S.P. Kvalifikacije 2018

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Locked
User avatar
hrle1976
Posts: 4899
Joined: 20/12/2011 01:36
Location: Praha, Czech Republic

#2776 Re: S.P. Kvalifikacije 2018

Post by hrle1976 »

Tomahawk11 wrote:
hrle1976 wrote:I na kraju krajeva ce Rusija pobjediti SP. U Putinovom dvoristu da Rusije ne pobjedi... malo morgen... ovo ce SP po sudjenu biti gore od onog 2002 u Koreji i Japanu. Komotno se se mozete kladiti Rusija u top 3 ili Finalu, a kasnje da ce ga i pobjediti. Cak i sam nacin na koji izvlace grupe je nastiman da ide u prilog Rusiji.
Pored Španije, Njemačke, Francuske, Brazila....nema šanse. Eventualno neko polufinale i to ako im se poklopi žrijeb.
Jarane sudija sudi a ne igraci i treneri i publika.


Ja ti kazem grupa u kojoj je Rusija ce biti nesto poput Rusija, Peru ili Meksiko, Egipat, Saudiska Arabija ili Novi Zeland.

Grupa do te iste ce biti nesti poput Poljska, Meksiko ili Peru evt. Danska, Iran, Panama


A Spanija ce zavrsiti u grupi sa Brazilom ili Njemackom negdje na suprotnom kraju.

Sve navedeni tj. Francuska, Njemacka, Spanija, Argentina i Brazil to ce sve biti u suprotnom kraju... bio bi iznenadjen ako bude drugacije.


Cak me nebi cudilo da bude nesto poput ovog


A gornje cetri grupe
Rusija i Meksiko ili Peru
Poljska i Meksiko ili Peru evt. Danska
Belgija i Uruguay
Portugal i Engleska


Brazil i Sapnija u grupi
Njemacka i Hrvatska u grupi
Francuska i Kolumbija u grupi
Argentina i Svicarska u grupi


A u konacnici bi moglo izgledati nesto poput:


Rusija, Meksiko/Peru, Egipat/Srbija, Novi Zeland/Saudiska Arabija
Poljska, Mekisko/Peru, Danska/Island, Panama/Juzna Koreja
Belgija, Uruguay, Tunis i neko od ovih navedenih u cetvorki
Portugal, Engleska, Senegal, i tako isto za cetvorku

Brazil, Spanija, Island/Danska, Australija
Njemacka, Hrvatska, Iran, Nigerija
Francuska, Kolumbija, Svedska i Japan
Argentina, Svicarska, Kosta Rika i Maroko

Mozda cak Belgija i Argentina grupe bi se mozgle zamjeniti


Prozirno ko dan i noc... jer ovim nacinom izvlacneja grupa odnono gdje je ko itd. ako Putin nije imao umjesane prste nek me svak ....
User avatar
nKrkan
Posts: 4984
Joined: 28/06/2013 23:11
Location: Tuzinje

#2777 Re: S.P. Kvalifikacije 2018

Post by nKrkan »

Brazilci će doživjeti veći krah nego na prošlom Sp
User avatar
hrle1976
Posts: 4899
Joined: 20/12/2011 01:36
Location: Praha, Czech Republic

#2778 Re: S.P. Kvalifikacije 2018

Post by hrle1976 »

Nekad ima neke neobjasnjive povezanosti... tipa kao Leicester City, Danska 1992, iskreno mene nebi cudilo da neko mazne prvenstvo po prvi puta... i nebi me cudilo kad bi to bila Rusija. No cak bi neko nizi mogao to biti... Senegal.


Znal ko u koliko igraju Novi Zeland i Peru?
User avatar
Muhamed Đakmić
Posts: 14652
Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:

#2779 Re: S.P. Kvalifikacije 2018

Post by Muhamed Đakmić »

Joj hrle kakav si ti brat :lol:

A igraju večeras u 3 i 15 po našem vremenu :D
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 11126
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#2780 Re: S.P. Kvalifikacije 2018

Post by Tito_i_Partija »

cyprus wrote:U poluvremenu katalonijskog fajta, došo frajer da sjebe i ovu temu :sad:
Tesko bi je sjeb'o da ga svako ignorise, k'o sto bi se i trebalo radit'.

Al' vidim evo Toma vec zagriz'o, tako da nista od toga.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#2781 Re: S.P. Kvalifikacije 2018

Post by Tomahawk11 »

Tito_i_Partija wrote:
cyprus wrote:U poluvremenu katalonijskog fajta, došo frajer da sjebe i ovu temu :sad:
Tesko bi je sjeb'o da ga svako ignorise, k'o sto bi se i trebalo radit'.

Al' vidim evo Toma vec zagriz'o, tako da nista od toga.
Nisam, ima pravo na svoje mišljenje, koliko god se ne uklapalo i pokazivalo manjkavost poznavanja materije.
Pa eto i cyprus, vječiti kontraš, pa sve ok, ima čovjek svoj sistem vrednovanja :D
LSD
Posts: 27431
Joined: 24/07/2007 08:26

#2782 Re: S.P. Kvalifikacije 2018

Post by LSD »

nKrkan wrote:Brazilci će doživjeti veći krah nego na prošlom Sp
Brazil dolazi po titulu, ništa drugo ih ne zanima :-)
Mislim, tako rekoše Neymar, Jesus i onaj njihov selektor Tite :mrgreen: doduše, i Argentinci hoce samo titulu, samo ih to zanima :lol: svi pucaju na visoko.


Vidjecemo, moja neka prognoza je da ce švabe odbraniti titulu.
User avatar
nKrkan
Posts: 4984
Joined: 28/06/2013 23:11
Location: Tuzinje

#2783 Re: S.P. Kvalifikacije 2018

Post by nKrkan »

LSD wrote:
nKrkan wrote:Brazilci će doživjeti veći krah nego na prošlom Sp
Brazil dolazi po titulu, ništa drugo ih ne zanima :-)
Mislim, tako rekoše Neymar, Jesus i onaj njihov selektor Tite :mrgreen: doduše, i Argentinci hoce samo titulu, samo ih to zanima :lol: svi pucaju na visoko.


Vidjecemo, moja neka prognoza je da ce švabe odbraniti titulu.
Hoće zato što se ne igra preko zime.


Uvijek je europsko tlo neugodno za Brazilce osim Pelea
User avatar
Towelie
Posts: 7487
Joined: 03/05/2013 19:29

#2784 Re: S.P. Kvalifikacije 2018

Post by Towelie »

Meni Spanci deluju zrelo za novu titulu. Ili Nemci da odbrane. Ne verujem da ce neki juznoamerikanci uzeti.
LSD
Posts: 27431
Joined: 24/07/2007 08:26

#2785 Re: S.P. Kvalifikacije 2018

Post by LSD »

Towelie wrote:Meni Spanci deluju zrelo za novu titulu. Ili Nemci da odbrane. Ne verujem da ce neki juznoamerikanci uzeti.
Ne treba zaboraviti ni ove:

Image
Image
Image

jbt kralj, ljudi imaju tri tima :shock: :lol:
User avatar
aveos
Posts: 1682
Joined: 28/02/2012 08:42

#2786 Re: S.P. Kvalifikacije 2018

Post by aveos »

Pazi imena klubova ovih iz treceg sastava
User avatar
hrle1976
Posts: 4899
Joined: 20/12/2011 01:36
Location: Praha, Czech Republic

#2787 Re: S.P. Kvalifikacije 2018

Post by hrle1976 »

Ah to ce opet Francuzi poslati kolonaski tim na S.P. Afrique :skoljka:

Muhamed Đakmić wrote:Joj hrle kakav si ti brat :lol:

A igraju večeras u 3 i 15 po našem vremenu :D

Ma nema tu sta kupljeno S.P. za odrzavanje a da ne bude nekog povoljnog rezultata za Ruse? Sjetimo se samo S.P. 2002 i ako je toliko nastimano bilo da je to prvenstvo otislo bolje u zaborav nego jedano iz 1990 god ili 1982, 1978 itd.

Sjetite se samo tadasnje francuske ekipe dobar mix iskusnih i vrhunskih novih talenata pa prnuli iz gripe nisu. Zna se i kako i zasto.


Ko ce ih gledati u 3:15 a siguran sam da ce biti havarije :D
User avatar
bersK
Posts: 2519
Joined: 11/09/2014 21:30

#2788 Re: S.P. Kvalifikacije 2018

Post by bersK »

Ocekujem marokansko islandsku senzaciju na SP. U suprotnom, Portugal ili Francuzi.
User avatar
Bosanski_kralj
Posts: 9241
Joined: 31/03/2007 00:07

#2789 Re: S.P. Kvalifikacije 2018

Post by Bosanski_kralj »

Švabe i Španci, glavni favoriti. Francuzi nemaju mentalitet pobjednika. Argentina i Brazil nemaju kvalitet za takav podvig.

Edit: Hvala Logovan i BersK na korekciji. :mrgreen:
Last edited by Bosanski_kralj on 16/11/2017 11:21, edited 1 time in total.
mikogoago
Posts: 1182
Joined: 31/10/2009 17:33

#2790 Re: S.P. Kvalifikacije 2018

Post by mikogoago »

Ja vidim Belgiju medju 4 najbolje ekipe Vjerujem da ce biti i neko ugodno iznenadjenje iz Afrike.
User avatar
fortaleza
Posts: 5616
Joined: 05/03/2012 23:16
Location: https://www.youtube.com/watch?v=Vh4QWmx50qA

#2791 Re: S.P. Kvalifikacije 2018

Post by fortaleza »

hrle1976 wrote:
Melbourne_Australia wrote:
hrle1976 wrote:I ovi Kenguri odose na guzove, uz pomoc autogola, i penala koji nije bio ...
Hajde sad lijepo pogledaj sta se desavalo na tekmi https://www.youtube.com/watch?v=8LM8Q9fUY1M

pa onda opet dodji da pises gluposti..Cuj penal nije bio :lol: :lol: Honduras u dvije utakmice sanse nije napravio, a jutros ih je Australija ubila i nogama i rukama, ljudi sanse nisu napravili...
Onaj prvi penal je poklonjen i tacka. Tu samo moze laik covjek reci da je penal bio. Penala nije vidilo. Na guzove otisla Australija, i ne kuzim koji ce q na prvenstvu, reprezentacija za najbijanje gol razlike... nek se drze kriketa, rugbija i onog australske cirkus lopte...

Treba SP vratiti na 24 tima imati standardnih 10-12 reprezentacija a ostalima pruziti priliku kvalifikacije i gotovo. Nije zvaka za svakoga. Ne dao ti Bog da Hrvatska igra s Australijom u grupi pa ovi Kenguri bi izgubili 6,7 razlike. A da ne pricam o Njemackoj, Brazilu itd.

Jos samo treba da veceras se plasira i Novi Zeland ... iskreno i volio bi kad je bal neka bude maskenbal
Sto se tice Australije dobro se sjecam 2006-te i kako su kenguri izbacili Hrvatsku u grupi (naravno hr i au su nebo i zemlja u odnosu na tada), ali to i jest draz sporta, upravo ta iznenadjenja, kad uvjetno slabiji izbaci jaceg. Pa na ovoj temi je utakmica Italija-Svedska zauzela preko pola upisa u ovom barazu, da je Italija suvereno prosla bilo bi manje upisa i pracenja. Igra se 90 minuta pa nek udje neka frljoka, nek trener slozi dobru taktiku, i voila dobila slabija ekipa.

Navijam za upsete na prvenstvu.
User avatar
Logovan
Posts: 94841
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#2792 Re: S.P. Kvalifikacije 2018

Post by Logovan »

Bosanski_kralj wrote:Švabe i Njemci, glavi favoriti. Francuzi nemaju mentalitet pobjednika. Argentina i Brazil nemaju kvalitet za takav podvig.
Pored Nijemaca stavi Špance.
User avatar
bersK
Posts: 2519
Joined: 11/09/2014 21:30

#2793 Re: S.P. Kvalifikacije 2018

Post by bersK »

Bosanski_kralj wrote:Švabe i Njemci, glavi favoriti. Francuzi nemaju mentalitet pobjednika. Argentina i Brazil nemaju kvalitet za takav podvig.

Švabe i Nijemci. Ja ipak tipujem na Orlove i Srbiju. :D :D
User avatar
cyprus
Posts: 39284
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#2794 Re: S.P. Kvalifikacije 2018

Post by cyprus »

Tomahawk11 wrote:
Tito_i_Partija wrote:
cyprus wrote:U poluvremenu katalonijskog fajta, došo frajer da sjebe i ovu temu :sad:
Tesko bi je sjeb'o da ga svako ignorise, k'o sto bi se i trebalo radit'.

Al' vidim evo Toma vec zagriz'o, tako da nista od toga.
Nisam, ima pravo na svoje mišljenje, koliko god se ne uklapalo i pokazivalo manjkavost poznavanja materije.
Pa eto i cyprus, vječiti kontraš, pa sve ok, ima čovjek svoj sistem vrednovanja :D
Pa nije problem drugačije mišljenje... Forum je mjesto sukobljavanja različitih mišljenja i debate na tim osnovama... Tačno je, nije rijetkost (ali nije baš ni uvijek) da ja zastupam drugačija mišljenja u odnosu na većinu na nekim temama, ali imam neku argumentaciju i uvijek bar kakvo-takvo utemeljenje... Čak i kad nisam upravu (a niko nije uvijek upravu), mislim da moji stavovi nisu posve neutemeljeni i nebulozni...

Hrle ne zastupa drugačije mišljenje... On TROLA... Valja abnormalne gluposti bez ikakvog utemeljenja i samo čeka ko će upasti u raspravu s njim... Bude to ponekad i zanimljivo, ali kad krene sjebavat temu jednu za drugom... :-)

Dakle, ako smo ti ja i on u istoj ravni, onda jebiga :D :roll:
User avatar
hrle1976
Posts: 4899
Joined: 20/12/2011 01:36
Location: Praha, Czech Republic

#2795 Re: S.P. Kvalifikacije 2018

Post by hrle1976 »

Ajd Kipre tiati ne prosipaj se, ako je tebi sv crno bijelo, neka bude no to nije tako drugima.

Da ja tebe nacuim nekim cinjenicama. SP je gola masinerija para. Tu se prodaju reklame a ne fudbal, fudbal je zaprvo samo izgovor. Australija je bolja i treba ima jer USA nije otisla i tamo ce gledanost biti niza nego sto bi bila.

Svaka budala je mogla viditi u usporenom snimku da je lopta nogom prebacena preko ruke a ne da je rukom igrao. A svi znamo Rusi i Katarci kupili pravo na prvenstvo. I da ce Fifa rusima zabiberiti? Mogu pokusati ali budi siguran da ces SP 2018 gledati na PlayStationu a ne uzivo.

Cak im je bolje i da Novi Zeland ode nago Peru, zbog sponzora i reklama. Ko zna mozda i prodje dalje. Eto,pocinje zadnja utakmica ovog ciklusa kvalifikacija pa cemo za 90 plus minuta znati.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#2796 Re: S.P. Kvalifikacije 2018

Post by Tomahawk11 »

cyprus wrote:
Dakle, ako smo ti ja i on u istoj ravni, onda jebiga :D :roll:
Ja to nisam rekao :) :D
User avatar
Logovan
Posts: 94841
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#2797 Re: S.P. Kvalifikacije 2018

Post by Logovan »

Još 15 dana do izvlačenja.
Image
User avatar
SmokingMan
Posts: 18960
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: I am back!

#2798 Re: S.P. Kvalifikacije 2018

Post by SmokingMan »

LSD wrote:
Towelie wrote:Meni Spanci deluju zrelo za novu titulu. Ili Nemci da odbrane. Ne verujem da ce neki juznoamerikanci uzeti.
Ne treba zaboraviti ni ove:

Image

jbt kralj, ljudi imaju tri tima :shock: :lol:
...mala dopuna,Košijelni umjesto Umtitija,Fekira kao AM i Grizmana u napad,i to je to,po meni idealan sastav. :thumbup:
User avatar
hrle1976
Posts: 4899
Joined: 20/12/2011 01:36
Location: Praha, Czech Republic

#2799 Re: S.P. Kvalifikacije 2018

Post by hrle1976 »

I onaj Preu zesca kanta od reprezentacije... da je nako Novi Zeland igrao doma sigurno bi ih pobjedili prvu. A Preu ko fol 10 na rank listi :skoljka:




Nesto gledam ove kvalifikacije pocele 2015, gledam prvu stranu, zar je toliko proslo vremena... :-)
User avatar
animals
Posts: 21500
Joined: 19/04/2013 22:13

#2800 Re: S.P. Kvalifikacije 2018

Post by animals »

Ako se poslozi sve kako treba, mogla bi Hrvatska daleko dogurati..
nista nisu losiji od ovi favorita..
Locked