S.P. Kvalifikacije 2018

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Locked
User avatar
bersK
Posts: 2519
Joined: 11/09/2014 21:30

#2751 Re: S.P. Kvalifikacije 2018

Post by bersK »

Tipicoti wrote:
bersK wrote:Jel dosta čistije oko jačine ekipa ako kažem da im je golman prošlogodišnji prvak Engleske, kapiten u Sevilji. najmlađi defanzivac u Chelseaju, veznjak u Tottenhamu, napadač u Lajpcigu, a onda redom idu timovi Atalanta, Ajax, Feyenoord, Mehengladbah i tako bliže i tako dalje?


A dajgle ovih jadovničara. Najjači tim s liste Arsenal (zamjena Arsenala) i dole je u recent call ups Juventus.

Image

:run:

To je ona bošnjačka priča " 'ta će oni ba, Džeko je bog za sve". Samoljublje će sahraniti i sahranjuje bh. sport.
Ma nek je on stavio 2 puta Zrinjski...a nigdje Juventus.... :-)
Inače je Juventus napravio presudnu razliku između jačine ovih timova. De ba jarane. Ovi Irci su večeras pokazali da su kurac od repke. Retardirani Bendtner koji je na granici amaterskog i profesionalnog fudbala im dijeli lekcije. A mi smo dokazali da smo još veći kurac kad su nas ovi uhljupi koji vještinu imaju samo u nogama, u glavi propuh, nakantali i odučili od fudbala. Ova Irska kad bi sa Grčkom odigrala makar prijateljsku, gledanje utakmice bi bilo najveće ljudsko mučenje pameti i zdravlja ikad.
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 25967
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#2752 Re: S.P. Kvalifikacije 2018

Post by BHF_Manijak »

Previse se kurcimo za reprezentaciju koja je jednom u fucking 20 godina igrala na jednom velikom takmicenju! :oops: :zzzz:

Svi su nam debili, svi imaju karina ekipa, a svi odose negdje igrati neko veliko takmicenje... Proslo Evropsko pola kontinenta ga igralo, mi naravno nismo, al' nema veze, opet smo sila i kurceviti smo, svi oko nas debili, nema veze sto oni igraju EP, a mi kuci uz TV. Nas jebale sudije, protivnici imali srece, navukli im penale, nas mrze, mi mali (inace pola Evrope svi geografski velicinom k'o Njemacka :oops: ), urota, zavjera i tako 20 godina i u 150 utakmica... Al' eto, ne da nam se, no nadoci cemo. :zzzz:
User avatar
Tipicoti
Posts: 2159
Joined: 11/12/2012 01:40
Location: Tu i tamo

#2753 Re: S.P. Kvalifikacije 2018

Post by Tipicoti »

bersK wrote:
Tipicoti wrote:
bersK wrote:Jel dosta čistije oko jačine ekipa ako kažem da im je golman prošlogodišnji prvak Engleske, kapiten u Sevilji. najmlađi defanzivac u Chelseaju, veznjak u Tottenhamu, napadač u Lajpcigu, a onda redom idu timovi Atalanta, Ajax, Feyenoord, Mehengladbah i tako bliže i tako dalje?


A dajgle ovih jadovničara. Najjači tim s liste Arsenal (zamjena Arsenala) i dole je u recent call ups Juventus.

Image

:run:

To je ona bošnjačka priča " 'ta će oni ba, Džeko je bog za sve". Samoljublje će sahraniti i sahranjuje bh. sport.
Ma nek je on stavio 2 puta Zrinjski...a nigdje Juventus.... :-)
Inače je Juventus napravio presudnu razliku između jačine ovih timova. De ba jarane. Ovi Irci su večeras pokazali da su kurac od repke. Retardirani Bendtner koji je na granici amaterskog i profesionalnog fudbala im dijeli lekcije. A mi smo dokazali da smo još veći kurac kad su nas ovi uhljupi koji vještinu imaju samo u nogama, u glavi propuh, nakantali i odučili od fudbala. Ova Irska kad bi sa Grčkom odigrala makar prijateljsku, gledanje utakmice bi bilo najveće ljudsko mučenje pameti i zdravlja ikad.

Bili su oni qrac od repke i onog 18.11.2015 (2:0)......ali hebi ga dobili su poklon penal - i ode mast u propast. Imali su 1:1 iz Zenice (gdje ga primismo u magli), sve im se karte poklopile.

Sinoc umjesto da iskoriste 100% sansu i vode 2:0, oni daju autogol i prave asistenciju pri svakom golu. Raspad sistema - navijaci u 75. min napustaju stadion. Ko ih yebe i nije mi zao, vec samo krivo da mi uvijek glupo ispadnemo.
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 25967
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#2754 Re: S.P. Kvalifikacije 2018

Post by BHF_Manijak »

Tipicoti wrote: Bili su oni qrac od repke i onog 18.11.2015 (2:0)......ali hebi ga dobili su poklon penal - i ode mast u propast. Imali su 1:1 iz Zenice (gdje ga primismo u magli), sve im se karte poklopile.
Inace Ircima nije bila magla, ispred njihovog gola bistro, a kod nas se zamutilo... :oops:
User avatar
Tipicoti
Posts: 2159
Joined: 11/12/2012 01:40
Location: Tu i tamo

#2755 Re: S.P. Kvalifikacije 2018

Post by Tipicoti »

BHF_Manijak wrote:Previse se kurcimo za reprezentaciju koja je jednom u fucking 20 godina igrala na jednom velikom takmicenju! :oops: :zzzz:

Svi su nam debili, svi imaju karina ekipa, a svi odose negdje igrati neko veliko takmicenje... Proslo Evropsko pola kontinenta ga igralo, mi naravno nismo, al' nema veze, opet smo sila i kurceviti smo, svi oko nas debili, nema veze sto oni igraju EP, a mi kuci uz TV. Nas jebale sudije, protivnici imali srece, nvukli im penalea, nas mrze, mi mali (inace pola Evrope svi geografski velicinom k'o Njemacka :oops: ), urota, zavjera i tako 20 godina i u 150 utakmica... Al' eto, ne da nam se, no nadoci cemo. :zzzz:
Hebi ga buraz, odgovorio si na svoj post.
``Nas jebale sudije, protivnici imali srece, navukli im penale``
- Francuska, Portugal, Irska....svi su oni dobijali penale protiv nas, mi nikada.
- U Grckoj se igra 96.min sudija daje nepostojeci aut grcima ... 1:1
- Spanija igra 99+ minutu...gol 1:1
- Dzeko zabija Nigeriji cist gol kao suza ....sudija ponistava.
- I jos x takvih slucajeva.......i kako covjek ne bi bi ljut i razocaran.
Last edited by Tipicoti on 15/11/2017 01:14, edited 1 time in total.
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 25967
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#2756 Re: S.P. Kvalifikacije 2018

Post by BHF_Manijak »

Pasukane, sreca ti moze jednom ili dva puta okrenuti ledja, ali 20 godina vaditi se na faktor srece je vec mazohizam i za neuropsihijatrije.
Mislim zao mi je fakat ako zivis u takvom okrezenju i ubjedjenju, da si zaista dobar, ali da te neko namjenski 20 godina jebe i ne da ti. :zzzz:

Covjece proslo Evropsko je pola, doslovno POLA Evrope igralo i kvalifikovalo se, a mi ne. I ti meni opet o nekakvoj sreci pricas i baksuzluku? Bolest jarane...
User avatar
Tipicoti
Posts: 2159
Joined: 11/12/2012 01:40
Location: Tu i tamo

#2757 Re: S.P. Kvalifikacije 2018

Post by Tipicoti »

BHF_Manijak wrote:Pasukane, sreca ti moze jednom ili dva puta okrenuti ledja, ali 20 godina vaditi se na faktor srece je vec mazohizam i za neuropsihijatrije.
Mislim zao mi je fakat ako zivis u takvom okrezenju i ubjedjenju, da si zaista dobar, ali da te neko namjenski 20 godina jebe i ne da ti. :zzzz:

Covjece proslo Evropsko je pola, doslovno POLA Evrope igralo i kvalifikovalo se, a mi ne. I ti meni opet o nekakvoj sreci pricas i baksuzluku? Bolest jarane...
Buraz, ne zivim u tom ubjedjenju..... ja sam se sa tim pomirio, bice bolje :-D
User avatar
bersK
Posts: 2519
Joined: 11/09/2014 21:30

#2758 Re: S.P. Kvalifikacije 2018

Post by bersK »

Meni je najveća fobija da će nam 2014. bit zadnje prvenstvo koje smo ikada igrali. Gargamel, konjina ona oblajahna licemjerna i bezobrazna, nije promovisao nijednog jedinog igrača mlađeg od 94 godišta. NIJEDNOG. Odegaard u Norvežana igrao u Stromsgodsetu i bio tražen od Real Madrida - momentalno dobio poziv za seniore. Naš Nedim Hadžić među 50 najvećih talenata u Europi i još uvijek tavori po juniorskim selekcijama. Kod komšija Tin Jedvaj debitovo sa nepunih 19 godina. Ma budale Rvati. Kod Srbalja, Andrija Živković 17 godina i debitant. Šta ba oni znaju? Nemaju ba pojma. Mogu oni stavljat tu klinčadiju kad nemaju koga :lol: :lol: kod nas je previše dobrih igrača tako da jebiga Hadžiću i GojakČe, pričekajte dok se penzioniše 30 predobrih igrača pa ćemo za vas nešto ko i vidjet.

Šalu na stranu. Ako naredni selektor počne promovisat mlade igrače, možemo se nadat tek tamo 2022. da idemo negdje. Ovako smo fasovali dugotrajnu penziju internacionalnih takmičenja.

Image

Gledaj ovo jebem ti kolje. 3 igrača starija od '90...

Holanđani to mogu sebi dopustit, a mi ko neka sila fudbalska nema teorije...
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#2759 Re: S.P. Kvalifikacije 2018

Post by Tomahawk11 »

van Basten wrote:ovaj baraz je zorno pokazao snagu strasnih grka i jos strasnijih iraca... E moj Mesha...
Baš to....sve one vadione padoše u vodu...pokazalo se da smo itekako mogli i trebali biti i na EP i na SP, ali...
User avatar
Logovan
Posts: 94841
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#2760 Re: S.P. Kvalifikacije 2018

Post by Logovan »

bersK wrote:Meni je najveća fobija da će nam 2014. bit zadnje prvenstvo koje smo ikada igrali. Gargamel, konjina ona oblajahna licemjerna i bezobrazna, nije promovisao nijednog jedinog igrača mlađeg od 94 godišta. NIJEDNOG. Odegaard u Norvežana igrao u Stromsgodsetu i bio tražen od Real Madrida - momentalno dobio poziv za seniore. Naš Nedim Hadžić među 50 najvećih talenata u Europi i još uvijek tavori po juniorskim selekcijama. Kod komšija Tin Jedvaj debitovo sa nepunih 19 godina. Ma budale Rvati. Kod Srbalja, Andrija Živković 17 godina i debitant. Šta ba oni znaju? Nemaju ba pojma. Mogu oni stavljat tu klinčadiju kad nemaju koga :lol: :lol: kod nas je previše dobrih igrača tako da jebiga Hadžiću i GojakČe, pričekajte dok se penzioniše 30 predobrih igrača pa ćemo za vas nešto ko i vidjet.

Šalu na stranu. Ako naredni selektor počne promovisat mlade igrače, možemo se nadat tek tamo 2022. da idemo negdje. Ovako smo fasovali dugotrajnu penziju internacionalnih takmičenja.

https://image.prntscr.com/image/9nACPIb ... Y1z4xg.png

Gledaj ovo jebem ti kolje. 3 igrača starija od '90...

Holanđani to mogu sebi dopustit, a mi ko neka sila fudbalska nema teorije...
:thumbup: :thumbup: Bravo.
Naši selektori se useru na pomisao da ubace nekog od npr. 19 godina na teren, a da ne govorim o podmlađivanju ekipe. Baždareviću i prethodnicima je pametnije bilo gurati Ibiševića, Zukanovića, Jajala, Vranješa, itd, nego Gojaka ili Hadžića ili nekog trećeg.
I ovdje na forumu dosta raje odbija mlađe igrače. Priča ide bolje neko iskusniji, igramo protiv Gibraltara trebaju nam najbolji igrači (kao da neki mlađi ne može biti bolji od standardnog :skoljka: ), ne smijemo ubaciti Memiševića jer igramo protiv Grčke, itd, itd.

Što je najgore, pojedini igrači nisu više mladi. Npr. Cimirot uskoro puni 25 godina, Kodro ima 24 godine, Bajić ima 23, a nisu odigrali ni 10 utakmica. :roll:

Sljedeći selektor mora promovisati mlade igrače. Mora. Dosta više istrošenih igrača, dosta više Medunjanina i sličnih. Nikakve koristi od njih. Sreća pa se Ibišević oprostio. :oops: Još ga neke budale pokušale nagovoriti da se predomisli.
User avatar
Muhamed Đakmić
Posts: 14652
Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:

#2761 Re: S.P. Kvalifikacije 2018

Post by Muhamed Đakmić »

bersK wrote:Meni je najveća fobija da će nam 2014. bit zadnje prvenstvo koje smo ikada igrali. Gargamel, konjina ona oblajahna licemjerna i bezobrazna, nije promovisao nijednog jedinog igrača mlađeg od 94 godišta. NIJEDNOG. Odegaard u Norvežana igrao u Stromsgodsetu i bio tražen od Real Madrida - momentalno dobio poziv za seniore. Naš Nedim Hadžić među 50 najvećih talenata u Europi i još uvijek tavori po juniorskim selekcijama. Kod komšija Tin Jedvaj debitovo sa nepunih 19 godina. Ma budale Rvati. Kod Srbalja, Andrija Živković 17 godina i debitant. Šta ba oni znaju? Nemaju ba pojma. Mogu oni stavljat tu klinčadiju kad nemaju koga :lol: :lol: kod nas je previše dobrih igrača tako da jebiga Hadžiću i GojakČe, pričekajte dok se penzioniše 30 predobrih igrača pa ćemo za vas nešto ko i vidjet.

Šalu na stranu. Ako naredni selektor počne promovisat mlade igrače, možemo se nadat tek tamo 2022. da idemo negdje. Ovako smo fasovali dugotrajnu penziju internacionalnih takmičenja.

Image

Gledaj ovo jebem ti kolje. 3 igrača starija od '90...

Holanđani to mogu sebi dopustit, a mi ko neka sila fudbalska nema teorije...
Ovdje se već možemo složiti. Jedina smo evropska reprezentacija za koju nije debitovao nijedan igrač rođen 1995. godine. Jedina smo reprezentacija pritom za koju igrači rođeni 1994. godine, njih ukupno dvojica koji su igrali, imaju epizodnu ulogu, odnosno skupa nisu odigrali 300 minuta.

Nije više pitanje ima li među njima kvaliteta ili ne, ja sam recimo uvjeren da ima, nego toga da je reprezentaciji potrebna i zdrava krv, mladi i poletni igrači željni dokazivanja.

Deni Milošević i Amer Gojak dosad su morali debitovati makar u prijateljskim utakmicama. A očekujem da poziv u seniore a ne ovaj tim Premijer lige BiH ubrzo dobiju i Menalo te Hadžiahmetović, ako se adekvatno oporavi od povrede.
User avatar
cyprus
Posts: 39284
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#2762 Re: S.P. Kvalifikacije 2018

Post by cyprus »

Australija i Honduras izgleda istrajavaju na ovom 0:0 :D
User avatar
hrle1976
Posts: 4899
Joined: 20/12/2011 01:36
Location: Praha, Czech Republic

#2763 Re: S.P. Kvalifikacije 2018

Post by hrle1976 »

Da hoce Honduras malo stegnuti kajs i proci, ovi Kenguri vala :skoljka:
User avatar
hrle1976
Posts: 4899
Joined: 20/12/2011 01:36
Location: Praha, Czech Republic

#2764 Re: S.P. Kvalifikacije 2018

Post by hrle1976 »

I ovi Kenguri odose na guzove, uz pomoc autogola, i penala koji nije bio ...
LeTalek
Posts: 370
Joined: 09/06/2017 10:45

#2765 Re: S.P. Kvalifikacije 2018

Post by LeTalek »

bersK wrote:Meni je najveća fobija da će nam 2014. bit zadnje prvenstvo koje smo ikada igrali. Gargamel, konjina ona oblajahna licemjerna i bezobrazna, nije promovisao nijednog jedinog igrača mlađeg od 94 godišta. NIJEDNOG. Odegaard u Norvežana igrao u Stromsgodsetu i bio tražen od Real Madrida - momentalno dobio poziv za seniore. Naš Nedim Hadžić među 50 najvećih talenata u Europi i još uvijek tavori po juniorskim selekcijama. Kod komšija Tin Jedvaj debitovo sa nepunih 19 godina. Ma budale Rvati. Kod Srbalja, Andrija Živković 17 godina i debitant. Šta ba oni znaju? Nemaju ba pojma. Mogu oni stavljat tu klinčadiju kad nemaju koga :lol: :lol: kod nas je previše dobrih igrača tako da jebiga Hadžiću i GojakČe, pričekajte dok se penzioniše 30 predobrih igrača pa ćemo za vas nešto ko i vidjet.

Šalu na stranu. Ako naredni selektor počne promovisat mlade igrače, možemo se nadat tek tamo 2022. da idemo negdje. Ovako smo fasovali dugotrajnu penziju internacionalnih takmičenja.
Pojedinci ovde osporavaju Dance, a njima sinoc u startnoj postavi: Christensen (96), Sisto (95), Poulsen (94)..

Juce mi je bilo milina gledati Veljkovića, Maksimovića, Grujića, Sergeja, Živkovića, Gaćinovića..Niko nije stariji od 95 i radije cu svakako gledati njih na SPu, nego neke polupane Muslinove poluigrace...

Vi imate bas problem. Ajde sto liga slabo izbacuje igrace, nego i to malo potencijala ne dobija priliku i motiv za napredak u A timu..
Melbourne_Australia
Posts: 2590
Joined: 06/11/2012 14:20

#2766 Re: S.P. Kvalifikacije 2018

Post by Melbourne_Australia »

hrle1976 wrote:I ovi Kenguri odose na guzove, uz pomoc autogola, i penala koji nije bio ...
Hajde sad lijepo pogledaj sta se desavalo na tekmi https://www.youtube.com/watch?v=8LM8Q9fUY1M

pa onda opet dodji da pises gluposti..Cuj penal nije bio :lol: :lol: Honduras u dvije utakmice sanse nije napravio, a jutros ih je Australija ubila i nogama i rukama, ljudi sanse nisu napravili...
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#2767 Re: S.P. Kvalifikacije 2018

Post by Tomahawk11 »

LeTalek wrote:
Vi imate bas problem. Ajde sto liga slabo izbacuje igrace, nego i to malo potencijala ne dobija priliku i motiv za napredak u A timu..
Djelimično tačno, ali imamo problem.
Mlade postave sve nastupaju sa dosta uspjeha, ali prelazak u seniorski tim - tu imamo problem.
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#2768 Re: S.P. Kvalifikacije 2018

Post by leškarenje »

Sto ja imam isjecaj da su se konsultovali sa tobom,ipak si ti neko u svijetu australijskog fudbala :thumbup:
Melbourne_Australia
Posts: 2590
Joined: 06/11/2012 14:20

#2769 Re: S.P. Kvalifikacije 2018

Post by Melbourne_Australia »

leškarenje wrote:Sto ja imam isjecaj da su se konsultovali sa tobom,ipak si ti neko u svijetu australijskog fudbala :thumbup:
Jbg sta cu ti ja, kad ti je zivotni vrhunac da na Jablanicko odes :thumbup: :thumbup:
LeTalek
Posts: 370
Joined: 09/06/2017 10:45

#2770 Re: S.P. Kvalifikacije 2018

Post by LeTalek »

Tomahawk11 wrote:
LeTalek wrote:
Vi imate bas problem. Ajde sto liga slabo izbacuje igrace, nego i to malo potencijala ne dobija priliku i motiv za napredak u A timu..
Djelimično tačno, ali imamo problem.
Mlade postave sve nastupaju sa dosta uspjeha, ali prelazak u seniorski tim - tu imamo problem.
Ma i kod nas mladi razvaljuju, ali takodje dosta njih se gubi kada predju u seniorski fudbal. Pogresan odabir lige, kluba, zov za novcem...
Medjutim, veca je baza kod nas, pa opet ima dosta tih klinaca koji vec sada igraju ozbiljan fudbal u ligama 5..
User avatar
hrle1976
Posts: 4899
Joined: 20/12/2011 01:36
Location: Praha, Czech Republic

#2771 Re: S.P. Kvalifikacije 2018

Post by hrle1976 »

Melbourne_Australia wrote:
hrle1976 wrote:I ovi Kenguri odose na guzove, uz pomoc autogola, i penala koji nije bio ...
Hajde sad lijepo pogledaj sta se desavalo na tekmi https://www.youtube.com/watch?v=8LM8Q9fUY1M

pa onda opet dodji da pises gluposti..Cuj penal nije bio :lol: :lol: Honduras u dvije utakmice sanse nije napravio, a jutros ih je Australija ubila i nogama i rukama, ljudi sanse nisu napravili...
Onaj prvi penal je poklonjen i tacka. Tu samo moze laik covjek reci da je penal bio. Penala nije vidilo. Na guzove otisla Australija, i ne kuzim koji ce q na prvenstvu, reprezentacija za najbijanje gol razlike... nek se drze kriketa, rugbija i onog australske cirkus lopte...

Treba SP vratiti na 24 tima imati standardnih 10-12 reprezentacija a ostalima pruziti priliku kvalifikacije i gotovo. Nije zvaka za svakoga. Ne dao ti Bog da Hrvatska igra s Australijom u grupi pa ovi Kenguri bi izgubili 6,7 razlike. A da ne pricam o Njemackoj, Brazilu itd.

Jos samo treba da veceras se plasira i Novi Zeland ... iskreno i volio bi kad je bal neka bude maskenbal
User avatar
hrle1976
Posts: 4899
Joined: 20/12/2011 01:36
Location: Praha, Czech Republic

#2772 Re: S.P. Kvalifikacije 2018

Post by hrle1976 »

I na kraju krajeva ce Rusija pobjediti SP. U Putinovom dvoristu da Rusije ne pobjedi... malo morgen... ovo ce SP po sudjenu biti gore od onog 2002 u Koreji i Japanu. Komotno se se mozete kladiti Rusija u top 3 ili Finalu, a kasnje da ce ga i pobjediti. Cak i sam nacin na koji izvlace grupe je nastiman da ide u prilog Rusiji.
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#2773 Re: S.P. Kvalifikacije 2018

Post by leškarenje »

Melbourne_Australia wrote:
leškarenje wrote:Sto ja imam isjecaj da su se konsultovali sa tobom,ipak si ti neko u svijetu australijskog fudbala :thumbup:
Jbg sta cu ti ja, kad ti je zivotni vrhunac da na Jablanicko odes :thumbup: :thumbup:
Ma znao sam....zato su i prosli :oops:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#2774 Re: S.P. Kvalifikacije 2018

Post by Tomahawk11 »

hrle1976 wrote:I na kraju krajeva ce Rusija pobjediti SP. U Putinovom dvoristu da Rusije ne pobjedi... malo morgen... ovo ce SP po sudjenu biti gore od onog 2002 u Koreji i Japanu. Komotno se se mozete kladiti Rusija u top 3 ili Finalu, a kasnje da ce ga i pobjediti. Cak i sam nacin na koji izvlace grupe je nastiman da ide u prilog Rusiji.
Pored Španije, Njemačke, Francuske, Brazila....nema šanse. Eventualno neko polufinale i to ako im se poklopi žrijeb.
User avatar
cyprus
Posts: 39284
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#2775 Re: S.P. Kvalifikacije 2018

Post by cyprus »

U poluvremenu katalonijskog fajta, došo frajer da sjebe i ovu temu :sad:
Locked