :D
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

to nije nista sta ce tek da ga *ebe :oops:
sta to, svi bi da jebu mene...stan'te u red koke
User avatar
black
Posts: 17174
Joined: 19/06/2004 16:00
Location: ispod tresnje

#289

Post by black »

jedan istocnjak reche, 'zena je akrep ciji je stisak sladak' :D
User avatar
karabaja-x
Posts: 2051
Joined: 02/02/2007 04:54
Location: mangala mangala (ako ste a big fish in a small pond, morate adoptirat a low key profile)

#290

Post by karabaja-x »

mene niko ne moze dojebat....haj vozdra odoh kuci
User avatar
danas
Posts: 18796
Joined: 11/03/2005 19:40
Location: 10th circle...

#291

Post by danas »

de nam jos malo te istocnjacke mudrosti :D :lol:
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#292

Post by anais_nin »

danas wrote:
anais_nin wrote:
danas wrote: samo te jebe taj jebenhausen... :oops: :D
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

to nije nista sta ce tek da ga *ebe :oops:
sa vazeljin ili bez? :oops: :D
cuj jos i vazeljin :oops: ako mu dam vazeljin jos ce ocekivati da ga pomazim poslije :oops:
User avatar
Saian
Posts: 15351
Joined: 08/04/2004 21:50

#293

Post by Saian »

danas wrote:de nam jos malo te istocnjacke mudrosti :D :lol:
jel se ovo bleki sa Tajlanda javlja :D :D :D
User avatar
black
Posts: 17174
Joined: 19/06/2004 16:00
Location: ispod tresnje

#294

Post by black »

Saian wrote:
danas wrote:de nam jos malo te istocnjacke mudrosti :D :lol:
jel se ovo bleki sa Tajlanda javlja :D :D :D
jok, ja samo treniram tajlandski boks :D :P
zmijaIzmaj
Posts: 2574
Joined: 12/08/2006 13:28

#295

Post by zmijaIzmaj »

black, crn si ko akrep :D :D
User avatar
black
Posts: 17174
Joined: 19/06/2004 16:00
Location: ispod tresnje

#296

Post by black »

zmijaIzmaj wrote:black, crn si ko akrep :D :D
Image
User avatar
danas
Posts: 18796
Joined: 11/03/2005 19:40
Location: 10th circle...

#297

Post by danas »

black wrote:
zmijaIzmaj wrote:black, crn si ko akrep :D :D
Image
ja reko sa'ce je stisnut :lol: :lol: :lol:
zmijaIzmaj
Posts: 2574
Joined: 12/08/2006 13:28

#298

Post by zmijaIzmaj »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#299

Post by anais_nin »

karabaja-x wrote:mene niko ne moze dojebat....haj vozdra odoh kuci
al ima koji te mogu nadjebat :oops:
vinja
Posts: 245
Joined: 15/10/2007 15:26
Location: Mostar

#300

Post by vinja »

teletrader wrote:
vinja wrote:ufffffffffffffff

prvo i osnovno - ne smije biti pexo, inace me doticni apsolutno ne interesuje
drugo i osnovno - ja moram biti predmet njegovog obozavanja. 8-)

e, sada - ne volim glupe ljude, gdje su po automatskom sistemu ukljuceni nacionalisti
mrzim ljencine i nezrele likove :-)
mora biti sposoban za razgovor na bilo koju temu, mora me uvijek, uvijek, uvijek saslusati do kraja i pri tome biti jako zainteresovan za ono o cemu govorim, te isto kvalitetno komentarisati
mora mnogo setati i ici u shopinge sa mnom
i mora mi znati dati do znanja kada predjem liniju normalnog ponasanja..., s tim da s najvecom ozbiljnoscu i paznjom tolerise moj PMS, i da ga nikad, ni za zivu glavu ne spominje
ne smije me tretirati (bar ne svo vrijeme... :) ) kao princezicu, odnosno mora me tretirati kao osobu koja je sasvim sposobna boriti se sama za sebe

eto, to bi bila kombinacija sta ne smije i sta mora biti...meni nekako lakse napisati kakav mora da bude...kada bih pisala sta sve ne smije biti...uhhh...ne bih za 2 dana zavrsila...
sta cu ja, jesam razmazena i zahtjevam apsolutnu i bezuslovnu ljubav i paznju...ili sve ili nista...
i znate sta - on postoji :)
Jest' al u Bakijama... :)
Sada salu na stranu valjda se necete ljutiti ako se javi neko od muske populacije..
Tema Shopping:
@Vinja:
Hajde nam definisi shopping:
je li pod tim iskljuvico podrazumjevas "Shop til ya drop" izlete ili si ti mozhda djevojka iz snova,koja se mozhe povesti i u OBI,onda onaj "Keramed" itd. itd. gdje ces svoga dragog frapirati svojim znanjem o alatu...
ili se shopping iskljucivo svodi na nove cizmice,suknjice itd. jer po Bogu "sada ce Bajram a ti nemas sta obuci"
(ako pripadas nekom drugom kulturno-civilizacijskom krugo mozhe i Bozhic,Hanukah ili sl.)
PMSovi i slicni Kapelski Kresovi..
:-)
Ne znam mozhda ja kao skolovani automaticar sve posmatram kroz onu "A+B=C" bez kvadratnih korijena i sl. komplikacija,ali ako bih primjetio da si natakarena,ja bih te zaista pitao da li imas tehnickih problema (da potvrdim svoje sumnje jer je sasvim moguce da sam ja nesto rekao/ucinio) i ako bi potvrdno odgovorila,otisao bih u svoju sobu i citao Alan Fordove dok te ne prodje kriza.. :)
Bezuslovna pazhnja je nesto jako lijepo i fino,ali onda ako je previse pazhnje neki ispadnu mekusci,ako je premalo,prebacuje nam se da smo "Homo Balcanicusi"...gdje je tu kraj?

kraja nemaaaaaaaaaaaaaaaaaaa... :D :D :D

e, ja ti volim OBI (idem s caletom redovno, a i sa svojim muskicem), odrasla sam u tom alatu, tako da barem ne vidim po prvi put sve u OBI-ju...meni je svaka radnja ok, u svakoj mozes nesto naci...vodi on mene i po onim "kompjuterskim radnjama"...izdrzim, sta da ti kazem...objasnjava on meni to u detalje, ja samo trepcem okicama i govorim "stvarno?!...aaaaaaa...golemo...."
druga strana shopinga su krpice&cizmice i ja jednostavno voooliiiim da mi on kaze sta mi stoji, a sta ne - i tu je iskren do bola, posto se ja zaletim i kupim nesto sto poslije ne nosim ( tek doma skontam da mi to nesto bas i ne stoji...). Cizmice mi uvijek bira on, covjeku to sexy, ne bih mu u to dirala...i bira ih do u detalje...vooooliiiiiiiiim gaaaaaaaaaa

za PMS-e, ovo je tu komplikejt...znas, mi smo u PMS-u malo loooode...e, tada nam sve smeta. I to tako ozbiljno shvatamo. npr, smeta mi sto gleda tekmu. Tada. I samo tada. I kazem. I tada to STVARNO mislim. Ako mi kaze - je l' to PMS (jer po prvi put izjavljujem tako nesto), e, ja to dozivim kao da me ne shvata ozbiljno (a, ne bi ni trebao...medju nama receno :-) ) i kao da mi kaze - jes' to opet malo loooda...i popizdim!!! Zato sto, kada bih priznala da jeste PMS on bi se nasmijao mojoj primjedbi, a u tom trenu meni je to jaaaaako, jaaaako ozbiljno...uh, ne ocekujem da shvatis, i blago tebi sto nemas PMS...

za paznju...ja sam tu jasna...tacno kazem kada, koliko, cega...i nema da se zajebe...jedino da ne poslusa. Mom je uvijek sve nacrtano, nema nisam znao.
A, sto on sve podnosi...ima veoma dobar razlog... :D ;-) :P vratim ja njemu tu paznju...kvalitetno... 8-)
Post Reply