"Sa Bošnjacima u svjetskom ratu" - Pero Blašković

Kulturna dešavanja, predstave, izložbe, festivali, obrazovanje i budućnost mladih...

Moderator: Chloe

Post Reply
User avatar
Tesla10
Posts: 1894
Joined: 14/05/2013 14:44

#1 "Sa Bošnjacima u svjetskom ratu" - Pero Blašković

Post by Tesla10 »

Dobro jutro svima.

Da li neko od vas poštovanih forumaša/ica zna gdje da nađem ovu knjigu od komandanta Pere Blaškovića? Rariret je veliki, ali od kako sam saznao za nju želim da je pročitam, odnosno kupim. U bibliotekama je nisam našao, a nema je ni na stranicama kao što je Pik.ba i slično.

Dakle zna li neko od vas gdje bi je mogao pronaći? Da li je neko od vas ima?

Unaprijed hvala svima koji se odazovu na temu :thumbup: .
djes_ba
Posts: 665
Joined: 25/08/2009 17:22

#2 Re: "Sa Bošnjacima u svjetskom ratu" - Pero Blašković

Post by djes_ba »

Tesla10 wrote:Dobro jutro svima.

Da li neko od vas poštovanih forumaša/ica zna gdje da nađem ovu knjigu od komandanta Pere Blaškovića? Rariret je veliki, ali od kako sam saznao za nju želim da je pročitam, odnosno kupim. U bibliotekama je nisam našao, a nema je ni na stranicama kao što je Pik.ba i slično.

Dakle zna li neko od vas gdje bi je mogao pronaći? Da li je neko od vas ima?

Unaprijed hvala svima koji se odazovu na temu :thumbup: .
Odlična knjiga jeste rijetka ali je nekad 2000 neka kuća iz Austrije neko bosansko udruženje radilo reprint ,imas dvije na piku jedna košta 50 druga 500 KM stare knjige ja pokušavam naći iz 2000 ali teško haman nemoguće. Upravo sam našao da je i Zagreb radio ponovo izdavanje nekad 2014 godine http://antikvarijat-biblos.hr/sa-bosnja ... vod-14113/
User avatar
Tesla10
Posts: 1894
Joined: 14/05/2013 14:44

#3 Re: "Sa Bošnjacima u svjetskom ratu" - Pero Blašković

Post by Tesla10 »

djes_ba wrote:
Tesla10 wrote:Dobro jutro svima.

Da li neko od vas poštovanih forumaša/ica zna gdje da nađem ovu knjigu od komandanta Pere Blaškovića? Rariret je veliki, ali od kako sam saznao za nju želim da je pročitam, odnosno kupim. U bibliotekama je nisam našao, a nema je ni na stranicama kao što je Pik.ba i slično.

Dakle zna li neko od vas gdje bi je mogao pronaći? Da li je neko od vas ima?

Unaprijed hvala svima koji se odazovu na temu :thumbup: .
Odlična knjiga jeste rijetka ali je nekad 2000 neka kuća iz Austrije neko bosansko udruženje radilo reprint ,imas dvije na piku jedna košta 50 druga 500 KM stare knjige ja pokušavam naći iz 2000 ali teško haman nemoguće. Upravo sam našao da je i Zagreb radio ponovo izdavanje nekad 2014 godine http://antikvarijat-biblos.hr/sa-bosnja ... vod-14113/
Gdje ti je ta od 50 maraka? Ne mogu je naći na Pik.ba.
User avatar
Tesla10
Posts: 1894
Joined: 14/05/2013 14:44

#5 Re: "Sa Bošnjacima u svjetskom ratu" - Pero Blašković

Post by Tesla10 »

djes_ba wrote:http://www.olx.ba/artikal/22638731/pero ... skom-ratu/ to je taj reprint 2014 godine nova
Od ove osobe sam i prije kupovao knjige ali nisam vidio do sada da ima ovu knjigu koju tražim. Ubacivao sam u pretraživać sve i svašta ali opet nije izlazila. Kako god hvala ti mnogo a ja ću sad da joj se javim i da kažem kako ću da uzmem knjigu :bih: .
djes_ba
Posts: 665
Joined: 25/08/2009 17:22

#6 Re: "Sa Bošnjacima u svjetskom ratu" - Pero Blašković

Post by djes_ba »

jesi kupio jel ok
isplati li se kopirati
User avatar
Tesla10
Posts: 1894
Joined: 14/05/2013 14:44

#7 Re: "Sa Bošnjacima u svjetskom ratu" - Pero Blašković

Post by Tesla10 »

djes_ba wrote:jesi kupio jel ok
isplati li se kopirati
Knjigu sam kupio ali sam je morao vratiti. Jezgro knjige, to jest stranice su došle odvojene od korica knjige. Neko ih je nožem odvojio. Sva sreća trgovac je bio razuman i poslao mi je prije par dana novu knjigu a ovu razvaljenu sam mu vratio.

Knjiga je odlična. I pored ovog problema pročitao sam jedno 20-30 stranica. Vrijedi je kupiti sigurno.

Ako hoćeš možeš je i kopirati, samo ne znam koliko bi te to sve izašlo. Knjiga ima oko 503 stranice.

Svoju ti neću dati da kopiraš :D , tako da ćeš se morati na drugom mjestu da je potražiš ;) .
Post Reply